Hráč Koper Štefan

Koper Štefan

User Pic
Jméno: Koper Štefan
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1887
Elo mezinárodní: 1885
ID: 1827
FIDE ID: 306606
Rok narození: 1955
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Mahrla B 1823 1797 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1773 1771 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Mahrla B 1823 1797 Holub Jan TJ Bohemians D 1859 1885 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Mahrla B 1823 1797 Bohdal Ján ŠK Loko Praha B 1871 0 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Mahrla B 1823 1797 Pták Pavel Dukla B 2047 2062 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Mahrla B 1823 1797 Koukolík Alexander Sokol Vršovice B 1951 1940 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Mahrla B 1823 1797 Talmi Yoav Steinitz-Makabi Praha 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Mahrla B 1823 1797 Sargsyan Karen ŠK AURORA 1918 1918 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Mahrla Praha 1817 1797 Mindl Josef Sokol Tábor 1966 1992 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1817 1797 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1772 1756 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1823 1797 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 1973 1976 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1830 1778 Švondr Michal Joly Lysá nad Labem E 1927 1929 0 soutěž
2019/2020 2 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1839 1778 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1870 1863 0 soutěž
2019/2020 1 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1826 1778 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1883 1861 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Mahrla C 1855 1846 Hořínek Karel Šachový klub Bohnice - B 1919 1914 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Mahrla C 1855 1846 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 "B" 1707 1775 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Mahrla C 1855 1846 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1612 1753 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Mahrla C 1855 1846 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1829 1823 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Mahrla C 1855 1846 Engel Tomáš SK OAZA Praha F 1552 1579 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Mahrla C 1855 1846 Jankovský Zbyněk SNAD Kbely 1599 1625 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Mahrla C 1855 1846 Dušek Martin Dukla F 2056 1988 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Mahrla C 1855 1846 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov C 1758 1679 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Mahrla C 1855 1846 Hloucal Antonín ŠK Sokol Vyšehrad J 1779 1792 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Mahrla B 1855 1846 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov A 1933 1952 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Mahrla B 1855 1846 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1849 1834 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Mahrla B 1855 1846 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha E 1877 1889 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Mahrla B 1855 1846 Šplíchal Petr Unichess D 1955 1960 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Mahrla B 1855 1846 Růžička Aleš ŠK Sokol Vyšehrad D 2066 2063 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Mahrla B 1855 1846 Kubík Jaroslav TJ Kobylisy C 1739 1755 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Mahrla B 1855 1846 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 1907 1921 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Mahrla B 1855 1846 Šmíd Radek ŠO Praga Praha A 1873 1883 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Mahrla B 1855 1846 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1940 1986 1 soutěž
2018/2019 11 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1872 1846 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1829 1883 1 soutěž
2018/2019 10 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1872 1846 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 E 1833 1851 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1872 1846 Mazánek David Joly Lysá nad Labem F 1882 1888 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1855 1846 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1885 1850 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1855 1846 Sobotka Jiří Sokol Kolín B 1905 1881 1 soutěž
2018/2019 5 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1843 1799 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1792 1782 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1827 1799 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1858 1818 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1827 1799 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1887 1864 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Čižmár Štefan ŠK Bohnice D 1716 1751 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Novák Václav SK Rapid Praha A 1936 1969 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Sochor Tomáš TJ Kobylisy G 1821 1837 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1714 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Klyuev Vasily ŠO TJ Dukla Praha E 1903 1925 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Valenta Lukáš SK OAZA Praha F 1648 1700 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1690 1683 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 B 1943 1939 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 Sharashenidze Akaki GROP E 2355 2351 0 soutěž
2017/2018 8 Český lev Kolešovice A 1818 1850 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2027 2008 0 soutěž
2017/2018 7 Český lev Kolešovice A 1818 1850 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2028 1999 1 soutěž
