Hráč Forman Daniel

Forman Daniel

User Pic
Jméno: Forman Daniel
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1943
Elo mezinárodní: 1931
ID: 32876
FIDE ID: 332488
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1935 1948 Sobotka Jiří Sokol Pečky A 1964 1910 ½
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1935 1948 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 0
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1965 2015 ½
2011/2012 10 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Čermák Michal JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 0
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 ½
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1962 1914 ½
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1801 1902 1
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Sochor Martin Sokol Pečky A 1849 1869 ½
2011/2012 4 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Evan Jan Sokol Struhařov A 2044 2008 0
2011/2012 3 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 ½
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2084 2065 0
2011/2012 1 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2026 2012 ½
2010/2011 11 Kostelec nad Č.l. B 1951 Saxl Jiří SK Pyrit Příbram B 1835 ½
2010/2011 10 Kostelec nad Č.l. B 1951 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2091 0
2010/2011 8 Kostelec nad Č.l. B 1951 Novotný Roman Stadion Kutná Hora B 1852 1
2010/2011 7 Kostelec nad Č.l. B 1951 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 ½
2010/2011 6 Kostelec nad Č.l. B 1951 Pauch Jan JOLY Lysá n.Labem D 2081 1
2010/2011 5 Kostelec nad Č.l. B 1951 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2104 ½
2010/2011 4 Kostelec nad Č.l. B 1951 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1921 ½
2010/2011 3 Kostelec nad Č.l. B 1951 Novák Josef Jan Sokol Český Brod A 1935 1
2010/2011 2 Kostelec nad Č.l. B 1951 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1882 ½
2010/2011 1 Kostelec nad Č.l. B 1951 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 ½
2009/2010 11 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Malá Anna BIOMEDICA Říčany D 1683 1
2009/2010 10 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Már Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1598 1
2009/2010 9 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Franc Lubor Sokol Kolín C 1867 ½
2009/2010 8 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Procházka Petr JAWA Brodce B 1964 ½
2009/2010 7 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov 1713 ½
2009/2010 6 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1702 1
2009/2010 5 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany E 1991 ½
2009/2010 4 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1872 1
2009/2010 3 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1721 1
2009/2010 1 ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1987 1
2009/2010 8 Kostelec n.Č.l. 1942 Macek Kamil Bohemia Poděbrady 1887 0
2009/2010 6 Kostelec n.Č.l. 1942 Kopřiva Petr Sokol na Mělníce 1910 ½
2009/2010 4 Kostelec n.Č.l. 1942 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod 1721 ½
2009/2010 2 Kostelec n.Č.l. 1942 Mates Miroslav Sokol Nymburk 1663 1
2008/2009 11 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1930 ½
2008/2009 10 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Hudec Ondřej Sokol Pečky A 1692 ½
2008/2009 9 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Blažek Ladislav Sokol Benešov A 1759 1
2008/2009 8 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1827 0
2008/2009 7 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Kořínek Luboš Slavoj Čáslav 1624 1
2008/2009 6 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Řeřábek Jaroslav Biomedica Říčany E 1661 ½
2008/2009 5 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1922 0
2008/2009 4 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1711 1
2008/2009 3 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Zvára David Spartak Vlašim B 1826 0
2008/2009 2 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1893 1
2008/2009 1 Kostelec nad Černými lesy B 1825 Már Tomáš Biomedica Říčany F 1572 1
2008/2009 11 Kostelec n.Č.lesy 1825 Michálek František Sokol Kolín B 2144 0
2008/2009 10 Kostelec n.Č.lesy 1825 Eisner Oldřich Sokol Nymburk 1889 ½
2008/2009 9 Kostelec n.Č.lesy 1825 Fabián Vladimír Sokol Český Brod 1752 ½
2008/2009 8 Kostelec n.Č.lesy 1825 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav 1678 1
2008/2009 6 Kostelec n.Č.lesy 1825 Vagenknecht Josef Sokol Sendražice 1757 1
2008/2009 5 Kostelec n.Č.lesy 1825 Jirk Jindřich JOLY Lysá n.L. C 1836 1
2008/2009 4 Kostelec n.Č.lesy 1825 Vrkota Miloš Kutná Hora 2054 ½
2008/2009 3 Kostelec n.Č.lesy 1825 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady 1767 1
2008/2009 1 Kostelec n.Č.lesy 1825 Zelinka Jiří Sokol Bakov n.J. 1955 1
2007/2008 10 ŠK Kostelec n/ČL B 1760 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1758 1
2007/2008 8 ŠK Kostelec n/ČL B 1760 Richter Martin Sokol Bakov n/Jiz. B 1986 1
2007/2008 7 ŠK Kostelec n/ČL B 1760 Rychtář Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2053 1
2007/2008 6 ŠK Kostelec n/ČL B 1760 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1618 1
2007/2008 4 ŠK Kostelec n/ČL B 1760 Rataj Jiří AŠ Mladá Boleslav C 1508 0
2007/2008 3 ŠK Kostelec n/ČL B 1760 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 ½
2007/2008 2 ŠK Kostelec n/ČL B 1760 Koller Martin TJ Sokol Český Brod B 1681 ½
2007/2008 1 ŠK Kostelec n/ČL B 1760 Kišari Jan Sokol Brandýs n/L A 1865 1
2007/2008 10 Kostelec nad Č.lesy 1760 Pauch Jan Joly Lysá n.L. C 2089 1
2007/2008 8 Kostelec nad Č.lesy 1760 Lochman Václav Sokol Bakov nad Jizerou 1825 ½
2007/2008 7 Kostelec nad Č.lesy 1760 Fabián Vladimír Sokol Český Brod 1716 1
2007/2008 5 Kostelec nad Č.lesy 1760 Kastner Jan Joly Lysá n.L. D 1756 1
2006/2007 11 ŠK Kostelec n.Č.l. B Krejčiříková Martina TJ Spartak Vlašim B 1627 1
2006/2007 10 ŠK Kostelec n.Č.l. B Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1842 ½
2006/2007 9 ŠK Kostelec n.Č.l. B Vokolek Jaroslav TJ Stadion Kutná Hora B 1916 1
2006/2007 8 ŠK Kostelec n.Č.l. B Stoklasa Jan ŠK Medvědi Zvole A ½
2006/2007 7 ŠK Kostelec n.Č.l. B Šilhavý Miroslav Sokol Neveklov 1000 1
2006/2007 6 ŠK Kostelec n.Č.l. B Říha František BIOMEDICA Říčany D 1548 1
2006/2007 4 ŠK Kostelec n.Č.l. B Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov B 1
2006/2007 3 ŠK Kostelec n.Č.l. B Pech Hynek Sokol Kolín C 1790 1
2006/2007 2 ŠK Kostelec n.Č.l. B Frischmann Otto JAWA Brodce B 1614 1
2006/2007 1 ŠK Kostelec n.Č.l. B Malý Dušan BIOMEDICA Říčany E 1642 0