Hráč Čermák Michal

Čermák Michal

User Pic
Jméno: Čermák Michal
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2048
Elo mezinárodní: 2040
ID: 13453
FIDE ID: 304255
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2093 2114 Kučera Jaroslav Desko Liberec 1898 1917 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2110 2114 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1845 1816 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2110 2114 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 2025 2026 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2101 2087 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2029 2031 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2090 2087 Tregler Boris TJ Kobylisy B 1974 2019 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2090 2087 Eretová Jana Sokol Kolín 2003 1995 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Města Lysá nad Labem 2110 2087 Kotál Václav QCC České Budějovice 2187 2200 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Města Lysá nad Labem 2101 2087 Matras Ondřej TJ Pankrác 2195 2178 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Města Lysá nad Labem 2090 2087 Matějovský Ondřej TJ Spartak Vlašim 2033 2025 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Města Lysá nad Labem 2090 2087 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha B - EA Hotels 2239 0 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Města Lysá nad Labem 2073 2087 Folk Petr ŠK Líně 2129 2141 1 soutěž
2019/2020 11 Joly Lysá nad Labem E 2078 2114 Kubíče Jakub Joly Lysá nad Labem F 1702 1716 1 soutěž
2019/2020 1 Joly Lysá nad Labem E 2073 2087 Eliáš Jakub Šachklub města Dobrovice B 1881 1865 1 soutěž
2018/2019 7 SK Mesta Lysa nad Labem 2106 2122 Serrano Salvador Eduardo SK Sokol Vysehrad 2315 2263 0 soutěž
2018/2019 3 SK Mesta Lysa nad Labem 2113 2129 Orságová Silvie SO TJ Dukla Praha 2177 2154 1 soutěž
2018/2019 6 JOLY Lysá nad Labem E 2109 2122 Přibylová Sofie Český lev Kolešovice A 1987 1989 ½ soutěž
2018/2019 5 JOLY Lysá nad Labem E 2109 2122 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 2130 2124 ½ soutěž
2018/2019 4 JOLY Lysá nad Labem E 2118 2129 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2142 2201 0 soutěž
2018/2019 11 SK JOLY Lysa nad Labem C 2105 2122 Pochinkov Andrey TJ Neratovice B 2011 2019 1 soutěž
2018/2019 10 SK JOLY Lysa nad Labem C 2105 2122 Cakl Zdeněk TJ Desko Liberec 2042 2042 0 soutěž
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem C 2106 2122 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1992 1989 1 soutěž
2018/2019 8 SK JOLY Lysa nad Labem C 2106 2122 Lajbl Jan SK AD Jicin 1998 1991 ½ soutěž
2018/2019 3 SK JOLY Lysa nad Labem C 2113 2129 Ruda Ondřej SK Lipa 2016 2023 ½ soutěž
2018/2019 2 SK JOLY Lysa nad Labem C 2113 2129 Lažánek Jan SK JOLY Lysa nad Labem D 1965 1926 ½ soutěž
2018/2019 1 SK JOLY Lysa nad Labem C 2117 2129 Vávra Jan Sokol Praha Vrsovice 1984 1984 ½ soutěž
2017/2018 4 JOLY Lysá nad Labem E 2105 2120 Moravec Michal Sokol Nymburk A 2215 2225 1 soutěž
2017/2018 3 JOLY Lysá nad Labem E 2105 2120 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1982 1973 ½ soutěž
2017/2018 2 JOLY Lysá nad Labem E 2105 2120 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2165 2142 ½ soutěž
2017/2018 11 Eurovia Praha 2107 2120 Polák Benedikt Sparta Kutna Hora 2127 2137 ½ soutěž
2017/2018 10 Eurovia Praha 2105 2120 Hrubý Milan Sokol Tabor 2039 2050 1 soutěž
2017/2018 8 Eurovia Praha 2099 2120 Přibylová Sofie Sokol Kolin 1968 1977 1 soutěž
2017/2018 7 Eurovia Praha 2100 2120 Lamser Jan Unichess Vyletna 2131 2125 0 soutěž
2017/2018 2 Eurovia Praha 2105 2120 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2141 2173 ½ soutěž
2017/2018 1 Eurovia Praha 2084 2112 Petr Jan TJ Pankrac B 2113 2127 ½ soutěž
2017/2018 11 SK JOLY Lysa nad Labem C 2107 2120 Černý David 2222 SK Polabiny B 2070 2060 1 soutěž
2017/2018 10 SK JOLY Lysa nad Labem C 2105 2120 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2241 2230 0 soutěž
2017/2018 6 SK JOLY Lysa nad Labem C 2100 2120 Filipi Štěpán SK Sokol Vysehrad 2210 2197 1 soutěž
2017/2018 5 SK JOLY Lysa nad Labem C 2100 2120 Matras Ondřej TJ Pankrac 2286 2265 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Mlejn A 2120 2142 Koyš Milan Sokol Praha Vršovice Č.B. 2150 2113 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Mlejn A 2120 2142 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Mlejn A 2120 2142 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 2063 2037 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Mlejn A 2120 2142 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Mlejn A 2120 2142 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace B 1706 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Mlejn A 2120 2142 Růžička Aleš TJ Praga Praha B 2065 2050 