2017/2018 5 Český lev Kolešovice A 1840 1850 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 2010 1999 ½ soutěž
2017/2018 4 Český lev Kolešovice A 1825 1850 Zvára David Spartak Vlašim B 2134 2150 0 soutěž
2017/2018 3 Český lev Kolešovice A 1825 1850 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 2036 2056 0 soutěž
2017/2018 2 Český lev Kolešovice A 1825 1850 Královský Martin Kostelec nad Černými lesy A 1999 2002 0 soutěž
2017/2018 1 Český lev Kolešovice A 1896 1908 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2016 2022 ½ soutěž
2017/2018 10 Český Lev Kolešovice B 1825 1850 Votruba Petr TJ Hostivice A 1870 1859 0 soutěž
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice B 1818 1850 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2050 2055 0 soutěž
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice B 1825 1850 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1835 1843 0 soutěž
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice B 1825 1850 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2068 2070 ½ soutěž
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice B 1825 1850 Straka Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2022 2021 ½ soutěž
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice B 1825 1850 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1920 1943 1 soutěž
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice B 1896 1908 Buriánek Petr Caissa Roztoky B 1836 1844 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1900 1904 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Salač Jiří TJ Pankrác E 2098 2094 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Nevoral Lukáš Unichess E 1840 1866 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace B 1809 1865 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov C 1807 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1912 1926 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1964 1974 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov B 1950 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Kučera Jan ŠK DP Praha B 1797 1824 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Modrová Hana TJ Bohemians Praha F 1862 1871 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Mahrla Praha A 1845 1878 Lizner Milan TJ Pankrác D 1886 1888 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Mahrla Praha A 1845 1878 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha B 1985 1989 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Mahrla Praha A 1845 1878 Gáj Miloš Unichess C 1978 1992 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Mahrla Praha A 1845 1878 Holub Jan ŠK Loko Praha A 2083 2086 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Mahrla Praha A 1845 1878 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy B 1879 1848 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Mahrla Praha C 1845 1878 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1695 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Mahrla Praha C 1845 1878 Válka Jiří Kbelská šachová reprezentace C 1298 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Mahrla Praha C 1845 1878 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 1549 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Mahrla Praha C 1845 1878 Kučera Josef ŠK DP Praha - EA Hotels II 1781 1747 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Mahrla Praha C 1845 1878 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1912 1925 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Mahrla Praha C 1845 1878 Starýchfojtů Josef Steinitz - Makabi Praha 1736 1829 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Mahrla Praha C 1845 1878 Medek Karel Šachový klub Praha 4 B 1703 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS I 1877 1839 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice C 1815 1826 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha C 1964 1974 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1957 1965 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1897 1895 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1891 1908 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad D 1250 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 Kučera Jan LISA A 1938 1939 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Vojta Pavel Spartak Vlašim C 2169 2202 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1937 1924 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1979 1936 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2055 2075 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1918 1889 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Čermák Jan ŠK Český Brod A 1954 1994 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Vaníček Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou B 1930 1881 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1796 1800 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1855 1871 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1952 1979 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Kindl Dobroslav SK Rapid Praha A 1703 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Šaroun Radek SK OAZA Praha D 1882 1896 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Závůrková Monika TJ Praga Praha D 1821 1821 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Kastnerová Zuzana Viktoria Žižkov C 1816 1795 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Chrobák Martin Unichess ČSOB F 1670 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Hataš Oldřich Sokol Vršovice E 1778 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Vandas Jakub ŠK Smíchov B 1956 1972 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Korsa Jiří Bohemians Praha F 1695 1783 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 Kříž Pavel GROP C 2012 1920 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 