Hráč Husárik Braňko

Husárik Braňko

User Pic
Jméno: Husárik Braňko
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2126
Elo mezinárodní: 2146
ID: 13452
FIDE ID: 324140
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 SK Mesta Lysa nad Labem 2146 2126 Jurásek Miroslav SK DP Praha B - EA Hotels 2219 2259 0
2019/2020 1 SK Mesta Lysa nad Labem 2146 2126 Česal Jaroslav SK Line 2161 2170 0
2019/2020 2 SK JOLY Lysa nad Labem C 2146 2126 Tesař Patrik Sokol Kolin 2101 2060 1
2019/2020 1 SK JOLY Lysa nad Labem C 2146 2126 Brouček Tomáš SK Zikuda Turnov C 2140 2101 1
2018/2019 11 SK Mesta Lysa nad Labem 2111 2107 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2389 2348 ½
2018/2019 10 SK Mesta Lysa nad Labem 2117 2107 Oreský Jan SK OAZA Praha 2203 2182 0
2018/2019 9 SK Mesta Lysa nad Labem 2117 2107 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2243 2254 0
2018/2019 8 SK Mesta Lysa nad Labem 2121 2107 Tázlar Petr TJ Slavia Hradec Kralove 2247 2239 0
2018/2019 7 SK Mesta Lysa nad Labem 2121 2107 Dočekal Jan SK Sokol Vysehrad 2265 2270 0
2018/2019 5 SK Mesta Lysa nad Labem 2123 2107 Forman Štěpán TJ Neratovice 2284 2304 0
2018/2019 4 SK Mesta Lysa nad Labem 2125 2087 Ďúran Tomáš SK Zikuda Turnov B 2136 2123 0
2018/2019 3 SK Mesta Lysa nad Labem 2113 2087 Muroň Miroslav SO TJ Dukla Praha 2211 2207 0
2018/2019 2 SK Mesta Lysa nad Labem 2113 2087 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny 2176 2134 1
2018/2019 1 SK Mesta Lysa nad Labem 2100 2087 Gregor Jiří TJ Pankrac 2269 2226 1
2018/2019 8 Joly Lysá nad Labem F 2121 2107 Vrabec Miloš ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2135 2118 ½
2018/2019 3 Joly Lysá nad Labem F 2113 2087 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 F 1845 1788 1
2018/2019 1 Joly Lysá nad Labem F 2100 2087 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 2074 ½
2018/2019 11 SK JOLY Lysa nad Labem C 2117 2107 Burda Roman TJ Neratovice B 2039 2035 1
2018/2019 10 SK JOLY Lysa nad Labem C 2117 2107 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec 2068 2071 1
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem C 2121 2107 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2061 2034 1
2018/2019 7 SK JOLY Lysa nad Labem C 2123 2107 Marek Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 1896 1902 ½
2018/2019 6 SK JOLY Lysa nad Labem C 2123 2107 Petr Jan TJ Pankrac B 2108 2118 1
2018/2019 5 SK JOLY Lysa nad Labem C 2125 2087 Tichý Josef Sokol Mlada Boleslav 2026 2028 1
2018/2019 2 SK JOLY Lysa nad Labem C 2113 2087 Mazánek David SK JOLY Lysa nad Labem D 1901 1905 1
2017/2018 10 JOLY Lysá nad Labem E 2101 2098 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2097 2092 ½
2017/2018 5 JOLY Lysá nad Labem E 2101 2098 Přibylová Sofie Český lev Kolešovice A 1963 1977 0
2017/2018 11 Eurovia Praha 2091 2098 Vala Filip Sparta Kutna Hora 2192 2208 ½
2017/2018 10 Eurovia Praha 2101 2098 Janda Pavel Sokol Tabor 2100 2081 0
2017/2018 9 Eurovia Praha 2092 2098 Gdovin Ján SACHklub Pisek 2033 2042 1
2017/2018 8 Eurovia Praha 2092 2098 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2089 2061 1
2017/2018 6 Eurovia Praha 2101 2098 Mládek Richard TJ Spartak Vlasim 2092 2091 ½
2017/2018 5 Eurovia Praha 2101 2098 Skalický Tomáš Klub sachistu Ricany 1925 2138 2147 1
2017/2018 4 Eurovia Praha 2101 2098 Novák Martin Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 1
2017/2018 3 Eurovia Praha 2101 2098 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2081 2084 0
2017/2018 2 Eurovia Praha 2101 2098 Orságová Silvie TJ Dukla Praha 2170 2141 ½
2017/2018 11 SK JOLY Lysa nad Labem C 2091 2098 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny B 2175 2120 ½
2017/2018 8 SK JOLY Lysa nad Labem C 2092 2098 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2254 2255 0
2017/2018 7 SK JOLY Lysa nad Labem C 2092 2098 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2372 2370 0
2017/2018 6 SK JOLY Lysa nad Labem C 2101 2098 Netušil Miloslav SK Sokol Vysehrad 2213 2225 0
2017/2018 4 SK JOLY Lysa nad Labem C 2101 2098 Němcová Karin SK OAZA Praha 1997 2068 1
2017/2018 3 SK JOLY Lysa nad Labem C 2101 2098 Olšarová Karolína TJ Neratovice A 2331 2306 0
2017/2018 2 SK JOLY Lysa nad Labem C 2101 2098 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove 2126 2116 0
