Hráč Němec Milan

Němec Milan

User Pic
Jméno: Němec Milan
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1982
Elo mezinárodní: 1972
ID: 994
FIDE ID: 380555
Rok narození: 1962
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Loko Praha C 1971 1986 Martinka Jakub ŠK Sokol Vyšehrad G 1870 1898 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha C 1971 1986 Ruzyak Pavel GROP - D 1967 1930 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha C 1971 1986 Sviták David SK OAZA Praha D 2023 2032 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha C 1971 1986 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 1952 1978 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha C 1971 1986 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 1995 1950 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Loko Praha B 1971 1986 Janda Jiří TJ Kobylisy C 2158 2147 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha B 1971 1986 Strnad Josef ŠK Mahrla B 1860 1862 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha B 1971 1986 Dvořák Bohumil USK Praha A 1936 1836 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha C 1976 1997 Holub Jan Sokol Praha Vršovice E 1879 1909 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha C 1976 1997 Štross František DDM Praha 6 B 2270 2277 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha C 1976 1997 Novák Václav SK Rapid Praha A 1952 1957 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha B 1976 1997 Miskolczi Vítězslav Unichess D 1989 2003 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha B 1976 1997 Kubík Jaroslav TJ Kobylisy C 1739 1755 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha B 1976 1997 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice C 1902 1911 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha B 1976 1997 Dolínek Vladimír Dukla D 1976 1950 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha B 1976 1997 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha B 1976 1997 Strnad Josef ŠK Mahrla B 1897 1889 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha C 1978 1982 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice E 1776 1794 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha C 1978 1982 Macháček Otakar USK Praha B 2015 1959 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha C 1978 1982 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice B 2041 2040 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha C 1978 1982 Šmíd Radek ŠO Praga Praha B 1879 1891 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha B 1978 1982 Rmoutil Martin SK OAZA Praha B 1914 1920 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha B 1978 1982 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1819 1876 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha B 1978 1982 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1742 1777 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha B 1978 1982 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad E 1976 1955 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha B 1978 1982 Achylis Miloš ŠO Praga Praha A 1749 1742 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Loko Praha B 1978 1982 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice B 1815 1826 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Kozák Martin ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 1972 1982 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1759 1747 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 1972 1982 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad E 1968 1943 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 1972 1982 Achylis Miloš ŠO Praga Praha A 1742 1723 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 1972 1982 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace 1866 1837 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Gašpar Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy D 1787 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Wadura Robert Unichess D 1728 1756 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1855 1925 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Havlíčková Lenka Viktoria Žižkov B 1765 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2032 2072 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1860 1860 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha B 1971 1969 Erban Tomáš Sokol Praha Vršovice B 2079 2075 0 soutěž
2014/2015 11 SK Loko Praha B 1937 1966 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 2058 2072 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha B 1937 1966 Veselý Jaroslav USK Praha A 1755 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha B 1937 1966 Šobotník Petr Bohemians Praha D 2000 2020 0 soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha B 1937 1966 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov B 2001 2032 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha B 1937 1966 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 1980 1979 1 soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha B 1937 1966 Lizner Milan TJ Pankrác D 1874 1901 0 soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha B 1937 1966 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1865 1859 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha B 1937 1966 Malá Anna Unichess ČSOB E 1940 1910 1 soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha B 1937 1966 Felcman Jiří TJ Praga Praha B 1855 1903 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha B 1937 1966 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 ½ soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha B 1937 1966 Wiener Richard Sokol Vršovice C 2005 1926 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha B 1946 1979 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 0 soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha B 1946 1979 Umancová Barbora ŠK PORG Classical Chess 1878 1903 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha B 1946 1979 Vass Peter USK Praha A 1925 ½ soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha B 1946 1979 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1726 1907 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha B 1946 1979 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1790 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha B 1946 1979 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2072 2071 1 soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha B 1946 1979 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha B 1946 1979 Drahotský Luboš ŠK Smíchov A 1879 1885 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha B 1946 1979 Hruška Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2107 2088 0 soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha B 1946 1979 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 1989 1980 ½ soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha B 1946 1979 Kuneš Vladimír Stavby mostů Praha A 1786 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha A 1946 1979 Hinz František Holdia DP Praha C 1909 1917 ½ soutěž