Hráč Rastočný Josef

Rastočný Josef

User Pic
Jméno: Rastočný Josef
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1977
Elo mezinárodní: 1973
ID: 37704
FIDE ID: 377821
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice A 1972 2029 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 C 2025 2017 ½
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice A 1981 2029 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 2017 2033 0
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice A 1989 2029 Mitura Karel Cayman Pharma Neratovice C 2152 2140 0
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice A 1989 2029 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2385 2387 1
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice A 2007 2029 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 D 2221 2195 0
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice A 2007 2029 Janáček Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2055 2041 0
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice A 2044 2059 Přibylová Sofie Český lev Kolešovice A 1983 1974 ½
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice A 2044 2059 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 2102 2110 0
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice A 2049 2059 Horák Martin Spartak Vlašim B 2232 2206 ½
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice B 1981 2029 Daniel Jiří Joly Lysá nad Labem F 1962 1932 ½
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice B 1989 2029 Kolomazník Jan Sparta Kutná Hora B 1888 1975 ½
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice B 1989 2029 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1994 2016 ½
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice B 2007 2029 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 F 1842 1791 ½
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice B 2014 2059 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2054 2089 ½
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice B 2044 2059 Vrabec Miloš ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2117 2129 ½
2018/2019 4 Sokol Mlada Boleslav 2014 2059 Postupa Pavel TJ Pankrac B 2223 2215 0
2018/2019 2 Sokol Mlada Boleslav 2044 2059 Hába Zdeněk SK Mahrla Praha 2163 2164 0
2018/2019 1 Sokol Mlada Boleslav 2049 2059 Jedlička Luboš SK Lipa 2153 2156 0
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2176 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1918 1904 1
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 2098 2176 Lukeš Martin PROMAT OAZA Praha 1638 1608 ½
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1997 1976 Rolinek Dominik ŠA VŠTE České Budějovice 1917 1874 1
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice A 2066 2176 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2163 2142 0
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice A 2098 2176 Vevera Radek Caissa Roztoky A 2040 2038 0
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice A 2122 2176 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2098 2079 ½
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice A 2122 2176 Vrabec Miloš Kostelec nad Černými lesy A 2137 2117 ½
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice A 2146 2176 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav B 2086 2079 ½
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice A 2146 2176 Jarrah Kamal ŠK Kralupy A 2093 2084 ½
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice A 2098 2176 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 B 2003 1951 1
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice A 2098 2176 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem E 1992 2035 0
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice A 1997 1976 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 1986 1982 1
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice B 2066 2176 Joukl Zdeněk Sokol Bakov n.Jiz. B 2028 2059 ½
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice B 2122 2176 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2137 2117 0
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice B 2122 2176 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk B 2034 2027 ½
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice B 2146 2176 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2074 2082 ½
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice B 2146 2176 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2060 2056 ½
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice B 2098 2176 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2042 2039 ½
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice B 2098 2176 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1906 1981 1
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice B 1997 1976 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice D 2066 2030 ½
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2176 Sýkora Marek Desko Liberec 1907 1847 1
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2176 Lukeš Martin PROMAT OAZA Praha 1625 1608 ½
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 2098 2176 Rolinek Dominik ŠA VŠTE České Budějovice 1950 1956 1
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1997 1976 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1894 1958 1
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1997 1976 Brejník Gustav TJ Kobylisy 2050 2038 ½
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1997 1976 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 1
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1997 1976 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 2001 1938 0
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1943 1906 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 0
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1943 1906 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad 1653 1567 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1943 1906 Kubát Martin Sokol Praha-Kobylisy 1717 1799 0
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1943 1906 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1943 1906 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1957 1969 0
2016/2017 11 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 ½
2016/2017 10 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Doležal Karel Bohemia Poděbrady A 1952 1979 1
2016/2017 9 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2055 2075 ½
2016/2017 8 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 1
2016/2017 7 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Horák Martin ŠK Český Brod A 2144 2132 1
2016/2017 6 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 ½
2016/2017 3 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Sochor Martin Sokol Kolín B 1924 1917 0
2016/2017 2 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Grečný Karol Sparta Kutná Hora B 1918 1889 ½
2016/2017 1 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 0
2015/2016 10 Šachklub města Dobrovice 1943 1906 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1573 1462 1
