Hráč Pavlíček Petr

Pavlíček Petr

User Pic
Jméno: Pavlíček Petr
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1805
Elo mezinárodní: 1844
ID: 1535
FIDE ID: 325163
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Loko Praha C 1924 1904 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad G 1495 1739 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha C 1924 1904 Trochta Vojtěch GROP - D 1836 1787 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha C 1924 1904 Harašta František ŠK Mahrla C 0 1624 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha C 1924 1904 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1849 1831 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha C 1924 1904 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1831 1839 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha C 1924 1904 Čabart Pavel ŠK Viktoria Žižkov C 1730 1743 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Loko Praha B 1924 1904 Kubíková Alena TJ Kobylisy C 2113 2132 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Loko Praha B 1924 1904 Rexa Martin Dukla D 1850 1848 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha B 1924 1904 Steimar Miroslav ŠK Mahrla B 1882 1889 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha B 1924 1904 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha B 1924 1904 Keprta Stanislav TJ Bohemians D 1858 1840 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha B 1924 1904 Procházka Ivan USK Praha A 0 1653 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Loko Praha B 1924 1904 Pospěch Radim Dukla B 1984 1990 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1896 1904 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník A 1750 1764 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1896 1904 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1737 1731 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1924 1904 Picek Miroslav TJ Neratovice D 1921 1940 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1902 1872 Sladovník Tomáš ŠK Zdice A 1969 1958 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1904 1872 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1705 1691 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1904 1872 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1872 1842 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1904 1872 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1868 1882 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1902 1872 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1965 1898 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Černoušek Lukáš Unichess E 2427 2432 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1755 1794 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha G 1992 1994 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Školoud Barnabáš ŠK Smíchov B 1756 1743 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Pesr Jaromír ŠK DP Praha D - EA Hotels 1978 2001 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Rývová Anna ŠO Praga Praha B 1850 1826 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2131 2137 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace B 1891 1867 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha C 1895 1883 Vondrášek Ondřej Šachový klub Praha 4 "A" 1914 1926 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Rada Miroslav Unichess D 1929 1923 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1923 1943 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Aleš Zbyněk TJ Kobylisy C 0 1240 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Chloupek Petr TJ Kobylisy E 1622 1659 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice C 1820 1865 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha A 1798 1776 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Maršálek Luboš Dukla D 1912 1893 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Taišl Lubomír ŠK Sokol Vyšehrad E 1229 1229 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha B 1895 1883 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla B 1741 1757 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1858 1883 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2096 2041 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1858 1883 Konvalinka Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1669 1735 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1860 1883 Vávra Jan JAWA Brodce A 2000 2004 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1860 1883 Burda Roman TJ Neratovice D 2038 2035 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1895 1883 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1794 1795 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1873 1859 Slanec Jan Český Lev Kolešovice B 1940 1951 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1873 1859 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1941 1950 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1872 1859 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1700 1706 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1872 1859 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1881 1848 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Poš Jiří Sokol Praha Vršovice E 1870 1870 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Vaculík Martin GROP D 2259 2255 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Vandas Karel ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Řehák Jiří USK Praha B 1791 1809 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice B 1751 1797 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Hodová Lucie Unichess Ž 2044 2052 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1886 1881 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha C 1941 1944 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Borovský Ivan SK OAZA Praha B 1863 1881 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1889 1875 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad D 1806 1807 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Řehák Jiří USK Praha A 1791 1809 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1857 1909 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Sochor Tomáš TJ Kobylisy E 1821 1837 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad E 0 1888 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1685 1715 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha B 1941 1944 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1954 1944 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1885 1892 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1943 1944 Vávra Jan JAWA Brodce A 1982 1981 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1945 1944 Framberk Jan Caissa Roztoky B 1937 1923 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1945 1944 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1885 1867 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1941 1944 Přibyl Viktor ŠK Zdice A 2011 1983 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1943 1944 Strahl Jiří TJ Hostivice A 1952 1987 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1943 1944 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1933 1918 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1943 1944 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1926 1928 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1943 1944 Vavřinec Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1984 