Hráč Framberk Jan

Framberk Jan

User Pic
Jméno: Framberk Jan
Oddíl: CAISSA Roztoky
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1940
Elo mezinárodní: 1952
ID: 5795
FIDE ID: 321320
Rok narození: 1977
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Dukla B 1944 1941 Maršálek Luboš Dukla D 1882 1877 ½ soutěž
2019/2020 1 Dukla B 1944 1941 Veselý Jaroslav USK Praha A 0 1711 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1957 1941 Tvaroh Vítězslav Sokol Buštěhrad "C" 1329 1463 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1957 1941 Míšek Jiří ŠK Kladno "B" 1905 1932 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1957 1941 Šavrda Jan CAISSA Roztoky "B" 1700 1748 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1944 1946 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1776 1710 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1950 1946 Kantořík Radovan Český Lev Kolešovice "C" 0 1704 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1948 1946 Matas Stanislav TJ Kralupy "C" 1714 1659 1 soutěž
2019/2020 8 Caissa Roztoky A 1957 1941 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1842 1855 ½ soutěž
2019/2020 7 Caissa Roztoky A 1944 1941 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2065 2052 1 soutěž
2019/2020 4 Caissa Roztoky A 1950 1946 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1945 1962 0 soutěž
2019/2020 3 Caissa Roztoky A 1950 1946 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1694 1764 1 soutěž
2019/2020 1 Caissa Roztoky A 1948 1946 Seidl Jan TJ Kralupy nad Vltavou B 1396 1433 1 soutěž
2018/2019 10 Dukla C 1978 1971 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1887 1916 0 soutěž
2018/2019 7 Dukla C 1978 1971 Vlček Dalibor Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 1 soutěž
2018/2019 4 Dukla C 1978 1971 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2124 2103 1 soutěž
2018/2019 1 Dukla C 1978 1971 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 2044 0 ½ soutěž
2018/2019 10 Caissa Roztoky A 1975 1971 Hinz František Český Lev Kolešovice B 1851 1844 1 soutěž
2018/2019 9 Caissa Roztoky A 1978 1971 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1855 1943 ½ soutěž
2018/2019 5 Caissa Roztoky A 1985 1985 Spilka Jiří ŠK Rakovník A 1944 1803 1 soutěž
2018/2019 4 Caissa Roztoky A 1985 1985 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1755 1826 0 soutěž
2018/2019 3 Caissa Roztoky A 1992 1985 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1684 1692 ½ soutěž
2018/2019 1 Caissa Roztoky A 1997 1985 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1802 1801 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Liběhrad B 1978 1971 Němec David ŠK Velvary 2006 2015 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Liběhrad B 1978 1971 Lhotský František Sokol Buštěhrad A 1929 1943 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Liběhrad B 1992 1985 Urban Tomáš Český lev Kolešovice C 1771 1805 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Liběhrad B 1992 1985 Vaněček Jiří ŠK Zlonice 2019 2001 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 Kříž Pavel TJ Kobylisy D 1943 1981 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1893 1876 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 Kunc Jan ŠK Praha - Smíchov A 1867 1881 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 Mahrla Josef ŠK Mahrla Praha B 1598 1770 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1864 1894 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1825 1722 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 Šplíchal Petr Unichess D 1968 1983 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 Mihál Sergej GROP Classical Chess 1826 1842 1 soutěž
2017/2018 11 Caissa Roztoky A 1955 1923 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 2022 1999 1 soutěž
2017/2018 8 Caissa Roztoky A 1937 1923 Strejc Josef Příbram Baník A 2123 2134 ½ soutěž
