Hráč Rujder Tibor

Rujder Tibor

User Pic
Jméno: Rujder Tibor
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1804
Elo mezinárodní: 1776
ID: 1660
FIDE ID: 329550
Rok narození: 1941
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 Šachový klub Zdice B 1782 1804 Kováříková Eliška Šachový klub Příbram-Baník C 1217 1327 1 soutěž
2021/2022 1 Šachový klub Zdice B 1782 1804 Galandák Daniel Mníšek A 0 1673 0 soutěž
2021/2022 2 ŠK Zdice A 1782 1804 Forman Daniel ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1951 1958 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Zdice "B" 1791 1806 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy "A" 1652 1593 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Zdice "B" 1791 1806 Hrubý Matěj Příbram Baník "C" 0 1371 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Zdice "B" 1791 1806 Veselský Jan Sokol Hostivice "B" 1600 1622 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zdice "B" 1792 1806 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany "B" 1753 1766 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Zdice "B" 1792 1843 Saxl Jiří Příbram Baník "B" 1762 1787 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Zdice "B" 1793 1843 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy "A" 0 1662 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zdice "B" 1828 1843 Hrubý Matěj Příbram Baník "C" 0 1371 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Zdice "B" 1828 1843 Bednár Jan Sokol Hostivice "B" 1688 1677 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Zdice "B" 1843 1843 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany "B" 1849 1827 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Zdice A 1791 1806 Kantořík Radovan Český Lev Kolešovice B 0 1726 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Zdice A 1792 1806 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1766 1752 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Zdice A 1792 1806 Pobříslová Ivana TJ AERO Odolena Voda A 0 1233 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zdice A 1793 1843 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1752 1767 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Zdice A 1828 1843 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 0 1565 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zdice A 1828 1843 Beneš Matěj SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1438 1544 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Zdice A 1828 1843 Lang David Sokol Buštěhrad A 1563 1656 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Zdice A 1843 1843 Beneš Miroslav ŠK Rakovník A 1662 1681 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zdice A 1851 1844 Hinz František Český Lev Kolešovice B 1851 1844 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Zdice A 1851 1844 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1930 1962 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zdice A 1836 1844 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1793 1769 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Zdice A 1836 1844 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1698 1709 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zdice A 1844 1844 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1707 1661 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Zdice A 1844 1844 Truksa Martin ŠK Rakovník A 1692 1679 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Zdice A 1833 1836 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1643 1593 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zdice A 1833 1836 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1694 1692 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Zdice A 1832 1836 Verner Jan TJ Neratovice D 1798 1771 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Zdice A 1832 1836 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1921 1870 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Zdice A 1833 1836 Halla Jiří Caissa Roztoky A 1815 1798 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Zdice A 1837 1859 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1686 1677 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Zdice A 1829 1859 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 D 1756 1770 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Zdice A 1841 1859 Rada Roman SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 0 1629 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Zdice A 1841 1859 Šavrda Jan Caissa Roztoky B 1773 1791 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Zdice A 1844 1859 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1816 1822 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Zdice A 1844 1859 Bednár Jan TJ Hostivice A 1753 1689 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Zdice A 1829 1859 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1754 1773 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Zdice A 1829 1859 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1717 1737 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Zdice A 1829 1859 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1809 1806 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Zdice A 1851 1866 ŠK Řevnice A 1 soutěž
