Hráč Listopad Martin

Listopad Martin

User Pic
Jméno: Listopad Martin
Oddíl: ŠK Medvědi Zvole
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1876
Elo mezinárodní: 1890
ID: 3600
FIDE ID: 322490
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Medvědi Zvole A 1890 1876 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1838 1818 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Medvědi Zvole A 1897 1876 Truksa Martin ŠK Rakovník A 1612 1639 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Medvědi Zvole A 1891 1876 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1733 1731 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Medvědi Zvole A 1883 1877 Paulovič Milan Caissa Roztoky A 1763 1747 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Medvědi Zvole A 1890 1877 Rosenbaumová Lea ŠK Zdice A 1878 1881 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Medvědi Zvole A 1890 1877 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1818 1812 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Medvědi Zvole A 1890 1877 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2062 2044 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Medvědi Zvole A 1892 1877 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1833 1838 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Medvědi Zvole A 1910 1887 Vaňková Veronika ŠK Rakovník A 1534 1565 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Medvědi Zvole A 1916 1887 Konvalinka Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1666 1735 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Medvědi Zvole A 1907 1887 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1879 1943 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Medvědi Zvole A 1912 1910 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1718 1739 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Medvědi Zvole A 1926 1910 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1770 1785 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Medvědi Zvole A 1938 1910 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1871 1892 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Medvědi Zvole A 1912 1910 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1822 1834 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Medvědi Zvole A 1912 1910 Štěpánek Svatopluk TJ Hostivice A 1789 1807 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Medvědi Zvole A 1912 1910 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1800 1800 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Medvědi Zvole A 1926 1899 Vávra Jan JAWA Brodce A 1987 1986 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2054 2066 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Třešňák Lukáš Sokol Buštěhrad B 1837 1858 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1913 1910 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Burda Roman TJ Neratovice C 2061 2059 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 1963 1984 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1936 1931 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Rujder Tibor ŠK Zdice B 1858 1845 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Müller Jan ŠK Rakovník B 1786 1782 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Švach Jan ŠK Řevnice B 1827 1812 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice B 1900 1953 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Zadina Tomáš TJ Jince A 1749 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1852 1843 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 Hroník Petr JAWA Brodce B 1951 1989 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 Hroník Petr JAWA Brodce B 1960 1980 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 Srba Milan TcJ Sokol Benešov A 2130 2122 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 2014 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1982 2002 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 Šedivý Ondřej TJ Sokol Český Brod B 1764 1799 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 Filip Vojtěch ŠK Pravonín A 1864 1914 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Zadina Jiří TJ Jince A 1763 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Šmíd Ondřej TJ Lokomotiva Beroun A 1975 1975 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1799 1967 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Franc Ondřej ŠK Řevnice B 1803 1931 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1704 1728 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Müller Jan ŠK Rakovník B 1735 1877 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1966 1932 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Vojta Pavel ŠK Pravonín 2197 2211 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Skácel Jan TJ Sokol Benešov 2080 2127 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Grečný Karol TJ Sparta Kutná Hora B 1974 1998 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Kalík Jan Sokol Kolín D 2003 1823 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice A 2243 2259 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1965 2015 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice B 1966 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 Holub Milan JAWA Brodce B 2061 2054 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2088 