2017/2018 7 Caissa Roztoky A 1937 1923 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1958 1959 ½ soutěž
2017/2018 6 Caissa Roztoky A 1922 1923 Šmíd Ondřej Český lev Kolešovice A 1891 1918 1 soutěž
2017/2018 5 Caissa Roztoky A 1922 1923 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 2043 2087 ½ soutěž
2017/2018 4 Caissa Roztoky A 1955 1923 Šindelář Pavel Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 ½ soutěž
2017/2018 3 Caissa Roztoky A 1955 1923 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1854 1865 ½ soutěž
2017/2018 2 Caissa Roztoky A 1955 1923 Kučera Tomáš ŠK Kralupy A 1914 1932 1 soutěž
2017/2018 1 Caissa Roztoky A 1897 1902 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1947 1944 1 soutěž
2017/2018 9 Caissa Roztoky B 1937 1923 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1945 1944 ½ soutěž
2017/2018 8 Caissa Roztoky B 1937 1923 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 2016 0 1 soutěž
2017/2018 7 Caissa Roztoky B 1922 1923 Strahl Jiří TJ Hostivice A 1966 1987 ½ soutěž
2017/2018 6 Caissa Roztoky B 1922 1923 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1963 1928 ½ soutěž
2017/2018 5 Caissa Roztoky B 1955 1923 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2059 2055 1 soutěž
2017/2018 2 Caissa Roztoky B 1955 1923 Švach Jan ŠK Řevnice A 1859 1876 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Klupka Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1963 1963 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1693 1621 1 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Kříž Pavel ŠK DP Praha - VŠFS II 1985 1930 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2073 2076 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Kučera Jan LISA A 1938 1939 0 soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Drahotský Luboš ŠK Praha - Smíchov A 1886 1884 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Plašil Petr Sokol Kobylisy D 2094 2039 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1957 1965 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2025 2022 ½ soutěž
2016/2017 10 Caissa Úholičky B 2004 2045 Černoch Vít TJ Neratovice D 1706 0 soutěž
2016/2017 9 Caissa Úholičky B 2004 2045 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 0 soutěž
2016/2017 8 Caissa Úholičky B 2004 2045 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1976 2093 ½ soutěž
2016/2017 7 Caissa Úholičky B 2004 2045 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 ½ soutěž
2016/2017 6 Caissa Úholičky B 2004 2045 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2054 2066 1 soutěž
2016/2017 5 Caissa Úholičky B 2004 2045 Schuster Jan Sokol na Mělníce A 1894 1899 0 soutěž
2016/2017 4 Caissa Úholičky B 2004 2045 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice A 2054 2034 0 soutěž
2016/2017 3 Caissa Úholičky B 2004 2045 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2213 2198 0 soutěž
2016/2017 2 Caissa Úholičky B 2004 2045 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 0 soutěž
2016/2017 1 Caissa Úholičky B 2004 2045 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1913 1910 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Sviták David SK OAZA Praha B 2025 2022 0 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Matonoha Ctirad LISA A 2054 2032 0 soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 0 soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2105 2008 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1973 1973 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Sharashenidze Akaki GROP Classical Chess 2337 2317 0 soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2127 2145 0 soutěž
2015/2016 11 Caissa Úholičky 2004 2045 Mareš Vladimír Šachový klub Příbram Baník 1947 1983 ½ soutěž
2015/2016 10 Caissa Úholičky 2004 2045 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 ½ soutěž