Vandas Karel ŠK Mlejn B 1733 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha F 1655 1636 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 Istel Oldřich TJ Praga Praha F 1724 1726 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna A 1916 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 1637 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 Barabas Aleš GROP G 1811 1859 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 Dočekalová Alexandra Sokol Kobylisy E 1847 1886 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1814 1826 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk B 1982 1976 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Čermák Jan Sokol Český Brod A 1872 1910 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2087 2089 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Macek Kamil Sokol Kolín B 1905 1889 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1947 1971 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1971 1941 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 2014 2023 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 Vít Martin KŠ Říčany 1925 D 1903 1928 ½ soutěž
2013/2014 11 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha B 1798 1 soutěž
2013/2014 10 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1947 ½ soutěž
2013/2014 9 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Hruška Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2107 2088 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 0 soutěž
2013/2014 7 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1936 1922 1 soutěž
2013/2014 6 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Tejkal Jiří SK Loko Praha B 1970 1962 ½ soutěž
2013/2014 5 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác D 1896 1936 1 soutěž
2013/2014 4 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Smolka Josef Stavby mostů Praha A 1822 1842 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Umancová Barbora ŠK PORG Classical Chess 1878 1903 1 soutěž
2013/2014 1 SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 Bílek Martin SK OAZA Praha B 2021 2007 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Prozr Aldo ŠK PORG E 1643 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Limberský Pavel SK Újezd nad Lesy A 1798 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Anaškin Arsenij ŠK Aurora A 1916 1985 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1569 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Nosek Filip Bohemians Praha G 1988 1985 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Zimák Karel Holdia DP Praha D 1918 1901 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2043 2042 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1544 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Praha 4 A 1968 1947 Bartoň Milan TJ Praga Praha D 1889 1823 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Skopec Luboš Šachklub města Dobrovice 1928 1899 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1924 1989 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1866 1890 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Framberk Jan Caissa Úholičky 2016 2009 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1934 1926 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2041 2026 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2176 2179 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2132 2127 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 Staněk Ondřej Dolní Kralovice 1922 1957 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2110 2111 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Skála Jaromír Sokol Kolín A 2046 2035 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1878 1907 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2171 2175 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1989 2003 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Kalík Jan Sokol Kolín B 2003 1850 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Mrňa Vladimír Šachklub města Dobrovice 2087 2052 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2121 2111 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Vevera Radek Caissa Úholičky 2109 2108 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 Velík Jan TJ Sokol Struhařov 2025 2042 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2128 2132 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Michálek František Sokol Kolín B 2083 2087 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav A 2150 2135 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2079 2081 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Wimmer Jaroslav TJ Bohemia Poděbrady 1851 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Vevera Radek Caissa Úholičky 2048 2072 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Košnář Martin JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1814 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Masák Radim TJ Sokol Nymburk 1982 1951 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 Sladovník Tomáš SK Pyrit Příbram 1992 1930 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Michálek František Sokol Kolín B 2078 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2071 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Fiala Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1886 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2131 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2203 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Hroník Petr JAWA Brodce 2006 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2088 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1960 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2038 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 Otruba Pavel Caissa Úholičky 1975 1 soutěž
2009/2010 11 Kostelec n.Č.l. 2042 Fencl Pavel JOLY Lysá n.L. D 1884 0 soutěž
