Hráč Kasalický Petr

Kasalický Petr

User Pic
Jméno: Kasalický Petr
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2033
Elo mezinárodní: 2037
ID: 935
FIDE ID: 336980
Rok narození: 1962
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Dukla C 2083 2063 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad E 2070 2063 ½ soutěž
2019/2020 2 Dukla C 2083 2063 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 2089 0 0 soutěž
2019/2020 1 Dukla C 2083 2063 Karas Marek ŠK DP Praha D - EA Hotels 2232 ½ soutěž
2019/2020 8 Dukla B 2083 2063 Plašil Petr TJ Kobylisy C 1978 1977 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla B 2083 2063 Světlý Jiří Dukla D 1874 1875 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla B 2083 2063 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha C - VŠFS 2216 2204 0 soutěž
2019/2020 5 Dukla B 2083 2063 Hostička František ŠK Mahrla B 2121 2116 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla B 2083 2063 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 ½ soutěž
2019/2020 3 Dukla B 2083 2063 Huřťák Otto TJ Bohemians D 2030 1992 0 soutěž
2019/2020 2 Dukla B 2083 2063 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2048 2027 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla B 2083 2063 Lorenc Adam USK Praha A 1960 1942 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Dukla Praha 2092 2069 Kotyk Václav ŠK Kladno 2144 2131 0 soutěž
2018/2019 11 Dukla C 2037 2024 Klupka Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1961 1959 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla C 2037 2024 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1921 1939 0 soutěž
2018/2019 8 Dukla C 2037 2024 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 ½ soutěž
2018/2019 5 Dukla C 2037 2024 Matonoha Ctirad LISA A 2045 2033 1 soutěž
2018/2019 4 Dukla C 2037 2024 Chmel Kristián TJ Kobylisy D 2119 2113 0 soutěž
2018/2019 3 Dukla C 2037 2024 Veselský Michal USK Praha A 2094 2090 1 soutěž
2018/2019 1 Dukla C 2037 2024 Mičánek Tomáš GROP Classical Chess 2145 2129 1 soutěž
2018/2019 10 Dukla D 2037 2024 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2152 2141 0 soutěž
2018/2019 9 Dukla D 2037 2024 Kubíková Alena TJ Kobylisy C 2091 2115 1 soutěž
2018/2019 8 Dukla D 2037 2024 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy E 1972 1943 ½ soutěž
2018/2019 7 Dukla D 2037 2024 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2033 2042 ½ soutěž
2018/2019 6 Dukla D 2037 2024 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 2034 2035 1 soutěž
2018/2019 5 Dukla D 2037 2024 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 1 soutěž
2018/2019 3 Dukla D 2037 2024 Polanský Adam Luboš ŠK Smíchov A 2046 2041 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla D 2037 2024 Čejková Miroslava ŠK Mahrla B 2047 2047 ½ soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2037 2024 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2006 2016 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 Neuman Zákoucká Adéla Unichess Ž 2033 2027 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace B 1886 1881 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 Macháček Otakar USK Praha B 2015 1959 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice E 0 1899 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice B 2041 2040 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 Vaculík Martin GROP D 2259 2255 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2022 2008 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1877 1879 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha C 2022 2008 Žemlička Vít TJ Kobylisy D 2059 2000 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2022 2008 Sova Ondřej ŠK DP Praha D - VŠFS II 1903 1865 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2022 2008 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2031 2020 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2022 2008 Nový Filip ŠK Aurora 2217 2201 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2022 2008 Gáj Miloš Unichess D 1955 1962 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2022 2008 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1937 1926 0 soutěž
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2036 2008 Jelagin Konstantin Příbram Baník A 1882 1839 ½ soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2027 2008 Koper Štefan Český lev Kolešovice A 1818 1850 1 soutěž
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2027 2008 Kretschmer Jaroslav Caissa Roztoky A 1821 1810 1 soutěž
