Hráč Šmíd Jaroslav

Šmíd Jaroslav

User Pic
Jméno: Šmíd Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 1927
ID: 1997
FIDE ID: 316512
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 TJ Dvůr Králové nad Labem 1927 1934 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice 1857 1752 1
2019/2020 3 TJ Dvůr Králové nad Labem 1910 1934 Černoch Vít Šachový klub Jičín B 1957 1982 1
2019/2020 2 TJ Dvůr Králové nad Labem 1910 1934 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2140 2154 ½
2019/2020 1 TJ Dvůr Králové nad Labem 1909 1934 Hubka Luboš TJ Jiskra Jaroměř 1936 1973 ½
2018/2019 11 TJ Dvůr Králové n.L. 1952 1948 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1898 1918 ½
2018/2019 8 TJ Dvůr Králové n.L. 1942 1948 Bláha Milan ŠK Lomnice n.P. 1964 1973 1
2018/2019 7 TJ Dvůr Králové n.L. 1942 1948 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1834 1831 1
2018/2019 6 TJ Dvůr Králové n.L. 1931 1948 Vítová Anna ŠK Lípa B 1782 1801 1
2018/2019 5 TJ Dvůr Králové n.L. 1931 1948 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2021 2016 ½
2018/2019 4 TJ Dvůr Králové n.L. 1946 1960 Mareš Ilja Panda Rychnov n.K. B 1743 1802 0
2018/2019 3 TJ Dvůr Králové n.L. 1934 1960 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1914 1915 1
2018/2019 2 TJ Dvůr Králové n.L. 1934 1960 Ret Adam Josef DDM Třebechovice p.O. 1819 1820 ½
2018/2019 1 TJ Dvůr Králové n.L. 1946 1960 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1872 0 0
2018/2019 10 TJ Pankrác D 1927 1934 Janda Jiří TJ Kobylisy B 2148 2151 ½
2018/2019 9 TJ Pankrác D 1927 1934 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 0
2018/2019 6 TJ Pankrác D 1927 1934 Neuman Zákoucká Adéla ŠK Sokol Vyšehrad C 1918 1950 0
2018/2019 4 TJ Pankrác D 1927 1934 Sedláček Tomáš Dukla B 2029 2038 ½
2018/2019 9 SK Lipa 1942 1948 Kubíče Jakub SK JOLY Lysa nad Labem D 1577 1548 1
2018/2019 7 SK Lipa 1931 1948 Burda Roman TJ Neratovice B 2044 2035 ½
2018/2019 3 SK Lipa 1934 1960 Košnář Martin SK JOLY Lysa nad Labem C 2147 2119 ½
2017/2018 11 TJ Pankrác D 1927 1934 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2110 2105 0
2017/2018 10 TJ Pankrác D 1927 1934 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2170 2184 ½
2017/2018 9 TJ Pankrác D 1927 1934 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 1962 1977 0
2017/2018 6 TJ Pankrác D 1927 1934 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha C 2059 2051 1
2017/2018 5 TJ Pankrác D 1927 1934 Tocháček Michal ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 ½
2017/2018 3 TJ Pankrác D 1927 1934 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2072 2088 0
2017/2018 2 TJ Pankrác D 1927 1934 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha B 2080 2056 1
2017/2018 1 TJ Pankrác D 1927 1934 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2046 2061 ½
2017/2018 11 TJ Dvůr Králové n.L. 1934 1960 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2043 2039 ½
2017/2018 7 TJ Dvůr Králové n.L. 1945 1960 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí 1837 1844 ½
2017/2018 5 TJ Dvůr Králové n.L. 1935 1960 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1769 1779 1
2017/2018 3 TJ Dvůr Králové n.L. 1934 1960 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1931 1969 0
2017/2018 2 TJ Dvůr Králové n.L. 1934 1960 Picek Ivan Slavia Hradec Králové C 1791 1801 0
2017/2018 1 TJ Dvůr Králové n.L. 1958 1982 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1942 1950 ½
2017/2018 8 SK Lipa 1945 1960 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2005 2003 0
2017/2018 6 SK Lipa 1935 1960 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2113 2107 ½
2017/2018 5 SK Lipa 1934 1960 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2045 2019 ½
2017/2018 4 SK Lipa 1934 1960 Cerha Michal TJ Snezka Nachod 2029 2024 ½
2017/2018 3 SK Lipa 1934 1960 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2095 2075 0
2017/2018 2 SK Lipa 1934 1960 Černý Jan 2222 SK Polabiny C 2016 2026 ½
2016/2017 11 TJ Pankrác D 2073 2077 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 0