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1974 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1923 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem E 1952 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1883 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1835 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Mejzlík Ondřej Spartak Dolní Kralovice A 2225 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1706 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1936 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Medvědi Zvole A 2006 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Hochman Jan ŠK Kladno C 1953 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno 1987 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1967 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2208 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1742 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1998 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1918 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1908 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Medvědi Zvole A 1933 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1956 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1921 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Novák Milan ŠK Příbram-Baník A 1962 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1945 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Krafka Jan ŠK Kladno C 2018 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1959 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Kabát Jiří ŠO Stochov 1810 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Mareš Vladimír ŠK Pyrit Příbram C 1971 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Medvědi Zvole A 1975 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1710 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Medvědi Zvole A 1975 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1800 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Medvědi Zvole A 1975 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov A 1752 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Medvědi Zvole A 1975 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1838 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Medvědi Zvole A 1975 Voráčková Jarmila TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Medvědi Zvole A 1975 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1851 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Medvědi Zvole A 1975 Souček Milan Sokol Kolín C 2120 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Medvědi Zvole A 1975 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1967 ½ soutěž
2005/2006 11 Kutná Hora 2012 Vrabec Miloš Kostelec A 2164 ½ soutěž
2005/2006 10 Kutná Hora 2012 Srba Milan Benešov 2213 ½ soutěž
2005/2006 9 Kutná Hora 2012 Hrubant Ivan Říčany B 2140 ½ soutěž
2005/2006 8 Kutná Hora 2012 Vlasák Jiří Kolín B 1952 1 soutěž
2005/2006 7 Kutná Hora 2012 Mejzlík Ondřej Vlašim 2105 0 soutěž
2005/2006 6 Kutná Hora 1945 1903 Vrkota Miloš Sendražice 2048 2055 0 soutěž
2005/2006 5 Kutná Hora 2012 Novák Václav Poděbrady 2080 ½ soutěž
2005/2006 4 Kutná Hora 2012 Fojtů Jan Říčany C 1922 1 soutěž
2005/2006 3 Kutná Hora 2012 Klein Milan SE Ml.Boleslav C 1942 ½ soutěž
2005/2006 2 Kutná Hora 2012 Horníček Jiří Nymburk 2202 ½ soutěž
2005/2006 1 Kutná Hora 2012 Procházka Jaroslav Brodce 1985 ½ soutěž
2004/2005 11 Kavalier Sázava A 1902 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1793 ½ soutěž
2004/2005 10 Kavalier Sázava A 1902 Hlavnička Jan BIOMEDICA Říčany E 1864 ½ soutěž
2004/2005 9 Kavalier Sázava A 1902 Tyko Josef Sokol Kolín D 1929 1 soutěž
2004/2005 8 Kavalier Sázava A 1902 Doležal Karel BOHEMIA PoděbradyB 1992 1 soutěž
2004/2005 7 Kavalier Sázava A 1902 Šindelář Pavel BIOMEDICA Říčany C 1974 0 soutěž
2004/2005 6 Kavalier Sázava A 1902 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l.B 2146 1 soutěž
2004/2005 5 Kavalier Sázava A 1902 Ambrož Jan BIOMEDICA Říčany D 2397 1 soutěž
2004/2005 4 Kavalier Sázava A 1902 Kopecký Tomáš Stad.Kutná Hora B 1972 1 soutěž
2004/2005 3 Kavalier Sázava A 1902 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1656 1 soutěž
2004/2005 2 Kavalier Sázava A 1902 Soural Jan Sokol Struhařov 2162 0 soutěž
2004/2005 1 Kavalier Sázava A 1902 Hamrník Jan Sokol Sendražice B 1771 1 soutěž
2003/2004 11 Kavalier Sázava 1823 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1960 1 soutěž
2003/2004 10 Kavalier Sázava 1823 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. B 2151 0 soutěž
2003/2004 8 Kavalier Sázava 1823 Blažek Ladislav Sokol Benešov C 1680 1 soutěž
2003/2004 7 Kavalier Sázava 1823 Oulovský Pavel Biomedica Říčany D 1926 1 soutěž
2003/2004 6 Kavalier Sázava 1823 Vrkota Miloš Sokol Sendražice A 1938 1 soutěž
2003/2004 5 Kavalier Sázava 1823 Košata František Sokol Neveklov 1831 0 soutěž
2003/2004 4 Kavalier Sázava 1823 Stehlík Jiří Stad.Kutná Hora B 1838 1 soutěž
2003/2004 3 Kavalier Sázava 1823 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim C 1736 1 soutěž
2003/2004 2 Kavalier Sázava 1823 Malý Filip Biomedica Říčany E 1941 ½ soutěž
2003/2004 1 Kavalier Sázava 1823 Hlavnička Karel Biomedica Říčany C 1964 ½ soutěž
2003/2004 1 Kavalier Sázava 1823 Hlavnička Karel Biomedica Říčany C 1964 ½ soutěž