Hráč Kacafírek Miroslav

Kacafírek Miroslav

User Pic
Jméno: Kacafírek Miroslav
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1930
Elo mezinárodní: 1926
ID: 12532
FIDE ID: 304620
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1926 1930 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1908 1937 ½
2019/2020 2 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1926 1930 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 1961 1963 0
2019/2020 1 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1924 1930 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1982 1924 ½
2019/2020 2 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1926 1930 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1784 1764 ½
2018/2019 11 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1916 1882 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav B 1737 1704 ½
2018/2019 10 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1904 1882 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk A 1886 1881 ½
2018/2019 9 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1904 1882 Sovány Attila Cayman Pharma Neratovice C 1773 1787 1
2018/2019 8 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1873 1882 Lažánek Jan JOLY Lysá nad Labem E 1973 1946 1
2018/2019 4 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1889 1906 Slanec Jan Český lev Kolešovice A 1940 1951 0
2018/2019 3 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1897 1906 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1952 1895 ½
2018/2019 2 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1897 1906 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1868 1906 ½
2018/2019 11 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1904 1882 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2011 1987 1
2018/2019 10 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1904 1882 Már Tomáš KŠ Říčany 1925 E 1743 1663 1
2018/2019 9 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1873 1882 Čihák Adam KŠ Říčany 1925 F 1689 1689 1
2018/2019 8 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1873 1882 Lažánek Jan Joly Lysá nad Labem F 1973 1946 1
2018/2019 7 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1857 1882 Seifert Milan Sokol Sendražice A 1966 2000 ½
2018/2019 6 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1857 1882 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1956 1950 1
2018/2019 5 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1889 1906 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1826 1829 0
2018/2019 4 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1889 1906 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1822 1843 0
2018/2019 3 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1897 1906 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice B 1961 1977 0
2018/2019 2 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1897 1906 Bohdal Ján ŠK Spartak Čelákovice A 1867 0 ½
2018/2019 1 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1885 1906 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1955 1954 1
2017/2018 11 Kostelec nad Černými lesy A 1888 1887 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy A 1742 1791 ½
2017/2018 10 Kostelec nad Černými lesy A 1894 1887 Novotná Tereza Klub šachistů Říčany 1925 B 1734 1770 0
2017/2018 9 Kostelec nad Černými lesy A 1894 1887 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1770 1757 1
2017/2018 8 Kostelec nad Černými lesy A 1861 1887 Žigmund David Sokol Nymburk A 1879 1887 1
2017/2018 7 Kostelec nad Černými lesy A 1861 1887 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice A 1916 1926 1
2017/2018 2 Kostelec nad Černými lesy A 1894 1887 Hinz František Český lev Kolešovice A 1922 1922 1
2017/2018 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1888 1887 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1930 1929 ½
2017/2018 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1894 1887 Švondr Michal Joly Lysá nad Labem F 1953 1939 ½
2017/2018 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1861 1887 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1764 1759 ½
2017/2018 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1861 1887 Souček Milan Sokol Kolín B 1993 1978 1
2017/2018 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1858 1887 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1930 1915 ½