2015/2016 10 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2062 2091 ½
2015/2016 9 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram Baník 2213 2198 0
2015/2016 8 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2064 1
2015/2016 7 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 ½
2015/2016 6 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 ŠK Řevnice 1
2015/2016 5 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2087 2076 1
2015/2016 4 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 1991 2001 1
2015/2016 3 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice 2078 2052 1
2015/2016 1 JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 ½
2015/2016 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Constantinou Peter TJ Pankrác B 2288 0
2015/2016 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Tůma Jan TJ Sparta Kutná Hora 2053 1999 0
2015/2016 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice 2247 2217 0
2015/2016 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Tričkov Vasil Bohemians Texbase.cz Praha 2328 2346 1
2015/2016 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2204 2215 1
2015/2016 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Karásek Lukáš ŠK Světlá nad Sázavou 2201 2196 0
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 2217 2194 0
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Jüptner Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 0
2015/2016 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Moravec Michal Sokol Kolín 2248 2247 0
2015/2016 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Tuma Jakub ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 0
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 Ilandzis Spyridon Sokol Tábor 2217 0
2015/2016 9 ŠK města Lysá nad Labem B 2138 2140 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 0
2014/2015 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 Michálek František Sokol Kolín 2056 2080 ½
2014/2015 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 Lampíř Tomáš TJ Bohemians Praha B 2080 2092 1
2014/2015 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 0
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy B 1773 1917 1
2014/2015 4 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 Umanec Filip ŠK GROP Praha 2290 2286 0
2014/2015 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 ½
2014/2015 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 1
2014/2015 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 Zvára David Dolní Kralovice 2103 2100 ½
2014/2015 11 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK B 2075 2026 ½
2014/2015 9 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 Kovář Vojtěch Unichess A 2230 2239 0
2014/2015 8 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 Folk Petr TJ Bohemians Praha 2154 2171 0
2014/2015 6 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 2035 2020 1
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2173 2181 0
2014/2015 2 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 Petr Jan TJ Praha-Pankrác 2119 2132 ½
2014/2015 1 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 Richtr Zdeněk QCC České Budějovice 2153 2140 1
2013/2014 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2156 2149 Rous Daniel ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 ½
2013/2014 10 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Maříková Jana Sokol Tábor 2054 2047 0
2013/2014 9 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2002 2046 0
2013/2014 8 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Brychta David ŠK Gordic 2130 2120 1
2013/2014 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2155 2142 1
2013/2014 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 1987 1985 1
2013/2014 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2173 1
2013/2014 4 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Nečada Martin ŠO TJ Dukla Praha 2121 2123 ½
2013/2014 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2129 2121 1
2013/2014 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2076 2094 0
2013/2014 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 Michálek František Sokol Kolín 2058 2050 ½
2012/2013 11 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín “B“ 2152 2148 ½