1973 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Vozábal Petr GROP E 1897 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Školoud Barnabáš ŠK Praha - Smíchov E 1489 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1786 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Mazura Miloš SK OAZA Praha E 1883 1900 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Achylis Miloš ŠO Praga Praha E 1770 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1807 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice D 1777 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Rada Miroslav Unichess G 1903 1893 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Cantier Jean-Francois GROP D 1951 1949 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Hampel Rudolf Sokol Kobylisy E 1727 1767 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1874 1849 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha E 1837 1826 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Pauš Marek SK OAZA Praha B 1778 1747 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Reichel Tomáš Unichess D 1869 1895 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Tlamsa Radovan Kbel.šach. reprezentace 1760 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1855 1925 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 2028 2025 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1931 1907 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Matějka Vladimír ŠK DP Praha - VŠFS I 1968 1991 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 1844 1805 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1850 1827 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 1844 1805 Sochor Tomáš TJ Kobylisy E 1789 1776 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 1844 1805 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad E 1799 1857 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 1844 1805 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1679 1762 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 1844 1805 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 1944 1942 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Sokol na Mělníce A 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1816 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2122 2143 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Katzer Radovan ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1854 1854 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Přibylová Sofie Sokol Buštěhrad A 1853 1902 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Baran Peter TJ Neratovice C 2023 2035 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Horký Pavel TJ Neratovice D 1949 1981 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 1963 1984 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1778 1733 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace 1809 1865 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Obrázek Karel USK Praha A 1901 1881 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Kubík Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1936 1888 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2021 2038 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Nevoral Lukáš Unichess D 1840 1866 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha B 1898 1901 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Schmidt Karel SK Lokomotiva Radlice E 1718 1572 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Slunský Petr TJ Zora Praha A 1613 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Lehovec Petr Sokol Praha Vršovice F 1639 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Vartazaryan Gor ŠO TJ Dukla Praha F 1325 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Fryš Jiří Šachový klub Praha 4 C 1506 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha C 1898 1901 Hodová Lucie Unichess Ž 2052 2076 0 soutěž
2014/2015 11 SK Loko Praha C 1966 1955 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha C 1966 1955 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 2018 2021 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha C 1966 1955 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 1 soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha C 1966 1955 Krischke Arnold TJ Praga Praha C 2103 2102 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha C 1966 1955 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 0 soutěž
2014/2015 11 SK Loko Praha B 1966 1955 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2146 2144 0 soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha B 1966 1955 Fuchs Lukáš USK Praha A 1808 1 soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha B 1966 1955 Marek Jaromír Bohemians Praha D 1897 1951 0 soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha B 1966 1955 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2085 ½ soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha C 1975 1963 Pazdera Tomáš ŠK Černý Baron B 1929 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha C 1975 1963 Petras Milan ŠK Bohnice B 1996 2002 ½ soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha C 1975 1963 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2145 2152 0 soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha C 1975 1963 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha D 2135 2133 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha C 1975 1963 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2161 0 soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha C 1975 1963 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice B 2107 2089 ½ soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha C 1975 1963 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy D 1742 1806 1 soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha C 1975 1963 Hála Martin TJ Praga Praha C 1971 1969 1 soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha C 1975 1963 Ruzyak Pavel ŠK PORG C 1975 1959 1 soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha C 1975 1963 Wiener Richard Sokol Praha-Vršovice D 2005 1885 ½ soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha B 1975 1963 Budinský Petr ŠK PORG Classical Chess 1943 1982 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha B 1975 1963 Macháček Otakar USK Praha A 1978 1978 0 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha B 1975 1963 Sviták David SK OAZA Praha B 1989 1974 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha B 1975 1963 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha B 1849 1818 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha B 1975 1963 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 0 soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha B 1975 1963 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 ½ soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha B 1975 1963 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha B 1975 1963 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1879 1901 0 soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha B 1975 1963 Bretšnajdr Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 0 soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha A 1975 1963 Katzer Radovan Holdia DP Praha C 1767 1859 0 soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha A 1975 1963 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2083 2092 0 soutěž