2015/2016 9 Caissa Úholičky 2004 2045 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1956 ½ soutěž
2015/2016 8 Caissa Úholičky 2004 2045 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1929 1937 0 soutěž
2015/2016 7 Caissa Úholičky 2004 2045 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 0 soutěž
2015/2016 6 Caissa Úholičky 2004 2045 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1897 1848 1 soutěž
2015/2016 5 Caissa Úholičky 2004 2045 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 1 soutěž
2015/2016 4 Caissa Úholičky 2004 2045 Kolařík Leoš ŠK Řevnice 1630 1 soutěž
2015/2016 3 Caissa Úholičky 2004 2045 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1840 1812 1 soutěž
2015/2016 2 Caissa Úholičky 2004 2045 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1963 1922 ½ soutěž
2015/2016 1 Caissa Úholičky 2004 2045 Rujder Tibor Šachový klub Zdice 1855 1871 1 soutěž
2015/2016 11 Caissa Úholičky B 2004 2045 Přibylová Sofie Sokol Buštěhrad B 1853 1902 ½ soutěž
2015/2016 10 Caissa Úholičky B 2004 2045 Kříž Pavel Sokol na Mělníce A 1985 1930 ½ soutěž
2015/2016 9 Caissa Úholičky B 2004 2045 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 1 soutěž
2015/2016 8 Caissa Úholičky B 2004 2045 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 0 soutěž
2015/2016 7 Caissa Úholičky B 2004 2045 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1983 1962 ½ soutěž
2015/2016 6 Caissa Úholičky B 2004 2045 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 1 soutěž
2015/2016 5 Caissa Úholičky B 2004 2045 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1939 1952 1 soutěž
2015/2016 4 Caissa Úholičky B 2004 2045 Šilhan Petr TJ Neratovice C 2087 2067 0 soutěž
2015/2016 3 Caissa Úholičky B 2004 2045 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1816 ½ soutěž
2015/2016 2 Caissa Úholičky B 2004 2045 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole 1854 1854 1 soutěž
2015/2016 1 Caissa Úholičky B 2004 2045 Jarrah Kamal ŠK Kralupy A 2065 2048 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha C 2027 2022 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2068 2073 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha C 2027 2022 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2119 2122 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2027 2022 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2027 2022 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2032 2041 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2027 2022 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2012 2006 1 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2027 2022 Mašek Miroslav ŠK Smíchov A 2215 2211 ½ soutěž
2014/2015 9 Caissa Úholičky B 2027 2022 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1872 1908 1 soutěž
2014/2015 7 Caissa Úholičky B 2027 2022 Rynt Pavel DDM Slaný-ŠK Velvary 1956 1925 1 soutěž
2014/2015 6 Caissa Úholičky B 2027 2022 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 ½ soutěž
2014/2015 5 Caissa Úholičky B 2027 2022 Procházka Petr JAWA Brodce A 1852 1843 1 soutěž
2014/2015 4 Caissa Úholičky B 2027 2022 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1908 1925 1 soutěž
2014/2015 2 Caissa Úholičky B 2027 2022 Netušil Jaroslav TJ Neratovice C 1997 2011 ½ soutěž
2014/2015 11 Caissa Úholičky 2027 2022 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2090 2098 0 soutěž
2014/2015 10 Caissa Úholičky 2027 2022 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1954 1945 1 soutěž
2014/2015 9 Caissa Úholičky 2027 2022 Mareš Vladimír SK Pyrit Příbram 1927 1972 1 soutěž
2014/2015 8 Caissa Úholičky 2027 2022 Horák Martin Spartak Vlašim B 2066 1978 0 soutěž
2014/2015 7 Caissa Úholičky 2027 2022 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1956 1925 ½ soutěž
2014/2015 6 Caissa Úholičky 2027 2022 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 ½ soutěž
2014/2015 5 Caissa Úholičky 2027 2022 Pištík Petr DDM Sokol Nymburk 1995 2007 1 soutěž
