Hráč Rýdl Jiří

Rýdl Jiří

User Pic
Jméno: Rýdl Jiří
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2422
Elo mezinárodní: 2425
ID: 31604
FIDE ID: 346390
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ Spartak Vlašim 2425 2422 Lacina Adolf ČZ Strakonice 2273 2238 1
2018/2019 9 TJ Spartak Vlašim 2417 2422 Jurčík Martin Unichess Underground 2331 0 1
2018/2019 8 TJ Spartak Vlašim 2417 2422 Hausner Ivan ŠACHklub NN Písek 2339 2304 1
2018/2019 5 TJ Spartak Vlašim 2416 2427 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2431 2416 ½
2018/2019 3 TJ Spartak Vlašim 2421 2427 Houška Jiří Šachový klub Líně 2181 2179 1
2018/2019 1 TJ Spartak Vlašim 2420 2427 Biolek Richard Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2455 2449 ½
2018/2019 4 Siesta Solution Unichess A 2416 2427 Jaščenko Olga Siesta Solution Unichess B 2107 2117 1
2018/2019 3 Siesta Solution Unichess A 2421 2427 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2401 2400 ½
2018/2019 2 Siesta Solution Unichess A 2421 2427 Koziol Kamil Labortech Ostrava 2257 0 ½
2018/2019 1 Siesta Solution Unichess A 2421 2427 Bureš Jaroslav SK Slavoj Poruba 2395 2401 0
2017/2018 9 TJ Spartak Vlasim 2419 2426 Doležal Radoslav TJ Pankrac B 2372 2371 1
2017/2018 8 TJ Spartak Vlasim 2419 2426 Tůma Jiří Sparta Kutna Hora 2287 2272 1
2017/2018 5 TJ Spartak Vlasim 2422 2426 Jirovský Pavel Sokol Kolin 2335 2326 ½
2017/2018 2 TJ Spartak Vlasim 2422 2426 Baláček Tadeáš Klub sachistu Ricany 1925 2307 2315 ½
2017/2018 1 TJ Spartak Vlasim 2398 2393 Vokáč Marek Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2400 2394 ½
2017/2018 9 Unichess 2422 2426 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2662 0 0
2017/2018 8 Unichess 2419 2426 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2398 2417 ½
2017/2018 7 Unichess 2419 2426 Sodoma Jan SK Zikuda Turnov 2351 2349 ½
2017/2018 4 Unichess 2422 2426 Biolek Richard Labortech Ostrava 2445 2457 ½
2017/2018 3 Unichess 2422 2426 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2301 2334 1
2017/2018 2 Unichess 2422 2426 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2410 2406 1
2017/2018 1 Unichess 2422 2426 Krejčí Jan Tatran Litovel 2118 2115 1
2016/2017 9 SK AD Jicin 2421 2352 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 ½
2016/2017 5 SK AD Jicin 2421 2352 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 0
2016/2017 1 SK AD Jicin 2421 2352 Szotkowski Jakub BSS Frydek Mistek 2326 2317 1
2015/2016 11 ŠK AD Jičín "B" 2421 2352 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 ½
2015/2016 10 ŠK AD Jičín "B" 2421 2352 Sochor Jiří SK Děčín 2200 2220 ½
2015/2016 8 ŠK AD Jičín "B" 2421 2352 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½
2015/2016 4 ŠK AD Jičín "B" 2421 2352 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 ½
2015/2016 2 ŠK AD Jičín "B" 2421 2352 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2280 2262 ½
2015/2016 11 Spartak Vlašim 2421 2352 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 ½
2015/2016 10 Spartak Vlašim 2421 2352 Kraus Tomáš AD Jičín 2426 2429 0
2015/2016 9 Spartak Vlašim 2421 2352 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2400 2414 1
2015/2016 8 Spartak Vlašim 2421 2352 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 1
2015/2016 6 Spartak Vlašim 2421 2352 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2422 2409 ½
2015/2016 5 Spartak Vlašim 2421 2352 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 ½
2015/2016 3 Spartak Vlašim 2421 2352 Bernášek Jan Unichess 2508 2510 0
2015/2016 2 Spartak Vlašim 2421 2352 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 0
2015/2016 1 Spartak Vlašim 2421 2352 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 ½
2014/2015 7 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 ½
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 1
2014/2015 4 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 1
2014/2015 3 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 1
2014/2015 2 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 1
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 1
2014/2015 7 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Liška Jiří Desko Liberec 1995 2033 1
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 1
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 1
2014/2015 4 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 1
2014/2015 3 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 1
2014/2015 2 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 1
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1691 1847 1
2014/2015 11 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2146 2158 1
2014/2015 10 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Dvořák Jan Unichess B 2197 2203 1
2014/2015 9 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2176 2177 1
2014/2015 8 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2215 2214 0
2014/2015 7 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2252 2252 ½
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 ½
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Šimek Petr Unichess A 2383 2382 ½
2014/2015 3 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Schula Michal ŠK AD Jičín 2263 2259 1
2014/2015 2 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 0
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim 2203 2235 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2266 2263 1
2013/2014 7 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Kubík Michael BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 1
