Hráč Muzikář Jan

Muzikář Jan

User Pic
Jméno: Muzikář Jan
Oddíl: ŠK Český Krumlov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1879
ID: 3216
FIDE ID: 315133
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Spartak Kaplice 1879 1941 Švejda Karel QCC České Budějovice D 1425 1502 1
2019/2020 1 Spartak Kaplice 1933 1941 Placer Sebastian QCC České Budějovice C 2036 2058 ½
2019/2020 1 ŠK Český Krumlov 1933 1941 Novák Martin VŠTE České Budějovice 1919 1923 ½
2018/2019 11 ŠK Český Krumlov 1933 1932 Šimeček Alexej DDM Písek B 1930 1946 ½
2018/2019 10 ŠK Český Krumlov 1928 1932 Kouba Pavel QCC České Budějovice B 1750 1724 1
2018/2019 9 ŠK Český Krumlov 1928 1932 Hák David Sokol Tábor B 2026 1940 0
2018/2019 8 ŠK Český Krumlov 1923 1932 Rolinková Lucie VŠTE České Budějovice A 1559 1478 ½
2018/2019 6 ŠK Český Krumlov 1915 1932 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1908 1880 1
2018/2019 4 ŠK Český Krumlov 1907 1933 Hlavsa Filip ŠACHklub NN Písek B 1832 1876 1
2018/2019 6 Spartak Kaplice 1928 1932 Hnilo Petr ČZ Strakonice C 1821 1759 1
2018/2019 4 Spartak Kaplice 1923 1932 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2043 2039 1
2018/2019 7 Spartak Kaplice 1915 1932 Rolinek František ŠA VŠTE České Budějovice C 1838 1825 ½
2018/2019 5 Spartak Kaplice 1907 1933 Polách Jaroslav ŠK Blanský les 0 0 ½
2018/2019 3 Spartak Kaplice 1916 1933 Blažek Jiří VSK Slávia JU České Budějovice 1945 1934 0
2017/2018 4 Spartak Kaplice 1917 1933 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 1894 1905 ½
2017/2018 1 Spartak Kaplice 1917 1933 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2080 2067 0
2017/2018 10 ŠK Český Krumlov 1916 1933 Kellner Petr DDM Písek 1924 1945 ½
2017/2018 7 ŠK Český Krumlov 1917 1933 Bartoš Alois Sokol Tábor B 1924 1926 ½
2017/2018 5 ŠK Český Krumlov 1916 1933 Mareš Daniel Šachklub Písek B 1907 1920 ½
2017/2018 3 ŠK Český Krumlov 1916 1933 Kotál Václav ČZ Strakonice A 2125 2210 0
2017/2018 1 ŠK Český Krumlov 1941 1953 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1806 1810 ½
2017/2018 4 Spartak Kaplice 1916 1933 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2063 2067 0
2017/2018 2 Spartak Kaplice 1916 1933 Hausner Ivan DDM Písek 2337 2284 0
2017/2018 1 Spartak Kaplice 1941 1953 Kotál Václav ČZ Strakonice D 2044 2028 0
2016/2017 6 Spartak Kaplice 1928 1960 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2075 2026 0
2016/2017 5 Spartak Kaplice 1928 1960 Žilavý Jan Sokol Tábor C 2016 2033 ½
2016/2017 2 Spartak Kaplice 1928 1960 Mezera Lukáš Royal České Budějovice 1998 1995 ½
2016/2017 5 Spartak Kaplice 1928 1960 Rolinek František ŠA VŠTE Č. Budějovice 1859 1869 ½
2016/2017 3 Spartak Kaplice 1928 1960 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2002 2002 1
2016/2017 1 Spartak Kaplice 1928 1960 Mezera Lukáš Royal České Budějovice A 1998 1995 ½
2015/2016 7 Spartak Kaplice 1928 1960 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2108 2119 0
2015/2016 4 Spartak Kaplice 1928 1960 Janovský Martin DDM Písek 2009 1989 0
2015/2016 3 Spartak Kaplice 1928 1960 Němec Roman ČZ Strakonice C 1848 1753 1
2015/2016 2 Spartak Kaplice 1928 1960 Stinka Jakub Šachklub Písek C 1962 1906 ½
