Hráč Skýpala Ondřej

Skýpala Ondřej

User Pic
Jméno: Skýpala Ondřej
Oddíl: TJ Kobylisy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2019
Elo mezinárodní: 2016
ID: 37553
FIDE ID: 366285
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 TJ Aero Odolena Voda B 1972 1943 Mehes Martin Sokol Buštěhrad D 0 1320 1
2018/2019 6 TJ Aero Odolena Voda B 1972 1943 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno B 0 1808 1
2018/2019 5 TJ Aero Odolena Voda B 1884 1780 Klasna Jaroslav Sokol Brandýs nad Labem B 0 1731 1
2018/2019 7 TJ Kobylisy 1987 1943 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1963 1986 ½
2018/2019 6 TJ Kobylisy 1987 1943 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1971 1886 ½
2018/2019 5 TJ Kobylisy 1987 1943 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek B 1486 1444 1
2018/2019 4 TJ Kobylisy 1987 1943 Nguyen Thai Dai Vinh Interchess Frýdek-Místek 1956 1927 1
2018/2019 3 TJ Kobylisy 1972 1943 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 1990 1965 1
2018/2019 2 TJ Kobylisy 1884 1780 Finěk Václav Desko Liberec 1863 1858 1
2018/2019 1 TJ Kobylisy 1702 1780 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1916 1910 1
2018/2019 11 TJ AERO Odolena Voda A 2013 1943 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1797 1822 1
2018/2019 10 TJ AERO Odolena Voda A 2013 1943 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1907 1931 1
2018/2019 9 TJ AERO Odolena Voda A 2010 1943 Picek Miroslav TJ Neratovice D 1902 1912 ½
2018/2019 8 TJ AERO Odolena Voda A 2010 1943 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1791 1795 1
2018/2019 4 TJ AERO Odolena Voda A 1884 1780 Štěpánek Svatopluk Sokol Hostivice A 1816 1848 1
2018/2019 3 TJ AERO Odolena Voda A 1756 1780 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1877 1873 1
2018/2019 1 TJ AERO Odolena Voda A 1702 1780 Pokorná Jana ŠK Rakovník A 1657 1635 1
2018/2019 11 TJ Kobylisy E 2016 2019 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1884 ½
2018/2019 9 TJ Kobylisy E 2016 2019 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2073 2059 0
2018/2019 8 TJ Kobylisy E 2016 2019 Kasalický Petr Dukla D 2092 2069 ½
2018/2019 6 TJ Kobylisy E 2016 2019 Kunc Jan ŠK Smíchov A 1976 1876 ½
2018/2019 5 TJ Kobylisy E 2016 2019 Štolba Miloš ŠK Mahrla B 2040 2042 1
2018/2019 4 TJ Kobylisy E 2016 2019 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha E 2040 2054 0
2018/2019 3 TJ Kobylisy E 2016 2019 Babička Michal Unichess D 2002 2018 1
2018/2019 2 TJ Kobylisy E 2016 2019 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2023 2021 ½
2018/2019 7 TJ Kobylisy 1972 1943 Finěk Václav Desko Liberec 1915 2046 1
2018/2019 6 TJ Kobylisy 1972 1943 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 1990 1965 1
2018/2019 5 TJ Kobylisy 1884 1780 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1931 1930 0
2018/2019 4 TJ Kobylisy 1702 1780 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 2006 1997 0
2018/2019 3 TJ Kobylisy 1702 1780 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2099 2111 ½
2018/2019 2 TJ Kobylisy 1702 1780 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 2006 1985 0
2018/2019 1 TJ Kobylisy 1702 1780 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1916 1910 1
2017/2018 11 TJ Kobylisy D 2016 2019 Koller Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1811 1786 1
2017/2018 7 TJ Kobylisy D 2016 2019 Martirosyan Artyom ŠK Aurora 1216 1590 1
2017/2018 5 TJ Kobylisy D 2016 2019 Rada Miroslav Unichess D 1910 1924 0
2017/2018 7 TJ Kobylisy 1884 1899 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 1870 1860 0
2017/2018 6 TJ Kobylisy 1884 1899 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek 1889 1829 0
2017/2018 5 TJ Kobylisy 1884 1899 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1825 1802 0
2017/2018 4 TJ Kobylisy 1884 1899 Vojta Jakub Spartak Vlašim 2047 2087 ½
2017/2018 3 TJ Kobylisy 1850 1899 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 1900 1825 0
2017/2018 2 TJ Kobylisy 1851 1899 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1692 1723 ½
2017/2018 1 TJ Kobylisy 1700 1745 Brůna Matouš Desko Liberec 1400 1422 1
2017/2018 9 TJ AERO Odolena Voda A 1830 1899 Hroník Petr JAWA Brodce A 1911 1922 1
2017/2018 8 TJ AERO Odolena Voda A 1830 1899 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1765 1753 ½
2017/2018 7 TJ AERO Odolena Voda A 1850 1899 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1798 1798 1
2017/2018 6 TJ AERO Odolena Voda A 1850 1899 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1647 1677 ½
2017/2018 5 TJ AERO Odolena Voda A 1851 1899 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 1