2012/2013 10 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Bargel Martin TJ Neratovice 2121 2111 0
2012/2013 9 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2123 2114 0
2012/2013 8 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Balín Kamil Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2054 2045 ½
2012/2013 7 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2153 2190 1
2012/2013 6 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 0
2012/2013 5 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Dušek Martin TJ Jiskra Hořice 2074 2000 1
2012/2013 4 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Jarrah Kamal Káva Longberry Kralupy 2053 2027 0
2012/2013 3 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Lešák Jiří SK Děčín 1900 1944 ½
2012/2013 1 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 Koubek Václav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2069 2078 1
2011/2012 11 JOLY Lysá nad Labem B 2189 2179 Forman Štěpán ŠK Mahrla Praha 2331 2300 1
2011/2012 10 JOLY Lysá nad Labem B 2189 2179 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2227 2239 ½
2011/2012 6 JOLY Lysá nad Labem B 2189 2179 Pirklová Hana OAZA Praha 2107 2106 0
2011/2012 5 JOLY Lysá nad Labem B 2189 2179 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 1
2011/2012 1 JOLY Lysá nad Labem B 2189 2179 Pešout Jan TJ Pankrác 2249 2246 0
2011/2012 9 JOLY Lysá nad Labem C 2189 2179 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2036 2023 1
2011/2012 8 JOLY Lysá nad Labem C 2189 2179 Horníček Jiří TJ Sokol Nymburk 2121 2098 ½
2011/2012 7 JOLY Lysá nad Labem C 2189 2179 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2195 2196 0
2011/2012 4 JOLY Lysá nad Labem C 2189 2179 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 1977 2000 0
2011/2012 3 JOLY Lysá nad Labem C 2189 2179 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav A 2224 2214 0
2011/2012 2 JOLY Lysá nad Labem C 2189 2179 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2203 2219 0
2010/2011 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2176 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2354 0
2010/2011 11 JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 ½
2010/2011 10 JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 Krejčová Kateřina Stadion Kutná Hora 1962 1
2010/2011 8 JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 Novák Jan Desko Liberec 1936 1
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2180 0
2010/2011 4 JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové "B" 2146 1
2010/2011 3 JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2082 1
2010/2011 1 JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1992 1
2009/2010 11 JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 Vyhnálek Bohuslav ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 1
2009/2010 10 JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 Horák Otakar ŠK Sokol Mladá Boleslav 2131 ½
2009/2010 9 JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2139 1
2009/2010 8 JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 Skála Jaromír Stadion Kutná Hora 2065 1
2009/2010 7 JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 Groh Jiří Desko Liberec 1988 1
2009/2010 1 JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 ½
2009/2010 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2155 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2056 0
2009/2010 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2155 Froněk Vítězslav Poštovní spořitelna B"" 2102 1
2008/2009 11 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2145 ½
2008/2009 10 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2183 0
2008/2009 9 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 ½
2008/2009 8 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Mejzlík Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové B"" 2108 1
2008/2009 7 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice 2129 1
2008/2009 6 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Kraus Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 1
2008/2009 5 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Vrkota Miloš Sokol Kolín 2054 0
2008/2009 4 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Malý Filip TJ Tourist Biomedica Říčany 2007 1