2015/2016 1 Spartak Kaplice 1928 1960 Korostenski František ŠK Blanský les 2162 2129 ½
2015/2016 6 Spartak Kaplice 1928 1960 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1882 1874 ½
2015/2016 4 Spartak Kaplice 1928 1960 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 0
2015/2016 3 Spartak Kaplice 1928 1960 Janovský Martin DDM Písek 2009 1989 0
2015/2016 2 Spartak Kaplice 1928 1960 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2108 2119 0
2015/2016 1 Spartak Kaplice 1928 1960 Stinka Jakub Šachklub Písek C 1962 1906 ½
2015/2016 11 Šk Český Krumlov 1928 1960 Kotál Václav ČZ Strakonice 1908 1887 ½
2015/2016 8 Šk Český Krumlov 1928 1960 Petrák Robert ŠSRH Bechyně 2007 2015 ½
2015/2016 6 Šk Český Krumlov 1928 1960 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1874 1887 ½
2015/2016 4 Šk Český Krumlov 1928 1960 Bernášek Václav DDM Písek B 2075 2072 0
2015/2016 3 Šk Český Krumlov 1928 1960 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 0
2015/2016 2 Šk Český Krumlov 1928 1960 Nejdl Eduard QCC Č.Budějovice B 2002 2002 ½
2015/2016 1 Šk Český Krumlov 1928 1960 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1793 1776 ½
2014/2015 4 Spartak Kaplice 2040 1988 Maříková Jana Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 ½
2014/2015 3 Spartak Kaplice 2040 1988 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2221 2235 0
2014/2015 2 Spartak Kaplice 2040 1988 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1968 ½
2014/2015 9 Spartak Kaplice 2040 1988 Štěch Pavel QCC České Budějovice D 1570 1706 ½
2014/2015 8 Spartak Kaplice 2040 1988 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2221 2235 0
2014/2015 5 Spartak Kaplice 2040 1988 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1968 ½
2014/2015 3 Spartak Kaplice 2040 1988 Korostenski František ŠK Blanský les 2188 2162 ½
2014/2015 2 Spartak Kaplice 2040 1988 Hajíček Pavel DDM Písek 1413 1
2014/2015 1 Spartak Kaplice 2040 1988 Hlavsa Filip Šachklub Písek 1868 1909 1
2014/2015 11 ŠK Český Krumlov 1879 1941 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1916 1902 1
2014/2015 10 ŠK Český Krumlov 2040 1988 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1971 1951 1
2014/2015 8 ŠK Český Krumlov 2040 1988 Bureš Jiří DDM Písek B 1991 ½
2014/2015 7 ŠK Český Krumlov 2040 1988 Mazur David Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 ½
2014/2015 5 ŠK Český Krumlov 2040 1988 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2103 2123 ½
2014/2015 4 ŠK Český Krumlov 2040 1988 Kůta Miroslav ČZ Strakonice B 1821 1794 ½
2014/2015 3 ŠK Český Krumlov 2040 1988 Erban Štěpán ŠO TJ Tatran Prachatice A 1905 1907 1
2014/2015 2 ŠK Český Krumlov 2040 1988 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1868 1909 ½
2014/2015 1 ŠK Český Krumlov 2040 1988 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 2014 2011 0
2013/2014 5 Koberce Kájov 2056 2017 Kotál Václav ČZ Strakonice D 1638 ½
2013/2014 4 Koberce Kájov 2056 2017 Beníšek František Royal C 1250 1
2013/2014 3 Spartak Kaplice 2056 2017 Lacina Adolf Slávia České Budějovice 2197 2192 0
2013/2014 6 Spartak Kaplice 2056 2017 Papáček Štěpán TJ Jiskra Třeboň 2278 2238 0