2013/2014 6 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 1
2013/2014 5 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 0
2013/2014 4 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1866 1866 1
2013/2014 3 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Bodický Michal TJ Sokol Klatovy 1943 1971 1
2013/2014 2 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 1
2013/2014 1 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Vykouk Jan Chess Most 2051 2078 1
2013/2014 9 TJ Neratovice B 2122 2210 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 ½
2013/2014 3 TJ Neratovice B 2122 2210 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice 2054 2063 0
2013/2014 11 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Růžička Aleš Sokol Tábor 2032 2036 ½
2013/2014 10 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2104 2102 1
2013/2014 9 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Švanda Pavel ŠK Gordic 2156 2157 1
2013/2014 7 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Jurásek Miroslav ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 ½
2013/2014 5 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 1
2013/2014 4 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2129 2121 1
2013/2014 3 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad C 2176 2174 1
2013/2014 2 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Beneš Petr Sokol Kolín 2108 2114 1
2013/2014 1 TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2238 2227 1
2013/2014 7 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Bodický Michal TJ Sokol Klatovy 1943 1971 1
2013/2014 6 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 1
2013/2014 5 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Skořepa Jakub ŠACHklub SIMOPT Tábor 1804 1868 1
2013/2014 4 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Liška Jiří Desko Liberec 1865 1927 ½
2013/2014 3 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2112 2129 1
2013/2014 2 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2080 2057 1
2013/2014 1 TJ Spartak Vlašim 2122 2210 Vykouk Jan Chess Most 2051 2078 1
2012/2013 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 1
2012/2013 6 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Nguyen Thai Dai Van BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 0
2012/2013 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 1
2012/2013 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 1
2012/2013 3 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2016 2008 0
2012/2013 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2024 2065 0
2012/2013 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Ta Van Duy Chess Most 2023 2035 1
2012/2013 11 TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 Mouryc Tomáš SFiala Gambit Jihlava 1979 1955 ½
2012/2013 10 TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 Hora Milan Sparta Kutná Hora 2095 2101 ½
2012/2013 9 TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2109 2108 1
2012/2013 8 TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2049 2045 1
2012/2013 6 TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2030 2035 1
2012/2013 4 TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2023 2039 0
2012/2013 3 TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2236 2242 0
2012/2013 1 TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2024 2010 ½
2012/2013 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1829 1882 ½
2012/2013 6 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 1893 1884 1
2012/2013 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1778 1829 1
2012/2013 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Pajerský Michal Desko Liberec 1808 1892 1
2012/2013 3 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2016 2008 0
2012/2013 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2024 2065 0
2012/2013 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 Ta Van Duy Chess Most 2023 2035 1
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 1982 1903 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2152 2148 0
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 1982 1903 Česal Jaroslav ŠK Holdia DP Praha B 2199 2200 0
2011/2012 9 TJ Neratovice C 2017 1988 Frolek Pavel AŠ Mladá Boleslav B 1890 1
2011/2012 1 TJ Neratovice C 2017 1988 Partl Miloslav Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 1
2011/2012 7 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 ½
2011/2012 6 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1976 2030 ½
2011/2012 5 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 1
2011/2012 4 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 1977 0
2011/2012 3 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 ½
2011/2012 2 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1860 1911 1
2011/2012 1 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 1
2011/2012 11 TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 1
2011/2012 10 TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 Indrák Igor ŠK AD Jičín B 2197 2142 1
2011/2012 9 TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 0
2011/2012 8 TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2074 2088 ½
2011/2012 5 TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2080 2053 1
2011/2012 4 TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2133 2159 0
2011/2012 1 TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 2039 1992 1