2009/2010 10 Kostelec n.Č.l. 2042 Janíček Jindřich JOLY Lysá n.L. C 2082 ½ soutěž
2009/2010 9 Kostelec n.Č.l. 2042 Novotný Roman Kutná Hora B 1825 1 soutěž
2009/2010 7 Kostelec n.Č.l. 2042 Jeřábek Jindřich AŠ Mladá Boleslav 2010 0 soutěž
2009/2010 6 Kostelec n.Č.l. 2042 Šilhan Petr Sokol na Mělníce 2013 1 soutěž
2009/2010 5 Kostelec n.Č.l. 2042 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2103 ½ soutěž
2009/2010 4 Kostelec n.Č.l. 2042 Urban Miroslav Sokol Český Brod 1893 1 soutěž
2009/2010 3 Kostelec n.Č.l. 2042 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2100 1 soutěž
2009/2010 2 Kostelec n.Č.l. 2042 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk 2008 0 soutěž
2009/2010 1 Kostelec n.Č.l. 2042 Jandourek Lukáš Sokol Bakov n.J. 2173 ½ soutěž
2008/2009 11 Kostelec n.Č.lesy 2049 Beneš Petr Sokol Kolín B 2141 0 soutěž
2008/2009 10 Kostelec n.Č.lesy 2049 Pištík Petr Sokol Nymburk 2043 1 soutěž
2008/2009 9 Kostelec n.Č.lesy 2049 Koudelka Ivan Sokol Český Brod 2013 ½ soutěž
2008/2009 8 Kostelec n.Č.lesy 2049 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav 1992 1 soutěž
2008/2009 7 Kostelec n.Č.lesy 2049 Šilhan Petr Sokol na Mělníce 1957 ½ soutěž
2008/2009 6 Kostelec n.Č.lesy 2049 Stehlík Jiří Sokol Sendražice 1857 ½ soutěž
2008/2009 5 Kostelec n.Č.lesy 2049 Pauch Jan JOLY Lysá n.L. C 2081 0 soutěž
2008/2009 4 Kostelec n.Č.lesy 2049 Keller Daniel Kutná Hora 2120 0 soutěž
2008/2009 3 Kostelec n.Č.lesy 2049 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1970 1 soutěž
2008/2009 2 Kostelec n.Č.lesy 2049 Hampl Jiří AŠ Mladá Boleslav 1963 0 soutěž
2008/2009 1 Kostelec n.Č.lesy 2049 Ďúran Tomáš Sokol Bakov n.J. 2167 0 soutěž
2007/2008 11 Kostelec nad Č.lesy 1985 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 1942 1 soutěž
2007/2008 10 Kostelec nad Č.lesy 1985 Husárik Braňko Joly Lysá n.L. C 2134 0 soutěž
2007/2008 9 Kostelec nad Č.lesy 1985 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1956 0 soutěž
2007/2008 8 Kostelec nad Č.lesy 1985 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2161 ½ soutěž
2007/2008 7 Kostelec nad Č.lesy 1985 Doležal Radoslav Sokol Český Brod 1952 ½ soutěž
2007/2008 6 Kostelec nad Č.lesy 1985 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1909 ½ soutěž
2007/2008 5 Kostelec nad Č.lesy 1985 Lažánek Jan Joly Lysá n.L. D 1870 ½ soutěž
2007/2008 4 Kostelec nad Č.lesy 1985 Březina Jindřich Sokol Sendražice 2000 1 soutěž
2007/2008 3 Kostelec nad Č.lesy 1985 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1941 ½ soutěž
2007/2008 2 Kostelec nad Č.lesy 1985 Diviš Jaroslav Auto Škoda Mladá Boleslav 1888 0 soutěž
2007/2008 1 Kostelec nad Č.lesy 1985 Červinka Pavel Neratovice B 1900 1 soutěž
2006/2007 8 Praga Praha B 2025 Hallerová Eva Sokol Plzeň LetnáA 2148 0 soutěž
2006/2007 7 Praga Praha B 2025 Tochor Jiří Sokol Domažlice A 2101 1 soutěž
2006/2007 6 Praga Praha B 2025 Chmelík David Sokol Plzeň 1 C 2138 ½ soutěž
2006/2007 3 Praga Praha B 2025 Erban Tomáš Sokol Vršovice B 2194 0 soutěž
2006/2007 2 Praga Praha B 2025 Hadžala Daniel Praga Praha A 2141 ½ soutěž
2006/2007 1 Praga Praha B 2025 Cuhra Martin QCC Č.Budějovice A 2045 0 soutěž
2005/2006 10 Benešov 2079 Černovský Jiří Kutná Hora 2097 0 soutěž
2005/2006 7 Benešov 2079 Eisner Oldřich Kolín B 1767 1 soutěž
2005/2006 4 Benešov 2079 Wimmer Jaroslav Poděbrady 1852 0 soutěž
2005/2006 7 Mosad Č.Kamenice 2079 Vozka Pavel Svádov-Olš. B 2188 0 soutěž
2005/2006 6 Mosad Č.Kamenice 2079 Strauss Jindřich Slávia Děčín B 1916 ½ soutěž
2005/2006 5 Mosad Č.Kamenice 2079 Hrnčíř Petr Sp.Ústí n.L D 1663 1 soutěž
2005/2006 4 Mosad Č.Kamenice 2079 Vodehnal Václav Svádov-Olš.A 1782 1 soutěž
2005/2006 3 Mosad Č.Kamenice 2079 Weiss Josef ČSAD Libouchec 1740 1 soutěž
2005/2006 2 Mosad Č.Kamenice 2079 Hofmann Dietmar SK Demas Děčín C 1 soutěž
2005/2006 1 Mosad Č.Kamenice 2079 Wichs Jakub TJ Povrly 2053 1 soutěž
2004/2005 11 Sokol Benešov A 1997 Jeřábek Pavel Bohemia PoděbradyA 1887 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Benešov A 1997 Štolba Miloš Sokol Sendražice A 2085 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Benešov A 1997 Skála Jaromír Sokol Pečky A 1964 1 soutěž
2004/2005 8 Sokol Benešov A 1997 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany B 1909 1 soutěž
2004/2005 7 Sokol Benešov A 1997 Petras Milan Biomedica Říčany A 2106 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Benešov A 1997 Holub Milan Jawa Brodce A 2079 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Benešov A 1997 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2040 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Benešov A 1997 Tejkal Jiří Kostelec n/ČL A 1959 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Benešov A 1997 Horák Vladimír TRW A. Vlašim A 2155 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Benešov A 1997 Masák Radim Sokol Nymburk A 1959 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Benešov A 1997 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1773 1 soutěž
2003/2004 11 Sokol Benešov A 2014 Snížek Květoslav Stad. Kutná Hora A 1928 ½ soutěž
2003/2004 10 Sokol Benešov A 2014 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1876 0 soutěž
2003/2004 9 Sokol Benešov A 2014 Kasalický Petr Biomedica Říčany A 2033 1 soutěž
2003/2004 8 Sokol Benešov A 2014 Mazánek David Joly Lysá n/L B 1853 1 soutěž
2003/2004 7 Sokol Benešov A 2014 Forman Miroslav Kostelec n/ČL A 1844 0 soutěž
2003/2004 6 Sokol Benešov A 2014 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1738 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Benešov A 2014 Fabián Vladimír Sokol Český Brod A 1740 1 soutěž
2003/2004 4 Sokol Benešov A 2014 Měchura Josef Jawa Brodce A 1829 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol Benešov A 2014 Fojtů Petr Biomedica Říčany B 1918 ½ soutěž
2003/2004 2 Sokol Benešov A 2014 Brabec Petr Sokol Benešov B 1 soutěž
2003/2004 1 Sokol Benešov A 2014 Houška Bohumil Sokol Nymburk A 1859 ½ soutěž