2016/2017 10 TJ Pankrác D 2073 2077 Janda Jiří Sokol Kobylisy B 2209 2225 0
2016/2017 9 TJ Pankrác D 2073 2077 Málek Martin Sokol Kobylisy C 2070 2069 0
2016/2017 8 TJ Pankrác D 2073 2077 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 0
2016/2017 7 TJ Pankrác D 2073 2077 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 2031 2036 0
2016/2017 6 TJ Pankrác D 2073 2077 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 ½
2016/2017 5 TJ Pankrác D 2073 2077 Hruška Jan Unichess C 2127 2109 ½
2016/2017 3 TJ Pankrác D 2073 2077 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 0
2016/2017 2 TJ Pankrác D 2073 2077 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2069 2072 ½
2016/2017 1 TJ Pankrác D 2073 2077 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2032 2072 ½
2016/2017 10 SK Lipa 2073 2077 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2084 2064 0
2016/2017 9 SK Lipa 2073 2077 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2081 1
2016/2017 7 SK Lipa 2073 2077 Walek Petr Caissa Pivovar Dalesice 2153 2102 ½
2016/2017 6 SK Lipa 2073 2077 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 1917 1912 1
2016/2017 3 SK Lipa 2073 2077 Švub Jan TJ Lanskroun 1920 1931 0
2016/2017 2 SK Lipa 2073 2077 Malivánek Jiří SK Rapid Pardubice B 2104 2108 0
2016/2017 1 SK Lipa 2073 2077 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici 1926 1920 ½
2015/2016 11 TJ Pankrác D 2053 2077 Noha Michal SK OAZA Praha D 1961 1977 0
2015/2016 10 TJ Pankrác D 2053 2077 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2118 2123 0
2015/2016 9 TJ Pankrác D 2053 2077 Ševčík Zdeněk Kbelská šachová reprezentace 1895 1902 1
2015/2016 8 TJ Pankrác D 2053 2077 Komprda Pavel USK Praha A 2051 2062 ½
2015/2016 7 TJ Pankrác D 2053 2077 Paulovič Milan Sokol Praha-Kobylisy D 1819 1831 1
2015/2016 6 TJ Pankrác D 2053 2077 Hollan Martin SK OAZA Praha C 2218 2171 0
2015/2016 5 TJ Pankrác D 2053 2077 Gáj Miloš Unichess D 1978 1992 1
2015/2016 4 TJ Pankrác D 2053 2077 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1938 1967 1
2015/2016 3 TJ Pankrác D 2053 2077 Bicek Richard Viktoria Žižkov B 2031 2043 1
2015/2016 1 TJ Pankrác D 2053 2077 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad F 2039 2023 0
2015/2016 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 ½
2015/2016 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2214 2241 ½
2015/2016 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2130 2116 ½
2015/2016 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 1
2015/2016 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2086 2101 0
2015/2016 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 0
2015/2016 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 ½
2015/2016 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 ½
2015/2016 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice B 2083 2086 0
2015/2016 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 0
2015/2016 11 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Vlach Karel TJ Sokol Hradec Králové A 2094 2108 0
2015/2016 9 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř A 2054 2003 0
2015/2016 8 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Miler Jiří Slovan Broumov A 2009 2023 1
2015/2016 7 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Švéda Lubomír TJ CIS Lázně Bělohrad A 1857 1884 ½
2015/2016 6 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Jezbera Jiří DDM Třebechovice pod Orebem 2101 2112 0
2015/2016 5 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2291 2323 0
2015/2016 4 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2169 2155 ½
2015/2016 3 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Machlowski Slawomir Region Panda B 2096 2159 ½
2015/2016 2 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín D 2188 2175 ½
2015/2016 1 TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice A 2112 2121 0
2014/2015 11 TJ Pankrác D 2084 2092 Háse Pavel TJ Praga Praha B 2036 2040 1
2014/2015 10 TJ Pankrác D 2084 2092 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 ½
