Hráč Blažek Ladislav

Blažek Ladislav

User Pic
Jméno: Blažek Ladislav
Oddíl: Sokol Postupice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1659
Elo mezinárodní: 0
ID: 2198
FIDE ID: 309770
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Sokol Postupice 0 1659 Světlík Milan Jiskra Zruč n. Sáz. 0 1582 ½
2018/2019 9 Sokol Postupice 0 1659 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany C 1567 1531 ½
2018/2019 8 Sokol Postupice 0 1659 Skála Radim Sokol Struhařov B 0 1546 1
2018/2019 7 Sokol Postupice 0 1659 Heger Jan KŠ Stříbrná Skalice C 1447 1534 ½
2018/2019 6 Sokol Postupice 0 1659 Ondřich Jan ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 ½
2018/2019 5 Sokol Postupice 0 1659 Innemann František Spartak Vlašim C 1850 1803 ½
2018/2019 4 Sokol Postupice 0 1659 Moravec Marek Klub šach. Říčany 1925 L 0 0 ½
2018/2019 3 Sokol Postupice 0 1659 Plechata Pavel Kavalier Sázava B 0 1557 1
2018/2019 2 Sokol Postupice 0 1659 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1733 1696 1
2018/2019 1 Sokol Postupice 0 1659 Pácha Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice B 0 1506 1
2017/2018 11 Sokol Postupice 0 1659 Rybáček Jiří Medvědi Zvole B 0 1525 ½
2017/2018 10 Sokol Postupice 0 1659 Innemann František Spartak Vlašim C 1850 1812 ½
2017/2018 9 Sokol Postupice 0 1659 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 1944 ½
2017/2018 8 Sokol Postupice 0 1659 Horák Vladimír ŠK Pravonín 1958 1947 0
2017/2018 7 Sokol Postupice 0 1659 Moravec Marek Klub šach. Říčany 1925 H 0 0 1
2017/2018 6 Sokol Postupice 0 1659 Konopka Aleš Stříbrná Skalice C 0 1527 ½
2017/2018 5 Sokol Postupice 0 1659 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 0 1468 1
2017/2018 4 Sokol Postupice 0 1659 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 0 1466 1
2017/2018 3 Sokol Postupice 0 1659 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B 1678 1591 ½
2017/2018 2 Sokol Postupice 0 1659 Hroník Petr Jawa Brodce C 1899 1922 0
2017/2018 1 Sokol Postupice 0 1659 Košata František Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 ½
2016/2017 11 Sokol Postupice 1700 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1455 1
2016/2017 10 Sokol Postupice 1700 Řepa Miroslav Kavalier Sázava B 1250 ½
2016/2017 9 Sokol Postupice 1700 Švec Stanislav Kostelec n. Č. L. C 1389 ½
2016/2017 8 Sokol Postupice 1700 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 ½
2016/2017 7 Sokol Postupice 1700 Heger Jan KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 1
2016/2017 6 Sokol Postupice 1700 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany C 1494 ½
2016/2017 5 Sokol Postupice 1700 Houda Ondřej Uhlířské Janovice 1081 1
2016/2017 3 Sokol Postupice 1700 Zeman Lukáš ŠK Pravonín 1000 0
2016/2017 2 Sokol Postupice 1700 Hosnedl Luboš Klub šachistů Říčany 1925 I 1643 1
2016/2017 1 Sokol Postupice 1700 Jukl Karel Jawa Brodce C 1752 1665 ½
2015/2016 11 Sokol Postupice 1700 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 H 1750 1718 0
2015/2016 10 Sokol Postupice 1700 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1712 1694 ½
2015/2016 9 Sokol Postupice 1700 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1611 ½
2015/2016 8 Sokol Postupice 1700 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1760 1761 ½
2015/2016 7 Sokol Postupice 1700 Jukl Karel Jawa Brodce C 1752 1665 0
2015/2016 6 Sokol Postupice 1700 Jandourek Pavel Kavalier Sázava B ½
2015/2016 5 Sokol Postupice 1700 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 1
2015/2016 4 Sokol Postupice 1700 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1455 ½
2015/2016 3 Sokol Postupice 1700 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim D 1692 ½
2015/2016 1 Sokol Postupice 1700 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 1451 ½