2013/2014 5 Spartak Kaplice 2056 2017 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2026 2058 0
2013/2014 4 Spartak Kaplice 2056 2017 Lacina Adolf Slávia České Budějovice 2197 2192 0
2013/2014 3 Spartak Kaplice 2056 2017 Maříková Jana TRAXLER Veselí n/l B 2054 2047 0
2013/2014 11 Šk Český Krumlov 2056 2017 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1890 1906 1
2013/2014 10 Šk Český Krumlov 2056 2017 Grill Roman Šachklub Písek B 2148 2147 0
2013/2014 9 Šk Český Krumlov 2056 2017 Loskot Petr Sokol Tábor B 2064 2057 1
2013/2014 8 Šk Český Krumlov 2056 2017 Hess Pavel Qcc České Budějovice B 1877 1897 1
2013/2014 7 Šk Český Krumlov 2056 2017 Petráněk Marian TJ Spartak Sezimovo Ústí 1788 1804 ½
2013/2014 6 Šk Český Krumlov 2056 2017 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1931 1933 1
2013/2014 5 Šk Český Krumlov 2056 2017 Petrák Robert Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 0
2013/2014 4 Šk Český Krumlov 2056 2017 Kříha Pavel Traxler Veselí nad Lužnicí A 1898 1919 ½
2013/2014 3 Šk Český Krumlov 2056 2017 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1946 1921 1
2013/2014 1 Šk Český Krumlov 2056 2017 Landa Jiří DDM Písek B 1909 1905 ½
2012/2013 11 Spartak Kaplice 2053 2001 Melmuk Petr Spartak Počátky 2009 2045 ½
2012/2013 10 Spartak Kaplice 2053 2001 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek C 1866 1885 ½
2012/2013 9 Spartak Kaplice 2053 2001 Kouba Pavel QCC Č.Budějovice C 1871 1816 ½
2012/2013 7 Spartak Kaplice 2053 2001 Absolon Václav ŠS Bechyně B 1995 1981 ½
2012/2013 6 Spartak Kaplice 2053 2001 Bureš Jiří DDM Písek 1989 ½
2012/2013 4 Spartak Kaplice 2053 2001 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 2018 1987 1
2012/2013 3 Spartak Kaplice 2053 2001 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 1997 2001 0
2012/2013 2 Spartak Kaplice 2053 2001 Žilavý Jan ŠACHklub Tábor A 1736 1822 1
2012/2013 1 Spartak Kaplice 2053 2001 Havlík Jan Tatran Prachatice A 2325 2318 ½
2012/2013 11 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2167 2167 1
2012/2013 10 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Oreský Jan SK OAZA Praha 2255 2261 1
2012/2013 8 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Gdovin Ján ŠACHklub Písek 2062 2042 0
2012/2013 7 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Čížek Antonín SFiala Gambit Jihlava 2281 2246 ½
2012/2013 5 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Lampíř Tomáš TJ Bohemians Praha B 2045 2081 ½
2012/2013 4 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 0
2012/2013 3 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1981 1916 0
2012/2013 2 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2030 2035 1
2012/2013 1 ŠK Český Krumlov 2053 2001 Vanka Miloslav TRW autolektronika Vlašim 2137 2126 0
2011/2012 11 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Korostenski František ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 0
2011/2012 10 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Hausner Ivan DDM Písek 2407 2392 0
2011/2012 9 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Bernáth Štefan ŠS Bechyně B 1934 1936 ½
2011/2012 8 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1972 1961 ½
