Hráč Šindelář Pavel

Šindelář Pavel

User Pic
Jméno: Šindelář Pavel
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1930
Elo mezinárodní: 1908
ID: 5027
FIDE ID: 318825
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1919 1930 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou B 2002 1998 0
2019/2020 2 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1919 1930 Řezáč Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1796 1784 ½
2019/2020 1 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1913 1930 Maříková Jana Klub šachistů Říčany 1925 B 2131 2133 ½
2018/2019 11 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1914 1943 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1894 1888 ½
2018/2019 10 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1925 1943 Pištík Petr DDM Sokol Nymburk A 1965 1993 0
2018/2019 9 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1925 1943 Nejedlý Jiří Cayman Pharma Neratovice C 1830 1793 ½
2018/2019 8 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1922 1943 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1946 1932 ½
2018/2019 7 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1922 1943 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1997 ½
2018/2019 6 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1927 1943 Novák Vítězslav TJ Kralupy nad Vltavou A 1981 1973 ½
2018/2019 5 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1927 1943 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2054 2058 0
2018/2019 4 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1918 1949 Šmíd Ondřej Český lev Kolešovice A 1884 1899 1
2018/2019 3 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1935 1949 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou B 1997 2002 0
2018/2019 2 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1935 1949 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1980 1930 0
2018/2019 1 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1933 1949 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2011 ½
2017/2018 11 Kostelec nad Černými lesy A 1937 1971 Martinec Karel ŠK Kralupy A 1768 1764 ½
2017/2018 10 Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1973 0
2017/2018 9 Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1943 1928 ½
2017/2018 7 Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice A 1949 1958 ½
2017/2018 6 Kostelec nad Černými lesy A 1958 1971 Mareš Vladimír Příbram Baník A 1957 1975 ½
2017/2018 5 Kostelec nad Černými lesy A 1958 1971 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1900 1899 0
2017/2018 4 Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1955 1923 ½
2017/2018 3 Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 2017 2087 0
2017/2018 2 Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 Bauer Ondřej Český lev Kolešovice A 1852 1851 ½
2017/2018 1 Kostelec nad Černými lesy A 1980 1992 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1966 1969 0
2015/2016 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1962 1983 Hochman Jan Šachový klub Příbram Baník 1633 1766 ½
2015/2016 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1962 1983 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 ½
2015/2016 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1962 1983 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1883 1881 1
2015/2016 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1962 1983 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1929 1937 0
2015/2016 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1962 1983 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 1993 1981 1
2015/2016 5 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1962 1983 Tesař Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1947 1990 ½
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 ½
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1954 1945 0
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram 1909 1885 ½
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1833 0
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1956 1925 1
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 1
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1980 1978 0
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2020 1987 1
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice B 2061 2023 0
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2051 2061 ½
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2007 2034 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2064 2061 0
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2007 2034 Novák Vítězslav ŠO TJ Dukla Praha D 1971 1963 0
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2007 2034 Kučera Jan SK LISA A 1957 1956 0
2009/2010 11 Biomedica Říčany B 2044 Řezníček Jiří Sokol Hostivice 1716 1
2009/2010 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2044 Šnorek Milan ŠK AD Jičín 2164 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany D 2018 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2055 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany D 2018 Zdeněk Petr Spartak Žebrák 2093 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany D 2018 Vaněček Jiří Caissa Úholičky 2011 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany D 2018 Plíva Vojtěch Rakovník 2025 ½
2008/2009 10 Biomedica Říčany E 2018 Skácel Jan Sokol Benešov A 2057 ½
2008/2009 8 Biomedica Říčany E 2018 Berger Tomáš Slavoj Čáslav 1716 1
2007/2008 11 Biomedica Říčany C 2045 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2047 ½
2007/2008 9 Biomedica Říčany C 2045 Skřivánek Jan MONTAKO Kralupy n.V. A 2202 0
2007/2008 8 Biomedica Říčany C 2045 Trmal Jaroslav Alva Příbram B 2245 ½
2007/2008 7 Biomedica Říčany C 2045 Soural Jan Sokol Struhařov 2234 0
2007/2008 5 Biomedica Říčany C 2045 Krafka Jan ŠK Kladno B 1880 ½
2007/2008 4 Biomedica Říčany C 2045 Palas Aleš MONTAKO Kralupy n.V. B 2055 0
2007/2008 3 Biomedica Říčany C 2045 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2183 ½