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Mlejn A 2120 2142 Pick Štěpán TJ Pankrác F 2036 2052 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Mlejn A 2120 2142 Šplíchal Petr Unichess F 1964 1980 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Mlejn A 2120 2142 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2150 2113 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Mlejn A 2120 2142 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha E 1985 1989 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Mlejn A 2120 2142 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy E 2346 2341 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 Stinka Jakub ŠACHklub Písek 1962 1906 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice 2065 2080 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 Souček Milan Sokol Kolín 2055 2023 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 Kučera Tomáš ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 Jandl Vojtěch Sokol Tábor 1982 2042 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1980 1929 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 Štukheil Martin ŠK Světlá nad Sázavou 1967 1948 1 soutěž
2015/2016 11 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Čáp Adam Šachový klub Zdice 2346 2302 1 soutěž
2015/2016 10 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 2068 2061 1 soutěž
2015/2016 9 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Hlaváček Jiří Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 1 soutěž
2015/2016 8 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 ½ soutěž
2015/2016 7 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 ½ soutěž
2015/2016 6 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 ŠK Řevnice 1 soutěž
2015/2016 5 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2055 2075 1 soutěž
2015/2016 4 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1973 1983 1 soutěž
2015/2016 3 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1954 1947 ½ soutěž
2015/2016 2 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Vevera Radek Caissa Úholičky 1997 2014 ½ soutěž
2015/2016 1 JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 Doležal Radoslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Mlejn A 2019 2069 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Mlejn A 2019 2069 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Mlejn A 2019 2069 Vaněk Tomáš Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Mlejn A 2019 2069 Boleslav Petr GROP D 2075 2026 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Mlejn A 2019 2069 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Mlejn A 2019 2069 Svrček Luboš Sokol Vršovice D 2087 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Mlejn A 2019 2069 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Mlejn A 2019 2069 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 2018 2021 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Mlejn A 2019 2069 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1966 1955 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Mlejn A 2019 2069 Krischke Arnold TJ Praga Praha C 2103 2102 1 soutěž
2014/2015 11 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 1 soutěž
2014/2015 10 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1981 1975 1 soutěž
2014/2015 8 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2112 0 soutěž
2014/2015 6 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2206 2209 0 soutěž
2014/2015 5 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Zvára David Spartak Vlašim B 2103 2100 1 soutěž
2014/2015 4 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1929 1922 1 soutěž
2014/2015 3 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2025 1 soutěž
2014/2015 2 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk 2130 2129 ½ soutěž
2014/2015 1 JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1908 1917 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Stehlík Jiří Sokol Kolín 1887 1890 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Mouryc Tomáš Silko Gambit Jihlava 1971 1962 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Žigo Viktor ŠK Gordic 2255 2253 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2081 2109 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 2070 2058 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy B 1661 1829 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Jurásek Miroslav ŠK GROP Praha 2284 2257 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 Šplíchal Petr TJ Sparta Kutná Hora 1990 2009 1 soutěž
2013/2014 10 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 1 soutěž
2013/2014 9 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2017 2024 ½ soutěž
2013/2014 8 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Netušil Jaroslav Cayman Pharma C 2013 2030 1 soutěž