2017/2018 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1858 1887 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1883 1932 ½
2017/2018 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1894 1887 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1747 1
2017/2018 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1894 1887 Nadrchal Tomáš Cayman Pharma Neratovice D 2072 2027 0
2017/2018 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1894 1887 Kronowetter Bořivoj TJ Bohemia Poděbrady A 1898 1879 0
2017/2018 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1894 1887 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1916 1878 0
2017/2018 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1865 1897 Eisner Oldřich ŠK Český Brod A 1801 1798 ½
2016/2017 11 TJ Neratovice C 1870 1916 Aron Oto Caissa Úholičky B 1758 1786 ½
2016/2017 7 TJ Neratovice C 1870 1916 Jindra Josef Sokol na Mělníce A 1608 ½
2016/2017 5 TJ Neratovice C 1870 1916 Saxl Jiří Příbram Baník A 1833 1884 ½
2015/2016 10 Cayman Pharma Neratovice D 1870 1916 Kočí František TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 1
2015/2016 8 Cayman Pharma Neratovice D 1870 1916 Chaloupka Karel TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 ½
2015/2016 2 Cayman Pharma Neratovice D 1870 1916 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1752 ½
2014/2015 5 TJ Neratovice C 1906 1955 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 0
2014/2015 4 TJ Neratovice C 1906 1955 Růžička Miloš DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 0
2014/2015 3 TJ Neratovice C 1906 1955 Zamrazil Jan KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 0
2014/2015 2 TJ Neratovice C 1906 1955 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1929 1947 0
2014/2015 6 Cayman Pharma Neratovice B 1906 1955 Pištík Petr DDM Sokol Nymburk 1995 2007 ½
2014/2015 4 Cayman Pharma Neratovice B 1906 1955 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 1863 1935 0
2013/2014 8 Cayman Pharma D 1924 1989 Kříž Pavel TcJ Sokol na Mělníce B 2027 1963 1
2013/2014 3 Cayman Pharma D 1924 1989 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1895 1907 0
2013/2014 11 TJ Neratovice B 1924 1989 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1905 1932 ½
2013/2014 10 TJ Neratovice B 1924 1989 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 ½
2013/2014 7 TJ Neratovice B 1924 1989 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1951 1967 0
2013/2014 6 TJ Neratovice B 1924 1989 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1978 1982 ½
2013/2014 5 TJ Neratovice B 1924 1989 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2114 2104 0
2013/2014 4 TJ Neratovice B 1924 1989 Kastner Kamil Dolní Kralovice 1976 1946 1
2013/2014 1 TJ Neratovice B 1924 1989 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady 1920 1
2013/2014 10 Cayman Pharma C 1924 1989 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1887 1876 ½
2013/2014 9 Cayman Pharma C 1924 1989 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1910 1885 ½
2013/2014 8 Cayman Pharma C 1924 1989 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem D 1932 1919 0
2013/2014 6 Cayman Pharma C 1924 1989 Soural Karel Sokol Struhařov A 1967 1968 0
2013/2014 5 Cayman Pharma C 1924 1989 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 1
2013/2014 4 Cayman Pharma C 1924 1989 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2017 2024 ½
2013/2014 3 Cayman Pharma C 1924 1989 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 1
2013/2014 2 Cayman Pharma C 1924 1989 Vajčner Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1913 1919 0
2013/2014 1 Cayman Pharma C 1924 1989 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1804 1809 0
2012/2013 9 TJ Neratovice C 1943 2024 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1908 1913 0
2012/2013 8 TJ Neratovice C 1943 2024 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1827 1
2012/2013 6 TJ Neratovice C 1943 2024 Nývlt Miloslav TcJ Sokol na Mělníce B 1762 1786 1
2012/2013 5 TJ Neratovice C 1943 2024 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1993 1837 ½
2012/2013 11 TJ Neratovice B 1943 2024 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1837 1848 1
2012/2013 10 TJ Neratovice B 1943 2024 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1821 1821 ½
2012/2013 9 TJ Neratovice B 1943 2024 Turický David ŠK Zdice A 1804 1
