Hráč Klímek Petr

Klímek Petr

User Pic
Jméno: Klímek Petr
Oddíl: TJ Baník Sokolov ŠO
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1823
Elo mezinárodní: 1826
ID: 10272
FIDE ID: 322105
Rok narození: 1987
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 TJ Pankrác G 1844 1859 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 0 1738 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Pankrác G 1844 1859 Kameník Robert ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Pankrác G 1844 1859 Vít Zdeněk Sokol Vršovice E 1713 1705 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Pankrác G 1844 1859 Závůrka Vladimír ŠO Praga Praha C 1632 1686 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Pankrác G 1844 1859 Kabát Josef Kbel.šach. reprezentace B 1693 1701 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Pankrác G 1844 1859 Már Tomáš TJ Bohemians H 1707 1653 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Pankrác F 1844 1859 Legkostup Maxim Sokol Vršovice D 1710 1742 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Pankrác F 1844 1859 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Pankrác F 1844 1859 Achylis Miloš ŠO Praga Praha B 1758 1748 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Pankrác F 1844 1859 Buchl Marek TJ Bohemians F 1853 1851 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Pankrác F 1844 1859 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1819 1751 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Pankrác F 1844 1859 Mihál Sergej GROP - D 1870 1906 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Pankrác F 1844 1859 Harašta František ŠK Mahrla C 0 1624 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Pankrác F 1844 1859 Vašíček Martin SK OAZA Praha D 1778 1794 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Pankrác F 1844 1859 Šrol Pavel ŠK Bohnice A 1852 1858 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Baník Sokolov A 1818 1859 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně A 1842 1887 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Baník Sokolov A 1816 1859 Hlaváč Rudolf TJ Olympie Hroznětín A 2000 1994 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Baník Sokolov A 1817 1859 Hlaváč František Global Sokolov A 1900 1871 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Baník Sokolov A 1817 1859 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1790 1801 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Baník Sokolov A 1844 1859 Ondreját Miroslav TJ Tašovice A 1943 1948 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Baník Sokolov A 1844 1857 Fryč Miroslav KŠ Tietz C 2166 2184 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Baník Sokolov A 1846 1857 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2183 2141 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Baník Sokolov A 1846 1857 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role A 2398 2359 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Baník Sokolov A 1846 1857 Míšek Jan ŠK Valdštějn Cheb A 1898 1913 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Baník Sokolov A 1845 1857 Chura Michal TJ Spartak Horní Slavkov A 1883 1893 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Pankrác F 1857 1864 Katzer Radovan Steinitz-Makabi Praha 1818 1831 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Pankrác F 1857 1864 Jagur Jurij ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1705 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Pankrác F 1857 1864 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1884 1900 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Pankrác F 1857 1864 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov C 1903 1839 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Pankrác F 1857 1864 Martirosyan Ara ŠK DP Praha C - VŠFS 1911 1923 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Pankrác F 1857 1864 Barabas Aleš ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Pankrác F 1857 1864 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1820 1865 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Pankrác F 1857 1864 Gerženi Róbert GROP - D 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Pankrác F 1857 1864 Černoušková Alena Unichess Ž 1676 1748 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Pankrác F 1857 1864 Vojtíšek Miloš Kbel.šach. reprezentace A 1734 1783 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Baník Sokolov ŠO A 1859 1864 Chura Michal TJ Sp.Horní Slavkov 1876 1894 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Baník Sokolov ŠO A 1859 1864 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1889 1886 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Baník Sokolov ŠO A 1843 1864 Jungwirth Jindřich AVZO Frant. Lázně A 1665 1705 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Baník Sokolov ŠO A 1843 1864 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role A 1869 1883 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Baník Sokolov ŠO A 1857 1864 Hajšman Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary C 1805 1783 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Baník Sokolov ŠO A 1856 1870 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1897 