Hráč Švadlenka Jaroslav

Švadlenka Jaroslav

User Pic
Jméno: Švadlenka Jaroslav
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1882
Elo mezinárodní: 1870
ID: 3293
FIDE ID: 331112
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice B 1868 1882 Gruber Miloš TJ Kralupy nad Vltavou B 1907 1866 ½
2019/2020 2 Český Lev Kolešovice B 1868 1882 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1904 1872 ½
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice B 1880 1882 Štich Jan TJ Neratovice D 1800 1808 0
2019/2020 4 Český Lev Kolešovice 1868 1882 Málek Martin TJ Kobylisy "A" 2060 2050 0
2018/2019 7 Český lev Kolešovice A 1914 1906 Cayman Pharma Neratovice C 1
2018/2019 5 Český lev Kolešovice A 1910 1906 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 D 1821 1809 1
2018/2019 11 Český Lev Kolešovice B 1904 1906 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1821 1859 ½
2018/2019 10 Český Lev Kolešovice B 1904 1906 Turková Karolína Caissa Roztoky A 1996 0 ½
2018/2019 9 Český Lev Kolešovice B 1914 1906 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1919 1913 0
2018/2019 7 Český Lev Kolešovice B 1910 1906 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1790 1769 ½
2018/2019 5 Český Lev Kolešovice B 1923 1919 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1809 1827 0
2018/2019 3 Český Lev Kolešovice B 1936 1919 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1756 1826 ½
2018/2019 2 Český Lev Kolešovice B 1936 1919 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 1998 2013 0
2018/2019 1 Český Lev Kolešovice B 1928 1919 Sovány Attila TJ Neratovice D 1841 1850 1
2018/2019 8 ŠK Kladno B 1914 1906 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno A 0 1776 1
2018/2019 6 ŠK Kladno B 1910 1906 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1706 1707 0
2018/2019 4 ŠK Kladno B 1923 1919 Reichl Jiří ŠK Liběhrad B 1612 1754 1
2017/2018 10 Český lev Kolešovice A 1933 1918 Petras Milan Příbram Baník A 2016 2016 0
2017/2018 9 Český lev Kolešovice A 1933 1918 Slapnička Karel ŠK Kralupy A 1994 1983 ½
2017/2018 6 Český lev Kolešovice A 1932 1918 Šavrda Jan Caissa Roztoky A 1787 1791 1
2017/2018 4 ŠK Kladno B 1933 1918 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1678 1699 ½
2017/2018 1 ŠK Kladno B 1914 1905 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno A 0 1772 1
2017/2018 11 Český Lev Kolešovice B 1927 1918 Civín Dominik ŠK Zdice A 1863 1847 ½
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice B 1938 1918 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1760 1780 ½
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice B 1938 1918 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1922 0 ½
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice B 1933 1918 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1762 1825 1
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice B 1933 1918 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1943 1944 1
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice B 1933 1918 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2010 2027 ½
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice B 1914 1905 Halla Jiří Caissa Roztoky B 1833 1797 ½
2016/2017 11 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 10 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1612 1603 1
2016/2017 9 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Mareš Vladimír Příbram Baník A 1947 1983 ½
2016/2017 8 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1549 ½
2016/2017 7 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1600 1604 1
2016/2017 6 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1821 1835 1
2016/2017 5 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Černý Karel TJ Neratovice D 1762 1
2016/2017 4 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1870 1869 1
2016/2017 3 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1630 1
2016/2017 2 Český Lev Kolešovice A 1910 1940 Spousta Vojtěch Sokol Hostivice A 1
2015/2016 11 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 0
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Vávra Jan JAWA Brodce A 2028 2025 1
2015/2016 8 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2116 2087 0
2015/2016 7 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Pechoč Bohumil TJ Neratovice C 1940 1927 0
2015/2016 6 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 1963 1984 0
2015/2016 5 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 ½
2015/2016 4 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Jarrah Kamal ŠK Kralupy A 2065 2048 ½
2015/2016 3 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Třešňák Lukáš Sokol Buštěhrad B 1837 1858 1
