Hráč Stárek Stanislav

Stárek Stanislav

User Pic
Jméno: Stárek Stanislav
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2195
Elo mezinárodní: 2217
ID: 33496
FIDE ID: 349844
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 2219 2195 Hora Milan DDM Sokol Nymburk A 2139 2152 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 2209 2195 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2389 2387 1
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 2221 2195 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 2007 2029 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2202 2183 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou B 2268 2253 1
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2209 2195 Dolanský Lukáš Sokol Tábor 2037 2054 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2209 2195 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2241 2219 1
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2209 2195 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2165 2185 0
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2221 2195 Lacina Adolf ČZ Strakonice 2262 2238 ½
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2202 2183 Hánl František KŠ Říčany 1925 „B“ 2116 2125 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2202 2183 Příborský Marek Šachový klub Příbram-Baník 2202 2218 ½
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2189 2183 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2354 2342 0
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2170 2155 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2339 2336 0
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2171 2155 Vrabec Miloš Kostelec nad Černými lesy A 2143 2117 ½
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2158 2155 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2080 2091 1
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2157 2155 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2402 2400 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2157 2155 Hora Milan Sokol Nymburk A 2171 2162 ½
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2171 2155 Bodický Michal Příbram Baník A 2023 2059 0
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2186 2177 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2148 2139 0
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 2158 2155 Doležal Radoslav TJ Pankrac B 2372 2371 ½
2017/2018 6 Klub sachistu Ricany 1925 2157 2155 Zeman Matyáš Sokol Tabor 2210 2207 ½
2017/2018 5 Klub sachistu Ricany 1925 2171 2155 Neckář Lubomír Eurovia Praha 2281 2282 ½
2017/2018 3 Klub sachistu Ricany 1925 2171 2155 Bartoš Jan Unichess Vyletna 2205 2192 ½
2017/2018 2 Klub sachistu Ricany 1925 2171 2155 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlasim 2342 2336 0
2017/2018 1 Klub sachistu Ricany 1925 2186 2177 Miesbauer Jan SACHklub Pisek 2298 2309 1
2016/2017 11 TJ Pankrac 2167 2198 Richtrová Eliška QCC Ceske Budejovice 2179 2226 0
2016/2017 10 TJ Pankrac 2167 2198 Svoboda Jaroslav GROP Praha 1678 1
2016/2017 8 TJ Pankrac 2167 2198 Kabelka Ondřej SK AD JC Smichov 1912 1861 ½
2016/2017 5 TJ Pankrac 2167 2198 Šmíd Miroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2198 2211 ½
2016/2017 4 TJ Pankrac 2167 2198 Grundman Václav 2222 SK Polabiny 2033 2046 ½
2016/2017 1 TJ Pankrac 2167 2198 Bílek Martin SK OAZA Praha 2018 2002 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2167 2198 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2167 2198 Wasserbauer Radek Šachový klub Zdice 2101 2097 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2167 2198 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Borkovec Milan Sokol Tábor 2226 2199 1
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Petr Jan TJ Pankrác B 2195 2159 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Tůma Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2283 2280 0
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Baláček Tadeáš ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2307 2294 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 0
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Srba Milan Sokol Praha-Vršovice 2192 2168 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Běloušek Michal ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 2217 2194 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Jüptner Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 1
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 Hora Milan Sokol Kolín 2116 2109 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2156 2172 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 0
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2156 2172 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2281 2237 ½
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 Hollan Petr SK OAZA Praha 2124 2059 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2077 2086 ½
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy B 2100 2088 ½
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2123 2136 1
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 Beneš Petr Sokol Kolín 2117 2122 1
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2123 2147 ½
2013/2014 4 Sokol Velké Losiny B 2135 2188 Petr Jiří Spartak Přerov 1913 1956 ½
2013/2014 1 Sokol Velké Losiny B 2135 2188 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 1
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2277 2314 0
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 Körschner Miroslav TJ Neratovice B 2077 2052 1
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2063 2071 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 Hába Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 0
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2108 2114 0
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2182 2234 0
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2201 2200 1
2013/2014 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2135 2188 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2096 2084 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2135 2188 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2180 2176 1
2013/2014 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2135 2188 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny C 2212 2240 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2135 2188 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2007 2020 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2135 2188 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2030 2025 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2135 2188 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2028 2036 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2135 2188 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2063 2054 1
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 Crha Ondřej Šachklub města Dobrovice 2123 2130 ½
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2222 2255 0
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 Soural Jan TJ Sokol Struhařov 2209 2213 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 ½
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2066 2074 ½
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 Keller Daniel DDM Sokol Nymburk 2159 2151 1
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 Tomek Bohuslav Sokol Kolín B 1978 1995 1
2012/2013 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Mojžíš Jan TJ Náchod 2136 2132 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Goluch Piotr Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2272 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2216 2217 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 0
2012/2013 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2022 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2059 2077 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Hrabal Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 2100 2093 0
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 0
2012/2013 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 Neoral Antonín Agentura Garde Calcio Olomouc 2171 2167 1
2011/2012 7 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole 1807 1807 1
2011/2012 6 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1697 1777 1
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Pfeffer Dominik SK Boršice 1735 1736 1