2014/2015 8 TJ Pankrác D 2084 2092 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2129 2128 ½
2014/2015 7 TJ Pankrác D 2084 2092 Macháček Otakar USK Praha A 2025 2007 1
2014/2015 6 TJ Pankrác D 2084 2092 Holub Jan SK Loko Praha B 2115 2110 0
2014/2015 5 TJ Pankrác D 2084 2092 Štolc Martin Viktoria Žižkov B 2006 2011 ½
2014/2015 4 TJ Pankrác D 2084 2092 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2164 2158 0
2014/2015 3 TJ Pankrác D 2084 2092 Koudelka Ivan Bohemians Praha D 2057 2029 0
2014/2015 2 TJ Pankrác D 2084 2092 Výprachtický David SK OAZA Praha C 2121 2136 0
2014/2015 1 TJ Pankrác D 2084 2092 Gáj Miloš Unichess ČSOB E 2017 2028 1
2014/2015 11 ŠK Lípa B 2084 2092 Wagner Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1992 1927 0
2014/2015 10 ŠK Lípa B 2084 2092 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2102 2100 1
2014/2015 7 ŠK Lípa B 2084 2092 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 1
2014/2015 6 ŠK Lípa B 2084 2092 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1942 1954 0
2014/2015 5 ŠK Lípa B 2084 2092 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 1
2014/2015 4 ŠK Lípa B 2084 2092 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1975 1969 ½
2014/2015 3 ŠK Lípa B 2084 2092 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 ½
2014/2015 1 ŠK Lípa B 2084 2092 Marek Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1913 1924 1
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1952 1938 1
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 0
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 ½
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2105 2106 1
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2104 2095 1
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 ½
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 ½
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2078 2049 ½
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny B 2050 2094 ½
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Flašar Jaroslav ŠK AD Jičín B 2013 1986 0
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 0
2013/2014 10 TJ Pankrác D 2042 2043 Budinský Petr ŠK PORG Classical Chess 1943 1982 ½
2013/2014 9 TJ Pankrác D 2042 2043 Obrázek Karel USK Praha A 1923 1926 1
2013/2014 7 TJ Pankrác D 2042 2043 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha B 1849 1818 1
2013/2014 6 TJ Pankrác D 2042 2043 Hlinka Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1942 1
2013/2014 4 TJ Pankrác D 2042 2043 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 1
2013/2014 3 TJ Pankrác D 2042 2043 Krupička Josef ŠK Smíchov A 2015 1966 1
2013/2014 2 TJ Pankrác D 2042 2043 Pachmann Otakar SK Loko Praha B 2072 1943 1
2013/2014 1 TJ Pankrác D 2042 2043 Hruška Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2107 2088 ½
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2055 2058 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 0
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2180 2176 0
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1939 1975 ½
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Švub Jan ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 1
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 ½
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1857 1953 ½
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička 2020 2044 1
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 2035 2034 0
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2171 0
2013/2014 11 ŠK Lípa B 2042 2043 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 2009, o.s. 1936 1922 ½
2013/2014 10 ŠK Lípa B 2042 2043 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2037 2090 1
2013/2014 9 ŠK Lípa B 2042 2043 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1931 1936 1
2013/2014 8 ŠK Lípa B 2042 2043 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 1
2013/2014 7 ŠK Lípa B 2042 2043 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín C 2138 2133 ½
2013/2014 6 ŠK Lípa B 2042 2043 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2026 2086 1