2008/2009 3 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 0
2008/2009 2 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2099 1
2008/2009 1 JOLY Lysá nad Labem B 2152 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 1
2008/2009 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2152 Gregor Jiří Holdia DP Praha B 2277 1
2008/2009 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2152 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2207 ½
2008/2009 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2152 Viták Pavel TJ Pankrác 2226 1
2008/2009 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2152 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2302 0
2008/2009 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2152 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2201 0
2008/2009 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2152 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2170 0
2008/2009 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2152 Bartoš Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2203 1
2007/2008 11 Joly Lysá n.L. C 2134 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2052 0
2007/2008 10 Joly Lysá n.L. C 2134 Koper Štefan Kostelec nad Č.lesy 1985 1
2007/2008 9 Joly Lysá n.L. C 2134 Jandourek Lukáš Neratovice B 2261 ½
2007/2008 8 Joly Lysá n.L. C 2134 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2082 ½
2007/2008 7 Joly Lysá n.L. C 2134 Jeřábek Jindřich Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 0
2007/2008 6 Joly Lysá n.L. C 2134 Novotný Roman Sokol Mladá Boleslav B 2029 0
2007/2008 4 Joly Lysá n.L. C 2134 Doležal Radoslav Sokol Český Brod 1952 1
2007/2008 3 Joly Lysá n.L. C 2134 Sobotka Jiří Sokol Nymburk 1940 0
2007/2008 2 Joly Lysá n.L. C 2134 Musil Martin Joly Lysá n.L. D 1939 1
2007/2008 1 Joly Lysá n.L. C 2134 Seifert Milan Sokol Sendražice 2134 0
2007/2008 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2134 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B"" 2214 0
2007/2008 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2134 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1992 1
2007/2008 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2134 Tejkal Lubomír TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2114 1
2007/2008 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2134 Polák Benedikt TJ Stadion Kutná Hora 2073 1
2007/2008 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2134 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2077 1
2007/2008 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2134 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2090 1
2007/2008 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2134 Bindrich Oswald TJ Zikuda Turnov B"" 2200 0
2007/2008 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2134 Jirk Jindřich ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1841 1
2006/2007 11 JOLY Lysá nad Labem 2109 Vaněček Stanislav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2032 1
2006/2007 10 JOLY Lysá nad Labem 2109 Šlosar Jan AVE-Kontakt Pardubice 2069 1
2006/2007 9 JOLY Lysá nad Labem 2109 Marečková Martina Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 1951 0
2006/2007 8 JOLY Lysá nad Labem 2109 Hrubant Ivan Biomedica Říčany 2120 1
2006/2007 7 JOLY Lysá nad Labem 2109 Neuman Zákoucká Adéla TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 1
2006/2007 6 JOLY Lysá nad Labem 2109 Paldus Petr Desko Liberec 2102 1
2006/2007 5 JOLY Lysá nad Labem 2109 Hála Viktor Sokol Kolín 2074 1
2006/2007 4 JOLY Lysá nad Labem 2109 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2243 1
2006/2007 3 JOLY Lysá nad Labem 2109 Vinklárek Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2078 1
2006/2007 1 JOLY Lysá nad Labem 2109 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2086 0
2006/2007 11 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Parpel Petr Sokol Tišice "A" 1864 ½
2006/2007 10 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Hašpl Miroslav TJ Spartak Žebrák A 2081 0
2006/2007 9 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Zelenka Pavel ŠK Kladno "B" 1712 1
2006/2007 8 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 1
2006/2007 7 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Framberk Jan Caissa Úholičky A 2017 ½