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Borufka Roman ŠK Staré Město 1897 1783 1
2011/2012 3 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 0
2011/2012 2 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Ta Van Duy Chess Most 1882 2035 ½
2011/2012 7 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 0
2011/2012 6 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2050 2039 1
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 0
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 ½
2011/2012 3 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Ta Van Duy Chess Most 1882 2035 ½
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 1978 2075 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1860 1911 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 1977 2000 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2074 2088 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 2020 2012 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1991 1927 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 Hora Milan TJ Sokol Nymburk 2103 2109 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 Souček Milan Sokol Kolín B 2186 2188 1
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 1
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 2039 1992 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2235 2238 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 1
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Vesecký Martin Sokol Kolín 2087 2139 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 ½
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B 2211 2208 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Laštovka Jan Desko Liberec 2134 2108 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 ½
2010/2011 2 SK OAZA Praha 1905 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2159 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Jelínek Lukáš Spartak Vlašim B 1679 ½
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Knotek Petr ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1660 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Punčochář Michal QCC České Budějovice 1373 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Nguyen Thai Dai Van ŠK Praha - Smíchov A 1721 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1631 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Ptáček Jan PROTECT.CZ Humpolec 1250 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Veselý Vítek Jiskra Havlíčkův Brod 1610 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Vojtěšek Jan TJ Bohemians Praha B 1372 ½
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 Franěk Jan TJ Bohemians Praha A 1839 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2040 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 Michálek František Sokol Kolín B 2078 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2008 ½
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2078 0
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 Procházka Petr JAWA Brodce 2019 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 1906 0
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1904 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 Buřil Petr Klub šachistů Říčany 1925 A 2048 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 Novotný Roman Stadion Kutná Hora B 1852 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 Pauch Jan JOLY Lysá n.Labem D 2081 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2007 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 Bouček Vlastimil Kostelec nad Č.l. B 2008 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 1982 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2010 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 Grečný Karol Sokol Struhařov A 2008 1
2010/2011 4 SK OAZA Praha 1905 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2159 0
2010/2011 3 SK OAZA Praha 1905 Braun Marek Desko Liberec 2153 0
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1696 Sokol Hostivice 1
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany D 1696 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany D 1696 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1444 1
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany D 1696 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice A 1731 1
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany D 1696 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1441 1
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany D 1696 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1808 1
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany D 1696 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1488 0
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany D 1696 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky A 1502 0
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany D 1696 Hlavnička Karel BIOMEDICA Říčany E 1940 1
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany D 1696 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 2020 0
2009/2010 11 Biomedica Říčany A 1696 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1811 ½
2009/2010 10 Biomedica Říčany A 1696 Hájek Lukáš ŠK Duras BVK Brno A 1595 1
2009/2010 9 Biomedica Říčany A 1696 Krčil Aleš Jiskra Humpolec 1529 1
2009/2010 8 Biomedica Říčany A 1696 Veselý Vítek Jiskra Havlíčkův Brod 1250 1
2009/2010 7 Biomedica Říčany A 1696 Abelyan Murad TJ Bohemians Praha 1613 ½
2009/2010 6 Biomedica Říčany A 1696 Macková Veronika ŠK Smíchov - Praha A 1381 1
2009/2010 5 Biomedica Říčany A 1696 Bednář Matěj ŠACHklub SIMOPT Tábor 1361 1
2009/2010 4 Biomedica Říčany A 1696 Bureš Lubomír QCC České Budějovice 1250 1
2009/2010 3 Biomedica Říčany A 1696 Hanuš Michal Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 2 Biomedica Říčany A 1696 Mácha Jan Biomedica Říčany B 1333 ½
2009/2010 1 Biomedica Říčany A 1696 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1595 ½
2008/2009 9 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1359 ½
2008/2009 8 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelakovice A 1754 0
2008/2009 7 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Voborník Bořivoj TJ JOLY Lysá n/L. F 1852 0
2008/2009 6 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Dušek Adolf TJ Sokol Pečky D 1391 1
2008/2009 5 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Hučík Lukáš DDM Nymburk A 1
2008/2009 4 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky C 1635 0
2008/2009 3 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Zrůstová Helena DDM Kolín A 1533 1
2008/2009 2 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice C 1462 1
2008/2009 11 Biomedica Říčany E 1250 Kolanda Roman Sokol Pečky A 1
2008/2009 9 Biomedica Říčany E 1250 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1581 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany E 1250 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1325 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany E 1250 Pácha Zdeněk Kostelec nad Černými lesy B 1656 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany E 1250 Sokol Český Brod B 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany E 1250 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1744 ½
2008/2009 3 Biomedica Říčany E 1250 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín C 1496 0
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 1250 Kratochvíl Vít TJ Náměšťnad Oslavou 1554 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 1250 Vopěnka Štěpán TRW Autoelektronika Vlašim 1472 ½
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 1250 Brych Jiří ŠO DKV České Budějovice 1486 ½
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 1250 Knotek Petr ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 1250 Bobisud František TJ Bohemians Praha 1326 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 1250 Krupička Josef ŠK Smíchov - Praha A 1250 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 1250 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Brno A 1749 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 1250 Jireš Jiří ŠK Duras BVK Brno B 1480 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany B 1250 Shejbalová Adéla Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 1250 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1415 1
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 1250 Štěpánek Nikos DDM Praha 6 A 1100 1