2015/2016 11 Šachový klub Zdice 1855 1871 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1963 1922 ½ soutěž
2015/2016 10 Šachový klub Zdice 1855 1871 Příborský Marek Šachový klub Příbram Baník 2206 2228 0 soutěž
2015/2016 9 Šachový klub Zdice 1855 1871 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 ½ soutěž
2015/2016 8 Šachový klub Zdice 1855 1871 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk 1880 1913 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový klub Zdice 1855 1871 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1954 1947 0 soutěž
2015/2016 6 Šachový klub Zdice 1855 1871 Doležal Radoslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachový klub Zdice 1855 1871 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim B 1760 1761 ½ soutěž
2015/2016 4 Šachový klub Zdice 1855 1871 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 ½ soutěž
2015/2016 3 Šachový klub Zdice 1855 1871 Kolařík Leoš ŠK Řevnice 1630 1 soutěž
2015/2016 2 Šachový klub Zdice 1855 1871 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 1 soutěž
2015/2016 1 Šachový klub Zdice 1855 1871 Framberk Jan Caissa Úholičky 2004 2045 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Buštěhrad B 1855 1871 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2072 2055 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Buštěhrad B 1855 1871 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Zdice A 1858 1845 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1781 1799 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Zdice A 1858 1845 Řezníček Jiří Sokol Hostivice A 1621 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Zdice A 1858 1845 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1885 1846 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Zdice A 1858 1845 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1593 1499 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zdice A 1858 1845 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1814 1814 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Zdice A 1858 1845 Pšenička Tomáš DDM Slaný-ŠK Velvary 1611 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zdice A 1858 1845 Štastný Miroslav KŠ Říčany 1925 E 1523 1627 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Zdice A 1858 1845 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1863 1935 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Zdice A 1858 1845 Král Pavel JAWA Brodce A 1802 1802 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Zdice A 1858 1845 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1816 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Zdice A 1858 1845 Škoda Adam TJ Neratovice C 1797 1797 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Zdice B 1858 1845 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Zdice B 1858 1845 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice B 1900 1953 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zdice B 1858 1845 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zdice B 1858 1845 Král Pavel Sokol Neveklov A 1802 1802 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Zdice B 1858 1845 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1817 1795 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Zdice B 1858 1845 Müller Jan ŠK Rakovník B 1786 1782 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Zdice A 1866 1851 Procházka Petr JAWA Brodce A 1931 1941 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Zdice A 1866 1851 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1818 1828 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Zdice A 1866 1851 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1804 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Zdice A 1866 1851 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Zdice A 1866 1851 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1557 1617 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Zdice A 1866 1851 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1572 1727 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Zdice A 1866 1851 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice A 1647 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zdice A 1866 1851 Cozl David Český Lev Kolešovice A 1987 1996 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Zdice A 1866 1851 Hromas Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 1832 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Zdice A 1866 1851 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1791 1839 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Zdice A 1899 1878 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Zdice A 1899 1878 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1811 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Zdice A 1899 1878 Rigo Imrich TJ Neratovice B 2008 2014 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Zdice A 1899 1878 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Zdice A 1899 1878 Švach Jan ŠK Řevnice A 1863 1833 