2012/2013 8 TJ Neratovice B 1943 2024 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad A 1790 1817 0
2012/2013 7 TJ Neratovice B 1943 2024 Břečka František Sokol na Mělníce A 1928 1938 0
2012/2013 6 TJ Neratovice B 1943 2024 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 0
2012/2013 5 TJ Neratovice B 1943 2024 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 1
2012/2013 4 TJ Neratovice B 1943 2024 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1881 1904 ½
2012/2013 1 TJ Neratovice B 1943 2024 Aron Oto Caissa Úholičky B 1769 1778 ½
2011/2012 11 TJ Neratovice C 1921 1997 Novotný Roman Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 0
2011/2012 9 TJ Neratovice C 1921 1997 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 1
2011/2012 7 TJ Neratovice C 1921 1997 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz. B 1592 1
2011/2012 6 TJ Neratovice C 1921 1997 Všetečka Jiří Sokol Nymburk B 1759 1
2011/2012 5 TJ Neratovice C 1921 1997 Tichý Petr Spartak Čelákovice A 1941 1933 ½
2011/2012 4 TJ Neratovice C 1921 1997 Břečka František Sokol na Mělníce B 1908 1923 1
2011/2012 3 TJ Neratovice C 1921 1997 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá n/L. E 2027 1979 1
2011/2012 2 TJ Neratovice C 1921 1997 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1798 1805 1
2011/2012 1 TJ Neratovice C 1921 1997 Mažgut Jozef Sokol Brandýs n/L A 1827 1
2011/2012 11 TJ Neratovice B 1921 1997 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1898 1823 1
2011/2012 10 TJ Neratovice B 1921 1997 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy n.Vlt.B 1870 1871 1
2011/2012 9 TJ Neratovice B 1921 1997 Hanibal Kamil Šachklub Města Dobrovice A 1872 1910 1
2011/2012 8 TJ Neratovice B 1921 1997 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1906 1885 0
2011/2012 7 TJ Neratovice B 1921 1997 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1756 0
2011/2012 6 TJ Neratovice B 1921 1997 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1768 1790 ½
2011/2012 5 TJ Neratovice B 1921 1997 Stolz Lubor Český Lev Kolešovice A 1890 1899 1
2011/2012 4 TJ Neratovice B 1921 1997 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1844 1875 1
2011/2012 3 TJ Neratovice B 1921 1997 Pinc Daniel Šachklub Města Dobrovice B 1686 1
2011/2012 2 TJ Neratovice B 1921 1997 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda 1686 1
2011/2012 1 TJ Neratovice B 1921 1997 Vimmer Miloš ŠK Kladno B 1829 1
2010/2011 11 TJ Neratovice B 2002 Cozl David Český lev Kolešovice A 2022 1
2010/2011 10 TJ Neratovice B 2002 Večerka Pavel Sokol na Mělníce A 2087 ½
2010/2011 9 TJ Neratovice B 2002 Maršálek Luboš Caissa Úholičky B 1975 0
2010/2011 8 TJ Neratovice B 2002 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 2028 1
2010/2011 7 TJ Neratovice B 2002 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 ½
2010/2011 5 TJ Neratovice B 2002 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2143 0
2010/2011 4 TJ Neratovice B 2002 Popelka Pavel ŠK Kralupy B 2006 ½
2010/2011 3 TJ Neratovice B 2002 Jerman Richard ŠK Kladno B 2110 0
2010/2011 2 TJ Neratovice B 2002 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 0
2010/2011 1 TJ Neratovice B 2002 Netík Josef AERO Odolena Voda A 1911 1
2010/2011 11 TJ Neratovice C 2002 Hochman Jan ŠK Kladno C 1931 0
2010/2011 10 TJ Neratovice C 2002 Kozlovský Libor ŠK Rakovník B 2014 1
2010/2011 9 TJ Neratovice C 2002 Pokorný Milan Slovan Velvary 2136 1
2010/2011 8 TJ Neratovice C 2002 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou C 1719 1
2010/2011 7 TJ Neratovice C 2002 Buriánek Petr Caissa Úholičky C 1831 0
2010/2011 6 TJ Neratovice C 2002 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 1966 0
2010/2011 5 TJ Neratovice C 2002 Strnad Pavel ŠO TP NOVA Kladno 1877 1
2010/2011 4 TJ Neratovice C 2002 Horký Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem 1968 1
2010/2011 3 TJ Neratovice C 2002 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce B 2041 ½
2010/2011 2 TJ Neratovice C 2002 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1926 1
2010/2011 1 TJ Neratovice C 2002 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1925 1
2009/2010 11 Sokol na Mělníce 2108 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav 2061 ½
2009/2010 10 Sokol na Mělníce 2108 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 0
2009/2010 9 Sokol na Mělníce 2108 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. 2140 ½