2017/2018 4 TJ AERO Odolena Voda A 1851 1899 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1742 1755 0
2017/2018 3 TJ AERO Odolena Voda A 1851 1899 Hataš Radim Caissa Roztoky B 1685 1716 1
2017/2018 1 TJ AERO Odolena Voda A 1700 1745 Plháček Václav TJ Hostivice A 1699 1728 1
2017/2018 7 TJ Kobylisy 1850 1899 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 1900 1825 0
2017/2018 6 TJ Kobylisy 1850 1899 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1678 1723 ½
2017/2018 5 TJ Kobylisy 1851 1899 Hlavina Matouš ŠK Karlovy Vary 1820 1685 ½
2017/2018 4 TJ Kobylisy 1700 1745 Rolinková Lucie ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 1
2017/2018 3 TJ Kobylisy 1700 1745 Civín Dominik Klub Šachistů Říčany 1925 1838 1840 ½
2017/2018 2 TJ Kobylisy 1700 1745 Brůna Matouš Desko Liberec 1400 1422 1
2017/2018 1 TJ Kobylisy 1700 1745 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1457 1514 1
2016/2017 7 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 ½
2016/2017 6 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1582 1653 ½
2016/2017 5 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Hartingerová Martina Šachy Hošťálková 1694 1679 1
2016/2017 4 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 0
2016/2017 3 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad 1607 1557 1
2016/2017 2 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2016/2017 1 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1789 1732 0
2016/2017 7 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2070 1976 0
2016/2017 6 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1789 1732 0
2016/2017 5 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad 1607 1557 1
2016/2017 4 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 0
2016/2017 3 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 1
2016/2017 2 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2016/2017 1 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 0
2015/2016 11 TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 Černý Jaroslav Karbo Benátky A 1709 ½
2015/2016 10 TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 Lavrinčík Pavel ŠK Kralupy B 1827 1847 0
2015/2016 6 TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 Blažek Jiří Sokol Mladá Boleslav C 1857 1857 ½
2015/2016 5 TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 Bartoň Václav Cayman Pharma Neratovice E 1346 1
2015/2016 3 TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 Kočí František TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 1
2015/2016 2 TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 Wagner Adam Sokol Brandýs n. L. A 1480 1
2015/2016 1 TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 Partl Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 ½
2015/2016 11 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Sladká Hana ŠK Zlonice 1638 1
2015/2016 10 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Urban Milan ŠO TP Nova Kladno "B" 1335 1
2015/2016 9 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice G 1633 ½
2015/2016 8 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1544 ½
2015/2016 7 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Seiner František TJ Kralupy nad Vltavou D 1744 1656 ½
2015/2016 6 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Leník Jiří ŠK Velvary B 1610 1
2015/2016 5 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Kabát Jiří ŠO STOCHOV 1737 ½
2015/2016 4 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Bartoň Václav Cayman Pharma Neratovice F 1346 1
2015/2016 3 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1738 1759 0
2015/2016 2 T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 Rédl Václav TJ Český Lev Kolešovice C 1530 1
2015/2016 7 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Truksa Václav Šachklub Sokol Klatovy 1698 1701 0
2015/2016 6 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 1
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2015/2016 3 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Zlámaná Anna Klub Šachistů Říčany 1925 1524 1826 ½
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 0
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 1
2015/2016 6 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno 1634 1607 1
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny B 1482 1511 ½
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 Zlámaná Anna Klub Šachistů Říčany 1925 1524 1826 ½
2014/2015 11 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Beneš Matěj ŠK Velvary B 1000 1