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice 1943 1906 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 ½
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice 1943 1906 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 1963 1984 1
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice 1943 1906 Turický David Šachový klub Zdice 1859 1806 ½
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice 1943 1906 Hochman Jan Šachový klub Příbram Baník 1633 1766 ½
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice 1943 1906 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1937 1924 0
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice 1943 1906 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1963 1922 1
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice 1943 1906 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1897 1848 0
2015/2016 10 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1995 1920 0
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Nosek Filip Sokol Struhařov A 1981 1970 ½
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Horák Martin ŠK Český Brod A 2144 2132 0
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Buriánek Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou B 1909 1907 1
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1961 1967 0
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Forman Miroslav ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 1
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Pýcha Patrik Spartak Vlašim C 2062 2091 ½
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1937 1924 1
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 1
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 ½
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 ½
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Kastl Daniel Chess Most 1818 1844 1
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 0
2015/2016 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 0
2015/2016 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2214 2171 0
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny B 1569 1659 1
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Zeman Radek ŠK Duras BVK-Královo Pole 1981 2009 0
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 ½
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 ½
2015/2016 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Kastl Daniel Chess Most 1818 1844 1
2015/2016 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 0
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Čermák Jan Sokol Český Brod A 1872 1910 ½
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Soural Karel Sokol Struhařov A 2005 2004 ½
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1940 1938 ½
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2004 1931 ½
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 ½
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 1971 2032 0
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1968 1974 ½
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Hlína Miloš KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 ½
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1606 1
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice 1607 1794 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem D 1948 1940 0
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice 1607 1794 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2058 2067 0
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice 1607 1794 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 1934 1930 ½
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice 1607 1794 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 0
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice 1607 1794 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1968 1965 ½
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice 1607 1794 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 1863 1935 1
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice 1607 1794 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 ½
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1542 1519 1
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 ½
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Rybín Jan Šachklub Tábor A 1643 1624 0
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Šíma Radek Šachklub Tábor B 1207 1
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1618 1719 1
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim B 1672 1793 1
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1649 1839 ½
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Straka Jan Gambit Jihlava 1261 1
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 B 1377 ½
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Civín Dominik ŠK Řevnice 1697 1777 1
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 Nguyen Thai Dai Vinh ŠK Praha-Smíchov 1319 1577 ½
2013/2014 11 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice "B" 1794 1822 1
2013/2014 10 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou "B" 2017 2018 ½
2013/2014 8 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav 1950 1987 0
2013/2014 7 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk "B" 1953 1923 ½
2013/2014 6 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Michálek František Sokol Kolín "C" 2058 2050 0
2013/2014 5 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora "B" 1900 1925 0
2013/2014 4 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Štochmal Dušan TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1603 ½
2013/2014 3 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Novák Ivan ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1809 1817 0
2013/2014 2 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Píša Ivo TJ Sokol Pečky "B" 1769 ½
2013/2014 1 ŠK Města Dobrovice "D" 1604 1605 Horák Martin Sokol Český Brod 1828 1827 0
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice E 1714 1
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. C 1604 0
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 Břečka František TJ Sokol na Mělníce C 1942 1944 ½
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 Černý Jaroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 ½
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 1
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda B 1817 1815 1
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1987 ½
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice B 1604 1605 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1899 1899 0
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice B 1604 1605 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 ½
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice B 1604 1605 Franc Lubor Sokol Kolín B 1897 1873 ½
2013/2014 11 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Hosnedl Matyáš QCC České Budějovice B 1423 ½
2013/2014 10 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Nagy Ladislav QCC České Budějovice A 1413 1
2013/2014 9 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Rybín Jan ŠACHklub Tábor B 1566 1648 ½