2013/2014 7 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1904 1853 1 soutěž
2013/2014 6 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Štegl Petr Sokol Pečky A 1810 1834 1 soutěž
2013/2014 5 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1976 1946 ½ soutěž
2013/2014 4 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1905 1920 1 soutěž
2013/2014 3 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1910 1885 1 soutěž
2013/2014 2 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 1 soutěž
2013/2014 1 JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 Čtrnáct Jiří Šachklub města Dobrovice B 1833 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 1988 2055 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1989 2100 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice D 1719 1742 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Moravec Vít Sokol Český Brod B 2131 2102 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá F 2128 2141 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Žáček Zdeněk Karbo Benátky n/Jiz. A 1885 2014 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice C 1869 1764 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav C 2085 2051 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Sochor Martin Sokol Pečky B 1870 1856 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Ulrich David AŠ Mladá Boleslav B 1904 1878 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 Švejdar Luděk Sokol Bakov B 2023 2031 1 soutěž
2012/2013 11 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1979 1 soutěž
2012/2013 10 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 1 soutěž
2012/2013 9 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2080 2115 ½ soutěž
2012/2013 8 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 1 soutěž
2012/2013 7 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Doležal Jan Sokol Český Brod A 1903 1912 0 soutěž
2012/2013 6 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 2078 2055 0 soutěž
2012/2013 5 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice A 2052 2088 0 soutěž
2012/2013 4 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1987 1962 0 soutěž
2012/2013 3 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2123 2114 ½ soutěž
2012/2013 2 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Beneš Petr Sokol Kolín C 2114 2127 ½ soutěž
2012/2013 1 JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 ½ soutěž
2011/2012 11 JOLY Lysá nad Labem C 2031 2070 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1898 1823 1 soutěž
2011/2012 9 JOLY Lysá nad Labem C 2031 2070 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav B 1764 1 soutěž
2011/2012 6 JOLY Lysá nad Labem C 2031 2070 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 1 soutěž
2011/2012 11 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1908 1 soutěž
2011/2012 10 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 1 soutěž
2011/2012 9 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Evan Jan Sokol Struhařov A 2044 2008 0 soutěž
2011/2012 8 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 0 soutěž
2011/2012 7 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 ½ soutěž
2011/2012 5 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 2087 1 soutěž
2011/2012 4 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1962 1914 1 soutěž
2011/2012 3 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2019 1970 1 soutěž
2011/2012 2 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1801 1902 1 soutěž
2011/2012 1 JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 Kovář Karel JAWA Brodce A 2049 2060 1 soutěž
2010/2011 11 JOLY Lysá nad Labem "B" 2041 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2079 0 soutěž
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem "B" 2041 Hořínek Karel TJ Neratovice 2054 0 soutěž
2010/2011 11 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Plíva Vojtěch Šachový klub Rakovník 2024 1 soutěž
2010/2011 10 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2079 0 soutěž
2010/2011 9 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2087 1 soutěž
2010/2011 7 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Šindler Michal Klub šachistů Říčany 1925 A 2196 1 soutěž
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2133 1 soutěž
2010/2011 4 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2203 0 soutěž
2010/2011 3 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2185 0 soutěž
2010/2011 2 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Hroník Petr JAWA Brodce 2006 ½ soutěž
