Hráč Kubíče Jakub

Kubíče Jakub

User Pic
Jméno: Kubíče Jakub
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1732
Elo mezinárodní: 1743
ID: 39112
FIDE ID: 388610
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Joly Lysá nad Labem F 1743 1732 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1893 1902 0
2019/2020 4 SK Svetla nad Sazavou 1743 1732 Richterová Julie TJ Namest n/Oslavou 1711 1734 0
2019/2020 3 SK Svetla nad Sazavou 1743 1732 Šádek Vojtěch SK Lipa B - DDM Hradec Kralove 1846 1788 ½
2019/2020 2 SK Svetla nad Sazavou 1743 1732 Pavlíček Lukáš TJ Stefanydes Policka 1952 1954 0
2019/2020 1 SK Svetla nad Sazavou 1743 1732 Rokoš Filip SK Lipa A - Ortex Hradec Kralove 2065 2096 0
2018/2019 9 Šachový klub Světlá n. S. 1695 1548 Minář Milan TJ Lanškroun 0 1107 1
2018/2019 8 Šachový klub Světlá n. S. 1695 1548 Bouška Jiří ŠO Hlinsko 1343 1333 1
2018/2019 7 Šachový klub Světlá n. S. 1593 1548 Moulík Jakub TJ Spartak Vlašim B 1320 1220 0
2018/2019 3 Šachový klub Světlá n. S. 1665 1708 Winter Ondřej ŠK Lípa - DDM HK 1453 1616 1
2018/2019 2 Šachový klub Světlá n. S. 1665 1708 Klabeneš Petr TJ CHS Chotěboř 1575 1648 0
2018/2019 1 Šachový klub Světlá n. S. 1665 1708 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1578 1583 0
2018/2019 10 JOLY Lysá nad Labem E 1605 1548 Novák Vítězslav TJ Kralupy nad Vltavou A 1985 1973 ½
2018/2019 9 JOLY Lysá nad Labem E 1605 1548 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 D 1782 1809 ½
2018/2019 8 JOLY Lysá nad Labem E 1577 1548 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1
2018/2019 7 JOLY Lysá nad Labem E 1577 1548 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1924 1919 0
2018/2019 3 JOLY Lysá nad Labem E 1616 1708 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 2008 2004 0
2018/2019 2 JOLY Lysá nad Labem E 1616 1708 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1843 1856 1
2018/2019 1 JOLY Lysá nad Labem E 1665 1708 Žigmund David DDM Sokol Nymburk A 1887 1884 0
2018/2019 11 Joly Lysá nad Labem F 1605 1548 Paldus Jan Šachklub města Dobrovice B 1777 1792 1
2018/2019 10 Joly Lysá nad Labem F 1605 1548 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1842 ½
2018/2019 6 Joly Lysá nad Labem F 1593 1548 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1733 1834 1
2018/2019 4 Joly Lysá nad Labem F 1582 1708 Eisner Oldřich ŠK Český Brod A 1799 1796 ½
2018/2019 2 Joly Lysá nad Labem F 1616 1708 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1797 1808 ½
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem D 1577 1548 Šmíd Jaroslav SK Lipa 1942 1948 0
2018/2019 8 SK JOLY Lysa nad Labem D 1577 1548 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2047 2029 ½
2018/2019 7 SK JOLY Lysa nad Labem D 1593 1548 Nentvich Libor Sokol Praha Vrsovice 1790 1798 0
2018/2019 3 SK JOLY Lysa nad Labem D 1616 1708 Fojt Petr SK AD Jicin 1863 1865 0
2017/2018 11 JOLY Lysá nad Labem E 1529 1544 Šavrda Jan Caissa Roztoky A 1788 1791 1
2017/2018 7 JOLY Lysá nad Labem E 1501 1544 Gruber Miloš ŠK Kralupy A 1964 1959 ½
2017/2018 6 JOLY Lysá nad Labem E 1508 1544 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1985 1973 0
2017/2018 10 Joly Lysá nad Labem F 1514 1544 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1836 1775 ½
2017/2018 8 Joly Lysá nad Labem F 1501 1544 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1864 1856 0
2017/2018 7 Joly Lysá nad Labem F 1508 1544 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice D 1886 1881 0
2017/2018 4 Joly Lysá nad Labem F 1514 1544 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 0
2017/2018 3 Joly Lysá nad Labem F 1514 1544 Křeček Michal DDM Sokol Nymburk B 0 1523 0
2015/2016 8 JOLY Lysá nad Labem „H“ 1452 1452 Niko Viliam Šachklub města Dobrovice „E“ 1437 0
