Hráč Hába Zdeněk

Hába Zdeněk

User Pic
Jméno: Hába Zdeněk
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2172
Elo mezinárodní: 2183
ID: 306
FIDE ID: 306118
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Mahrla Praha 2169 2164 Lamser Jan Unichess Reserve 2130 2120 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Mahrla Praha 2170 2164 Folk Petr Šachklub Klatovy 2151 2155 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Mahrla Praha 2168 2152 Kotál Václav ČZ Strakonice 2178 2200 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Mahrla Praha 2175 2152 Fedorov Evgueny ŠACHklub Písek 2239 0 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Mahrla Praha 2175 2152 Táborský Rostislav TJ Sokol Domažlice 2094 2190 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Mahrla Praha 2175 2152 Stluka František Šachový klub Příbram-Baník 2112 2103 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Mahrla Praha 2159 2152 Postupa Pavel TJ Pankrác "B" 2203 2196 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Gordic 2169 2164 Kapusta Petr Šachy Hošťálková 2101 2150 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Gordic 2170 2164 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2182 2148 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2164 2164 Skřivánek Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2130 2142 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2166 2164 TJ Neratovice C 1 soutěž
2019/2020 9 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2169 2164 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2077 2094 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2170 2152 Zvolenský David JAWA Brodce A 2136 2108 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2168 2152 Fojtů Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2102 2110 1 soutěž
2019/2020 2 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2175 2152 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2064 2076 1 soutěž
2019/2020 1 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2159 2152 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2179 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Gordic 2163 2164 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2213 2213 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Gordic 2163 2164 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2175 2154 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2142 2161 Kawulok Marek Cayman Pharma Neratovice C 2183 2193 0 soutěž
2018/2019 8 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2156 2161 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2385 2387 0 soutěž
2018/2019 6 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2165 2161 Hánl František TJ Kralupy nad Vltavou A 2114 2097 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2163 2164 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim B 2299 2305 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2158 2164 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 C 1986 1978 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Mahrla Praha 2142 2161 Šedivý Martin SK Lipa 2173 2150 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Mahrla Praha 2142 2161 Fencl Pavel SK JOLY Lysa nad Labem D 2021 2013 0 soutěž
2018/2019 9 SK Mahrla Praha 2156 2161 Srba Milan Sokol Praha Vrsovice 2180 2152 0 soutěž
2018/2019 7 SK Mahrla Praha 2165 2161 Bělaška Přemysl TJ Desko Liberec 2215 2213 0 soutěž
2018/2019 6 SK Mahrla Praha 2165 2161 Vltavský Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2192 2188 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Mahrla Praha 2163 2164 Kadeřábek Jiří SK AD Jicin 2107 2110 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Mahrla Praha 2163 2164 Jurásek Miroslav SK JOLY Lysa nad Labem C 2256 2264 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Mahrla Praha 2163 2164 Postupa Martin TJ Pankrac B 2117 2087 0 soutěž
2018/2019 2 SK Mahrla Praha 2163 2164 Rastočný Josef Sokol Mlada Boleslav 2044 2059 1 soutěž
2018/2019 1 SK Mahrla Praha 2158 2164 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2137 2133 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Přibyl Martin ŠK DP Praha B - EA Hotels 2317 2344 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Vičar Petr TJ Pankrác D 2140 2131 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2071 2079 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2088 2093 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2081 2069 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2170 2175 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy C 2007 2053 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice B 2086 0 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Kopta Pavel TJ Kobylisy B 2193 2191 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad C 2318 0 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Mahrla Praha A 2171 2172 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha C 2020 2018 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Gordic 2174 2172 Motúz Karol Šachy Hošťálková 2399 0 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Gordic 2171 2172 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno A 2229 2222 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Gordic 2171 2172 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2245 2216 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Gordic 2175 2172 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2217 2232 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Gordic 2175 2172 Pavlíček Miroslav Panda Rychnov nad Kněžnou A 1989 2001 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Gordic 2171 2171 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2172 2168 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Neratovice B 2175 2172 Košnář Martin SK JOLY Lysa nad Labem C 2145 2110 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Neratovice B 2171 2171 Juřek Josef SK Sokol Vysehrad 2264 2243 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Vičar Petr TJ Pankrác D 2057 2070 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Šlampa Jan Unichess C 2149 2162 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Postupa Martin GROP B 2096 2098 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2129 2125 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2069 2072 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2183 2183 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1945 1909 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Routner Jakub Sokol Kobylisy B 2142 2131 