2010/2011 1 JOLY Lysá nad Labem C 2041 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2110 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Horký Pavel TJ Sokol Brandýs n/L. A 1982 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1941 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2061 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Novotný Lubomír TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1965 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/Jiz B 1975 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Vesecký Martin TJ Sokol Pečky B 1920 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Mudra Pavel ŠK města Dobrovice A 2154 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1752 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Buriánek Tomáš ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 Jirk Jindřich ŠK Joly Lysá n/L. F 1797 1 soutěž
2009/2010 11 JOLY Lysá n.L. C 2055 Matoušek Libor Kutná Hora B 1724 1 soutěž
2009/2010 10 JOLY Lysá n.L. C 2055 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l. 1676 ½ soutěž
2009/2010 9 JOLY Lysá n.L. C 2055 Macek Kamil Bohemia Poděbrady 1887 ½ soutěž
2009/2010 8 JOLY Lysá n.L. C 2055 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav 1827 0 soutěž
2009/2010 7 JOLY Lysá n.L. C 2055 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce 1795 1 soutěž
2009/2010 4 JOLY Lysá n.L. C 2055 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav 2004 1 soutěž
2009/2010 3 JOLY Lysá n.L. C 2055 Zima Tomáš Sokol Nymburk 1788 ½ soutěž
2009/2010 2 JOLY Lysá n.L. C 2055 Garšic Petr Sokol Bakov n.J. 1992 1 soutěž
2009/2010 1 JOLY Lysá n.L. C 2055 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.L. D 1857 1 soutěž
2008/2009 11 JOLY Lysá n.L. C 1996 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav 1971 1 soutěž
2008/2009 9 JOLY Lysá n.L. C 1996 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice 1825 1 soutěž
2008/2009 8 JOLY Lysá n.L. C 1996 Kočí Václav AŠ Mladá Boleslav 1867 1 soutěž
2008/2009 7 JOLY Lysá n.L. C 1996 Keller Daniel Kutná Hora 2120 ½ soutěž
2008/2009 6 JOLY Lysá n.L. C 1996 Macek Kamil Bohemia Poděbrady 1891 1 soutěž
2008/2009 5 JOLY Lysá n.L. C 1996 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.lesy 2017 1 soutěž
2008/2009 4 JOLY Lysá n.L. C 1996 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.J. 1988 1 soutěž
2008/2009 3 JOLY Lysá n.L. C 1996 Beneš Petr Sokol Kolín B 2141 0 soutěž
2008/2009 2 JOLY Lysá n.L. C 1996 Eisner Oldřich Sokol Nymburk 1889 1 soutěž
2008/2009 1 JOLY Lysá n.L. C 1996 Šimek Václav Sokol Český Brod 1756 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Horký Pavel TJ Sokol Brandýs n/L. A 1982 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Dudek Jaromír ŠK města Dobrovice A 1909 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1857 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Parpel Petr TJ Neratovice B 1827 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Tesař Martin Sokol Bakov n/J B 1559 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice B 1518 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1812 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1906 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Nedoma Marek Auto Škoda Ml.Boleslav B 1699 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 Matuška Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1516 1 soutěž
2007/2008 11 Joly Lysá n.L. C 2003 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1931 ½ soutěž
2007/2008 10 Joly Lysá n.L. C 2003 Forman Miroslav Kostelec nad Č.lesy 1932 0 soutěž
2007/2008 9 Joly Lysá n.L. C 2003 Kučera Vladimír Neratovice B 2067 1 soutěž
2007/2008 8 Joly Lysá n.L. C 2003 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2023 0 soutěž
2007/2008 6 Joly Lysá n.L. C 2003 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 2002 1 soutěž
2007/2008 5 Joly Lysá n.L. C 2003 Burda Roman Sokol Bakov nad Jizerou 2133 1 soutěž
2007/2008 4 Joly Lysá n.L. C 2003 Šimek Václav Sokol Český Brod 1772 1 soutěž
2007/2008 2 Joly Lysá n.L. C 2003 Vajčner Jiří Joly Lysá n.L. D 1908 0 soutěž
2007/2008 1 Joly Lysá n.L. C 2003 Hamrník Jan Sokol Sendražice 1807 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2003 Mejzlík Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové B"" 2101 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2003 Musil Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1939 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2003 Hrubant Ivan TJ Tourist Biomedica Říčany 2070 0 soutěž
2006/2007 8 JOLY Lysá nad Labem 2031 Doležal Radoslav Biomedica Říčany 2016 ½ soutěž
2006/2007 6 JOLY Lysá nad Labem 2031 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2106 0 soutěž
2006/2007 5 JOLY Lysá nad Labem 2031 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2117 0 soutěž
2006/2007 4 JOLY Lysá nad Labem 2031 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2060 0 soutěž
2006/2007 3 JOLY Lysá nad Labem 2031 Horák Vladimír TRW Autoelektronika Vlašim 2090 1 soutěž