2014/2015 4 Caissa Úholičky 2027 2022 Šilhan Petr Cayman Pharma Neratovice B 2016 2012 0 soutěž
2014/2015 3 Caissa Úholičky 2027 2022 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2016 2023 ½ soutěž
2014/2015 1 Caissa Úholičky 2027 2022 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem D 1980 1977 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 Plesnivý Martin SK OAZA Praha B 1802 1712 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2080 2034 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice A 2107 2089 1 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 Krejbich Miloslav SK Loko Praha B 1971 1969 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 Urbánek Štěpán TJ Pankrác D 2026 2029 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 Schmidt Karel Stavby mostů Praha A 1718 1657 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 1 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 Vass Peter USK Praha A 1925 1 soutěž
2013/2014 11 Caissa Úholičky B 2016 2009 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2141 2168 0 soutěž
2013/2014 10 Caissa Úholičky B 2016 2009 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 ½ soutěž
2013/2014 7 Caissa Úholičky B 2016 2009 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1970 2034 ½ soutěž
2013/2014 5 Caissa Úholičky B 2016 2009 Vávra Jan JAWA Brodce A 2058 2056 ½ soutěž
2013/2014 4 Caissa Úholičky B 2016 2009 Němec David Sokol Buštěhrad A 1998 2039 0 soutěž
2013/2014 3 Caissa Úholičky B 2016 2009 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1871 1946 0 soutěž
2013/2014 11 Caissa Úholičky 2016 2009 Bargel Martin TJ Neratovice B 2112 2105 1 soutěž
2013/2014 10 Caissa Úholičky 2016 2009 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1944 1951 1 soutěž
2013/2014 9 Caissa Úholičky 2016 2009 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 2005 1990 0 soutěž
2013/2014 8 Caissa Úholičky 2016 2009 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 1 soutěž
2013/2014 7 Caissa Úholičky 2016 2009 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 ½ soutěž
2013/2014 4 Caissa Úholičky 2016 2009 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1943 1971 0 soutěž
2013/2014 3 Caissa Úholičky 2016 2009 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2132 2127 1 soutěž
2013/2014 2 Caissa Úholičky 2016 2009 Pýchová Nela Dolní Kralovice 1970 2034 ½ soutěž
2013/2014 1 Caissa Úholičky 2016 2009 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice 2054 2063 0 soutěž
2012/2013 10 Caissa Úholičky D 1971 1993 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 ½ soutěž
2012/2013 9 Caissa Úholičky D 1971 1993 Buk Václav Sokol Buštěhrad E 1814 1 soutěž
2012/2013 8 Caissa Úholičky D 1971 1993 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice D 1684 1 soutěž
2012/2013 7 Caissa Úholičky D 1971 1993 Střelba Ivo TJ AERO Odolená Voda B 1817 1815 ½ soutěž
2012/2013 6 Caissa Úholičky D 1971 1993 Košičár Milan ŠK Kralupy nad Vltavou D 1711 1 soutěž
2012/2013 5 Caissa Úholičky D 1971 1993 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 ½ soutěž
2012/2013 4 Caissa Úholičky D 1971 1993 Buk Václav Sokol Buštěhrad E 1814 1 soutěž
2012/2013 3 Caissa Úholičky D 1971 1993 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice D 1684 1 soutěž
2012/2013 2 Caissa Úholičky D 1971 1993 Střelba Ivo TJ AERO Odolená Voda B 1817 1815 ½ soutěž
2012/2013 1 Caissa Úholičky D 1971 1993 Košičár Milan ŠK Kralupy nad Vltavou D 1711 1 soutěž
2012/2013 11 Caissa Úholičky 1971 1993 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1866 1871 1 soutěž
2012/2013 10 Caissa Úholičky 1971 1993 Stluka František SK Pyrit Příbram 2071 2064 0 soutěž
2012/2013 8 Caissa Úholičky 1971 1993 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1988 1972 0 soutěž
2012/2013 7 Caissa Úholičky 1971 1993 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1810 1814 1 soutěž