2013/2014 8 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Humhal Lukáš ŠACHklub Tábor C 1286 1
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1753 1735 1
2013/2014 6 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Suchomel Jan ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 ½
2013/2014 5 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1455 1508 0
2013/2014 4 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 0
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 C 1344 1
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Škrabánek Matěj KŠ Říčany 1925 B 1512 1
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1777 1839 ½
2012/2013 11 ŠK města Dobrovice D 1527 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá E 2030 1989 0
2012/2013 10 ŠK města Dobrovice D 1527 Chytrý Petr Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 0
2012/2013 8 ŠK města Dobrovice D 1527 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1608 ½
2012/2013 7 ŠK města Dobrovice D 1527 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 1747 0
2012/2013 6 ŠK města Dobrovice D 1527 Charous Zdeněk Sokol Pečky B 1666 0
2012/2013 5 ŠK města Dobrovice D 1527 Frolek Pavel AŠ Mladá Boleslav B 1889 0
2012/2013 2 ŠK města Dobrovice D 1527 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1784 1816 ½
2012/2013 1 ŠK města Dobrovice D 1527 Durčák Patrik ŠK JOLY Lysá F 1584 1
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice F 1527 Skála Ondřej TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1456 1
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice F 1527 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1511 1499 1
2012/2013 9 Šachklub města Dobrovice F 1527 Viktorín Rudolf Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 1
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice F 1527 Švejdar Pavel Sokol Bakov nad Jizerou C 1566 1
2012/2013 7 Šachklub města Dobrovice F 1527 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice E 1643 1563 1
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice F 1527 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk D 1780 1779 0
2012/2013 5 Šachklub města Dobrovice F 1527 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk C 1742 0
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice F 1527 Matuška Pavel JOLY Lysá nad Labem G 1535 1
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice F 1527 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1441 ½
2012/2013 1 Šachklub města Dobrovice F 1527 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky C 1664 1
2012/2013 11 KŠ Říčany 1925 B 1527 Novák Lukáš Šachklub Tábor A 1626 1683 ½
2012/2013 10 KŠ Říčany 1925 B 1527 Šustr Dominik Šachklub Tábor B 1393 1
2012/2013 9 KŠ Říčany 1925 B 1527 Havelka Jonáš QCC České Budějovice B 1400 1
2012/2013 8 KŠ Říčany 1925 B 1527 Steinbauer Filip QCC České Budějovice A 1511 0
2012/2013 7 KŠ Říčany 1925 B 1527 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno B 1336 1250 1
2012/2013 6 KŠ Říčany 1925 B 1527 Dumek David ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2012/2013 5 KŠ Říčany 1925 B 1527 Kříž Vojtěch Protect.cz Humpolec 1373 1
2012/2013 4 KŠ Říčany 1925 B 1527 Pikal David Spartak Vlašim B 1406 1
2012/2013 3 KŠ Říčany 1925 B 1527 Hosnedl Ondřej KŠ Říčany 1925 C 1340 ½
2012/2013 2 KŠ Říčany 1925 B 1527 Jandl Vojtěch ŠK Řevnice 1783 1905 0
2012/2013 1 KŠ Říčany 1925 B 1527 Balek Filip SK Pyrit Příbram 1562 ½
2011/2012 11 Šachklub města Dobrovice F 1326 Hataj Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 1
2011/2012 9 Šachklub města Dobrovice F 1326 Niko Viliam Šachklub města Dobrovice E 1402 ½
2011/2012 8 Šachklub města Dobrovice F 1326 Vrána Karel TJ Neratovice D 1648 0
2011/2012 7 Šachklub města Dobrovice F 1326 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1492 1
2011/2012 6 Šachklub města Dobrovice F 1326 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav C 1696 0
2011/2012 5 Šachklub města Dobrovice F 1326 Černý Jaroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 ½
2011/2012 4 Šachklub města Dobrovice F 1326 Podešva Jiří TJ Sokol na Mělníce C 1574 1
2011/2012 3 Šachklub města Dobrovice F 1326 Košičár Milan ŠK Kralupy nad Vltavou D 1000 1
2011/2012 2 Šachklub města Dobrovice F 1326 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1659 1589 1
2011/2012 1 Šachklub města Dobrovice F 1326 Morávek Jakub ŠK Kralupy nad Vltavou C 1556 ½
2011/2012 11 ŠK města Dobrovice C 1326 Tichý Rudolf Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1625 ½
2011/2012 10 ŠK města Dobrovice C 1326 Hataj Tomáš AŠ Mladá Boleslav B 1250 1
2011/2012 9 ŠK města Dobrovice C 1326 Sokol Bakov n/Jiz. B 1
2011/2012 6 ŠK města Dobrovice C 1326 Hájek Stanislav Spartak Čelákovice A 1000 0
2011/2012 5 ŠK města Dobrovice C 1326 Chaloupka Karel Sokol na Mělníce B 1000 1
2011/2012 4 ŠK města Dobrovice C 1326 Jirk Jindřich ŠK JOLY Lysá n/L. E 1795 0
2011/2012 3 ŠK města Dobrovice C 1326 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky B 1436 ½
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice G 1100 Klimo Karel ŠK města Dobrovice E 1515 0
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice G 1100 Havlík Lumír Sokol Bakov n/Jiz C 1595 ½
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice G 1100 Peychlová Anna TJ Sokol na Mělníce C 1000 1
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice G 1100 Radek Jan ŠK města Dobrovice F 1250 0
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice G 1100 Netuka Petr Joly Lysá n/Labem F 1541 ½
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice G 1100 Kliment Martin TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1100 1
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice G 1100 Kočí Josef ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1562 ½
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice G 1100 Válek Petr ŠK Spartak Čelakovice A 1315 ½
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice G 1100 Bartoň Václav TJ Sokol Tišice A 1371 ½
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice D 1100 Čermák Jan Sokol ČeskýBrod B 1000 0
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice D 1100 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1494 0
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice D 1100 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1626 0
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice D 1100 Klimešová Michaela ŠK města Dobrovice B 1000 0
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice D 1100 Havlík Lumír Sokol Bakov n/Jiz. B 1595 0
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice D 1100 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky B 1776 0
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice D 1100 Hataj Tomáš Autoškoda Ml.Boleslav B 1250 0
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice D 1100 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice C 1100 1
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice D 1100 Sedlatý Josef Karbo Benátky n/Jiz. A 1607 ½
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice D 1100 Herčík Petr ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1687 0