Hráč Štufka Karel

Štufka Karel

User Pic
Jméno: Štufka Karel
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1816
Elo mezinárodní: 1825
ID: 7112
FIDE ID: 303127
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Příbram Baník "B" 1825 1816 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany "B" 0 1552 1
2014/2015 5 SK Pyrit Příbram 1841 1827 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 1805 0
2014/2015 4 SK Pyrit Příbram 1841 1827 Cozl David Šachový klub Rakovník 2009 2000 0
2013/2014 10 SK Pyrit Příbram 1839 1849 Daniel Jiří DDM Sokol Nymburk 1932 1919 ½
2013/2014 5 SK Pyrit Příbram 1839 1849 Merta Jiří TJ Bohemia Poděbrady 1761 ½
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 ½
2013/2014 8 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1696 ½
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Schmidt Jiří ŠK Příbram Baník B 1538 0
2013/2014 5 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 1615 1
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Havelka František ŠK Řevnice C 1475 ½
2013/2014 1 SK Pyrit Příbram B 1839 1849 Bažant Tomáš TJ Jince C 1000 1
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 ½
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Zadina Tomáš TJ Jince B 1517 ½
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1694 0
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1301 1
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Kroča Karel TJ Jince C 1100 1
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Handl Petr SK Zdice B 1100 1
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram B 1836 1860 Vaněček Ivo MěÚ Hostomice 1742 1
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 1836 1860 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 2008 2014 ½
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram 1801 1848 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1877 1906 1
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram 1801 1848 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 ½
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 2027 2011 ½
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1849 1777 ½
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Tomek Bohuslav Sokol Kolín C 1967 1997 ½
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1806 1857 0
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram B 1801 1848 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 0
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram C 1810 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 ½
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram C 1810 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1464 1
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram C 1810 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem E 1962 ½
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram C 1810 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1637 1
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram C 1810 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 1
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram C 1810 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1667 1
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram B 1810 Pataridis Janis Kostelec nad Č.l. B 1913 ½
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram B 1810 Hlaváčová Lucie Klub šachistů Říčany 1925 D 1842 ½
2009/2010 7 Pyrit Příbram 1811 Kralupy n.Vltavou B 1
2009/2010 10 SK Pyrit Příbram B 1811 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun A 1742 1
2009/2010 8 SK Pyrit Příbram B 1811 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1822 ½
2009/2010 7 SK Pyrit Příbram B 1811 Zvára Tomáš Sokol Hostivice B 1635 1
2009/2010 6 SK Pyrit Příbram B 1811 Fencl Pavel ŠK Zdice A 1884 0
2009/2010 5 SK Pyrit Příbram B 1811 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1777 0
2009/2010 4 SK Pyrit Příbram B 1811 Schmidt Jiří ŠK Příbram Baník A 1564 1
2009/2010 2 SK Pyrit Příbram B 1811 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1575 ½
2009/2010 1 SK Pyrit Příbram B 1811 Littmann Jiří ŠK Kladno C 1718 ½
2008/2009 10 Pyrit Příbram B 1807 Říha Jaroslav Biomedica Říčany C 2053 ½
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Homola Karel ŠK Rakovník B 1687 1
2008/2009 7 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Peklo Jan Sokol Hostivice B 1
2008/2009 5 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Kočí Stanislav Český Lev Kolešovice A 1576 ½
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Turický David ŠK Zdice A 1602 ½
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1534 ½
2008/2009 2 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Fairaisl Dušan Lokomotiva Beroun A 1762 1
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram C 1807 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1398 1
2007/2008 11 Alva Příbram B 1762 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1921 1
2007/2008 5 Alva Příbram B 1762 Stolz Lubor Spartak Žebrák 1942 ½
2007/2008 11 ŠK Alva Příbram C 1762 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 1
2007/2008 9 ŠK Alva Příbram C 1762 Fojtík Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1860 0
2007/2008 8 ŠK Alva Příbram C 1762 Abraham Karel ŠK Kladno C 1911 ½
2007/2008 7 ŠK Alva Příbram C 1762 Saxl Jiří Šachový klub Příbram-Baník A 1857 ½
2007/2008 4 ŠK Alva Příbram C 1762 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1881 ½
2007/2008 2 ŠK Alva Příbram C 1762 Prášek Vladimír Lokomotiva Zdice A 1741 ½
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 1866 ½
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1651 0
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice 1702 ½
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1685 ½
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Hůrka Jiří ŠK Kladno D 1783 0
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1697 1
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník A 1536 1
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram C 1722 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1787 1
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Blažek Jaroslav ŠK Kladno "B" 1757 1
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Buriánek Tomáš Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 0
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou A 1763 0
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Abraham Karel ŠK Kladno "A" 1904 ½
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Pokorný Ludvík TJ Sokol Mělník A 1733 ½
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 Kliment Jiří Sokol Tišice "A" 1602 1
2005/2006 11 ŠK Alva Příbram C 1793 Šrubař Pavel Spartak Žebrák B 1801 ½
2005/2006 10 ŠK Alva Příbram C 1793 Růžička Václav ŠK Kladno D 1577 0
2005/2006 8 ŠK Alva Příbram C 1793 Voráček Pavel SK DDM Slaný A 1762 0
2005/2006 7 ŠK Alva Příbram C 1793 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1856 ½
2005/2006 6 ŠK Alva Příbram C 1793 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1805 0
2005/2006 5 ŠK Alva Příbram C 1793 Šmíd Ondřej Lokomotiva BerounA 1777 0
2005/2006 3 ŠK Alva Příbram C 1793 Urban Tomáš TJ Kolešovice 1474 0
2005/2006 2 ŠK Alva Příbram C 1793 Kabát Jiří ŠO Stochov 1808 ½
2005/2006 1 ŠK Alva Příbram C 1793 Saxl Jiří SOU Příbram A 1791 0
2005/2006 7 Alva Pb Příbram B 1793 Mazánek David ŠK Joly Lysá n.L.B 1845 0
2005/2006 6 Alva Pb Příbram B 1793 Novák Josef TJ Sokol Hostivice 1809 1
2005/2006 2 Alva Pb Příbram B 1793 Gruber Miloš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1878 1
2004/2005 10 Alva Pb Příbram B TJ Neratovice B 1
2004/2005 8 Alva Pb Příbram B Martinec Karel E.E.Kralupy n.V. A 1875 0
2004/2005 3 Alva Pb Příbram B Krbeček Václav S.Emerge Ml.Bol. B 1917 ½
2004/2005 1 Alva Pb Příbram B Nový Jaroslav Sokol Bakov n.J. A 1846 1
2004/2005 11 ŠK ALVA Příbram C Vojta Stanislav Dolní Kralovice A 1758 ½
2004/2005 10 ŠK ALVA Příbram C Kudrna Ivo TJ Sokol Benešov B 1487 ½
2004/2005 8 ŠK ALVA Příbram C ŠK Řevnice A 1
2004/2005 6 ŠK ALVA Příbram C Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1502 1
2004/2005 5 ŠK ALVA Příbram C Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim B 1508 1
2004/2005 4 ŠK ALVA Příbram C Šlenkrt Tomáš JAWA Brodce B 1
2004/2005 2 ŠK ALVA Příbram C Zadina Jiří TJ Jince A 1504 1
2004/2005 1 ŠK ALVA Příbram C Kraus Roman TJ SOU Příbram A 1629 1