1896 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Baník Sokolov ŠO A 1865 1870 Špička Jan ŠK Karlovy Vary A 1899 1914 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Baník Sokolov ŠO A 1864 1870 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1883 1864 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Pankrác F 1815 1812 Veselský Jan ŠK Praha - Smíchov B 1691 1733 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Pankrác F 1815 1812 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Pankrác F 1815 1812 Husa Daniel Unichess E 1615 1572 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Pankrác F 1815 1812 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha E 1884 1900 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Pankrác F 1815 1812 Netík Josef SK OAZA Praha D 1914 1850 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Pankrác F 1815 1812 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1716 1751 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Pankrác F 1815 1812 Kučera Jan LISA A 1905 1915 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Pankrác F 1815 1812 Pazdera Tomáš Sokol Praha Vršovice D 1915 1911 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Pankrác F 1815 1812 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Baník Sokolov ŠO 1834 1812 Procházka Jiří TJ Sokol Praha-Vršovice 2049 2056 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Baník Sokolov ŠO 1820 1812 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2239 2240 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Baník Sokolov ŠO 1820 1812 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2046 2058 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Baník Sokolov ŠO 1815 1812 Pokorný Pavel ŠK Praha-Smíchov 1836 1833 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Pankrác F 1844 1844 Kuzin Tomáš ŠK Mlejn A 1606 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Pankrác F 1844 1844 Simonová Adéla Unichess Ž 1831 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Pankrác F 1844 1844 Štěpánek Josef ŠK Praha - Smíchov C 1800 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Pankrác F 1844 1844 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Pankrác F 1844 1844 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice E 1815 ½ soutěž
2015/2016 7 Baník Sokolov ŠO A 1844 1844 Ehlich Vladislav TJ Tašovice A 1867 1909 ½ soutěž
2015/2016 4 Baník Sokolov ŠO A 1844 1844 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov A 1749 1 soutěž
2015/2016 3 Baník Sokolov ŠO A 1844 1844 Latislav Milan TJ Ostrov A 1650 1 soutěž
2015/2016 2 Baník Sokolov ŠO A 1844 1844 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1803 1806 0 soutěž
2015/2016 1 Baník Sokolov ŠO A 1844 1844 Most Zdeněk ŠK Caissa Nová Role 2031 2016 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Pankrác E 1884 1859 Kubíková Alena Sokol Kobylisy C 2100 2088 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Pankrác E 1884 1859 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 2064 2061 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Pankrác E 1884 1859 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2081 2109 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Pankrác E 1884 1859 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1907 1907 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Pankrác E 1884 1859 Mrázek Martin ŠK Bohnice B 1727 1727 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Pankrác E 1884 1859 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Pankrác E 1884 1859 Kříž Pavel GROP Classic.Chess 2012 1920 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Pankrác E 1884 1859 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Pankrác E 1884 1859 Krupička Josef ŠK Smíchov A 2039 2012 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Pankrác F 1884 1859 Bílek Otakar Viktoria Žižkov D 1738 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Pankrác F 1884 1859 Klubert Pavel GROP E 1690 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Pankrác F 1884 1859 Němeček Miroslav SK OAZA Praha G 1411 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Pankrác F 1884 1859 Starýchfojtů Josef Steinitz-Makabi A 1680 1839 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Pankrác F 1884 1859 Vítek Jan TJ Praga Praha E 1791 1734 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Pankrác F 1884 1859 Štěpán David SK Lokomotiva Radlice E 1616 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov A 1810 1767 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1595 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 Šťastný Jiří TJ Tašovice 1559 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1804 1768 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1673 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1893 1896 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Pankrác E 1849 1862 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1875 1904 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Pankrác E 1849 1862 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2097 2104 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Pankrác E 1849 1862 