2015/2016 7 JOLY Lysá nad Labem „H“ 1452 1452 Laštovka Ondřej DDM Sokol Nymburk „E“ 1195 1
2015/2016 6 JOLY Lysá nad Labem „H“ 1452 1452 Urban Miroslav Karbo Benátky „B“ 1511 1
2015/2016 5 JOLY Lysá nad Labem „H“ 1452 1452 Holub Antonín Šachklub města Dobrovice „F“ 1328 1
2015/2016 4 JOLY Lysá nad Labem „H“ 1452 1452 Pelant Martin ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1453 1
2015/2016 3 JOLY Lysá nad Labem „H“ 1452 1452 Matuška Pavel JOLY Lysá nad Labem „G“ 1561 ½
2015/2016 2 JOLY Lysá nad Labem „H“ 1452 1452 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk „D“ 1560 ½
2015/2016 1 JOLY Lysá nad Labem „H“ 1452 1452 Fek Milan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1366 0
2015/2016 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1452 1452 Houda Stanislav TJ Kavalier Sázava A 1451 1
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1452 1452 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady A 1375 1349 ½
2015/2016 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1452 1452 Křeček Michal TJ Sokol Nymburk C 1441 1
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1452 1452 Výborný Václav TJ Slavoj Čáslav A 1502 ½
2014/2015 9 Joly Lysá nad Labem H 1328 Lukša Aleš TJ Sokol SendraĹľice C 1728 1696 0
2014/2015 8 Joly Lysá nad Labem H 1328 Bug Julius Kostelec nad Č.Lesy C 1480 0
2014/2015 7 Joly Lysá nad Labem H 1328 Šulc Radovan Sokol KolĂ­n D 1626 1
2014/2015 6 Joly Lysá nad Labem H 1328 Křeček Michal DDM Nymburk B 1000 0
2014/2015 5 Joly Lysá nad Labem H 1328 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem G 1526 0
2014/2015 4 Joly Lysá nad Labem H 1328 Michálek Miloš TJ Sokol PeÄŤky B 1603 0
2014/2015 3 Joly Lysá nad Labem H 1328 Rambousek Oleg ŠK Milovice 1000 0
2014/2015 2 Joly Lysá nad Labem H 1328 Vopěnka Tomáš DDM Nymburk A 1100 1
2014/2015 1 Joly Lysá nad Labem H 1328 Brandejský Vít Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1630 1598 0
2014/2015 8 Joly Lysá n. L. F 1328 Švec Jiří Karbo Benátky n. J. A 1581 ½
2013/2014 10 Joly Lysá nad Labem H 1250 Svoboda Tomáš TJ AERO Odolena Voda B 1100 0
2013/2014 9 Joly Lysá nad Labem H 1250 Jarý Zbyněk TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1489 0
2013/2014 8 Joly Lysá nad Labem H 1250 Nejedlý Martin Cayman Pharma Neratovice E 1250 0
2013/2014 7 Joly Lysá nad Labem H 1250 Netuka Petr Joly Lysá nad Labem G 1575 0
2013/2014 6 Joly Lysá nad Labem H 1250 Fiedler Karel Šachklub města Dobrovice E 1505 ½
2013/2014 5 Joly Lysá nad Labem H 1250 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice G 1250 0
2013/2014 4 Joly Lysá nad Labem H 1250 Čemus Mikuláš TJ Sokol na Mělníce C 1000 0
2013/2014 3 Joly Lysá nad Labem H 1250 Viktorín Rudolf Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 0
2013/2014 2 Joly Lysá nad Labem H 1250 Stránský Miloš Sokol Bakov n/Jiz. C 1273 0
2013/2014 1 Joly Lysá nad Labem H 1250 Švásta Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1100 1
2013/2014 11 JOLY Lysá nad Labem D 1250 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1849 1863 0
2012/2013 5 ŠK JOLY Lysá F 1100 Švejk Martin Sokol Mladá Boleslav C 1100 0
2012/2013 4 ŠK JOLY Lysá F 1100 Kotrouš Vlastimil Sokol Pečky B 1545 0
2012/2013 3 ŠK JOLY Lysá F 1100 Štěrba Antonín AŠ Mladá Boleslav B 1660 0
2012/2013 10 JOLY Lysá nad Labem G 1100 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 1534 ½
2012/2013 7 JOLY Lysá nad Labem G 1100 Houška Bohumil DDM Sokol Nymburk C 1710 0
2012/2013 6 JOLY Lysá nad Labem G 1100 Šebesta Daniel TJ Sokol Pečky D 1000 1
2012/2013 4 JOLY Lysá nad Labem G 1100 Dutý Šimon Šachklub města Dobrovice F 1250 0
2012/2013 2 JOLY Lysá nad Labem G 1100 Hataj Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1280 1
2012/2013 1 JOLY Lysá nad Labem G 1100 Nováček Petr Sokol Český Brod C 1338 0