2012/2013 6 Caissa Úholičky 1971 1993 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1947 1920 0 soutěž
2012/2013 5 Caissa Úholičky 1971 1993 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2023 2025 0 soutěž
2012/2013 4 Caissa Úholičky 1971 1993 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2224 2235 1 soutěž
2012/2013 3 Caissa Úholičky 1971 1993 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov 1947 1944 1 soutěž
2012/2013 2 Caissa Úholičky 1971 1993 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 ½ soutěž
2012/2013 1 Caissa Úholičky 1971 1993 Michálek František Sokol Kolín A 2059 2063 1 soutěž
2011/2012 11 Caissa Úholičky B 2070 2024 Baran Peter TJ Neratovice B 2096 2099 0 soutěž
2011/2012 9 Caissa Úholičky B 2070 2024 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1945 1899 0 soutěž
2011/2012 8 Caissa Úholičky B 2070 2024 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1788 1845 1 soutěž
2011/2012 7 Caissa Úholičky B 2070 2024 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1957 1976 1 soutěž
2011/2012 6 Caissa Úholičky B 2070 2024 Kastner Jan Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 ½ soutěž
2011/2012 5 Caissa Úholičky B 2070 2024 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda 1965 1965 1 soutěž
2011/2012 4 Caissa Úholičky B 2070 2024 Novák Jindřich ŠK Kladno B 2063 2086 ½ soutěž
2011/2012 3 Caissa Úholičky B 2070 2024 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 1 soutěž
2011/2012 2 Caissa Úholičky B 2070 2024 Valtera Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 1 soutěž
2011/2012 1 Caissa Úholičky B 2070 2024 Dlouhý Ondřej Šachklub Města Dobrovice A 2002 1985 0 soutěž
2011/2012 11 Caissa Úholičky 2070 2024 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem C 2102 2075 ½ soutěž
2011/2012 10 Caissa Úholičky 2070 2024 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1909 1 soutěž
2011/2012 9 Caissa Úholičky 2070 2024 Pištík Petr TJ Sokol Nymburk 2001 2019 1 soutěž
2011/2012 8 Caissa Úholičky 2070 2024 Soukal Roman SK Pyrit Příbram 1925 1907 1 soutěž
2011/2012 7 Caissa Úholičky 2070 2024 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 ½ soutěž
2011/2012 6 Caissa Úholičky 2070 2024 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1997 2015 0 soutěž
2011/2012 5 Caissa Úholičky 2070 2024 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1726 ½ soutěž
2011/2012 4 Caissa Úholičky 2070 2024 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav A 2075 2069 1 soutěž
2011/2012 3 Caissa Úholičky 2070 2024 Homola Karel Šachový klub Rakovník 1723 1 soutěž
2011/2012 2 Caissa Úholičky 2070 2024 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1915 1928 1 soutěž
2011/2012 1 Caissa Úholičky 2070 2024 Franc Lubor Sokol Kolín B 1930 1868 ½ soutěž
2010/2011 11 Caissa Úholičky 1988 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1906 ½ soutěž
2010/2011 10 Caissa Úholičky 1988 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2078 0 soutěž
2010/2011 9 Caissa Úholičky 1988 Strejc Josef SK Pyrit Příbram 2148 ½ soutěž
2010/2011 8 Caissa Úholičky 1988 Procházka Petr JAWA Brodce 2019 ½ soutěž
2010/2011 7 Caissa Úholičky 1988 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 2036 1 soutěž
2010/2011 6 Caissa Úholičky 1988 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1904 1 soutěž
2010/2011 5 Caissa Úholičky 1988 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 A 2102 0 soutěž
2010/2011 4 Caissa Úholičky 1988 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2037 1 soutěž
2010/2011 3 Caissa Úholičky 1988 Švondr Michal JOLY Lysá nad Labem C 2026 1 soutěž
2010/2011 2 Caissa Úholičky 1988 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1977 1 soutěž
2010/2011 1 Caissa Úholičky 1988 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 1 soutěž
2010/2011 11 Caissa Úholičky B 1988 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 0 soutěž