Miturová Magdaléna ŠK PORG B 2101 2093 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Pankrác E 1849 1862 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1881 1849 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Pankrác E 1849 1862 Fišer Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2001 1999 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Pankrác E 1849 1862 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1968 1970 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Pankrác E 1849 1862 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1946 1936 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Pankrác E 1849 1862 Krejbich Miloslav SK LISA A 1971 1969 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Pankrác E 1849 1862 Stankev Martin ŠK Černý Baron A 1821 1891 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Dub Tomáš TJ Baník Habartov 1752 1873 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov 1743 1704 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary 1731 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Beneš Jan Karlovarský šachklub C 1771 1715 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Uherek Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1561 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Müller Vladimír TJ Tašovice 1678 1681 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary 1688 1703 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Růžek Martin AVZO Františkovy Lázně 1000 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov 1849 1862 Ornet Tomáš ŠK Caissa Nová Role 1696 1700 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov 1881 1880 Švejda Štěpán Karlovarský šachklub Tietz C 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Baník Sokolov 1881 1880 David Ladislav TJ Tašovice 1677 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Baník Sokolov 1881 1880 Tomaščín Petr Baník Habartov 1779 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Baník Sokolov 1881 1880 Tomaščín Petr Baník Habartov 1779 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Baník Sokolov 1881 1880 Janoušek Ladislav TJ Caissa Nová Role 1693 1644 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Baník Sokolov 1881 1880 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov 1759 1718 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov 1881 1880 Janek Drahomír Spartak Horní Slavkov 1605 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Baník Sokolov 1881 1880 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Baník Sokolov 1881 1880 Müller Vladimír TJ Tašovice 1664 1682 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov A 1493 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 Janecký Jaroslav TJ Ostrov A 1701 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 Kopecký František TJ Tašovice A 1528 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary A 1687 1636 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1924 1886 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 Mrnka Jan MARTY Baník Most 2086 2084 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz 2063 1960 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice 2098 2088 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 Jeníček Emil CHESS MOST 2101 2117 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1896 1853 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 Bažantová Marie Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 Reitinger Petr SK Děčín 2093 2097 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 Hořínek Karel TJ Neratovice 2063 2060 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2033 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb A 1766 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1891 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 Hlaváč František ŠK Global Sokolov A 1970 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 Pospíšil Adolf TJ Tašovice 1721 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 Dub Tomáš Baník Habartov A 1835 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1918 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Baník Hexion Sokolov 1927 Reitinger Petr SK Děčín 2118 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Baník Hexion Sokolov 1927 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Baník Hexion Sokolov 1927 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Baník Hexion Sokolov 1927 Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 ½ soutěž
2009/2010 8 Baník HEXION Sokolov 1876 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1804 0 soutěž
2009/2010 7 Baník HEXION Sokolov 1876 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1634 ½ soutěž
2009/2010 6 Baník HEXION Sokolov 1876 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary A 1801 0 soutěž
2009/2010 4 Baník HEXION Sokolov 1876 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov 1729 ½ soutěž
2009/2010 3 Baník HEXION Sokolov 1876 Mach Pavel ŠK Caissa Nová Role 1508 1 soutěž
2009/2010 2 Baník HEXION Sokolov 1876 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1 soutěž
2009/2010 11 Baník Hexion Sokolov B 1876 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1723 1 soutěž