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2008 Suchý Ladislav Kostelec nad Černými lesy A 1848 1847 1 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Hostička František TJ Pankrác E 2192 2171 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Černoušek Lukáš Unichess E 2466 2458 0 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov C 2122 2135 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Turková Karolína ŠK DP Praha B 1970 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Petras Milan ŠK Bohnice B 1908 1912 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha F 2003 2020 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 1998 2006 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2045 2010 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2105 2008 1 soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Pinkas Jiří ŠK Praha - Smíchov A 1860 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1941 1965 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2033 2043 ½ soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2037 2046 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 1 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2037 2046 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1898 1874 1 soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice D 1815 1826 1 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Franěk Jan TJ Bohemians Praha F 1937 2012 0 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov C 2099 2089 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 1989 1987 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Závůrková Monika TJ Praga Praha D 1860 1869 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 Salač Jiří TJ Pankrác E 2098 2094 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1911 1877 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2007 1988 0 soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Matocha Pavel GROP Classical Chess 2016 2043 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1980 1929 1 soutěž
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2037 2046 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1886 1855 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2044 2054 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 Galandauer Jan ŠK Smíchov M 1914 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 Felcman Jiří TJ Praga Praha C 1855 1903 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 Kůs Petr Kbelská šachová reprezentace A 1983 1964 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 Kučera Tomáš GROP D 1995 1978 1 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 Kubík Jaroslav Sokol Kobylisy D 1889 1 soutěž
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 E 2021 2022 Kameník Robert Sokol na Mělníce A 1954 1891 ½ soutěž
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2021 2022 Čížek Ondřej SK Pyrit Příbram 1857 1878 1 soutěž
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2021 2022 Čtrnáct Jiří Šachklub města Dobrovice 1800 1828 1 soutěž
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2021 2022 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1952 1 soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1751 1827 1 soutěž
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1833 1907 1 soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 Rigo Imrich TJ Neratovice B 2008 2014 ½ soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 1 soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1803 1931 0 soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1932 1911 ½ soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1837 1848 1 soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1821 1821 ½ soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2043 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2079 2081 0 soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2043 Vevera Radek Caissa Úholičky 2048 2072 ½ soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2043 Pištík Petr TJ Sokol Nymburk 2001 2019 0 soutěž
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2043 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2184 2192 0 soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 A 2048 Sladovník Tomáš SK Pyrit Příbram 1952 0 soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 2048 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1906 ½ soutěž
2009/2010 10 Biomedica Říčany B 2047 Framberk Jan Caissa Úholičky 2052 0 soutěž
2009/2010 9 Biomedica Říčany B 2047 Martinec Karel Kralupy n.Vltavou A 1957 1 soutěž
2009/2010 8 Biomedica Říčany B 2047 Dočekal Vladimír Rakovník 1910 1 soutěž
2009/2010 7 Biomedica Říčany B 2047 Hrdina Robin TRW autoel. Vlašim 2048 1 soutěž
2009/2010 6 Biomedica Říčany B 2047 Jordán Petr Sokol Struhařov 1467 1 soutěž
2009/2010 5 Biomedica Říčany B 2047 Krafka Jan ŠK Kladno B 1987 ½ soutěž