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zdice A 1899 1878 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1874 1861 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Zdice A 1899 1878 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1837 1848 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Zdice A 1899 1878 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1821 1821 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Zdice A 1899 1878 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1808 1822 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Zdice A 1899 1878 Černý Michal Sokol Buštěhrad A 1882 1915 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Zdice A 1899 1878 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1908 1913 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Hrubec Miloš Caissa Úholičky "C" 1615 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Macas Vladimír ŠOTP NOVA Kladno "A" 2047 1791 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Žák Jiří Slovan Velvary 1625 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný 1642 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Švach Jan ŠK Řevnice "A" 1857 1806 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Hůrka Jiří ŠK Kladno "C" 1807 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Čermák Vít TJ Lokomotiva Beroun "A" 1000 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník "A" 1691 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník "B" 1718 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Zdice "A" 1932 1906 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad "B" 1670 1635 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Zdice A 1978 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1808 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Zdice A 1978 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 F 1881 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Zdice A 1978 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2058 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Zdice A 1978 Hochman Jan SK Pyrit Příbram C 1655 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Zdice A 1978 Švach Jan ŠK Řevnice A 1802 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Zdice A 1978 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim B 1909 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Zdice A 1978 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Zdice A 1978 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov A 1909 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Zdice A 1978 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1741 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Zdice A 1978 Filip Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 1858 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Zdice A 1978 Mazánek David Joly Lysá nad Labem E 1909 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Spartak Žebrák A 2018 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov A 1906 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Spartak Žebrák A 2018 Folková Martina Sokol Plzeň 1 A 2126 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Spartak Žebrák A 2018 Koubek Václav SK Viktoria Žižkov A 2062 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Spartak Žebrák A 2018 Kracík Dobroslav ŠK Líně A 2085 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak Žebrák A 2018 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy A 1985 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak Žebrák A 2018 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy A 2088 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak Žebrák A 2018 Tochor Jiří TJ Sokol Domažlice A 2068 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak Žebrák A 2018 Stluka František Sokol Platan Písek A 2158 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Žebrák A 2018 Kadeřávek Jan Sokol Plzeň Letná A 2071 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Žebrák A 2018 Žárský Kamil Sokol Tábor A 2058 0 soutěž
2008/2009 11 Spartak Žebrák 2000 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2346 ½ soutěž
2008/2009 10 Spartak Žebrák 2000 Gutman Petr Rakovník 2097 1 soutěž
2008/2009 9 Spartak Žebrák 2000 Nosek Filip Sokol Struhařov 1968 ½ soutěž
2008/2009 7 Spartak Žebrák 2000 Schmalz Michal Biomedica Říčany C 1992 ½ soutěž
2008/2009 6 Spartak Žebrák 2000 Vyhlídal Josef JAWA Brodce A 2104 ½ soutěž
2008/2009 5 Spartak Žebrák 2000 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany D 2047 0 soutěž
2008/2009 4 Spartak Žebrák 2000 Štursa Jan ŠK Kralupy 2160 ½ soutěž
2008/2009 3 Spartak Žebrák 2000 Vojta Tomáš TRW autoel. Vlašim 2341 0 soutěž
2008/2009 2 Spartak Žebrák 2000 Trmal Jaroslav Pyrit Příbram B 2251 0 soutěž
2008/2009 1 Spartak Žebrák 2000 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2179 ½ soutěž
2007/2008 11 Spartak Žebrák 2047 Šindelář Pavel Biomedica Říčany C 2045 ½ soutěž
2007/2008 10 Spartak Žebrák 2047 Krafka Jan ŠK Kladno B 1880 1 soutěž
2007/2008 9 Spartak Žebrák 2047 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2186 ½ soutěž
2007/2008 8 Spartak Žebrák 2047 Palas Aleš MONTAKO Kralupy n.V. B 2055 ½ soutěž