2011/2012 6 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2033 2029 ½
2011/2012 5 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 1976 1967 ½
2011/2012 4 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Lauko Marián Spartak Kaplice 1961 1952 1
2011/2012 3 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Brom Jiří ŠK Týn n.Vlt. 2065 2061 1
2011/2012 2 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1980 1988 ½
2011/2012 10 ŠK Český Krumlov 2072 1999 Háva Jaroslav ŠK Líně 2080 2063 ½
2011/2012 9 ŠK Český Krumlov 2072 1999 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy 1963 1954 0
2011/2012 8 ŠK Český Krumlov 2072 1999 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 2194 2194 0
2011/2012 7 ŠK Český Krumlov 2072 1999 Vacek Miroslav QCC České Budějovice 2000 2034 0
2011/2012 4 ŠK Český Krumlov 2072 1999 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 1
2011/2012 3 ŠK Český Krumlov 2072 1999 Landa Jiří ŠACHklub Písek 1959 1959 ½
2011/2012 1 ŠK Český Krumlov 2072 1999 Štaif Martin Sokol Plzeň Letná 2099 2057 ½
2010/2011 10 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 Bureš Jiří DDM Písek 2023 0
2010/2011 9 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 Kovář Petr ČZ Strakonice B 1967 ½
2010/2011 8 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2049 ½
2010/2011 7 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 Šperger Michal SK Royal České Budějovice B 2003 1
2010/2011 4 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 Krch Lukáš Reality Horňák Bechyně B 1921 0
2010/2011 3 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1736 ½
2010/2011 2 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice D 1960 ½
2010/2011 1 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 Mařík Miloslav Spartak Soběslav 1997 ½
2010/2011 10 SK Cesky Krumlov 1950 Krch Lukáš Sokol Tabor B 1921 1
2010/2011 9 SK Cesky Krumlov 1950 Šturz Ota Sokol Vysehrad B 2127 1
2010/2011 8 SK Cesky Krumlov 1950 Petera Lubomír Sokol Domazlice 2018 ½
2010/2011 7 SK Cesky Krumlov 1950 Ježek Jan Sokol Plzen 1 2256 1
2010/2011 6 SK Cesky Krumlov 1950 Křížová Veronika SSK HerNyr 1250 1
2010/2011 4 SK Cesky Krumlov 1950 Drábek Miloslav Sokol Platan Pisek 2020 ½
2010/2011 3 SK Cesky Krumlov 1950 Čmiko Jakub OAZA Praha 2053 ½
2010/2011 2 SK Cesky Krumlov 1950 Sládek Jaroslav SK Line A 1952 1
2010/2011 1 SK Cesky Krumlov 1950 Vohnout Pavel Sachovy klub Viktoria Zizkov 2041 1
2009/2010 11 ŠK Český Krumlov A 1906 Rujder Tibor TJ Spartak Žebrák A 2018 ½
2009/2010 9 ŠK Český Krumlov A 1906 Chmelík David TJ Šakal Kozolupy A 2129 1
2009/2010 8 ŠK Český Krumlov A 1906 Nebehaj Ondřej TJ Sokol Domažlice A 1795 1
2009/2010 7 ŠK Český Krumlov A 1906 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek A 2172 ½
2009/2010 5 ŠK Český Krumlov A 1906 Sedláček Jiří Sokol Plzeň Letná A 2052 0
2009/2010 4 ŠK Český Krumlov A 1906 Pravdík Kamil Sokol Tábor A 2015 1
2009/2010 3 ŠK Český Krumlov A 1906 Jenč Milan ŠK Líně A 1927 1
2009/2010 1 ŠK Český Krumlov A 1906 Táborská Veronika SK Viktoria Žižkov A 1962 1
2009/2010 11 Koberce Kajov 1906 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1920 0
2009/2010 9 Koberce Kajov 1906 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1871 ½
