Hráč Petráž Martin

Petráž Martin

User Pic
Jméno: Petráž Martin
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2012
Elo mezinárodní: 2005
ID: 13109
FIDE ID: 332259
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice A 2007 2016 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1918 1924 ½
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice A 2007 2016 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2017 2016 1
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice A 2007 2016 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk A 2012 2050 0
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice A 2009 2016 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1930 1947 ½
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice A 2010 2016 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 D 1983 1992 0
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice A 2010 2016 Plášek Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2007 1998 1
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice A 2006 2012 Skřivánek Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2164 2150 ½
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice A 2004 2012 Urbánek Štěpán Český lev Kolešovice A 2056 2050 ½
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice A 2004 2012 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou B 2034 2005 ½
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice A 2011 2027 Stluka František Příbram Baník A 2108 2084 0
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice A 2022 2027 Plášek Zdeněk Kostelec nad Černými lesy A 1993 1995 0
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice A 2022 2027 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2005 2001 ½
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice A 2011 2027 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 2011 0
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice A 2011 2027 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem E 1980 1978 1
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice A 2011 2027 Beneš Petr Sokol Nymburk A 2075 2079 1
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice A 2016 2022 Koper Štefan Český lev Kolešovice A 1896 1908 ½
2015/2016 11 Šachklub města Dobrovice 2016 2025 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 ½
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice 2016 2025 Prášek Vladimír Šachový klub Zdice 1891 1871 ½
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová 2016 2025 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2049 2065 ½
2015/2016 2 Proplast Česká Třebová 2016 2025 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 ½
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová 2016 2025 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny D 2017 2074 0
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice 2002 2014 Stluka František SK Pyrit Příbram 2067 2062 1
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová 2002 2014 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2118 2115 0
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová 2002 2014 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 ½
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová 2002 2014 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2118 2126 ½
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová 2002 2014 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 1
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice 1998 2013 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2038 2036 ½
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice 1998 2013 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 ½
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice 1998 2013 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2041 2026 ½
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1998 2013 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 0
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1998 2013 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2151 2166 1
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1998 2013 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1819 1807 ½
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1998 2013 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 ½
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice 2007 2027 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 0
2012/2013 9 Šachklub města Dobrovice 2007 2027 Kalík Jan Sokol Kolín B 2003 1850 1
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice 2007 2027 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 2028 2006 ½
2012/2013 5 Šachklub města Dobrovice 2007 2027 Soural Karel TJ Sokol Struhařov 2000 2008 1
2012/2013 1 Šachklub města Dobrovice 2007 2027 Stluka František SK Pyrit Příbram 2071 2064 0
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 0
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 0
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Vrňata Jiří TJ Náchod 2060 2058 ½
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Machlowski Slawomir Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 ½
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2211 2216 0
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Fiedler Bedřich ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 ½
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 1
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2236 2183 0
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 ½
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 Švanda Pavel ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 0
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 1
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 0
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2092 2135 ½
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 Věžník Michael ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 1830 1817 1
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Sýkora Josef Rapid Pardubice C 2143 2117 ½
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 0
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2026 2030 ½
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2271 2294 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2062 2059 ½
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 1
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk 1889 1889 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2065 2058 ½
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 1
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 1
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 ½
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto "B" 1983 ½
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Hennig Thomas Rapid Pardubice 1998 ½
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1967 1
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Petruň Milan TJ Lanškroun 1970 1
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2120 ½
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2077 0
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim "B" 2019 1
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1930 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "B" 1907 1
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1930 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2015 ½
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1930 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2066 0
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1930 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk "B" 1832 1
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1930 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1865 1
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1930 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1884 1
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1716 1
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 0
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2023 0
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 ½
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Felcman Tomáš TJ Spartak OEZ Letohrad 1933 ½
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 1
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 1
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Zehnal Miloš TJ Lanškroun 1847 ½
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1902 0
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1676 1
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová 1930 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2042 ½
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Kotva Milan ŠK Svitavy 2063 0
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1482 1
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2135 ½
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B"" 2253 0
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1933 ½
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk B"" 1788 ½
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk A"" 2051 ½
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1979 ½
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B"" 2003 1
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 ½
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 0
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Hájek Jaroslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 ½
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 0
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1897 1
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1942 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Synpo Pardubice 1
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2008 0
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1963 1