2009/2010 10 Baník Hexion Sokolov B 1876 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1540 1 soutěž
2009/2010 9 Baník Hexion Sokolov B 1876 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 1626 1 soutěž
2009/2010 8 Baník Hexion Sokolov B 1876 Martinkovych Fr. Spartak Horní Slavkov 1778 1 soutěž
2009/2010 7 Baník Hexion Sokolov B 1876 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1793 1 soutěž
2009/2010 6 Baník Hexion Sokolov B 1876 Srba Stanislav Spartak Chodov 1761 1 soutěž
2009/2010 5 Baník Hexion Sokolov B 1876 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1796 1 soutěž
2009/2010 4 Baník Hexion Sokolov B 1876 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1926 0 soutěž
2009/2010 3 Baník Hexion Sokolov B 1876 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1677 1 soutěž
2009/2010 2 Baník Hexion Sokolov B 1876 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1645 0 soutěž
2009/2010 1 Baník Hexion Sokolov B 1876 Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov C 1697 1 soutěž
2008/2009 9 Baník Hexion Sokolov B 1899 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz B 1931 1 soutěž
2008/2009 8 Baník Hexion Sokolov B 1899 Holeš Michal ŠK Global Sokolov A 1890 0 soutěž
2008/2009 7 Baník Hexion Sokolov B 1899 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary A 1723 1 soutěž
2008/2009 6 Baník Hexion Sokolov B 1899 Kaboň Jan Lokomotiva Cheb A 2025 ½ soutěž
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov B 1899 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1834 0 soutěž
2008/2009 4 Baník Hexion Sokolov B 1899 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1988 0 soutěž
2008/2009 3 Baník Hexion Sokolov B 1899 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1843 1 soutěž
2008/2009 2 Baník Hexion Sokolov B 1899 Janeček Dieter TJ Tašovice A 1627 1 soutěž
2008/2009 1 Baník Hexion Sokolov B 1899 Kasal Radek Baník Habartov A 1580 ½ soutěž
2007/2008 8 Baník Hexion Sokolov B 1887 Jungwirth Jindřich TJ Slavoj Kynšperk 1714 1 soutěž
2007/2008 7 Baník Hexion Sokolov B 1887 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1655 ½ soutěž
2007/2008 6 Baník Hexion Sokolov B 1887 Šimandl Libor TJ Ostrov 1851 ½ soutěž
2007/2008 5 Baník Hexion Sokolov B 1887 Vachulka Miloslav Baník Habartov 1852 ½ soutěž
2007/2008 3 Baník Hexion Sokolov B 1887 Voldřich Luboš AVZO Františkovy Lázně 1 soutěž
2007/2008 2 Baník Hexion Sokolov B 1887 Molnár Ladislav Tietz Karlovy Vary B 1780 ½ soutěž
2007/2008 1 Baník Hexion Sokolov B 1887 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1882 ½ soutěž
2007/2008 11 Baník Hexion Sokolov Wasserbauer Radek ŠK Rakovník ½ soutěž
2007/2008 10 Baník Hexion Sokolov Král David TJ Bonex Teplice ½ soutěž
2007/2008 8 Baník Hexion Sokolov Erneker Josef Bohemians Praha B ½ soutěž
2007/2008 7 Baník Hexion Sokolov Sýkora Petr ŠK DA Praha A 1 soutěž
2007/2008 3 Baník Hexion Sokolov Stejskal Pavel TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0 soutěž
2007/2008 2 Baník Hexion Sokolov Eretová Květa ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½ soutěž
2006/2007 9 Baník Chemacryl Sokolov B 1815 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1836 0 soutěž
2006/2007 8 Baník Chemacryl Sokolov B 1815 Šíbl Václav Lokomotiva Cheb 1874 0 soutěž
2006/2007 7 Baník Chemacryl Sokolov B 1815 Košek Lubomír Šachový klub Karlovy Vary 1790 1 soutěž
2006/2007 6 Baník Chemacryl Sokolov B 1815 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1748 1 soutěž
2006/2007 2 Baník Chemacryl Sokolov B 1815 Dub Tomáš Baník Habartov 1870 0 soutěž
2006/2007 1 Baník Chemacryl Sokolov B 1815 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1810 0 soutěž
2005/2006 9 Chemacryl Sok. B 1857 Havlíček František Spartak Chodov 1709 ½ soutěž
2005/2006 7 Chemacryl Sok. B 1857 Tomáš Josef Baník Habartov B 1683 1 soutěž
2005/2006 6 Chemacryl Sok. B 1857 Špererová Kateřina DDM Kar.Vary 1 soutěž
2005/2006 4 Chemacryl Sok. B 1857 Šimeček Jan ŠK Mar.Lázně 1893 0 soutěž
2005/2006 3 Chemacryl Sok. B 1857 Pospíšil Adolf ŠK Kar.Vary B 1727 0 soutěž
2005/2006 2 Chemacryl Sok. B 1857 Douda Čeněk TJ Ostrov B 1336 1 soutěž
2005/2006 9 BCH Sokolov 1857 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1843 0 soutěž
2004/2005 10 Banik Eastman 2023 Bambousek Zdeněk AVZO Fr.Lazne 1692 ½ soutěž
2004/2005 3 Banik Eastman 2023 Havlíček František Sp. H.Slavkov 1697 0 soutěž
2004/2005 2 Banik Eastman 2023 Peuker František AVZO Fr.Lazne 1814 ½ soutěž
2004/2005 8 B Eastman SokolovB 2023 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2054 0 soutěž
2004/2005 6 B Eastman SokolovB 2023 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1887 0 soutěž
2004/2005 5 B Eastman SokolovB 2023 Varga Ivan TJ Tašovice 1801 ½ soutěž
2004/2005 3 B Eastman SokolovB 2023 Latislav Milan Čechie Dalovice 1797 0 soutěž
2004/2005 2 B Eastman SokolovB 2023 Nový Daniel Caissa Nová Role 1930 ½ soutěž
2004/2005 1 B Eastman SokolovB 2023 Hüttner Miloš KŠ-Tietz C 1780 ½ soutěž
2003/2004 3 Baník Eastman Sokolov 2010 Čmiko Jakub Sokol Vršovice 2085 ½ soutěž
2003/2004 1 Baník Eastman Sokolov 2010 Lorenc Tomáš ŠK Tietz Karlovy Vary 2171 0 soutěž
2003/2004 3 Baník Eastman B 2010 Nový Daniel KŠ Tietz B 1927 0 soutěž