Hráč Čuvala Tibor

Čuvala Tibor

User Pic
Jméno: Čuvala Tibor
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1644
Elo mezinárodní: 1570
ID: 44529
FIDE ID: 23729570
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2022/2023 3 Šachový klub Zdice A 1570 1644 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1745 1787 1 soutěž
2022/2023 1 Šachový klub Zdice A 1481 1644 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1793 1792 0 soutěž
2022/2023 2 Sokol Buštěhrad B 1459 1644 Tegda Vojtěch Karlovarský šachklub Tietz A 1587 1809 ½ soutěž
2022/2023 1 Sokol Buštěhrad B 1459 1644 Zrůst Lukáš Karlovarský šachklub Tietz B 1362 1395 1 soutěž
2021/2022 11 Šachový klub Zdice B 1459 1537 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. A 1660 1616 1 soutěž
2021/2022 9 Šachový klub Zdice B 1420 1537 Trejbal Jindřich Šachový klub Velvary A 1944 1942 1 soutěž
2021/2022 6 Šachový klub Zdice B 1393 1604 Novotný František Sokol Buštěhrad B 1321 1351 1 soutěž
2021/2022 5 Šachový klub Zdice B 1400 1604 Hejda Václav Český lev Kolešovice-šachový klub C 1722 1736 ½ soutěž
2021/2022 3 Šachový klub Zdice B 1437 1604 Sasyn Stanislav Šachový klub Příbram-Baník C 1609 1612 1 soutěž
2021/2022 1 Šachový klub Zdice B 1443 1604 Kindl Dobroslav Mníšek A 0 1687 1 soutěž
2021/2022 11 Sokol Buštěhrad A 1455 1537 Peroutka Šimon ŠK Louny 1801 1830 ½ soutěž
2021/2022 10 Sokol Buštěhrad A 1455 1537 Barták Josef Sokol Buštěhrad B 1478 1530 ½ soutěž
2021/2022 9 Sokol Buštěhrad A 1455 1537 Očenášek Jan Karlovarský šachklub Tietz 1598 1609 0 soutěž
2021/2022 8 Sokol Buštěhrad A 1393 1604 Hrazdira Matyáš Josef TJ Slovan Varnsdorf z. s. 1656 1853 ½ soutěž
2021/2022 7 Sokol Buštěhrad A 1393 1604 Blažek Matěj Desko Liberec B 1700 1913 ½ soutěž
2021/2022 6 Sokol Buštěhrad A 1400 1604 Holub Adam Siesta Labs Unichess B 1782 1766 0 soutěž
2021/2022 5 Sokol Buštěhrad A 1400 1604 Václavík Jan ŠK Teplice 1910 1809 0 soutěž
2021/2022 4 Sokol Buštěhrad A 1443 1604 Habenicht Martin ŠK Česká Lípa 1878 1923 0 soutěž
2021/2022 3 Sokol Buštěhrad A 1443 1604 Lev Lukáš ŠK Spartak DDM Ústí n.L. B 1566 1588 ½ soutěž
2021/2022 2 Sokol Buštěhrad A 1443 1604 Vojíř Václav ŠK Spartak Chodov 1289 1354 1 soutěž
2021/2022 1 Sokol Buštěhrad A 1443 1604 Mikoláš Petr ŠK Karlovy Vary 1432 1428 0 soutěž
2021/2022 10 ŠK Zdice A 1459 1537 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady A 1838 1839 0 soutěž
2021/2022 8 ŠK Zdice A 1420 1537 Sládek Oldřich TJ JAWA Brodce A 1971 1925 1 soutěž
2021/2022 4 ŠK Zdice A 1437 1604 Kočí František TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 0 1499 ½ soutěž
2020/2021 4 Sokol Buštěhrad A 1408 1616 Vykoupil Lukáš ŠK Louny - DDM Postoloprty 0 1102 1 soutěž
2020/2021 3 Sokol Buštěhrad A 1408 1616 Dunda Andrej ŠK Česká Lípa 1431 1511 1 soutěž
2020/2021 2 Sokol Buštěhrad A 1408 1616 Hauser Matthias Desko Liberec C 1486 1523 ½ soutěž
2020/2021 1 Sokol Buštěhrad A 1408 1616 Brůna Matouš Desko Liberec B 1580 1671 ½ soutěž
2019/2020 11 Sokol Buštěhrad B 1378 1449 Veverka Vladimír ŠK Teplice 1645 1733 ½ soutěž
2019/2020 10 Sokol Buštěhrad B 1378 1449 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1272 1454 1 soutěž