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1978 0
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1884 0
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 1
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová 1957 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1945 1
2008/2009 9 ŠK Rapid Pardubice 1957 Duda Antonín ŠK Zikuda Turnov B"" 2079 0
2008/2009 4 ŠK Rapid Pardubice 1957 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 0
2008/2009 2 ŠK Rapid Pardubice 1957 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny C"" 1989 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Černý Karel SK Žamberk 2167 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 0
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 1
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Sýkora Josef 2222 ŠK Polabiny D 2163 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 0
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Komárek David ŠO Chrudim B 2126 1
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Provazník Jiří AKIS Pardubice 1897 1
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1947 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 Veselý Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2123 1
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2310 0
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk C 1925 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 Havrlík Pavel ŠK Žamberk B 1988 1
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2167 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 Havel František ŠK Svitavy 1810 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 Chládek Václav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2163 1
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2030 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 1
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová 1927 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 1
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová 1927 Kracík Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1809 1
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová 1927 Konopka Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová 1927 Bednář Marcel SK Žamberk 1923 0
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová 1927 Beneš Milan ŠK+DDM Vysoké Mýto 1818 ½
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 1
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1923 ½
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk B 1914 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Bříza Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 2009 1
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2037 1
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1733 1
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 2029 ½
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Merta Josef TJ Sokol Horní Čermná 1810 0
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1715 1
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1900 ½
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1927 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1727 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1927 Daněk Pavel KONTAX Pardubice 1968 1
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1927 Janko Jan SYNPO Pardubice 1830 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1927 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1784 1
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1927 Hájek Lukáš ŠK Vysoké Mýto 2093 0
2005/2006 7 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Sirota Sergej DESKO LIBEREC 1754 ½
2005/2006 6 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Belec Mikoláš SOKOL TÁBOR 1722 1
2005/2006 5 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Císler Michal ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Baláček Tadeáš JOLY LYSÁ NAD LABEM 1819 1
2005/2006 11 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1727 ½
2005/2006 10 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1779 0
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1585 1
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Houška Bronislav Štefanydes Polička B 2043 0
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1765 1
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1887 1
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Solil Roman FYGR Lanškroun 1859 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Dungl Petr ŠK Žamberk B 1801 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1846 1
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová 1722 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1665 0
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1480 1
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Chvojka Antonín Sokol Městečko Trnávka 1787 1
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Toman Aleš ŠK Žamberk C 1670 1
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1749 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Gregor Pavel Tropic Lanškroun 1648 1
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Jerman Miloš Štefanydes Polička C 1686 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1617 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1708 1
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1722 Marinov Peter Spartak Choceň B 1700 1
2005/2006 7 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Roubalík Jakub ŠK ZLÍN 2011 0
2005/2006 6 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 0
2005/2006 5 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Svoboda Karel LOKOMOTIVA BRNO 1675 0
2005/2006 4 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Šťastný Radek ZŠ BRANKOVICE 1994 0
2005/2006 2 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Rabatin Jakub BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 1
2005/2006 1 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 Kočiščák Jiří BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 0
2004/2005 11 Loko Ceska Trebova 1644 Souček Jakub Jiskra Horice 0
2004/2005 10 Loko Ceska Trebova 1644 Vaněk Tomáš Jis. RMKS N.Bydzov 1325 1
2004/2005 9 Loko Ceska Trebova 1644 Krys Jan TJ DDM Chrudim 1615 1
2004/2005 8 Loko Ceska Trebova 1644 Reichel Tomáš Jiskra Havl.Brod B 1379 1
2004/2005 7 Loko Ceska Trebova 1644 Lamser Tomáš SS Brno Vinohrady 1394 1
2004/2005 6 Loko Ceska Trebova 1644 Keprt Jaroslav TJ Sokol Jedovnice 1351 1
2004/2005 5 Loko Ceska Trebova 1644 Beneš Milan DDM Karosa V.Myto 1394 1
2004/2005 4 Loko Ceska Trebova 1644 Kracík Tomáš Sokol Hradec Kral. 1378 1
2004/2005 3 Loko Ceska Trebova 1644 Marečková Martina Panda Aqua Rychnov 1702 0
2004/2005 2 Loko Ceska Trebova 1644 Totka Miroslav TJ Zdas Zdar/Sazav 1
2004/2005 1 Loko Ceska Trebova 1644 Kulovaný Radek TJ Namest/Oslavou 1593 1
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Veselý Ondřej ŠK Svitavy B 1768 1
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Zeman Arnošt Štefanydes Polička C 1626 1
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1612 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1679 0
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Marinov Peter Spartak Choceň B 1741 1
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Mastný Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 1
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Petruň Milan TJ Lanškroun B 1636 0
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Solil Roman TJ Lanškroun FYGR 1844 0
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald B 1665 ½
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Horský Josef Lokomotiva Česká Třebová C 1625 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1644 Chvojka Antonín Sokol Městečko Trnávka 1804 0
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1741 1
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Nikl Josef Sokol Horní Čermná 1250 1
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1679 0
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Endl Vlastimil Slovan Moravská Třebová 1601 ½
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Janeček František Spartak Choceň 1736 1
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Dungl Petr SK Žamberk B 1810 ½
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Šváb Jiří Jiskra Litomyšl 1855 0
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Poslušný Radek Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 0
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1726 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová 1644 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1644 1
2003/2004 4 Loko C. Trebova 1496 Hornicek Ondrej Panda Rychnov nad Kněžnou 1595 0
2003/2004 3 Loko C. Trebova 1496 Srejber Michal Jiskra Jaromer 1
2003/2004 2 Loko C. Trebova 1496 Tomas Petr Jiskra Novy Bydzov 1
2003/2004 1 Loko C. Trebova 1496 Drahota Ales Sokol Joly Lysá nad Labem 0
2003/2004 11 Loko Česká Třebová B 1496 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1910 0
2003/2004 10 Loko Česká Třebová B 1496 Bělohlávek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1794 1
2003/2004 8 Loko Česká Třebová B 1496 Solil Roman TJ Lanškroun B 1885 1
2003/2004 4 Loko Česká Třebová B 1496 Hodek Roman ZD Kunvald B 1748 0
2003/2004 3 Loko Česká Třebová B 1496 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1730 0
2003/2004 2 Loko Česká Třebová B 1496 Dostál Jiří Sokol Městečko Trnávka 1773 0
2003/2004 1 Loko Česká Třebová B 1496 Mastný Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 1
2003/2004 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1496 Roušar Zdeněk ŠO+DDM Chrudim B 1986 0
2003/2004 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1496 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 0