2006/2007 6 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2092 1
2006/2007 5 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Háse Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou A 2133 1
2006/2007 3 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1947 1
2006/2007 2 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2122 1
2006/2007 1 ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 Doležel Radovan ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 0
2005/2006 11 ŠK Joly Lysá n.L.B 2072 Novotný Roman S.E. Ml.Boleslav B 2023 ½
2005/2006 4 ŠK Joly Lysá n.L.B 2072 Štursa Jan ŠK Kralupy n.Vlt.A 2142 0
2005/2006 3 ŠK Joly Lysá n.L.B 2072 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad J. 2152 ½
2005/2006 2 ŠK Joly Lysá n.L.B 2072 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1955 1
2005/2006 1 ŠK Joly Lysá n.L.B 2072 Savkov František Spartak Žebrák A 2104 0
2005/2006 10 ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 Šilar Lubomír Synthesia Pardub. 2127 0
2005/2006 9 ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň I B 2155 1
2005/2006 8 ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 Soukal Rudolf ŠK Dům armády 2162 0
2005/2006 7 ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 Roško Luboš Slavia Hradec Kr. 2151 1
2005/2006 6 ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad B 2067 1
2005/2006 3 ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 Káňa Pavel Sokol Plzeň I C 2109 1
2004/2005 9 Joly Lysá n.L. B 2048 Maršálek Zdeněk Sokol Bakov n.J. A 2243 0
2004/2005 8 Joly Lysá n.L. B 2048 Kryšpín Libor AŠ Ml.Boleslav A 2067 ½
2004/2005 7 Joly Lysá n.L. B 2048 Maláč Petr S.Emerge Ml.Bol. B 2143 0
2004/2005 6 Joly Lysá n.L. B 2048 Wünsch Jiří ŠK Rakovník A 2130 0
2004/2005 5 Joly Lysá n.L. B 2048 Trmal Jaroslav Alva Pb Příbram B 2293 0
2004/2005 3 Joly Lysá n.L. B 2048 Baran Peter TJ Neratovice B 2148 0
2004/2005 2 Joly Lysá n.L. B 2048 Hašpl Miroslav TJ Loko Beroun A 2105 1
2004/2005 1 Joly Lysá n.L. B 2048 Háse Pavel E.E.Kralupy n.V. A 2024 1
2004/2005 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2133 ½
2004/2005 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 Roušar Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2046 1
2004/2005 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 Kubíková Hana Sokol Praha - Kobylisy 2134 1
2004/2005 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2123 0
2004/2005 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2076 0
2004/2005 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2134 1
2004/2005 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 Michálek František Sokol Kolín B 2115 0
2003/2004 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Šípek Vítězslav Panda Rychnov nad Kněžnou 1863 1
2003/2004 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim 2064 0
2003/2004 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Soukup Václav Viktoria Žižkov 2104 0
2003/2004 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Novotný Michal ŠK Polabiny Pardubice 2191 0
2003/2004 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Kastner Kamil Synthesia Pardubice B 2127 1
2003/2004 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Hlavsa Petr Sokol Vyšehrad C 2163 1
2003/2004 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 2023 1
2003/2004 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Šír Zbyněk AVE - Kontakt Pardubice 2225 0
2003/2004 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Horák Otakar Emerge Mladá Boleslav 2090 1
2003/2004 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2051 ½
2003/2004 11 Joly Lysá n/L B 2059 Holub Milan Jawa Brodce A 2133 ½
2003/2004 10 Joly Lysá n/L B 2059 Doležal Radoslav Biomedica Říčany A 2396 ½
2003/2004 9 Joly Lysá n/L B 2059 Hlaváčová Lucie Biomedica Říčany B 1955 1
2003/2004 8 Joly Lysá n/L B 2059 Srba Milan Sokol Benešov A 2090 0
2003/2004 7 Joly Lysá n/L B 2059 Feierfeil Jiří Sokol Benešov B 1908 1
2003/2004 6 Joly Lysá n/L B 2059 Hába Zdeněk Kostelec n/ČL A 2154 0
2003/2004 5 Joly Lysá n/L B 2059 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2148 ½
2003/2004 3 Joly Lysá n/L B 2059 Daneš Jaroslav Stad. Kutná Hora A 2138 0
2003/2004 2 Joly Lysá n/L B 2059 Šindelář Pavel Sokol Český Brod A 1976 ½
2003/2004 1 Joly Lysá n/L B 2059 Michálek František Sokol Pečky A 2130 ½