2010/2011 10 Caissa Úholičky B 1988 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 2061 1 soutěž
2010/2011 9 Caissa Úholičky B 1988 Rýdl Jiří TJ Neratovice B 1932 ½ soutěž
2010/2011 8 Caissa Úholičky B 1988 Martinec Karel ŠK Kralupy B 1934 1 soutěž
2010/2011 7 Caissa Úholičky B 1988 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1973 ½ soutěž
2010/2011 6 Caissa Úholičky B 1988 Rous Daniel ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 ½ soutěž
2010/2011 5 Caissa Úholičky B 1988 Staněk Václav AERO Odolena Voda A 1942 ½ soutěž
2010/2011 4 Caissa Úholičky B 1988 Erban Jiří Český lev Kolešovice A 2044 0 soutěž
2010/2011 3 Caissa Úholičky B 1988 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1946 1 soutěž
2010/2011 2 Caissa Úholičky B 1988 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 2029 1 soutěž
2010/2011 1 Caissa Úholičky B 1988 Al Masani Abdul TJ Sokol Hostivice A 1975 1 soutěž
2009/2010 10 Caissa Úholičky B 2052 Vítek Jan SK DDM Slaný 1783 1 soutěž
2009/2010 9 Caissa Úholičky B 2052 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno 1820 1 soutěž
2009/2010 8 Caissa Úholičky B 2052 Sladká Hana Šachový klub Zlonice 1669 1 soutěž
2009/2010 7 Caissa Úholičky B 2052 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda 2011 0 soutěž
2009/2010 6 Caissa Úholičky B 2052 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1910 1 soutěž
2009/2010 5 Caissa Úholičky B 2052 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad 1764 1 soutěž
2009/2010 4 Caissa Úholičky B 2052 Vaic Miroslav Caissa Úholičky C 1803 1 soutěž
2009/2010 3 Caissa Úholičky B 2052 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou C 1989 ½ soutěž
2009/2010 2 Caissa Úholičky B 2052 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1947 ½ soutěž
2009/2010 1 Caissa Úholičky B 2052 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 1 soutěž
2009/2010 11 Caissa Úholičky 2052 Kučera Tomáš Kralupy n.Vltavou A 1987 0 soutěž
2009/2010 10 Caissa Úholičky 2052 Kasalický Petr Biomedica Říčany B 2047 1 soutěž
2009/2010 9 Caissa Úholičky 2052 Stoklasa Jan TRW autoel. Vlašim 2148 ½ soutěž
2009/2010 8 Caissa Úholičky 2052 Zimovčák Zdeněk Sokol Struhařov 1609 1 soutěž
2009/2010 7 Caissa Úholičky 2052 Krafka Jan ŠK Kladno B 1987 1 soutěž
2009/2010 6 Caissa Úholičky 2052 Hroník Petr JAWA Brodce 1967 ½ soutěž
2009/2010 5 Caissa Úholičky 2052 Morávek Jakub Kralupy n.Vltavou B 1546 1 soutěž
2009/2010 4 Caissa Úholičky 2052 Vitouš Milan Biomedica Říčany C 1895 ½ soutěž
2009/2010 3 Caissa Úholičky 2052 Trmal Jaroslav Pyrit Příbram 2208 ½ soutěž
2009/2010 1 Caissa Úholičky 2052 Satranský Jaroslav Rakovník 2235 ½ soutěž
2008/2009 11 Caissa Úholičky "C" 2024 Němec David Slovan Velvary 1967 ½ soutěž
2008/2009 10 Caissa Úholičky "C" 2024 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce "B" 1957 0 soutěž
2008/2009 9 Caissa Úholičky "C" 2024 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad "A" 1992 ½ soutěž
2008/2009 8 Caissa Úholičky "C" 2024 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1716 1 soutěž
2008/2009 7 Caissa Úholičky "C" 2024 Holovčák Jiří NOVA Kladno "A" 1860 1 soutěž
2008/2009 6 Caissa Úholičky "C" 2024 Vaněček Jiří SK DDM Slaný "A" 2011 ½ soutěž
2008/2009 5 Caissa Úholičky "C" 2024 Velík Jan TJ Aero Odolena Voda 1995 ½ soutěž
2008/2009 4 Caissa Úholičky "C" 2024 Minařík Petr ŠK Kladno "B" 1756 ½ soutěž
2008/2009 3 Caissa Úholičky "C" 2024 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1967 ½ soutěž
2008/2009 2 Caissa Úholičky "C" 2024 Novák Jindřich Caissa Úholičky "B" 2065 ½ soutěž
2008/2009 1 Caissa Úholičky "C" 2024 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 0 soutěž
2008/2009 11 Caissa Úholičky 2024 Volf Jaromír Rakovník 2079 1 soutěž
2008/2009 10 Caissa Úholičky 2024 Kasalický Petr Biomedica Říčany B 2032 1 soutěž
2008/2009 9 Caissa Úholičky 2024 Holub Milan JAWA Brodce A 2102 ½ soutěž