2013/2014 4 ŠK Lípa B 2042 2043 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2080 2088 ½
2013/2014 3 ŠK Lípa B 2042 2043 Mrověc Jan TJ Hronov 2076 2080 0
2013/2014 2 ŠK Lípa B 2042 2043 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2075 2094 ½
2013/2014 1 ŠK Lípa B 2042 2043 Žižka Jan NIKI TJ Náchod B 1892 1907 1
2012/2013 11 ŠK Lípa A 2009 2008 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1778 1560 1
2012/2013 10 ŠK Lípa A 2009 2008 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 1
2012/2013 9 ŠK Lípa A 2009 2008 Rigo Vít TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1805 1763 1
2012/2013 8 ŠK Lípa A 2009 2008 Tomášů Martin ŠK Sobotka 1653 1695 1
2012/2013 7 ŠK Lípa A 2009 2008 DDM Třebechovice p.O. 1
2012/2013 6 ŠK Lípa A 2009 2008 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1782 1933 1
2012/2013 5 ŠK Lípa A 2009 2008 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1697 1698 1
2012/2013 4 ŠK Lípa A 2009 2008 Sajdl Jan ŠK AD Jičín C 1331 1
2012/2013 3 ŠK Lípa A 2009 2008 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1756 1754 1
2012/2013 2 ŠK Lípa A 2009 2008 Dvořák David ŠK Lípa B 1817 1775 1
2012/2013 11 ŠK Lípa D 2009 2008 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2019 ½
2012/2013 10 ŠK Lípa D 2009 2008 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 1
2012/2013 8 ŠK Lípa D 2009 2008 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 ½
2012/2013 7 ŠK Lípa D 2009 2008 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2095 2064 ½
2012/2013 5 ŠK Lípa D 2009 2008 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1981 1978 1
2012/2013 4 ŠK Lípa D 2009 2008 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1710 1
2012/2013 3 ŠK Lípa D 2009 2008 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 1
2012/2013 1 ŠK Lípa D 2009 2008 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 ½
2011/2012 11 Sokol Zaječice 2005 1995 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 1987 2011 0
2011/2012 10 Sokol Zaječice 2005 1995 Houška Bronislav TJ ŠO Chrudim 2026 2030 ½
2011/2012 9 Sokol Zaječice 2005 1995 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2243 2214 ½
2011/2012 8 Sokol Zaječice 2005 1995 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1893 1907 0
2011/2012 7 Sokol Zaječice 2005 1995 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 ½
2011/2012 5 Sokol Zaječice 2005 1995 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1985 1993 0
2011/2012 4 Sokol Zaječice 2005 1995 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2186 2185 0
2011/2012 3 Sokol Zaječice 2005 1995 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2073 2060 ½
2011/2012 1 Sokol Zaječice 2005 1995 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 ½
2011/2012 10 ŠK Polymar Lípa A 2005 1995 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1862 1
2011/2012 9 ŠK Polymar Lípa A 2005 1995 Zatloukal Václav Panda Rychnov n. Kněžnou B 2045 2014 0
2011/2012 8 ŠK Polymar Lípa A 2005 1995 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové C 2042 2044 ½
2011/2012 4 ŠK Polymar Lípa A 2005 1995 Štěpán Michal Slovan Broumov 2050 2056 0
2011/2012 3 ŠK Polymar Lípa A 2005 1995 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1970 1977 1
2010/2011 11 ŠK Polymar Lípa A 2015 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1912 1
2010/2011 8 ŠK Polymar Lípa A 2015 Gregor Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 1700 ½
2010/2011 7 ŠK Polymar Lípa A 2015 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1802 ½
2010/2011 2 ŠK Polymar Lípa A 2015 Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa B 1834 0
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa A 2015 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1971 ½
2010/2011 8 Sokol Zajecice 2015 Vojtěch Ladislav SK Caissa Trebic B 2093 ½
2010/2011 2 Sokol Zajecice 2015 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 ½
2009/2010 9 ŠK Polymar Lípa B 2066 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2041 0
2009/2010 8 ŠK Polymar Lípa B 2066 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2134 ½