2007/2008 1 Biomedica Říčany C 2045 Holub Milan JAWA Brodce 2116 0
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1800 ½
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Holub Milan JAWA Brodce B 2116 1
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2040 0
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1838 ½
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Buřil Petr TJ Tourist Biomedica Říčany F 2039 ½
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Souček Milan Sokol Kolín C 2120 0
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2317 0
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1980 ½
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1960 1
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany E 1989 Souček Milan Sokol Kolín C 2113 ½
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany E 1989 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1772 0
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany E 1989 Procházka Petr TJ Spartak Vlašim B 1963 ½
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany E 1989 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2004 ½
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany E 1989 Snížek Květoslav TJ Stadion Kutná Hora B 2024 ½
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany E 1989 Havelka Petr Sokol Neveklov 1969 0
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany E 1989 Vrabec Miloš ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 0
2006/2007 10 Biomedica Říčany C 1989 Novák Jiří Sokol Sendražice 1882 ½
2006/2007 9 Biomedica Říčany C 1989 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2063 ½
2006/2007 7 Biomedica Říčany C 1989 Srba Milan Sokol Struhařov 2222 ½
2006/2007 6 Biomedica Říčany C 1989 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2138 ½
2006/2007 5 Biomedica Říčany C 1989 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l 2109 0
2006/2007 4 Biomedica Říčany C 1989 Skácel Jan TJ Sokol Benešov 2070 ½
2006/2007 3 Biomedica Říčany C 1989 Holub Milan Jawa Brodce 2110 ½
2006/2007 2 Biomedica Říčany C 1989 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2110 1
2006/2007 1 Biomedica Říčany C 1989 Mejzlík Ondřej Stadion Kutná Hora 2245 0
2005/2006 10 Biomedica Říčany E 1981 Soural Jan Sokol Struhařov 2147 ½
2005/2006 9 Biomedica Říčany E 1981 Spartak Vlašim B 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany E 1981 Innemann František Sokol Postupice 1946 1
2005/2006 7 Biomedica Říčany E 1981 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany 2015 ½
2005/2006 6 Biomedica Říčany E 1981 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2016 ½
2005/2006 5 Biomedica Říčany E 1981 Skácel Jan Sokol Benešov B 2098 0
2005/2006 4 Biomedica Říčany E 1981 Michálek František Sokol Pečky A 2164 ½
2005/2006 3 Biomedica Říčany E 1981 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. B 2164 ½
2005/2006 11 Říčany B 1981 Dudek Jaromír Nymburk 1908 ½
2005/2006 10 Říčany B 1981 Babczynski Marcel Brodce 1946 ½
2005/2006 9 Říčany B 1981 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2152 ½
2005/2006 7 Říčany B 1981 Kalvach Ladislav Kostelec A 1867 0
2005/2006 6 Říčany B 1962 1983 Eisner Oldřich Kolín B 1796 1800 ½
2005/2006 5 Říčany B 1981 Gergelits Václav Vlašim 2033 ½
2005/2006 4 Říčany B 1981 Křepelka Petr Sendražice 1628 1
2005/2006 3 Říčany B 1981 Jeřábek Pavel Poděbrady 1890 1
2005/2006 1 Říčany B 1981 Novák Ivan SE Ml.Boleslav C 1820 ½
2004/2005 11 Sokol Český Brod A 1974 Daneš Jaroslav Sokol Sendražice A 2103 0
2004/2005 10 Sokol Český Brod A 1974 Buřil Petr Biomedica Říčany B 1984 ½
2004/2005 8 Sokol Český Brod A 1974 Plášek Zdeněk Kostelec n/ČL A 2032 0
2004/2005 7 Sokol Český Brod A 1974 Masák Radim Sokol Nymburk A 1959 ½
2004/2005 6 Sokol Český Brod A 1974 Doležal Karel Bohemia PoděbradyA 1992 ½
2004/2005 5 Sokol Český Brod A 1974 Eisner Michal Sokol Pečky A 1992 ½
2004/2005 4 Sokol Český Brod A 1974 Oulovský Pavel Biomedica Říčany A 2158 0
2004/2005 3 Sokol Český Brod A 1974 Beneš Petr Sokol Kolín C 2115 0
2004/2005 2 Sokol Český Brod A 1974 Pecháček Stanislav TRW A. Vlašim A 2048 1
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany C 1974 Kopecký Tomáš Stad.Kutná Hora B 1972 ½
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany C 1974 Listopad Martin Kavalier Sázava A 1902 1
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany C 1974 Doležal Karel BOHEMIA PoděbradyB 1992 1
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany C 1974 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l.B 2146 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany C 1976 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l. B 2024 0
2003/2004 10 Biomedica Říčany C 1976 Petlák Marek Sokol Kolín G 1698 ½
2003/2004 9 Biomedica Říčany C 1976 Macků Emil Sokol Benešov C 1817 ½
2003/2004 7 Biomedica Říčany C 1976 Vrkota Miloš Sokol Sendražice A 1938 0
2003/2004 5 Biomedica Říčany C 1976 Stehlík Jiří Stad.Kutná Hora B 1838 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany C 1976 Bašta Jan Spartak Vlašim C 1807 ½
2003/2004 2 Biomedica Říčany C 1976 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1960 1
2003/2004 11 Sokol Český Brod A 1976 Hlaváčová Lucie Biomedica Říčany B 1955 1
2003/2004 10 Sokol Český Brod A 1976 Macků Emil Sokol Benešov B 1817 ½
2003/2004 9 Sokol Český Brod A 1976 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2108 ½
2003/2004 8 Sokol Český Brod A 1976 Štolba Miloš Stad. Kutná Hora A 2093 1
2003/2004 7 Sokol Český Brod A 1976 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 1998 ½
2003/2004 6 Sokol Český Brod A 1976 Straka Jaroslav Biomedica Říčany A 2187 0
2003/2004 5 Sokol Český Brod A 1976 Srba Milan Sokol Benešov A 2090 ½
2003/2004 4 Sokol Český Brod A 1976 Hába Zdeněk Kostelec n/ČL A 2154 0
2003/2004 3 Sokol Český Brod A 1976 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2121 0
2003/2004 2 Sokol Český Brod A 1976 Husárik Braňko Joly Lysá n/L B 2059 ½
2003/2004 1 Sokol Český Brod A 1976 Fialka Miroslav Jawa Brodce A 2101 0