2019/2020 9 Sokol Buštěhrad B 1378 1449 Dvorný Tomáš ŠK Slavoj Litoměřice z. s. 1437 1416 ½ soutěž
2019/2020 8 Sokol Buštěhrad B 1378 1449 Sichrovský Filip ŠK Česká Lípa 0 1156 1 soutěž
2019/2020 7 Sokol Buštěhrad B 1362 1449 Jankovská Hana Sokol Buštěhrad A 1284 1374 1 soutěž
2019/2020 6 Sokol Buštěhrad B 1355 1366 Werner Hong Quan Dan ŠK Spartak Ústí n.L. A 1664 1714 0 soutěž
2019/2020 5 Sokol Buštěhrad B 1355 1366 Kerej Junus Tulengaliuly ŠK Spartak Ústí n.L. B 1210 1219 1 soutěž
2019/2020 4 Sokol Buštěhrad B 1352 1366 Müller David Desko Liberec B 1481 1588 0 soutěž
2019/2020 3 Sokol Buštěhrad B 1352 1366 Matějka Matyáš ŠK Karlovy Vary 0 1142 ½ soutěž
2019/2020 2 Sokol Buštěhrad B 1352 1366 David Adam ŠK Libštát 1279 1347 1 soutěž
2019/2020 1 Sokol Buštěhrad B 1352 1366 Hroch Jiří Karlovarský šachklub Tietz 0 1185 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Zdice "B" 1378 1449 Kováříková Eliška Příbram Baník "C" 1217 1311 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Zdice "B" 1378 1449 Žáček Petr Sokol Hostivice "B" 1508 1539 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zdice "B" 1362 1449 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany "B" 1562 1572 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zdice "B" 1355 1366 Lísková Tereza Příbram Baník "C" 0 1094 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Zdice "B" 1355 1366 Peklo Jan Sokol Hostivice "B" 0 1604 1 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Zdice C 1362 1449 Šilhánek Martin TJ Jince A 0 1663 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Zdice C 1355 1366 Pechoč Bohumil ŠK Kovohutě Příbram 1930 1893 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zdice A 1355 1350 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1781 1777 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zdice B 1355 1350 Přibyl Vojtěch TJ Jince 0 0 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Zdice B 1355 1350 Dřevo Jakub Šachový klub Příbram - Baník D 0 1122 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Zdice B 0 1344 Saxlová Markéta Šachový klub Příbram - Baník C 0 1610 ½ soutěž
2017/2018 6 Zdice B 0 1313 Šafarčík Jakub TJ Jince 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 Zdice B 0 1313 Sadil Jakub KDJS Sedlčany C 0 1096 1 soutěž
2017/2018 3 Zdice B 0 1313 Burynak Milan ŠK Kovohutě Příbram 0 1547 ½ soutěž
2017/2018 2 Zdice B 0 1313 Loučan Jan ŠK Mníšek pod Brdy 1515 1518 1 soutěž
2017/2018 1 Zdice B 0 1269 Červenka Matyas TJ Jince 0 0 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Zdice B 1100 Jelínek Oliver ŠK Řevnice B 1135 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Zdice B 1100 Šmejkalová Nicol TJ Jince C 1000 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Zdice B 1100 Klán František ŠK Hostomice A 1505 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Zdice B 1100 Kučera Josef ŠK KDJS Sedlčany B 1267 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Zdice B 1100 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram-Baník C 1453 0 soutěž