2013/2014 9 TcJ Sokol Benešov A 1708 Záběhlický Jiří TJ Sokol Český Brod B 1537 1532 1
2013/2014 8 TcJ Sokol Benešov A 1708 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1762 0
2013/2014 7 TcJ Sokol Benešov A 1708 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín A 1814 1806 0
2013/2014 6 TcJ Sokol Benešov A 1708 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice A 1706 1674 ½
2013/2014 5 TcJ Sokol Benešov A 1708 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1743 1744 1
2013/2014 4 TcJ Sokol Benešov A 1708 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1680 1677 ½
2013/2014 3 TcJ Sokol Benešov A 1708 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1672 ½
2013/2014 2 TcJ Sokol Benešov A 1708 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1795 0
2012/2013 11 TcJ Sokol Benešov A 1701 Novotný Roman TJ Sparta Kutná Hora B 1836 1823 1
2012/2013 10 TcJ Sokol Benešov A 1701 Světlík Milan TJ Kavalier Sázava A 1603 ½
2012/2013 9 TcJ Sokol Benešov A 1701 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1759 0
2012/2013 8 TcJ Sokol Benešov A 1701 Král Pavel Sokol Neveklov A 1713 0
2012/2013 5 TcJ Sokol Benešov A 1701 Kořínek Luboš SK Slavoj Čáslav A 1665 ½
2012/2013 4 TcJ Sokol Benešov A 1701 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1739 1
2012/2013 3 TcJ Sokol Benešov A 1701 Horák Vladimír TJ Spartak Vlašim B 2003 1972 0
2012/2013 2 TcJ Sokol Benešov A 1701 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice A 1706 1697 1
2011/2012 10 TJ Sokol Benešov 1711 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1473 1
2011/2012 9 TJ Sokol Benešov 1711 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1820 0
2011/2012 8 TJ Sokol Benešov 1711 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1771 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Benešov 1711 Horák Vladimír ŠK Pravonín 2012 1987 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Benešov 1711 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 0
2011/2012 5 TJ Sokol Benešov 1711 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1782 1755 0
2011/2012 4 TJ Sokol Benešov 1711 Hroník Petr JAWA Brodce B 1966 1966 0
2011/2012 3 TJ Sokol Benešov 1711 Vokolek Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora B 1868 1883 0
2011/2012 1 TJ Sokol Benešov 1711 Matějovský Ondřej Dolní Kralovice A 2005 1996 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Benešov A 1722 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1745 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Benešov A 1722 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1609 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Benešov A 1722 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1557 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Benešov A 1722 Fencl Pavel ŠK Zdice A 1930 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Benešov A 1722 Mazánek David Joly Lysá nad Labem E 1909 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Benešov A 1722 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1835 ½
2010/2011 9 Sokol Benešov B 1722 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1914 ½
2010/2011 8 Sokol Benešov B 1722 Innemann František Sokol Postupice 1879 ½
2010/2011 6 Sokol Benešov B 1722 Jukl Karel Jawa Brodce C 1719 0
2010/2011 5 Sokol Benešov B 1722 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 1858 0
2010/2011 1 Sokol Benešov B 1722 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole B 1510 0
2009/2010 11 TJ Sokol Benešov 1713 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1441 0
2009/2010 10 TJ Sokol Benešov 1713 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky A 1502 1
2009/2010 9 TJ Sokol Benešov 1713 Zamrazil Jan BIOMEDICA Říčany E 1905 0