2009/2010 4 Biomedica Říčany B 2047 Havrlík Pavel JAWA Brodce 1944 1 soutěž
2009/2010 2 Biomedica Říčany B 2047 Vlach Josef Biomedica Říčany C 1849 1 soutěž
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 2032 Stoklasa Jan TRW autoel. Vlašim 2157 1 soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 2032 Framberk Jan Caissa Úholičky 2024 0 soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 2032 Mrňa Vladimír Spartak Žebrák 1964 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 2032 Maršálek Luboš ŠK Kralupy 1941 ½ soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 2032 Sladovník Tomáš Pyrit Příbram B 2007 1 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany B 2032 Grečný Karol Sokol Struhařov 2018 ½ soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 2032 Nguyen Martin Biomedica Říčany C 1858 1 soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 2032 Chromovský Hynek Biomedica Říčany D 1780 1 soutěž
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 2033 Žamboch Roman MONTAKO Kralupy n.V. A 2014 ½ soutěž
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 2033 Evan Jan Sokol Struhařov 1930 1 soutěž
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 2033 Doubek Martin ŠK Kladno B 1782 1 soutěž
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 2033 Bulva Stanislav MONTAKO Kralupy n.V. B 1909 0 soutěž
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 2033 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2038 ½ soutěž
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 2033 Hadžala Daniel Spartak Žebrák 2144 ½ soutěž
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 2033 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1972 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2033 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice 2170 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2033 Vajčner Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1908 ½ soutěž
2006/2007 9 Biomedica Říčany 2067 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2107 1 soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany 2067 Vobořil Pavel AVE-Kontakt Pardubice 2019 ½ soutěž
2006/2007 11 Biomedica Říčany B 2067 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1903 0 soutěž
2006/2007 10 Biomedica Říčany B 2067 Plášek Zdeněk Kostelec n.Č.l 2085 0 soutěž
2006/2007 9 Biomedica Říčany B 2067 Vejvoda Radek TJ Sokol Benešov 1721 1 soutěž
2006/2007 7 Biomedica Říčany B 2067 Lažánek Jan Joly Lysá n.L. C 1885 ½ soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany B 2067 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2146 ½ soutěž
2006/2007 5 Biomedica Říčany B 2067 Eisner Oldřich Sokol Nymburk 1843 ½ soutěž
2006/2007 4 Biomedica Říčany B 2067 Březina Jindřich Sokol Sendražice 1817 0 soutěž
2006/2007 2 Biomedica Říčany B 2067 Vlach Josef Biomedica Říčany C 1842 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2042 Heyda Jan QCC DKV České Budějovice 2161 0 soutěž
2005/2006 9 Říčany B 2042 Keller Daniel Kutná Hora 2151 0 soutěž
2005/2006 8 Říčany B 2042 Šedý Pavel Benešov 2215 ½ soutěž
2005/2006 6 Říčany B 2037 2046 Tomek Bohuslav Kolín B 1921 1962 1 soutěž
2005/2006 5 Říčany B 2042 Matějovský Ondřej Vlašim 2039 1 soutěž
2005/2006 4 Říčany B 2042 Kalík Jan Sendražice 2015 1 soutěž
2005/2006 3 Říčany B 2042 Macek Kamil Poděbrady 1930 1 soutěž
2005/2006 2 Říčany B 2042 Fojtů Jan Říčany C 1922 ½ soutěž
2005/2006 1 Říčany B 2042 Krbeček Václav SE Ml.Boleslav C 1901 1 soutěž
2004/2005 11 Biomedica Říčany A 2034 Kavalec František Kostelec n/ČL A 1861 1 soutěž
2004/2005 10 Biomedica Říčany A 2034 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1898 ½ soutěž
2004/2005 9 Biomedica Říčany A 2034 Wimmer Jaroslav Bohemia PoděbradyA 1849 ½ soutěž
2004/2005 7 Biomedica Říčany A 2034 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov A 1818 1 soutěž
2004/2005 6 Biomedica Říčany A 2034 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1911 1 soutěž
2004/2005 5 Biomedica Říčany A 2034 Vojta Pavel TRW A. Vlašim A 2069 1 soutěž
2004/2005 3 Biomedica Říčany A 2034 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1845 ½ soutěž
2004/2005 1 Biomedica Říčany A 2034 Sládek Oldřich Jawa Brodce A 1875 1 soutěž
2003/2004 9 Biomedica Říčany A 2033 Koper Štefan Sokol Benešov A 2014 0 soutěž
2003/2004 6 Biomedica Říčany A 2033 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1831 1 soutěž
2003/2004 5 Biomedica Říčany A 2033 Řehoř Jan Jawa Brodce A 1744 1 soutěž
2003/2004 4 Biomedica Říčany A 2033 Malý Dušan Biomedica Říčany B 1633 1 soutěž
2003/2004 2 Biomedica Říčany A 2033 Houška Bohumil Sokol Nymburk A 1859 1 soutěž
2003/2004 1 Biomedica Říčany A 2033 Vrkota Miloš Stad. Kutná Hora A 1938 ½ soutěž