2009/2010 8 Koberce Kajov 1906 Vít Přemysl Tatran Prachatice B 1886 1
2009/2010 7 Koberce Kajov 1906 Veselý Roman Sokol Pisek C 1948 ½
2009/2010 5 Koberce Kajov 1906 Novák Josef QCC C. Budejovice C 1790 0
2009/2010 4 Koberce Kajov 1906 Kouba Pavel QCC C. Budejovice D 1680 1
2009/2010 2 Koberce Kajov 1906 Foit Vladimír Spartak Pocatky 1912 1
2009/2010 1 Koberce Kajov 1906 Kaucký Jaroslav Slovan Jindrichuv Hradec B 1532 1
2008/2009 11 SK Ceský Krumlov B 1949 Dudlíček Josef Sokol Tabor D 1860 0
2008/2009 8 SK Ceský Krumlov B 1949 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1918 0
2008/2009 5 SK Ceský Krumlov B 1949 Janeček Josef Sachový spolek Bechyne B 2085 0
2008/2009 4 SK Ceský Krumlov B 1949 Růžička Vojtěch Sokol DDM Pisek 1913 0
2008/2009 2 SK Ceský Krumlov B 1949 Foit Vladimír Spartak Pocatky 1895 0
2008/2009 9 SK Cesky Krumlov 1949 Maříková Jana Traxler Veseli n.Luzn. 1739 1
2008/2009 7 SK Cesky Krumlov 1949 Jareš Jiří Sokol Platan Pisek B 1838 0
2008/2009 5 SK Cesky Krumlov 1949 Pekárková Eva Sokol Tabor C 1928 ½
2008/2009 4 SK Cesky Krumlov 1949 Říha Martin SK Tyn n.Vlt. 1952 0
2008/2009 2 SK Cesky Krumlov 1949 Kříha Pavel Royal Ceske Budejovice 1857 1
2008/2009 1 SK Cesky Krumlov 1949 Novák Pavel Spartak MAS Sezimovo Usti 1979 ½
2007/2008 11 ŠK Český Krumlov 1950 Lomský Radek QCC Č. Budějovice C 1699 1
2007/2008 10 ŠK Český Krumlov 1950 Fiala Jan Beseda Veselí n.Lužn. 2080 ½
2007/2008 9 ŠK Český Krumlov 1950 Malý Pavel Reality Horňák Bechyně 1861 ½
2007/2008 7 ŠK Český Krumlov 1950 Němec Roman ČZ Strakonice B 1646 1
2007/2008 5 ŠK Český Krumlov 1950 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1858 ½
2007/2008 4 ŠK Český Krumlov 1950 Růžička Aleš Sokol Tábor C 1969 ½
2007/2008 3 ŠK Český Krumlov 1950 Ducho Adam Spartak MAS Sez. Ústí 1717 ½
2007/2008 2 ŠK Český Krumlov 1950 Šimek Vladimír Sokol Platan Písek B 1767 1
2006/2007 9 ŠK Český Krumlov A 1948 Šulčík Karel QCC České Budějovice C 1608 1
2006/2007 8 ŠK Český Krumlov A 1948 Mazur David Reality Horňák Bechyně 1943 1
2006/2007 7 ŠK Český Krumlov A 1948 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 2044 ½
2006/2007 6 ŠK Český Krumlov A 1948 Hřídel Marek Sokol Platan Písek 1860 1
2006/2007 5 ŠK Český Krumlov A 1948 Žáček Jiří ČZ Strakonice 1836 1
2006/2007 4 ŠK Český Krumlov A 1948 Čermák Jiří ŠK Český Krumlov B 1600 ½
2006/2007 3 ŠK Český Krumlov A 1948 Krška Vojtěch QCC České Budějovice B 1710 ½
2006/2007 2 ŠK Český Krumlov A 1948 Novák Jiří Spartak MAS Sezimovo Ústí 1874 0
2005/2006 11 ŠK Český Krumlov 1963 Olejníček Jiří Loko DKV České Budějovice B 1975 ½
2005/2006 9 ŠK Český Krumlov 1963 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor C 1908 1
2005/2006 7 ŠK Český Krumlov 1963 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1986 1
2005/2006 6 ŠK Český Krumlov 1963 Vlach Martin ČZ Strakonice 1843 ½
2005/2006 4 ŠK Český Krumlov 1963 Pahorecký Jiří Koberce Kájov 1910 0
2005/2006 3 ŠK Český Krumlov 1963 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2009 0
2005/2006 2 ŠK Český Krumlov 1963 Kellner Petr Sokol Písek B 1878 0
2005/2006 1 ŠK Český Krumlov 1963 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Ústí 1875 ½