Hráč Štufka Karel

Štufka Karel

User Pic
Jméno: Štufka Karel
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1833
Elo mezinárodní: 1837
ID: 7112
FIDE ID: 303127
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 Šachový klub Příbram-Baník 1840 1816 Žáček Jiří ČZ Strakonice 1725 1752 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Příbram-Baník 1830 1816 Baasan Ganbaatar ŠACHklub Písek 1815 0 1 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Příbram-Baník 1825 1816 Klíma Matěj Unichess Reserve 2038 1996 ½ soutěž
2019/2020 9 Příbram Baník "B" 1830 1816 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany "B" 1600 1570 1 soutěž
2019/2020 8 Příbram Baník "B" 1830 1816 Spousta Vojtěch Sokol Hostivice "B" 1347 1401 1 soutěž
2019/2020 6 Příbram Baník "B" 1825 1816 Dřevo Jakub Příbram Baník "C" 0 1138 1 soutěž
2019/2020 4 Příbram Baník "B" 1825 1816 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany "B" 0 1552 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Příbram - Baník D 1825 1816 Batík Jan ŠK Kovohutě Příbram 0 1538 1 soutěž
2014/2015 5 SK Pyrit Příbram 1841 1827 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 1805 0 soutěž
2014/2015 4 SK Pyrit Příbram 1841 1827 Cozl David Šachový klub Rakovník 2009 2000 0 soutěž
2013/2014 10 SK Pyrit Příbram 1839 1849 Daniel Jiří DDM Sokol Nymburk 1932 1919 ½ soutěž
2013/2014 5 SK Pyrit Příbram 1839 1849 Merta Jiří TJ Bohemia Poděbrady 1761 ½ soutěž
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1696 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Schmidt Jiří ŠK Příbram Baník B 1538 0 soutěž
2013/2014 5 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 1615 1 soutěž
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Havelka František ŠK Řevnice C 1475 ½ soutěž
2013/2014 1 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Bažant Tomáš TJ Jince C 1000 1 soutěž
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 ½ soutěž
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Zadina Tomáš TJ Jince B 1517 ½ soutěž
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1694 0 soutěž
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1301 1 soutěž
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Kroča Karel TJ Jince C 1100 1 soutěž
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Handl Petr SK Zdice B 1100 1 soutěž
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Vaněček Ivo MěÚ Hostomice 1742 1 soutěž
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 1836 1860 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 2008 2014 ½ soutěž
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram 1801 1848 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1877 1906 1 soutěž
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram 1801 1848 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 ½ soutěž
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 2027 2011 ½ soutěž
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1849 1777 ½ soutěž
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Tomek Bohuslav Sokol Kolín C 1967 1997 ½ soutěž
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1806 1857 0 soutěž
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 0 soutěž
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram C 1810 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 ½ soutěž
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram C 1810 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1464 1 soutěž
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram C 1810 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem E 1962 ½ soutěž
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram C 1810 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1637 1 soutěž
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram C 1810 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 1 soutěž
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram C 1810 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1667 1 soutěž
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram B 1810 Pataridis Janis Kostelec nad Č.l. B 1913 ½ soutěž
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram B 1810 Hlaváčová Lucie Klub šachistů Říčany 1925 D 1842 ½ soutěž
2009/2010 7 Pyrit Příbram 1811 Kralupy n.Vltavou B 1 soutěž
2009/2010 10 SK Pyrit Příbram B 1811 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun A 1742 1 soutěž
2009/2010 8 SK Pyrit Příbram B 1811 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1822 ½ soutěž
2009/2010 7 SK Pyrit Příbram B 1811 Zvára Tomáš Sokol Hostivice B 1635 1 soutěž
2009/2010 6 SK Pyrit Příbram B 1811 Fencl Pavel ŠK Zdice A 1884 0 soutěž
2009/2010 5 SK Pyrit Příbram B 1811 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1777 0 soutěž
2009/2010 4 SK Pyrit Příbram B 1811 Schmidt Jiří ŠK Příbram Baník A 1564 1 soutěž
2009/2010 2 SK Pyrit Příbram B 1811 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1575 ½ soutěž