2006/2007 2 JOLY Lysá nad Labem 2031 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2175 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Kučera Vladimír Sokol Tišice "A" 2079 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Cozl David TJ Spartak Žebrák A 1911 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Hochman Jan ŠK Kladno "B" 1752 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Jeřábek Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Rakouš Pavel Caissa Úholičky A 1998 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Horák Otakar Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2114 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Burda Roman ŠK Kralupy nad Vltavou A 2015 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Gutman Petr ŠK Kladno "A" 2165 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Doležal Vít TJ Sokol Mělník A 1917 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1937 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 Zeman Martin ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Horák Otakar S.E. Ml.Boleslav B 2145 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1899 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Skácel Tomáš Alva Pb Příbram B 1803 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Macháček Martin Caissa Úholičky A 2130 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda MB A 1782 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.A 1986 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Garšic Petr Sokol Bakov nad J. 2144 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Kabát Josef TJ Sokol Mělník A 1853 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 Tschunko Oldřich Spartak Žebrák A 1971 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK JOLY Lysá n.L. 2013 Trojan Luboš Synthesia Pardub. 2062 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK JOLY Lysá n.L. 2013 Pokrupa Marek Sokol Plzeň I C 2154 ½ soutěž
2004/2005 11 Joly Lysá C 1994 Mudra Pavel Sokol Bakov B 2035 0 soutěž
2004/2005 10 Joly Lysá C 1994 Štegl Petr Sokol Pečky C 1815 ½ soutěž
2004/2005 6 Joly Lysá C 1994 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky A 2039 ½ soutěž
2004/2005 5 Joly Lysá C 1994 Doležal Vít AERO Odolená VodaA 1967 1 soutěž
2004/2005 4 Joly Lysá C 1994 Kopecký Petr Čelakovice A 1696 ½ soutěž
2004/2005 3 Joly Lysá C 1994 Masák Radim ŠK měs.Dobrovice A 1959 1 soutěž
2004/2005 2 Joly Lysá C 1994 Drábek Vojtěch Sokol Brandýs A 1931 ½ soutěž
2004/2005 1 Joly Lysá C 1994 Kubín Vladimír Sokol Emerge MB C 2016 1 soutěž
2004/2005 11 Joly Lysá n.L. B 1994 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1872 1 soutěž
2004/2005 10 Joly Lysá n.L. B 1994 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1899 1 soutěž
2004/2005 9 Joly Lysá n.L. B 1994 Richter Martin Sokol Bakov n.J. A 1999 1 soutěž
2004/2005 7 Joly Lysá n.L. B 1994 Klain Václav S.Emerge Ml.Bol. B 1920 0 soutěž
2004/2005 6 Joly Lysá n.L. B 1994 Gutman Petr ŠK Rakovník A 2110 0 soutěž
2004/2005 5 Joly Lysá n.L. B 1994 Vančát Milan Alva Pb Příbram B 1731 1 soutěž
2004/2005 4 Joly Lysá n.L. B 1994 Hochman Jan ŠK Rakovník B 1678 1 soutěž
2004/2005 3 Joly Lysá n.L. B 1994 Lochman Václav TJ Neratovice B 1809 1 soutěž
2004/2005 2 Joly Lysá n.L. B 1994 Kasl Tomáš TJ Loko Beroun A 1841 1 soutěž
2003/2004 11 Joly Lysá C 1833 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice A 1675 1 soutěž
2003/2004 10 Joly Lysá C 1833 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1795 0 soutěž
2003/2004 9 Joly Lysá C 1833 Drábek Vojtěch Sokol Brandýs A 1887 1 soutěž
2003/2004 8 Joly Lysá C 1833 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky A 2017 0 soutěž
2003/2004 7 Joly Lysá C 1833 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1632 0 soutěž
2003/2004 6 Joly Lysá C 1833 Hybner Martin Sokol Bakov B 1861 1 soutěž
2003/2004 5 Joly Lysá C 1833 Zoufalý Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1456 1 soutěž
2003/2004 4 Joly Lysá C 1833 Pokorný Ludvík Sokol Tišice A 1736 1 soutěž
2003/2004 3 Joly Lysá C 1833 Tereba Mojmír Autoškoda Ml.Bol.B 1 soutěž
2003/2004 2 Joly Lysá C 1833 Novák Ivan Sokol Emerge MB C 1810 ½ soutěž
2003/2004 1 Joly Lysá C 1833 Doležal Karel Bohemia PoděbradyA 1968 ½ soutěž
2003/2004 9 Joly Lysá n/L B 1833 Fojtů Jan Biomedica Říčany B 1809 1 soutěž
2003/2004 7 Joly Lysá n/L B 1833 Vejvoda Radek Sokol Benešov B 1698 1 soutěž
2003/2004 6 Joly Lysá n/L B 1833 Forman Miroslav Kostelec n/ČL A 1844 0 soutěž
2003/2004 5 Joly Lysá n/L B 1833 Strouha Jiří Sokol Nymburk A 1874 ½ soutěž
2003/2004 4 Joly Lysá n/L B 1833 Havelka Petr Spartak Vlašim B 1874 1 soutěž
2003/2004 3 Joly Lysá n/L B 1833 Vrkota Miloš Stad. Kutná Hora A 1938 1 soutěž
2003/2004 2 Joly Lysá n/L B 1833 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1831 1 soutěž
2003/2004 1 Joly Lysá n/L B 1833 Píša Ivo Sokol Pečky A 1780 1 soutěž