2008/2009 8 Caissa Úholičky 2024 Slapnička Karel ŠK Kralupy 1945 ½ soutěž
2008/2009 7 Caissa Úholičky 2024 Soukal Roman Pyrit Příbram B 1914 ½ soutěž
2008/2009 6 Caissa Úholičky 2024 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A ½ soutěž
2008/2009 5 Caissa Úholičky 2024 Nosek Filip Sokol Struhařov 1968 0 soutěž
2008/2009 3 Caissa Úholičky 2024 Petras Milan Biomedica Říčany D 2049 ½ soutěž
2008/2009 1 Caissa Úholičky 2024 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák 2064 0 soutěž
2007/2008 11 Caissa Úholičky 1968 Pechoč Bohumil Alva Příbram B 2030 0 soutěž
2007/2008 10 Caissa Úholičky 1968 Grečný Karol Sokol Struhařov 2031 ½ soutěž
2007/2008 8 Caissa Úholičky 1968 Němec David ŠK Kladno B 1894 ½ soutěž
2007/2008 7 Caissa Úholičky 1968 Martinec Karel MONTAKO Kralupy n.V. B 1946 1 soutěž
2007/2008 6 Caissa Úholičky 1968 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2172 ½ soutěž
2007/2008 5 Caissa Úholičky 1968 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2070 ½ soutěž
2007/2008 4 Caissa Úholičky 1968 Vávra Jan JAWA Brodce 2013 1 soutěž
2007/2008 3 Caissa Úholičky 1968 Fojtů Petr Biomedica Říčany C 2121 ½ soutěž
2007/2008 2 Caissa Úholičky 1968 Jeníček Jiří ŠK Kladno A 2098 0 soutěž
2007/2008 1 Caissa Úholičky 1968 Jarrah Kamal MONTAKO Kralupy n.V. A 2042 ½ soutěž
2007/2008 11 Caissa Úholičky B 1968 Hinz František TJ Český Lev Kolešovice A 1992 ½ soutěž
2007/2008 10 Caissa Úholičky B 1968 Kalivoda Libor ŠK Alva Příbram C 1866 1 soutěž
2007/2008 9 Caissa Úholičky B 1968 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1848 ½ soutěž
2007/2008 8 Caissa Úholičky B 1968 Pelikán Tomáš Šachový klub Příbram-Baník A 1894 1 soutěž
2007/2008 7 Caissa Úholičky B 1968 Hofner František ŠO Stochov 1860 ½ soutěž
2007/2008 6 Caissa Úholičky B 1968 Šmíd Ondřej TJ Lokomotiva Beroun A 1811 1 soutěž
2007/2008 5 Caissa Úholičky B 1968 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1883 1 soutěž
2007/2008 4 Caissa Úholičky B 1968 Haman Jakub ŠK Kladno D 1873 1 soutěž
2007/2008 3 Caissa Úholičky B 1968 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1920 1 soutěž
2007/2008 2 Caissa Úholičky B 1968 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice A 1964 ½ soutěž
2007/2008 1 Caissa Úholičky B 1968 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 ½ soutěž
2006/2007 10 Caissa Úholičky C 2017 Žamboch Roman ŠK Kralupy n/Vlt C 1997 ½ soutěž
2006/2007 9 Caissa Úholičky C 2017 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice 1967 ½ soutěž
2006/2007 8 Caissa Úholičky C 2017 Zítko Martin Sokol Libčice n/Vl 1865 1 soutěž
2006/2007 7 Caissa Úholičky C 2017 Němec David TJ Slovan Velvary 1900 0 soutěž
2006/2007 6 Caissa Úholičky C 2017 Hackel Luděk DDM Mělník 2031 0 soutěž
2006/2007 5 Caissa Úholičky C 2017 Velík Jan AERO Odolena Voda 1976 0 soutěž
2006/2007 4 Caissa Úholičky C 2017 Palas Aleš ŠK Kralupy n/Vlt B 2038 ½ soutěž
2006/2007 3 Caissa Úholičky C 2017 Hofner František ŠO Stochov 1851 1 soutěž
2006/2007 2 Caissa Úholičky C 2017 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1877 0 soutěž
2006/2007 1 Caissa Úholičky C 2017 Červinka Pavel TJ Neratovice B 1856 0 soutěž
2006/2007 11 Caissa Úholičky A 2017 Jeníček Jiří ŠK Kladno "A" 2068 ½ soutěž
2006/2007 10 Caissa Úholičky A 2017 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1911 ½ soutěž
2006/2007 9 Caissa Úholičky A 2017 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1937 1 soutěž
2006/2007 8 Caissa Úholičky A 2017 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 0 soutěž
2006/2007 7 Caissa Úholičky A 2017 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 ½ soutěž
2006/2007 5 Caissa Úholičky A 2017 Schmalz Michal ŠK Kladno "B" 1646 1 soutěž
2006/2007 4 Caissa Úholičky A 2017 Diviš Jaroslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1875 0 soutěž
2006/2007 3 Caissa Úholičky A 2017 Červinka Pavel Sokol Tišice "A" 1856 0 soutěž