2009/2010 7 ŠK Polymar Lípa B 2066 Schejbal Josef TJ Hronov 1990 ½
2009/2010 6 ŠK Polymar Lípa B 2066 Rigo Vít TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1573 1
2009/2010 3 ŠK Polymar Lípa B 2066 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1980 0
2009/2010 2 ŠK Polymar Lípa B 2066 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1960 ½
2009/2010 11 ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2219 ½
2009/2010 7 ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 Soukal Rudolf TJ Dukla Praha 2086 0
2009/2010 5 ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 Vavřinec Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2081 1
2009/2010 4 ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2100 0
2009/2010 3 ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 Michálek František Sokol Kolín 2138 0
2009/2010 2 ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 Groh Jiří Desko Liberec 1988 ½
2009/2010 1 ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Zaječice A 2049 Krejčí Dalibor ŠK Kuřim KME-DDM A 1847 1
2008/2009 10 TJ Sokol Zaječice A 2049 Milostný Miloš ŠK Caissa Třebíč A 2005 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Zaječice A 2049 Motáček Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2084 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Zaječice A 2049 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1968 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Zaječice A 2049 Bukáček Lubomír TJ Žďár n. Sázavou A 2015 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Zaječice A 2049 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2075 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Zaječice A 2049 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo A 1999 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Zaječice A 2049 Michálek Miroslav ŠK Caissa Třebíč B 1790 1
2008/2009 3 TJ Sokol Zaječice A 2049 Pehal Luděk Pila Ořechov A 1663 1
2008/2009 2 TJ Sokol Zaječice A 2049 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2001 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Zaječice A 2049 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 ½
2008/2009 11 ŠK Lípa A 2049 Palkovský Tomáš NIKI TJ Náchod C 1461 1
2008/2009 10 ŠK Lípa A 2049 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2006 ½
2008/2009 9 ŠK Lípa A 2049 Ježek Adam ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 1
2008/2009 6 ŠK Lípa A 2049 Nedbal Radek Šachklub AD Jičín B 1744 1
2008/2009 5 ŠK Lípa A 2049 Szydelko Marcin Slovan Broumov ½
2008/2009 3 ŠK Lípa A 2049 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod A 1962 ½
2008/2009 2 ŠK Lípa A 2049 Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa B 1805 1
2007/2008 11 ŠK Lípa 1950 Buchar Petr Šachklub AD Jičín 2087 ½
2007/2008 10 ŠK Lípa 1950 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř 1813 ½
2007/2008 6 ŠK Lípa 1950 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 0
2007/2008 5 ŠK Lípa 1950 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1905 1
2007/2008 3 ŠK Lípa 1950 Neubauer Vilém TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 1
2007/2008 2 ŠK Lípa 1950 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2003 1
2007/2008 11 ŠK Lípa C 1950 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1928 1
2007/2008 10 ŠK Lípa C 1950 Pelíšek Daniel TJ Dvůr Králové n. Labem B 1499 1
2007/2008 9 ŠK Lípa C 1950 Luštinec Vladimír TJ Lázně Bělohrad 2003 1
2007/2008 8 ŠK Lípa C 1950 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1791 1
2007/2008 7 ŠK Lípa C 1950 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1765 1
2007/2008 6 ŠK Lípa C 1950 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1721 0
2007/2008 5 ŠK Lípa C 1950 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1638 1
2007/2008 4 ŠK Lípa C 1950 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1758 1
2007/2008 3 ŠK Lípa C 1950 Kučera Daniel TJ Tatran Hostinné 1696 1
2007/2008 2 ŠK Lípa C 1950 Dvořák David ŠK Lípa B 1747 1
2007/2008 1 ŠK Lípa C 1950 Kuta Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 1717 1