2011/2012 7 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 ½
2011/2012 6 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Alfimov Igor KŠ Říčany 1925 1888 1943 ½
2011/2012 5 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 ½
2011/2012 4 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1860 1911 1
2011/2012 3 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Pajerský Michal Desko Liberec 1718 1796 ½
2011/2012 2 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Vykouk Jan Chess Most 1838 1873 1
2011/2012 1 TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 1
2010/2011 7 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1873 ½
2010/2011 6 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1951 0
2010/2011 5 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 1
2010/2011 4 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 ½
2010/2011 3 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Černý Michal ŠK Kladno 1947 ½
2010/2011 2 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1657 ½
2010/2011 1 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1752 1
2010/2011 9 TJ Neratovice B 1932 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1988 ½
2010/2011 8 TJ Neratovice B 1932 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice A 1897 0
2010/2011 7 TJ Neratovice B 1932 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1872 ½
2010/2011 4 TJ Neratovice B 1932 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1874 0
2010/2011 3 TJ Neratovice B 1932 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 2018 1
2010/2011 2 TJ Neratovice B 1932 Rous Daniel ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 1
2010/2011 7 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Černý Michal ŠK Kladno 1947 ½
2010/2011 6 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1833 ½
2010/2011 5 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1569 1
2010/2011 4 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1657 ½
2010/2011 3 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice 1923 1
2010/2011 2 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1752 1
2010/2011 1 TRW Autolektronika Vlašim 1932 Ševčík Radek ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1739 1
2010/2011 11 TRW autoelektronika Vlašim 1932 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2190 1
2010/2011 1 TRW autoelektronika Vlašim 1932 Mašek Miroslav TJ Pankrác "B" 2191 0
2009/2010 7 TJ Spartak Vlašim 1642 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1699 1
2009/2010 6 TJ Spartak Vlašim 1642 Zahradník Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 1
2009/2010 5 TJ Spartak Vlašim 1642 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1514 ½
2009/2010 4 TJ Spartak Vlašim 1642 Plevák Petr ŠK Staré Město 1685 1
2009/2010 3 TJ Spartak Vlašim 1642 Hejkal Martin TJ Union Plzeň 1482 0
2009/2010 2 TJ Spartak Vlašim 1642 Rozšafný Michal TJ Sokol Údlice 1724 ½
2009/2010 1 TJ Spartak Vlašim 1642 Mazur Dominik ŠK Most 1616 1
2009/2010 7 TJ Spartak Vlašim 1642 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1726 1
2009/2010 6 TJ Spartak Vlašim 1642 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec 1802 1
2009/2010 5 TJ Spartak Vlašim 1642 Šebo Igor SK OAZA Praha 1731 ½
2009/2010 4 TJ Spartak Vlašim 1642 Hejkal Martin TJ Union Plzeň 1482 0
2009/2010 3 TJ Spartak Vlašim 1642 Špererová Kateřina ŠK Sokol Klatovy 1664 1
2009/2010 2 TJ Spartak Vlašim 1642 Rozšafný Michal TJ Sokol Údlice 1724 ½
2009/2010 1 TJ Spartak Vlašim 1642 Mazur Dominik ŠK Most 1616 1
2008/2009 11 Montako Kralupy 1501 Rozšafný Michal ŠK Most B 1676 ½
2008/2009 10 Montako Kralupy 1501 Kalista Radek Šachklub Klatovy B 1250 1
2008/2009 9 Montako Kralupy 1501 Lorenc David ŠK Líně 1705 ½
2008/2009 8 Montako Kralupy 1501 Špaček Jan Union Plzeň 1566 ½
2008/2009 7 Montako Kralupy 1501 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary 1762 0
2008/2009 6 Montako Kralupy 1501 Jírek Jiří Spartak Ústí n.L. B 1100 1
2008/2009 5 Montako Kralupy 1501 Říha Jaroslav Spartak Ústí n.L. A 1648 0
2008/2009 4 Montako Kralupy 1501 Čáp Adam ŠK Kladno 1512 ½
2008/2009 3 Montako Kralupy 1501 Stránský Vojtěch ŠK Teplice 1705 1
2008/2009 2 Montako Kralupy 1501 Primus Tomáš Sokol Domažlice B 1250 1
2008/2009 1 Montako Kralupy 1501 Kratochvíl Aleš Sokol Domažlice A 1360 1
2008/2009 7 TJ Neratovice C 1501 Podešva Jiří TJ Sokol na Mělníce C 1615 1
2008/2009 4 TJ Neratovice C 1501 Skála Milan Auto Škoda Mladá Boleslav C 1
2008/2009 3 TJ Neratovice C 1501 Chmelík Pavel ŠK města Dobrovice D 0
2008/2009 1 TJ Neratovice C 1501 Bartoš Petr Sokol Bakov n/J D 1
2007/2008 11 Montako Kralupy 1250 Smutný Patrik DDM Praha 6 1374 ½
2007/2008 10 Montako Kralupy 1250 Kulíšek Josef Sokol Teplá 1000 1
2007/2008 9 Montako Kralupy 1250 Rozšafný Michal Šachový klub Most B 1509 0
2007/2008 8 Montako Kralupy 1250 Zörklerová Eliška Auto Škoda Ml.Boleslav 1498 1
2007/2008 7 Montako Kralupy 1250 Papay Marek Šachklub Povrly 1386 1
2007/2008 6 Montako Kralupy 1250 Zima Tomáš ŠK Spartak Ústí n.L. 1527 0
2007/2008 5 Montako Kralupy 1250 Špačková Martina Sokol Klatovy B 1527 0
2007/2008 4 Montako Kralupy 1250 Hejkal Martin Union Plzeň 1444 0
2007/2008 3 Montako Kralupy 1250 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1500 0
2007/2008 2 Montako Kralupy 1250 Váchal Pavel Sokol Domažlice A 1589 1
2007/2008 1 Montako Kralupy 1250 Faltýn Václav Sokol Domažlice B 1250 1
2007/2008 6 Neratovice C 1250 Jindra Josef Sokol na Mělníce B 1514 1
2007/2008 4 Neratovice C 1250 Zedníček Stanislav ŠK města Dobrovic D 1304 1