2007/2008 7 Spartak Žebrák 2047 Štursa Jan MONTAKO Kralupy n.V. A 2154 0 soutěž
2007/2008 6 Spartak Žebrák 2047 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2183 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Žebrák 2047 Doležel Radovan Alva Příbram B 2124 ½ soutěž
2007/2008 4 Spartak Žebrák 2047 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2035 ½ soutěž
2007/2008 3 Spartak Žebrák 2047 Soural Jan Sokol Struhařov 2234 0 soutěž
2007/2008 2 Spartak Žebrák 2047 Vyhlídal Josef JAWA Brodce 0 soutěž
2007/2008 1 Spartak Žebrák 2047 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2317 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Spartak Žebrák A 1992 Vaněček Jiří Caissa Úholičky A 2035 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Spartak Žebrák A 1992 Hanibal Kamil Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1935 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Spartak Žebrák A 1992 Háse Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou A 2133 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Spartak Žebrák A 1992 Mišičko Ján ŠK Kladno "A" 2074 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Spartak Žebrák A 1992 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1911 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Spartak Žebrák A 1992 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1937 ½ soutěž
2005/2006 11 Spartak Žebrák A 1997 Hinz František TJ Sokol Hostivice 1965 1 soutěž
2005/2006 10 Spartak Žebrák A 1997 Skácel Tomáš Alva Pb Příbram B 1803 ½ soutěž
2005/2006 9 Spartak Žebrák A 1997 Framberk Jan Caissa Úholičky A 2011 ½ soutěž
2005/2006 8 Spartak Žebrák A 1997 Žáček Zdeněk TJ Auto Škoda MB A 2072 ½ soutěž
2005/2006 7 Spartak Žebrák A 1997 Maršálek Luboš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 ½ soutěž
2005/2006 6 Spartak Žebrák A 1997 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad J. 2152 0 soutěž
2005/2006 5 Spartak Žebrák A 1997 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 0 soutěž
2005/2006 4 Spartak Žebrák A 1997 Gutman Petr ŠK Kladno B 2124 1 soutěž
2005/2006 3 Spartak Žebrák A 1997 Maláč Petr S.E. Ml.Boleslav B 2129 ½ soutěž
2005/2006 2 Spartak Žebrák A 1997 Jandourek Lukáš NeratoviceVyvolení 2247 0 soutěž
2005/2006 1 Spartak Žebrák A 1997 Kožený Pavel ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 0 soutěž
2004/2005 11 TJ Loko Beroun A 1963 Horák Otakar S.Emerge Ml.Bol. B 2145 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Loko Beroun A 1963 Pechoč Bohumil Alva Pb Příbram B 2006 ½ soutěž
2004/2005 8 TJ Loko Beroun A 1963 Hůrka Jiří ŠK Rakovník B 1818 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ Loko Beroun A 1963 Burda Roman TJ Neratovice B 2172 1 soutěž
2004/2005 6 TJ Loko Beroun A 1963 Vacek Radomír Sokol Bakov n.J. A 2170 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Loko Beroun A 1963 Maršálek Luboš E.E.Kralupy n.V. A 1969 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ Loko Beroun A 1963 Kabát Josef TJ Sokol Mělník A 1851 ½ soutěž
2004/2005 2 TJ Loko Beroun A 1963 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2128 ½ soutěž
2004/2005 1 TJ Loko Beroun A 1963 Vichnar David AŠ Ml.Boleslav A 2137 0 soutěž
2004/2005 10 Spartak Žebrák A 1963 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1769 1 soutěž
2004/2005 9 Spartak Žebrák A 1963 Vojta Pavel Spartak Vlašim B 2069 0 soutěž
2004/2005 8 Spartak Žebrák A 1963 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2106 ½ soutěž
2004/2005 7 Spartak Žebrák A 1963 Kalivoda Libor ŠK ALVA Příbram C 1845 1 soutěž
2004/2005 6 Spartak Žebrák A 1963 Čábelka Rolf TJ Jince A 1811 1 soutěž
2004/2005 5 Spartak Žebrák A 1963 Saxl Jiří TJ SOU Příbram A 1758 1 soutěž
2004/2005 4 Spartak Žebrák A 1963 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice A 2165 0 soutěž
2004/2005 3 Spartak Žebrák A 1963 Feierfeil Jiří TJ Sokol Benešov B 1902 ½ soutěž
2004/2005 2 Spartak Žebrák A 1963 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1802 ½ soutěž
2004/2005 1 Spartak Žebrák A 1963 Válek Martin ŠK Řevnice A 1630 1 soutěž
2003/2004 11 TJ Loko Beroun 1943 Rynt Pavel Easy Engl. Kralupy 2108 1 soutěž
2003/2004 10 TJ Loko Beroun 1943 Kučera Tomáš SK Mělník 1885 2035 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Loko Beroun 1943 Janda Eduard Spol. Neratovice B 1974 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Loko Beroun 1943 Vanka Miloslav Caissa Uholicky 2260 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Loko Beroun 1943 Fejtek Petr SK Kladno C 1952 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Loko Beroun 1943 Kraisl Vlastimil TJ CeSTV Jince 1741 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Loko Beroun 1943 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. 2109 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Loko Beroun 1943 Kryšpín Libor AS Mlada Boleslav 2051 ½ soutěž
2003/2004 3 TJ Loko Beroun 1943 Wünsch Jiří SK Rakovnik 2130 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Loko Beroun 1943 Pechoč Bohumil Alva Pb Pribram B 2007 ½ soutěž
2003/2004 1 TJ Loko Beroun 1943 Kazimour František SK Kladno B 2041 ½ soutěž