2009/2010 1 SK Pyrit Příbram B 1811 Littmann Jiří ŠK Kladno C 1718 ½ soutěž
2008/2009 10 Pyrit Příbram B 1807 Říha Jaroslav Biomedica Říčany C 2053 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Homola Karel ŠK Rakovník B 1687 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Peklo Jan Sokol Hostivice B 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Kočí Stanislav Český Lev Kolešovice A 1576 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Turický David ŠK Zdice A 1602 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1534 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Fairaisl Dušan Lokomotiva Beroun A 1762 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1398 1 soutěž
2007/2008 11 Alva Příbram B 1762 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1921 1 soutěž
2007/2008 5 Alva Příbram B 1762 Stolz Lubor Spartak Žebrák 1942 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Alva Příbram C 1762 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Alva Příbram C 1762 Fojtík Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1860 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Alva Příbram C 1762 Abraham Karel ŠK Kladno C 1911 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Alva Příbram C 1762 Saxl Jiří Šachový klub Příbram-Baník A 1857 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Alva Příbram C 1762 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1881 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Alva Příbram C 1762 Prášek Vladimír Lokomotiva Zdice A 1741 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 1866 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1651 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice 1702 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1685 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Hůrka Jiří ŠK Kladno D 1783 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1697 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník A 1536 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1787 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Blažek Jaroslav ŠK Kladno "B" 1757 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Buriánek Tomáš Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou A 1763 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Abraham Karel ŠK Kladno "A" 1904 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Pokorný Ludvík TJ Sokol Mělník A 1733 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Kliment Jiří Sokol Tišice "A" 1602 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Alva Příbram C 1793 Šrubař Pavel Spartak Žebrák B 1801 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Alva Příbram C 1793 Růžička Václav ŠK Kladno D 1577 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Alva Příbram C 1793 Voráček Pavel SK DDM Slaný A 1762 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Alva Příbram C 1793 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1856 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Alva Příbram C 1793 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1805 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Alva Příbram C 1793 Šmíd Ondřej Lokomotiva BerounA 1777 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Alva Příbram C 1793 Urban Tomáš TJ Kolešovice 1474 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Alva Příbram C 1793 Kabát Jiří ŠO Stochov 1808 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Alva Příbram C 1793 Saxl Jiří SOU Příbram A 1791 0 soutěž
2005/2006 7 Alva Pb Příbram B 1793 Mazánek David ŠK Joly Lysá n.L.B 1845 0 soutěž
2005/2006 6 Alva Pb Příbram B 1793 Novák Josef TJ Sokol Hostivice 1809 1 soutěž
2005/2006 2 Alva Pb Příbram B 1793 Gruber Miloš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1878 1 soutěž
2004/2005 10 Alva Pb Příbram B TJ Neratovice B 1 soutěž
2004/2005 8 Alva Pb Příbram B Martinec Karel E.E.Kralupy n.V. A 1875 0 soutěž
2004/2005 3 Alva Pb Příbram B Krbeček Václav S.Emerge Ml.Bol. B 1917 ½ soutěž
2004/2005 1 Alva Pb Příbram B Nový Jaroslav Sokol Bakov n.J. A 1846 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK ALVA Příbram C Vojta Stanislav Dolní Kralovice A 1758 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK ALVA Příbram C Kudrna Ivo TJ Sokol Benešov B 1487 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK ALVA Příbram C ŠK Řevnice A 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK ALVA Příbram C Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1502 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK ALVA Příbram C Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim B 1508 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK ALVA Příbram C Šlenkrt Tomáš JAWA Brodce B 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK ALVA Příbram C Zadina Jiří TJ Jince A 1504 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK ALVA Příbram C Kraus Roman TJ SOU Příbram A 1629 1 soutěž