2009/2010 7 TJ Sokol Benešov 1713 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Benešov 1713 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1987 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Benešov 1713 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany D 1856 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Benešov 1713 Már Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1598 1
2009/2010 2 TJ Sokol Benešov 1713 Franc Lubor Sokol Kolín C 1867 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Benešov 1713 Holub Milan JAWA Brodce B 2104 0
2008/2009 11 Sokol Benešov C 1759 Jelínek Lukáš Dolní Kralovice 1466 0
2008/2009 10 Sokol Benešov C 1759 Marhan František Kavalier Sázava 1691 ½
2008/2009 8 Sokol Benešov C 1759 Kozel Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1328 1
2008/2009 7 Sokol Benešov C 1759 Vacek Josef Jawa Brodce C 1749 0
2008/2009 6 Sokol Benešov C 1759 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1643 ½
2008/2009 5 Sokol Benešov C 1759 Blahout Karel Sokol Postupice 1506 1
2008/2009 4 Sokol Benešov C 1759 Jordán Petr Sokol Struhařov B 1280 ½
2008/2009 3 Sokol Benešov C 1759 Brož Karel ŠK KDJS Sedlčany A 1345 1
2008/2009 2 Sokol Benešov C 1759 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1539 ½
2008/2009 1 Sokol Benešov C 1759 Šindler Martin Sokol Benešov B 1
2008/2009 11 Sokol Benešov A 1759 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1680 1
2008/2009 10 Sokol Benešov A 1759 Hlaváčová Lucie Biomedica Říčany E 1808 0
2008/2009 9 Sokol Benešov A 1759 Forman Daniel Kostelec nad Černými lesy B 1825 0
2008/2009 8 Sokol Benešov A 1759 Koudelka Ivan Sokol Český Brod B 2013 0
2008/2009 7 Sokol Benešov A 1759 Havelka Petr Spartak Vlašim B 1934 ½
2008/2009 5 Sokol Benešov A 1759 Malý Dušan Biomedica Říčany F 1683 0
2008/2009 3 Sokol Benešov A 1759 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1646 ½
2008/2009 1 Sokol Benešov A 1759 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1827 ½
2007/2008 11 Sokol Benešov B 1752 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1783 ½
2007/2008 9 Sokol Benešov B 1752 Bleha Lukáš Spartak Vlašim C 1378 ½
2007/2008 6 Sokol Benešov B 1752 Marhan František Kavalier Sázava 1730 1
2007/2008 4 Sokol Benešov B 1752 Grečný Karol Sokol Struhařov B 2031 0
2007/2008 11 TJ Sokol Benešov A 1752 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1677 1
2007/2008 9 TJ Sokol Benešov A 1752 Zamrazil Jan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 0
2007/2008 8 TJ Sokol Benešov A 1752 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1851 0
2007/2008 7 TJ Sokol Benešov A 1752 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1975 ½
2007/2008 6 TJ Sokol Benešov A 1752 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora B 1885 ½
2007/2008 3 TJ Sokol Benešov A 1752 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1789 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Benešov A 1752 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1876 ½
2006/2007 10 TJ Sokol Benešov 1719 Procházka Petr Jawa Brodce 1963 0
2006/2007 9 TJ Sokol Benešov 1719 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2097 ½
2006/2007 8 TJ Sokol Benešov 1719 Černovský Jiří Stadion Kutná Hora 2119 0
2006/2007 7 TJ Sokol Benešov 1719 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2134 0
2006/2007 6 TJ Sokol Benešov 1719 Hamrník Jan Sokol Sendražice 1785 ½
2006/2007 5 TJ Sokol Benešov 1719 Beneš Petr Sokol Kolín B 2119 0
2006/2007 4 TJ Sokol Benešov 1719 Havlík František Biomedica Říčany C 2074 ½
2006/2007 3 TJ Sokol Benešov 1719 Evan Jan Sokol Struhařov 1928 ½
2006/2007 2 TJ Sokol Benešov 1719 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1959 ½
2006/2007 1 TJ Sokol Benešov 1719 Plášek Zdeněk Kostelec n.Č.l 2085 1
2005/2006 11 Sokol Benešov B 1729 Šilhánek Jindřich Kostelec n.Č.l. B 1758 ½
2005/2006 10 Sokol Benešov B 1729 Lacina Ladislav Biomedica Říčany D 1701 ½