2015/2016 2 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Kříž Pavel Sokol na Mělníce A 1985 1930 1
2015/2016 1 ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2072 2055 0
2014/2015 11 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1974 1922 0
2014/2015 10 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Růžička Miloš DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 0
2014/2015 9 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Havlíček Pavel KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 ½
2014/2015 8 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1923 1928 1
2014/2015 7 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1908 1925 0
2014/2015 6 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1840 1858 1
2014/2015 5 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 1906 1955 1
2014/2015 4 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice A 2039 2044 0
2014/2015 3 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1933 1916 ½
2014/2015 2 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1940 1948 0
2014/2015 1 ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 2030 2043 ½
2013/2014 11 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 ½
2013/2014 10 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1781 1969 1
2013/2014 9 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2084 2093 1
2013/2014 8 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2079 2079 ½
2013/2014 7 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 2032 ½
2013/2014 6 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2141 2168 0
2013/2014 5 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 0
2013/2014 4 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1994 1999 ½
2013/2014 3 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1861 1891 ½
2013/2014 2 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2114 2114 0
2013/2014 1 ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 Vlach Karel Caissa Úholičky B 2142 2154 0
2012/2013 11 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1936 1951 ½
2012/2013 10 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2058 2076 0
2012/2013 9 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2074 2083 0
2012/2013 8 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1974 1960 1
2012/2013 7 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 ½
2012/2013 6 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2320 2329 0
2012/2013 5 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2314 2323 0
2012/2013 4 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Hánl František ŠK Liběhrad Libčice A 1893 1884 ½
2012/2013 3 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1990 2022 0
2012/2013 2 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2031 2007 ½
2012/2013 1 ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1946 1969 1
2011/2012 10 ŠK Kladno B 1990 1996 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1945 1899 1
2011/2012 9 ŠK Kladno B 1990 1996 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1987 1976 ½
2011/2012 8 ŠK Kladno B 1990 1996 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1844 1875 1
2011/2012 7 ŠK Kladno B 1990 1996 Kullač Pavol Šachklub Města Dobrovice B 1550 1
2011/2012 6 ŠK Kladno B 1990 1996 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda 1686 ½
2011/2012 5 ŠK Kladno B 1990 1996 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1906 1885 0
2011/2012 4 ŠK Kladno B 1990 1996 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1968 1893 1
2011/2012 3 ŠK Kladno B 1990 1996 Bulva Stanislav ŠK Kralupy n.Vlt.B 1867 1
2011/2012 2 ŠK Kladno B 1990 1996 Pospíšil Jiří Šachklub Města Dobrovice A 2025 2043 0
2011/2012 1 ŠK Kladno B 1990 1996 Netušil Jaroslav TJ Neratovice B 1999 2038 ½
2010/2011 11 ŠK Kladno B 1973 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 1
2010/2011 10 ŠK Kladno B 1973 Doležal Vít AERO Odolena Voda A 1972 0
2010/2011 9 ŠK Kladno B 1973 Slanec Jan Český lev Kolešovice A 1906 0
2010/2011 7 ŠK Kladno B 1973 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1988 ½
2010/2011 5 ŠK Kladno B 1973 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1
2010/2011 4 ŠK Kladno B 1973 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1776 1
2010/2011 3 ŠK Kladno B 1973 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1957 ½
2010/2011 2 ŠK Kladno B 1973 Palas Aleš ŠK Kralupy B 1979 0
2010/2011 1 ŠK Kladno B 1973 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2143 1
2009/2010 6 ŠK Kladno A 2002 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2174 0
2009/2010 11 ŠK Kladno B 2002 Rynt Pavel Kralupy n.Vltavou B 1997 1
2009/2010 10 ŠK Kladno B 2002 Krejčí Martin Biomedica Říčany C 1846 1