2009/2010 8 Sokol na Mělníce 2108 Mazánek David JOLY Lysá n.L. D 1887 0
2009/2010 7 Sokol na Mělníce 2108 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2083 0
2009/2010 6 Sokol na Mělníce 2108 Bechyně Jaroslav Kostelec n.Č.l. 2072 ½
2009/2010 5 Sokol na Mělníce 2108 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2048 0
2009/2010 4 Sokol na Mělníce 2108 Kryšpín Libor AŠ Mladá Boleslav 2070 0
2009/2010 3 Sokol na Mělníce 2108 Snížek Květoslav Kutná Hora B 2013 1
2009/2010 2 Sokol na Mělníce 2108 Souček Milan Sokol Kolín B 2167 0
2009/2010 1 Sokol na Mělníce 2108 Urban Miroslav Sokol Český Brod 1893 ½
2008/2009 11 Sokol na Mělníce 1977 Březina Jindřich Sokol Sendražice 1955 1
2008/2009 10 Sokol na Mělníce 1977 Pauch Jan JOLY Lysá n.L. C 2081 0
2008/2009 9 Sokol na Mělníce 1977 Vinklárek Ondřej Kutná Hora 2143 0
2008/2009 8 Sokol na Mělníce 1977 Novák Václav Bohemia Poděbrady 2050 1
2008/2009 7 Sokol na Mělníce 1977 Plášek Zdeněk Kostelec n.Č.lesy 2072 1
2008/2009 6 Sokol na Mělníce 1977 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2155 0
2008/2009 5 Sokol na Mělníce 1977 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2046 ½
2008/2009 4 Sokol na Mělníce 1977 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2133 1
2008/2009 3 Sokol na Mělníce 1977 Koudelka Ivan Sokol Český Brod 2013 0
2008/2009 2 Sokol na Mělníce 1977 Hanibal Kamil Sokol Mladá Boleslav 1961 1
2008/2009 1 Sokol na Mělníce 1977 Jeřábek Jindřich AŠ Mladá Boleslav 2076 1
2007/2008 11 TJ Sokol na Mělníce 1953 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad 1922 1
2007/2008 10 TJ Sokol na Mělníce 1953 Kříž Pavel DDM Mělník 1868 1
2007/2008 9 TJ Sokol na Mělníce 1953 Doležal Vít TJ Aero Odolena Voda 1924 0
2007/2008 8 TJ Sokol na Mělníce 1953 Havlík Josef Caissa Úholičky "C" 1684 1
2007/2008 7 TJ Sokol na Mělníce 1953 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1867 1
2007/2008 6 TJ Sokol na Mělníce 1953 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1934 ½
2007/2008 5 TJ Sokol na Mělníce 1953 Slapnička Karel MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1840 1
2007/2008 3 TJ Sokol na Mělníce 1953 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2379 0
2007/2008 2 TJ Sokol na Mělníce 1953 Voborník Bořivoj ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1791 1
2007/2008 1 TJ Sokol na Mělníce 1953 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1885 1
2006/2007 6 Praga Praha B 1991 Goldobin Tomáš Sokol Plzeň 1 C 2034 0
2006/2007 3 Praga Praha B 1991 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 2143 0
2005/2006 11 Sokol Tišice 1943 Kopřiva Petr Brandýs n/Labem 1955 0
2005/2006 10 Sokol Tišice 1943 Garšic Petr Bakov n/Jizerou B 2144 0
2005/2006 9 Sokol Tišice 1943 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1771 1
2005/2006 8 Sokol Tišice 1943 Pšenička Oldřich Aero Odolena Voda 1877 1
2005/2006 7 Sokol Tišice 1943 Červinka Pavel DIAREA Neratovice 1821 1
2005/2006 6 Sokol Tišice 1943 Martinec Karel Kralupy n/Vlt B 1889 1
2005/2006 5 Sokol Tišice 1943 Rynt Pavel Kralupy n/Vlt C 2048 0
2005/2006 4 Sokol Tišice 1943 Kříž Pavel DDM Mělník 1880 1
2005/2006 2 Sokol Tišice 1943 Leník Jiří Slovan Velvary 1705 1
2004/2005 9 ŠK AD Jičín 1921 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové 1960 1
2004/2005 8 ŠK AD Jičín 1921 Kykal Zbyněk TJ Nová Paka 1802 1
2004/2005 6 ŠK AD Jičín 1921 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1867 0
2004/2005 5 ŠK AD Jičín 1921 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v P. 2031 0
2004/2005 4 ŠK AD Jičín 1921 Miler Jan Slovan Broumov 1880 0
2004/2005 3 ŠK AD Jičín 1921 Kubec Jiří Sokol Náchod 1873 0
2004/2005 2 ŠK AD Jičín 1921 Papáček Tomáš Panda Rychnov B 1843 1
2004/2005 1 ŠK AD Jičín 1921 Schejbal Josef TJ Hronov 1959 1
2003/2004 12 ŠK AD Jičín Jedlička Luboš ŠK Lípa A 0
2003/2004 9 ŠK AD Jičín Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 8 ŠK AD Jičín Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 0
2003/2004 7 ŠK AD Jičín 1955 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1973 0
2003/2004 6 ŠK AD Jičín 1955 Portych Václav ŠK Lípa B 1812 0
2003/2004 4 ŠK AD Jičín 1955 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 2013 ½
2003/2004 2 ŠK AD Jičín 1955 Dušek Jiří DDM Lokomotiva Trutnov 1825 1
2003/2004 1 ŠK AD Jičín 1955 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2144 0