2005/2006 9 Sokol Benešov B 1729 Jukl Karel Jawa Brodce B 1615 ½
2005/2006 8 Sokol Benešov B 1729 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1515 ½
2005/2006 7 Sokol Benešov B 1729 Vozábal David Sokol Struhařov 1870 ½
2005/2006 6 Sokol Benešov B 1729 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1743 ½
2005/2006 5 Sokol Benešov B 1729 Zamrazil Jan Biomedica Říčany E 1673 1
2005/2006 4 Sokol Benešov B 1729 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany 1754 1
2005/2006 3 Sokol Benešov B 1729 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1755 ½
2005/2006 2 Sokol Benešov B 1729 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1662 0
2005/2006 1 Sokol Benešov B 1729 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1799 0
2005/2006 10 Benešov 1729 Vocilka Jiří Kutná Hora 1845 0
2005/2006 8 Benešov 1729 Adamík František Říčany B 1859 1
2005/2006 6 Benešov 1700 Havelka Petr Vlašim 1857 1849 ½
2005/2006 4 Benešov 1729 Pavlíček Jan Poděbrady 1808 ½
2005/2006 2 Benešov 1729 Jirounek Miroslav SE Ml.Boleslav C 1648 0
2005/2006 1 Benešov 1729 Dědík Zdeněk Nymburk 1598 1
2004/2005 11 Sokol Benešov A 1715 Merta Jiří Bohemia PoděbradyA 1771 ½
2004/2005 10 Sokol Benešov A 1715 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1845 0
2004/2005 9 Sokol Benešov A 1715 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1879 ½
2004/2005 7 Sokol Benešov A 1715 Říha Jaroslav Biomedica Říčany A 2045 ½
2004/2005 6 Sokol Benešov A 1715 Babczynski Marcel Jawa Brodce A 2012 1
2004/2005 5 Sokol Benešov A 1715 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1911 0
2004/2005 3 Sokol Benešov A 1715 Hašek Tomáš TRW A. Vlašim A 1745 ½
2004/2005 2 Sokol Benešov A 1715 Mates Miroslav Sokol Nymburk A 1639 ½
2004/2005 11 TJ Sokol Benešov B 1715 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1461 ½
2004/2005 10 TJ Sokol Benešov B 1715 Brychta Vladimír ŠK ALVA Příbram C 1905 1
2004/2005 9 TJ Sokol Benešov B 1715 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1746 ½
2004/2005 8 TJ Sokol Benešov B 1715 Kraus Roman TJ SOU Příbram A 1629 ½
2004/2005 4 TJ Sokol Benešov B 1715 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1760 1
2004/2005 3 TJ Sokol Benešov B 1715 Stolz Lubor Spartak Žebrák A 1943 0
2004/2005 2 TJ Sokol Benešov B 1715 Král Pavel Sokol Neveklov 1550 ½
2004/2005 1 TJ Sokol Benešov B 1715 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim B 1634 0
2003/2004 8 Sokol Benešov C 1680 Listopad Martin Kavalier Sázava 1823 0
2003/2004 7 Sokol Benešov C 1680 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l. B 1753 ½
2003/2004 6 Sokol Benešov C 1680 Petlák Marek Sokol Kolín G 1698 1
2003/2004 5 Sokol Benešov C 1680 Měchura Josef JAWA Brodce B 1829 1
2003/2004 4 Sokol Benešov C 1680 Doležal Radoslav Biomedica Říčany D 1955 0
2003/2004 3 Sokol Benešov C 1680 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1848 ½
2003/2004 2 Sokol Benešov C 1680 Košata František Sokol Neveklov 1831 ½
2003/2004 1 Sokol Benešov C 1680 Novotný Roman Stad.Kutná Hora B 1809 ½
2003/2004 10 Sokol Benešov B 1680 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1820 1
2003/2004 9 Sokol Benešov B 1680 Řehoř Jan Jawa Brodce A 1744 1
2003/2004 8 Sokol Benešov B 1680 Fojtů Petr Biomedica Říčany B 1918 0
2003/2004 7 Sokol Benešov B 1680 Vajčner Jiří Joly Lysá n/L B 1895 0
2003/2004 6 Sokol Benešov B 1680 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 1932 0
2003/2004 5 Sokol Benešov B 1680 Snížek Květoslav Stad. Kutná Hora A 1928 ½
2003/2004 4 Sokol Benešov B 1680 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1795 ½
2003/2004 3 Sokol Benešov B 1680 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany A 2073 0
2003/2004 2 Sokol Benešov B 1680 Mrňa Vladimír Sokol Benešov A 2136 0
2003/2004 1 Sokol Benešov B 1680 Forman Miroslav Kostelec n/ČL A 1844 0