Hráč Jahoda Ladislav

Jahoda Ladislav

User Pic
Jméno: Jahoda Ladislav
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1872
Elo mezinárodní: 1881
ID: 1912
FIDE ID: 343366
Rok narození: 1957
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 DDM Praha 6 B 1890 1903 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2023 2021 0 soutěž
2019/2020 6 DDM Praha 6 B 1890 1903 Strnad Jakub TJ Kobylisy D 2030 2028 1 soutěž
2019/2020 5 DDM Praha 6 B 1890 1903 Penk František ŠK DP Praha D - EA Hotels 1970 1947 ½ soutěž
2019/2020 3 DDM Praha 6 B 1890 1903 Charvát Jiří SK OAZA Praha C 1917 1934 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla D 1890 1903 Strnad Pavel Sokol Vršovice B 1889 1925 ½ soutěž
2019/2020 5 Dukla D 1890 1903 Shatalov Vladimír Steinitz-Makabi Praha 0 1470 0 soutěž
2019/2020 3 Dukla D 1890 1903 Paulovič Milan TJ Kobylisy C 1756 1751 ½ soutěž
2019/2020 2 Dukla D 1890 1903 Fuchs Lukáš USK Praha A 1776 1776 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla E 1890 1903 Vohralík Vítězslav USK Praha B 1762 1747 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla E 1890 1903 Gernert Otakar LISA A 2046 2043 0 soutěž
2019/2020 5 Dukla E 1890 1903 Sochor Martin TJ Bohemians E 1893 1907 ½ soutěž
2019/2020 4 Dukla E 1890 1903 Tyle Petr SK OAZA Praha E 1632 1672 1 soutěž
2018/2019 9 Dukla E 1871 1873 Velecký Tomáš SK Újezd nad Lesy 0 0 ½ soutěž
2018/2019 8 Dukla E 1871 1873 Celba Pavel TJ Pankrác G 1747 1821 0 soutěž
2018/2019 7 Dukla E 1871 1873 Čižmár Štefan Šachový klub Bohnice - C 1716 1724 ½ soutěž
2018/2019 4 Dukla E 1871 1873 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1624 1633 ½ soutěž
2018/2019 9 DDM Praha 6 B 1871 1873 Terpstra Wiep ŠK Smíchov B 1794 0 ½ soutěž
2018/2019 8 DDM Praha 6 B 1871 1873 Penk František ŠK DP Praha D - EA Hotels 1970 1999 1 soutěž
2018/2019 6 DDM Praha 6 B 1871 1873 Slavík Petr ŠO Praga Praha B 1715 1764 1 soutěž
2018/2019 5 DDM Praha 6 B 1871 1873 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 1 soutěž
2018/2019 1 DDM Praha 6 B 1871 1873 Kouba Libor Unichess E 1895 1946 1 soutěž
2018/2019 1 Dukla D 1871 1873 Buchl Marek TJ Bohemians Praha E 1842 1842 1 soutěž
2017/2018 10 DDM Praha 6 B 1876 1849 Žižka Petr TJ Bohemians Praha E 2035 2009 1 soutěž
2017/2018 7 DDM Praha 6 B 1876 1849 Terpstra Wiep SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 1 soutěž
2017/2018 5 DDM Praha 6 B 1876 1849 Rada Miroslav Unichess E 1887 1889 1 soutěž
2017/2018 3 DDM Praha 6 B 1876 1849 Matonoha Ctirad LISA A 2026 2008 1 soutěž
2017/2018 1 DDM Praha 6 B 1876 1849 Kunc Jan ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 0 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1876 1849 Janoušek Roman SK Rapid Praha A 1817 1878 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1876 1849 Lavrinčík Radek ŠK Mahrla Praha C 1658 1667 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1876 1849 Charvát Karel SK OAZA Praha F 0 1495 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1876 1849 Kuchta Jiří ŠO Praga Praha E 1557 1596 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1876 1849 Medek Karel Šachový klub Praha 4 B 0 1714 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1876 1849 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1683 1640 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1876 1849 Mrázek Martin ŠK Bohnice D 1502 1522 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad I 1570 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Doležel Jan ŠK Bohnice D 1603 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Nepožítek Svatomír Steinitz - Makabi 1851 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Stankev Martin Sokol Praha Vršovice F 1802 1814 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 B 0 soutěž
2016/2017 10 DDM Praha 6 B 1936 1892 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 ½ soutěž
2016/2017 9 DDM Praha 6 B 1936 1892 Veselský Jan ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 1 soutěž
2016/2017 5 DDM Praha 6 B 1936 1892 Bystrickiy Daniil ŠK Aurora 1858 1 soutěž
2016/2017 3 DDM Praha 6 B 1936 1892 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice Č.B. 1912 1925 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace B 1810 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Růžička Aleš TJ Praga Praha B 2065 2050 0 soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2150 2113 0 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha E 2003 2020 1 soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov C 2017 2089 ½ soutěž
2015/2016 11 DDM Praha 6 B 1936 1892 Seifarth Robert ŠK DP Praha - VŠFS II 2155 2166 1 soutěž
2015/2016 3 DDM Praha 6 B 1936 1892 Žižka Petr TJ Bohemians Praha F 1957 1969 ½ soutěž
2015/2016 2 DDM Praha 6 B 1936 1892 Čížek Ondřej Viktoria Žižkov C 1821 1844 1 soutěž
2014/2015 10 DDM Praha 6 B 1946 1904 Šaur František Sokol Vršovice E 1823 ½ soutěž
2014/2015 9 DDM Praha 6 B 1946 1904 Krupička Josef ŠK Smíchov B 2039 2012 0 soutěž
2014/2015 8 DDM Praha 6 B 1946 1904 Daňhel Jan Bohemians Praha F 1709 1745 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1946 1904 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1892 1969 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1946 1904 Čermák Luděk GROP Classic.Chess 1966 1918 0 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1946 1904 Kovář Zdeněk Unichess ČSOB G 1804 1808 1 soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1946 1904 Langer Miroslav TJ Praga Praha H 1691 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1946 1904 Chmelař Josef ŠK Bohnice D 1496 1 soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1946 1904 Šíša Zvonimír USK Praha C 1758 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1946 1904 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice D 1752 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1946 1904 Sapík Richard TJ Pankrác G 1676 1 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 Poš Jiří SK LISA A 1897 1894 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron A 1762 1816 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 Dvořák Alois TJ Praga Praha B 1914 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 Čižmár Štefan ŠK Bohnice A 1759 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 Schuster Jan ŠK PORG B 1888 1842 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1903 1915 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác E 1651 1636 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1968 1970 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1967 1934 Lavrinčík Radek ŠK PORG F 1343 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1967 1934 Šalom Jaroslav Sokol Nebušice A 1905 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1967 1934 Kozel Miroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1853 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1967 1934 Slavík Petr TJ Praga Praha E 1833 1857 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1967 1934 Kalík Jan TJ Zora Praha A 1951 1850 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1967 1934 Vimpel Jiří ŠK Teplárna Malešice A 1905 1920 1 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1967 1934 Košař Milan USK Praha C 1728 1725 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1967 1934 Frajt Tomáš TJ Praga Praha H 1470 ½ soutěž