2006/2007 11 ŠK Lípa C 1957 Matonoha Ctirad TJ Lázně Bělohrad 2105 1
2006/2007 10 ŠK Lípa C 1957 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice B 1367 0
2006/2007 6 ŠK Lípa C 1957 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1962 ½
2006/2007 5 ŠK Lípa C 1957 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem B 2022 ½
2006/2007 4 ŠK Lípa C 1957 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1795 0
2006/2007 3 ŠK Lípa C 1957 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové E 1930 ½
2006/2007 2 ŠK Lípa C 1957 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1891 ½
2006/2007 11 ŠK Lípa 1957 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1885 ½
2006/2007 10 ŠK Lípa 1957 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1975 1
2006/2007 8 ŠK Lípa 1957 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1896 0
2006/2007 6 ŠK Lípa 1957 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 1768 1
2006/2007 1 ŠK Lípa 1957 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1739 1
2005/2006 10 AVE-Kontakt Pardubice 2063 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2083 0
2005/2006 8 AVE-Kontakt Pardubice 2063 Možná Eva TJ Pankrác B 2054 1
2005/2006 4 AVE-Kontakt Pardubice 2063 Březovský Milan TJ Praga Praha B 2129 0
2005/2006 10 ŠK Lípa A 2063 Cerha Michal Sokol Náchod 2023 0
2005/2006 9 ŠK Lípa A 2063 Lipták Pavel Sklípek Spartak Vrchlabí 2074 0
2005/2006 8 ŠK Lípa A 2063 Dvořák Miloš Panda RWT Rychnov n.K. B 1681 1
2005/2006 6 ŠK Lípa A 2063 Kříž Milan ŠK AD Jičín 1817 1
2005/2006 5 ŠK Lípa A 2063 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkr. 1973 ½
2005/2006 4 ŠK Lípa A 2063 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1571 1
2005/2006 3 ŠK Lípa A 2063 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1803 ½
2005/2006 2 ŠK Lípa A 2063 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové C 1982 ½
2005/2006 1 ŠK Lípa A 2063 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1664 1
2004/2005 11 ŠK Lípa A 2065 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1814 ½
2004/2005 10 ŠK Lípa A 2065 Mrověc Jan Sokol Náchod 1697 1
2004/2005 9 ŠK Lípa A 2065 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov B 2028 ½
2004/2005 7 ŠK Lípa A 2065 Macháček Luděk Slovan Broumov 1956 0
2004/2005 6 ŠK Lípa A 2065 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2132 ½
2004/2005 5 ŠK Lípa A 2065 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové 1960 ½
2004/2005 4 ŠK Lípa A 2065 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2018 ½
2004/2005 3 ŠK Lípa A 2065 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1887 ½
2004/2005 2 ŠK Lípa A 2065 Portych Václav ŠK Lípa B 1853 1
2004/2005 1 ŠK Lípa A 2065 Jezbera Jiří Jiskra Hořice v P. 1996 ½
2004/2005 11 AVE - Kontakt Pardubice 2065 Sýkora Robert TJ Praga Praha 2144 1
2004/2005 6 AVE - Kontakt Pardubice 2065 Skála Jaromír Stadion Kutná Hora 1964 ½
2004/2005 3 AVE - Kontakt Pardubice 2065 Lipták Pavel Sklípek Spartak Vrchlabí 2025 0
2003/2004 13 ŠK Lípa A Nun Josef Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 12 ŠK Lípa A Turčín Jan ŠK AD Jičín ½
2003/2004 11 ŠK Lípa A Geissel Josef Sokol Nová Paka 1
2003/2004 10 ŠK Lípa A Kvasničák Josef DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 9 ŠK Lípa A Čechura Petr Sněžka TJ Náchod ½
2003/2004 8 ŠK Lípa A Pražák Luděk Sokol Náchod ½
2003/2004 7 ŠK Lípa A 2046 Krejčová Kateřina TJ Dvůr Králové nad Labem 1826 ½
2003/2004 5 ŠK Lípa A 2046 Jonáš Vlastimil Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2056 ½
2003/2004 3 ŠK Lípa A 2046 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 2006 ½
2003/2004 2 ŠK Lípa A 2046 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 1
2003/2004 9 Spartak Vlašim 2046 Pošta Petr AVE - Kontakt Pardubice 2180 ½
2003/2004 8 Spartak Vlašim 2046 Jaček Miloslav Emerge Mladá Boleslav 2157 0
2003/2004 5 Spartak Vlašim 2046 Keller Daniel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2119 ½
2003/2004 2 Spartak Vlašim 2046 Trojan Luboš Synthesia Pardubice B 2098 0