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Strnad Jakub Sokol Kobylisy C 1828 1920 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Neratovice 2227 2193 Petr Jan TJ Pankrac 2195 2159 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Neratovice 2227 2193 Urban Zdeněk SK AD JC Smichov 2127 2145 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Neratovice 2227 2193 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Gordic Jihlava 2227 2193 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Gordic Jihlava 2227 2193 Břečka Ivan TJ Ostrava 2317 2320 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Gordic Jihlava 2227 2193 Bažant Petr ŠK Staré Město 2332 2340 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Gordic Jihlava 2227 2193 Kičmer Petr Baník Havířov 2206 2197 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Gordic Jihlava 2227 2193 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2329 2403 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Gordic Jihlava 2227 2193 Rubal Adam ŠK Zlín 2310 2295 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Kukačka Martin Sokol Praha Vršovice C 1979 1974 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Klaus Jan GROP Classical Chess 1996 2008 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2073 2035 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Petras Milan ŠK Bohnice A 1908 1912 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Sviták David SK OAZA Praha B 2025 2022 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1944 1956 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 Kohout Vratislav LISA A 2065 2080 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK GORDIC 2227 2193 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK GORDIC 2227 2193 Sýkora Jan SK Prostějov 2054 2052 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK GORDIC 2227 2193 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2056 2069 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK GORDIC 2227 2193 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK GORDIC 2227 2193 Růžička Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2211 2173 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK GORDIC 2227 2193 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK GORDIC 2227 2193 Semenova Elena ŠK Duras BVK B 2248 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK GORDIC 2227 2193 Lakatoš Tomáš OREL Ořechov 2126 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK GORDIC 2227 2193 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2095 2093 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK GORDIC 2227 2193 Košata Jan ŠK Kuřim 2159 2139 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK GORDIC 2227 2193 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2153 2155 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Neratovice 2227 2193 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2195 2215 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Neratovice 2227 2193 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2281 2253 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Neratovice 2227 2193 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Neratovice 2227 2193 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Neratovice 2227 2193 Černoušek Lukáš Unichess 2466 2458 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Neratovice 2227 2193 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2218 2232 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Neratovice 2227 2193 Polášek Jaroslav TJ Praha-Pankrác 2344 2335 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Neratovice 2227 2193 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Neratovice 2227 2193 Juřek Josef AD Jičín 2286 2242 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Neratovice 2227 2193 Moravec Vít Spartak Vlašim 2193 2182 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 2011 2017 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1900 1953 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Sviták David SK OAZA Praha D 2001 1991 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Císař Jiří TJ Praga Praha D 1777 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Hromas Jan Viktoria Žižkov C 1829 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Hadrava Jaroslav Unichess ČSOB F 1921 1943 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Lexa Václav Sokol Vršovice E 1856 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 2032 2060 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Franěk Jan Bohemians Praha F 1969 1962 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Tejkal Jiří SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 Seifarth Robert GROP C 2160 2171 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2092 2114 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2198 2198 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Moravec Vít Spartak Vlašim B 2184 2189 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1924 1905 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2164 2156 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Umanec Filip Cayman Pharma Neratovice B 2290 2286 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 Postupa Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2255 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Gordic 2281 2237 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Gordic 2281 2237 Hrdina Robin Dolní Kralovice 2106 2098 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Gordic 2281 2237 Bednář Marcel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Gordic 2281 2237 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2123 2147 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Gordic 2281 2237 Hora Milan Sokol Kolín 2161 2162 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Gordic 2281 2237 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2319 2308 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Gordic 2281 2237 Vlach Karel TJ Bohemians Praha B 2128 2135 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Gordic 2281 2237 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2212 2202 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Gordic 2281 2237 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy B 2068 2073 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Gordic 2281 2237 Tričkov Vasil ŠK GROP Praha 2338 2345 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Gordic 2281 2237 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2167 2166 0 soutěž