2006/2007 2 Caissa Úholičky A 2017 Horák Otakar Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2114 0 soutěž
2006/2007 1 Caissa Úholičky A 2017 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou A 1996 ½ soutěž
2005/2006 11 Caissa Úholičky B 2011 Sedlatý Martin Spartak Čelákovice 1763 1 soutěž
2005/2006 10 Caissa Úholičky B 2011 Kopřiva Petr Brandýs n/Labem 1955 ½ soutěž
2005/2006 8 Caissa Úholičky B 2011 Mudra Pavel Bakov n/Jizerou B 2082 ½ soutěž
2005/2006 7 Caissa Úholičky B 2011 Střelba Ivo Aero Odolena Voda 1809 1 soutěž
2005/2006 6 Caissa Úholičky B 2011 Netušil Jaroslav DIAREA Neratovice 2046 ½ soutěž
2005/2006 5 Caissa Úholičky B 2011 Kopecký Jiří Kralupy n/Vlt B 1986 0 soutěž
2005/2006 4 Caissa Úholičky B 2011 Šavrda Jan Kralupy n/Vlt C 1694 1 soutěž
2005/2006 3 Caissa Úholičky B 2011 Kučera Tomáš DDM Mělník 1966 ½ soutěž
2005/2006 2 Caissa Úholičky B 2011 Plicka Petr Libčice n/Vltavou 1799 0 soutěž
2005/2006 1 Caissa Úholičky B 2011 Hrdlička Jan Slovan Velvary ½ soutěž
2005/2006 11 Caissa Úholičky A 2011 Rigo Imrich Sokol Bakov nad J. 1993 1 soutěž
2005/2006 10 Caissa Úholičky A 2011 Parpel Petr TJ Sokol Mělník A 1798 0 soutěž
2005/2006 9 Caissa Úholičky A 2011 Rujder Tibor Spartak Žebrák A 1997 ½ soutěž
2005/2006 8 Caissa Úholičky A 2011 Horák Otakar S.E. Ml.Boleslav B 2145 ½ soutěž
2005/2006 7 Caissa Úholičky A 2011 Kučera Vladimír NeratoviceVyvolení 2106 0 soutěž
2005/2006 6 Caissa Úholičky A 2011 Vaněk Petr ŠK Joly Lysá n.L.B 2002 0 soutěž
2005/2006 5 Caissa Úholičky A 2011 Lavrinčík Pavel TJ Sokol Hostivice 1902 ½ soutěž
2005/2006 4 Caissa Úholičky A 2011 Kalivoda Libor Alva Pb Příbram B 1852 ½ soutěž
2005/2006 3 Caissa Úholičky A 2011 Abraham Karel ŠK Kladno B 1909 1 soutěž
2005/2006 2 Caissa Úholičky A 2011 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda MB A 1782 0 soutěž
2005/2006 1 Caissa Úholičky A 2011 Maršálek Luboš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 ½ soutěž
2004/2005 10 Caissa Úholičky B 2106 Valtera Jiří Easy E Kralupy B 2000 0 soutěž
2004/2005 7 Caissa Úholičky B 2106 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný 2034 ½ soutěž
2004/2005 3 Caissa Úholičky B 2106 Jargoyhen Roger ŠK Kladno D 1819 ½ soutěž
2004/2005 1 Caissa Úholičky B 2106 Klein Eduard NOVA Kladno A 1847 ½ soutěž
2004/2005 11 Caissa Úholičky 2106 Umanec Filip Neratovice Nazguls 2127 0 soutěž
2004/2005 9 Caissa Úholičky 2106 Lácha Josef ŠK ČSOBB" 2073 0 soutěž
2004/2005 8 Caissa Úholičky 2106 Boreš Roman 1.Novoborský ŠKA" 2140 0 soutěž
2004/2005 6 Caissa Úholičky 2106 Král David TJ Bonex Teplice A 1859 0 soutěž
2004/2005 5 Caissa Úholičky 2106 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1935 ½ soutěž
2004/2005 4 Caissa Úholičky 2106 Procházka Václav TJ SSZŠ Litvínov 1832 ½ soutěž
2004/2005 2 Caissa Úholičky 2106 Malijevský Alexandr TJ PankrácB" 2163 ½ soutěž
2003/2004 9 Caissa Úholičky B 2139 Šurnický Milan KDJS Sedlčany A 1818 ½ soutěž
2003/2004 7 Caissa Úholičky B 2139 Kraus Roman SOU Příbram A 1605 1 soutěž
2003/2004 6 Caissa Úholičky B 2139 Krejčí Jan ALVA Příbram D 1602 0 soutěž
2003/2004 4 Caissa Úholičky B 2139 Jopek Petr Kolešovice A 1699 1 soutěž
2003/2004 3 Caissa Úholičky B 2139 Mareš Jiří Spartak Žebrák A 1872 0 soutěž
2003/2004 2 Caissa Úholičky B 2139 Kalivoda Libor ALVA Příbram C 1821 0 soutěž
2003/2004 11 Caissa Uholicky 2139 Červinka Pavel Spol. Neratovice B 1799 0 soutěž
2003/2004 9 Caissa Uholicky 2139 Hůrka Jiří SK Kladno C 1839 ½ soutěž
2003/2004 7 Caissa Uholicky 2139 Richter Martin Sokol Bakov n.J. 1962 0 soutěž
2003/2004 6 Caissa Uholicky 2139 Ulrich David AS Mlada Boleslav 1797 ½ soutěž
2003/2004 5 Caissa Uholicky 2139 Grulich Jiří SK Rakovnik 1963 1 soutěž
2003/2004 4 Caissa Uholicky 2139 Soukal Roman Alva Pb Pribram B 1758 1 soutěž
2003/2004 2 Caissa Uholicky 2139 Kopecký Jiří Easy Engl. Kralupy 1858 0 soutěž
2003/2004 1 Caissa Uholicky 2139 Kříž Pavel SK Mělník 1885 1792 ½ soutěž