2009/2010 9 ŠK Kladno B 2002 Hlaváček Jiří Pyrit Příbram 2197 0
2009/2010 8 ŠK Kladno B 2002 Obrázek Karel Sokol Hostivice 1900 1
2009/2010 7 ŠK Kladno B 2002 Mintěl Milan Caissa Úholičky 2034 ½
2009/2010 6 ŠK Kladno B 2002 Gruber Miloš Kralupy n.Vltavou A 1989 ½
2009/2010 5 ŠK Kladno B 2002 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 1996 0
2009/2010 4 ŠK Kladno B 2002 Zvára David TRW autoel. Vlašim 1967 0
2009/2010 3 ŠK Kladno B 2002 Vozábal Petr Sokol Struhařov 1935 ½
2009/2010 2 ŠK Kladno B 2002 Grulich Jiří Rakovník 2032 ½
2009/2010 1 ŠK Kladno B 2002 Skácel Jan JAWA Brodce 2043 0
2008/2009 11 ŠK Kladno C 2019 Hinz František Český Lev Kolešovice A 2102 ½
2008/2009 10 ŠK Kladno C 2019 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 ½
2008/2009 9 ŠK Kladno C 2019 Cozl David ŠK Řevnice A 1930 ½
2008/2009 6 ŠK Kladno C 2019 Hoch Václav ŠK Pyrit Příbram C 1815 1
2008/2009 5 ŠK Kladno C 2019 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1915 ½
2008/2009 4 ŠK Kladno C 2019 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1921 ½
2008/2009 3 ŠK Kladno C 2019 Novák Milan ŠK Příbram-Baník A 1962 ½
2008/2009 2 ŠK Kladno C 2019 Plháček Václav Sokol Hostivice B 1862 ½
2008/2009 1 ŠK Kladno C 2019 Kabát Jiří ŠO Stochov 1810 1
2008/2009 8 ŠK Kladno"A" 2019 Machala Vladislav TJ SSZŠ Litvínov 2014 0
2007/2008 11 ŠK Kladno A 2012 Macků Emil JAWA Brodce 1994 ½
2007/2008 10 ŠK Kladno A 2012 Havlíček Pavel Biomedica Říčany C 1638 1
2007/2008 8 ŠK Kladno A 2012 Gruber Miloš MONTAKO Kralupy n.V. A 1964 0
2007/2008 6 ŠK Kladno A 2012 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1904 1
2007/2008 5 ŠK Kladno A 2012 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2062 0
2007/2008 4 ŠK Kladno A 2012 Šáfr Jan ŠK Kladno B 1690 1
2007/2008 3 ŠK Kladno A 2012 Pospíšil Evžen MONTAKO Kralupy n.V. B 1814 1
2007/2008 2 ŠK Kladno A 2012 Rakouš Pavel Caissa Úholičky 1954 1
2006/2007 11 ŠK Kladno "A" 2012 Halla Jiří Caissa Úholičky A 1787 1
2006/2007 10 ŠK Kladno "A" 2012 Klain Václav Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1961 0
2006/2007 9 ŠK Kladno "A" 2012 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou A 1962 ½
2006/2007 8 ŠK Kladno "A" 2012 Vrána Karel Sokol Tišice "A" 1695 1
2006/2007 7 ŠK Kladno "A" 2012 Nývlt Miloslav TJ Sokol Mělník A 1788 ½
2006/2007 6 ŠK Kladno "A" 2012 Lochman Václav Sokol Bakov nad Jizerou 1804 1
2006/2007 4 ŠK Kladno "A" 2012 Košnář Martin ŠK Joly Lysá n.L. B 2185 ½
2006/2007 3 ŠK Kladno "A" 2012 Stolz Lubor TJ Spartak Žebrák A 1934 1
2006/2007 2 ŠK Kladno "A" 2012 Růžička Václav ŠK Kladno "B" 1788 ½
2005/2006 10 ŠK Kladno 1948 Bicek Richard KŠT K.VaryA"" 2106 1
2005/2006 9 ŠK Kladno 1948 Novák Zbyněk TJ Bonex Teplice 2003 1
2005/2006 8 ŠK Kladno 1948 Jirkovský Tomáš ŠK Rakovník 2082 ½
2005/2006 7 ŠK Kladno 1948 Volek Radomír ŠK Louny 1988 ½
2005/2006 6 ŠK Kladno 1948 Kučera Petr 1.Novoborský B"" 1850 ½
2005/2006 5 ŠK Kladno 1948 Reitingerová Iveta TJ Loko MostA"" 2008 0
2005/2006 4 ŠK Kladno 1948 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 ½
2005/2006 3 ŠK Kladno 1948 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA"" 2056 1
2005/2006 2 ŠK Kladno 1948 Večerka Pavel ŠK ČSOBB"" 2094 ½
2005/2006 1 ŠK Kladno 1948 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2161 0
2004/2005 11 ŠK Kladno B 1940 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. A 2133 ½
2004/2005 10 ŠK Kladno B 1940 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2128 0
2004/2005 9 ŠK Kladno B 1940 Žáček Zdeněk AŠ Ml.Boleslav A 2039 ½
2004/2005 8 ŠK Kladno B 1940 Horák Otakar S.Emerge Ml.Bol. B 2145 ½
2004/2005 7 ŠK Kladno B 1940 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2012 0
2004/2005 5 ŠK Kladno B 1940 Hůrka Jiří ŠK Rakovník B 1818 1
2004/2005 4 ŠK Kladno B 1940 Burda Roman TJ Neratovice B 2172 ½
2004/2005 3 ŠK Kladno B 1940 Kasl Tomáš TJ Loko Beroun A 1841 1
2004/2005 2 ŠK Kladno B 1940 Palas Aleš E.E.Kralupy n.V. A 2035 0
2004/2005 1 ŠK Kladno B 1940 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1966 ½
2003/2004 9 ŠK Kladno 1969 Profant Tibor DP Holdia Praha B 2218 0
2003/2004 6 ŠK Kladno 1969 Hlaváček Karel ŠK Alva Příbram 1959 0
2003/2004 3 ŠK Kladno 1969 Ceplecha Tomáš Sokol Písek 1940 ½
2003/2004 10 SK Kladno B 1969 Šperl Hynek AS Mlada Boleslav 1948 ½
2003/2004 9 SK Kladno B 1969 Jirkovský Tomáš SK Rakovnik 2059 0
2003/2004 6 SK Kladno B 1969 Maršálek Luboš Easy Engl. Kralupy 1957 0
2003/2004 5 SK Kladno B 1969 Černíková Alena SK Mělník 1885 1995 0
2003/2004 4 SK Kladno B 1969 Netušil Jaroslav Spol. Neratovice B 2017 ½
2003/2004 3 SK Kladno B 1969 Mintěl Milan Caissa Uholicky 2016 1
2003/2004 2 SK Kladno B 1969 Abraham Karel SK Kladno C 1928 ½
2003/2004 1 SK Kladno B 1969 Rujder Roman TJ Loko Beroun 1985 0