2013/2014 11 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 1 soutěž
2013/2014 10 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Mukashev Assan ŠK Sokol Vyšehrad E 2256 2256 0 soutěž
2013/2014 9 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Bartoš Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2259 2271 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Vrabec Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2138 2127 1 soutěž
2013/2014 6 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Sedláček Tomáš SK Loko Praha B 2093 2094 1 soutěž
2013/2014 5 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác D 2145 2137 1 soutěž
2013/2014 4 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Fuka Miroslav Stavby mostů Praha A 2025 2036 1 soutěž
2013/2014 3 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Krátký Jiří ŠK PORG Classical Chess 2184 2165 1 soutěž
2013/2014 2 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Strahl Jiří USK Praha A 2114 2114 0 soutěž
2013/2014 1 SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 Hollan Martin SK OAZA Praha B 1936 2066 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 Hostička František Šachklub města Dobrovice 2228 2220 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 Bargel Martin TJ Neratovice B 2112 2105 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 Skřivánek Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2167 2168 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2141 2168 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2277 2314 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Gordic 2245 2249 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2179 2176 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Gordic 2245 2249 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Gordic 2245 2249 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Gordic 2245 2249 Liuba Volodymyr ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2196 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Gordic 2245 2249 Hinks-Edwards Thomas R J Sokol Praha - Kobylisy 2373 2434 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Gordic 2245 2249 Moravec Michal Sokol Kolín 2258 2254 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Gordic 2245 2249 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Gordic 2245 2249 Trepka Jan Sokol Tábor 2175 2174 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2333 2332 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 Bělunek Vladimír Tatran Litovel “B“ 2263 2286 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 Vrána František ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 0 soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2187 2188 ½ soutěž
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1981 1916 1 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Petr Jan TJ Pankrác B 2155 2158 ½ soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B 2237 2224 ½ soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Oreský Jan SK OAZA Praha 2255 2261 1 soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2124 2125 ½ soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2114 2084 1 soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Vincze Roman SFiala Gambit Jihlava 2111 2108 ½ soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 Moravec Michal Sparta Kutná Hora 2268 2265 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Gordic 2207 2213 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny B 2136 2152 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Gordic 2207 2213 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2259 2248 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Gordic 2207 2213 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2231 2221 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Gordic 2207 2213 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Gordic 2207 2213 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava B 2192 2198 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Gordic 2207 2213 Biolek Richard Jr. A64 Grygov B 2399 2388 0 soutěž
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 0 soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 ½ soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Vološin Leon ŠK AD Jičín B 2449 2465 0 soutěž
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 0 soutěž
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 ½ soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Řehořek Martin ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 ½ soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 1 soutěž
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2285 2315 1 soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2144 2116 ½ soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B 2257 2239 0 soutěž
2010/2011 11 SK Gordic 2282 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2306 ½ soutěž
2010/2011 10 SK Gordic 2282 Hudeček Jan SK Stare Mesto 2286 1 soutěž
2010/2011 8 SK Gordic 2282 Malinovský Karel A64 Grygov B 2339 0 soutěž
2010/2011 7 SK Gordic 2282 Sharashenidze Akaki TJ TZ Trinec B 2285 0 soutěž
2010/2011 6 SK Gordic 2282 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2218 ½ soutěž
2010/2011 5 SK Gordic 2282 Rubal Adam SK Zlin B 2238 0 soutěž
2010/2011 4 SK Gordic 2282 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 0 soutěž
2010/2011 2 SK Gordic 2282 Dawidów Jacek Slavia Orlova 2285 1 soutěž
2010/2011 1 SK Gordic 2282 Mrva Marek Mittal Ostrava 2206 0 soutěž
2010/2011 11 Sokol Zajecice 2282 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2305 0 soutěž
2010/2011 10 Sokol Zajecice 2282 Jarábek Vratislav SK Chrudim 2202 ½ soutěž
2010/2011 9 Sokol Zajecice 2282 Brychta David Sokol Bedrichov 2186 1 soutěž
2010/2011 8 Sokol Zajecice 2282 Čížek Antonín SK Caissa Trebic B 2309 ½ soutěž
2010/2011 7 Sokol Zajecice 2282 Pekař Václav Jiskra Litomysl 2114 1 soutěž
2010/2011 6 Sokol Zajecice 2282 Kantorík Marián 2222 SK Polabiny B 2379 ½ soutěž
2010/2011 5 Sokol Zajecice 2282 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2392 0 soutěž
2010/2011 4 Sokol Zajecice 2282 Šmajzr Martin Jiskra Usti nad Orlici 2161 0 soutěž
2010/2011 3 Sokol Zajecice 2282 Vyskočil Neklan SK Caissa Trebic A 2376 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Zajecice 2282 Ševčík Vladimír SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2229 0 soutěž
2010/2011 1 Sokol Zajecice 2282 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2318 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Gordic Jihlava 2258 Walowy Bohumír Jakl Karvina 2169 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Gordic Jihlava 2258 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava 2184 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2390 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 Kadeřábek Jiří Desko Liberec 2205 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 Orság Milan TJ Dukla Praha 2429 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 Bujnoch Radek ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2323 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2299 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Číp Dalibor Pila Ořechov A 2197 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Křena Bohuslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Beťko Lubomír ŠK Caissa Třebíč A ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2238 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Švihel Karel ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2028 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár n. Sázavou A 2114 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo A 2246 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Gordic Jihlava B 2151 Švanda Pavel ŠK Caissa Třebíč B 2217 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2277 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2225 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Šimůnek Filip Sokol Plzeň I B"" 2102 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Petr Jan TJ Pankrác 2231 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2270 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Česenek Jiří TJ Sokol Zaječice 1958 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Louček Vlastimil TJ SSZŠ Litvínov 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Vágner Tomáš Marty Baník Most 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Srba Milan Bohemians Praha B 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Orság Milan ŠK DA Praha A 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Hagarová Zuzana ŠK Karlovy Vary A ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Kotek Daniel ŠK Ústí n.L ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2207 Bauma Jiří ŠK Dům armády Praha 2237 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2207 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny 2275 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2207 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2256 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2207 Znamenáček Květoslav Bohemians Praha 2277 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2207 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2311 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2416 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Walek Milan TJ TŽ Třinec 2327 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno 2158 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2425 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2273 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2457 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2293 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2207 Sluka Radek A64 Valoz Grygov 2331 ½ soutěž
2005/2006 11 Praga Praha 2273 Blümel Otto TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 ½ soutěž
2005/2006 7 Praga Praha 2273 Lacina Adolf Sokol Písek 2247 0 soutěž
2005/2006 6 Praga Praha 2273 Šimek Petr QCC DKV České Budějovice 2306 0 soutěž
2005/2006 5 Praga Praha 2273 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2322 0 soutěž
2005/2006 4 Praga Praha 2273 Palek Miroslav Šachklub Sokol Klatovy 2310 1 soutěž
2005/2006 3 Praga Praha 2273 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy 2171 ½ soutěž
2005/2006 2 Praga Praha 2273 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 0 soutěž
2005/2006 1 Praga Praha 2273 Pinc Miroslav ŠK Alva Pb Příbram 2205 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2273 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2348 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Vyšehrad "C" 2246 Prymula Roman Sl.Hrad.Králové 2286 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Vyšehrad "C" 2246 Vávra Pavel ŠK ČSOB "A" 2392 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Vyšehrad "C" 2246 Freisler Pavel ŠK Holdia DP B 2324 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Vyšehrad "C" 2246 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad "B" 2284 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Vyšehrad "C" 2246 Studnička Tomáš DA Praha 2267 0 soutěž
2004/2005 10 TJ Praga Praha 2246 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2263 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Praga Praha 2246 Štursa Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2148 ½ soutěž
2004/2005 8 TJ Praga Praha 2246 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ Praga Praha 2246 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2155 1 soutěž
2004/2005 5 TJ Praga Praha 2246 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2313 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Praga Praha 2246 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2225 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Praga Praha 2246 Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 2301 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Praga Praha 2246 Šťastný Jan Synthesia Pardubice B 2258 ½ soutěž
2004/2005 1 TJ Praga Praha 2246 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2055 ½ soutěž
2003/2004 11 Sokol Vyšehrad C 2154 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2176 1 soutěž
2003/2004 10 Sokol Vyšehrad C 2154 Vyparina Matej ŠK Polabiny Pardubice 2191 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Vyšehrad C 2154 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 1 soutěž
2003/2004 7 Sokol Vyšehrad C 2154 Štursa Jan Spartak Vrchlabí 2214 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Vyšehrad C 2154 Pošta Petr AVE - Kontakt Pardubice 2180 1 soutěž
2003/2004 4 Sokol Vyšehrad C 2154 Vodička Vlastimil Emerge Mladá Boleslav 2316 ½ soutěž
2003/2004 9 Kostelec n/ČL A 2154 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 1998 ½ soutěž
2003/2004 7 Kostelec n/ČL A 2154 Srba Milan Sokol Benešov A 2090 ½ soutěž
2003/2004 6 Kostelec n/ČL A 2154 Husárik Braňko Joly Lysá n/L B 2059 1 soutěž
2003/2004 4 Kostelec n/ČL A 2154 Šindelář Pavel Sokol Český Brod A 1976 1 soutěž
2003/2004 3 Kostelec n/ČL A 2154 Fialka Miroslav Jawa Brodce A 2101 0 soutěž