2014/2015 10 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Vaňková Veronika Sokol Buštěhrad D 1312 1590 1
2014/2015 9 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Hlaváček Bedřich Caissa Úholičky D 1519 1
2014/2015 8 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1961 1826 ½
2014/2015 7 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1608 1
2014/2015 6 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Honzík Jiří ŠO Stochov 1625 1
2014/2015 5 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 1
2014/2015 4 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad E 1651 1639 1
2014/2015 3 TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad C 1730 1779 0
2014/2015 11 TJ AERO Odolena Voda A 1578 1578 Pokorný Václav ŠK Rakovník C 1317 1
2014/2015 9 TJ AERO Odolena Voda A 1578 1578 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1724 1710 1
2014/2015 8 TJ AERO Odolena Voda A 1578 1578 Neuman Petr ŠK Velvary A 1000 1
2014/2015 6 TJ AERO Odolena Voda A 1578 1578 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad B 1452 1
2014/2015 3 TJ AERO Odolena Voda A 1578 1578 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno A 1725 0
2014/2015 2 TJ AERO Odolena Voda A 1578 1578 Šavrda Jan ŠK Kralupy B 1712 0
2014/2015 11 Sokol Praha - Kobylisy A 1578 1578 Schwarzová Natálie TJ Sokol Domažlice 1270 ½
2014/2015 10 Sokol Praha - Kobylisy A 1578 1578 Heinrich Dominik ŠK 64 Plzeň 1160 1
2014/2015 9 Sokol Praha - Kobylisy A 1578 1578 CHESS Most B 1
2014/2015 8 Sokol Praha - Kobylisy A 1578 1578 Klabečková Bára ŠK Slavoj Litoměřice 1000 1
2014/2015 7 Sokol Praha - Kobylisy A 1578 1578 Lang David Sokol Buštěhrad B 1280 1
2014/2015 3 Sokol Praha - Kobylisy A 1578 1578 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov 1277 1
2014/2015 2 Sokol Praha - Kobylisy A 1578 1578 Vincíbr Vojtěch ŠK Karlovy Vary 1109 1
2014/2015 1 Sokol Praha - Kobylisy A 1578 1578 Bartošová Kateřina Karlovarský šachklub Tietz 1250 1
2013/2014 11 TJ AERO Odolena Voda A 1472 Tiller Michal ŠK Spartak Čelákovice A 1100 1
2013/2014 10 TJ AERO Odolena Voda A 1472 Silaštík Petr TcJ Sokol na Mělníce B 1000 0
2013/2014 7 TJ AERO Odolena Voda A 1472 Košičár Lukáš TJ Kralupy nad Vltavou C 1293 ½
2013/2014 4 TJ AERO Odolena Voda A 1472 Utratil Ferdinand Cayman Pharma D 1524 1
2013/2014 3 TJ AERO Odolena Voda A 1472 Švec Jiří Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1587 0
2013/2014 2 TJ AERO Odolena Voda A 1472 Mazánek David ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1938 1863 0
2013/2014 1 TJ AERO Odolena Voda A 1472 Košičár Milan TJ Kralupy nad Vltavou B 1698 ½
2013/2014 11 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Černý Jaroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 0
2013/2014 10 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Kolář Bořivoj Joly Lysá nad Labem H 1335 1
2013/2014 9 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Gabriel Patrik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1451 ½
2013/2014 8 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice F 1643 1538 1
2013/2014 7 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 ½
2013/2014 6 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1582 ½
2013/2014 5 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Utratil Ferdinand Cayman Pharma Neratovice E 1524 0
2013/2014 4 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem G 1535 ½
2013/2014 3 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice E 1585 0
2013/2014 1 TJ AERO Odolena Voda B 1472 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce C 1678 ½
2013/2014 6 Sokol Buštěhrad A 1472 Kufel Pavol ŠK Teplice 1250 ½
2013/2014 5 Sokol Buštěhrad A 1472 ŠK Spartak Ústí n.L. 1
2012/2013 11 ŠK Kralupy 1250 Žalud Pavel ŠK Tachov 1100 1
2012/2013 6 ŠK Kralupy 1250 Nguyen Thai Dai Vinh ŠK Praha Smíchov 1100 0
2012/2013 5 ŠK Kralupy 1250 Němcová Karin SK OAZA Praha 1590 1526 0
2012/2013 2 ŠK Kralupy 1250 Pham Roman Chess Most C 1323 1
2012/2013 1 ŠK Kralupy 1250 Polanský Adam Luboš Chess Most B 1475 1
2012/2013 10 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Bartoň Václav Cayman Pharma Neratovice D 1379 1
2012/2013 9 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou D 1730 1708 ½
2012/2013 8 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad E 1250 ½
2012/2013 7 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Bulín Jakub Caissa Úholičky D 1000 1
2012/2013 6 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Wagner Adam TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1250 1
2012/2013 5 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Nejedlý Martin Cayman Pharma Neratovice D 1100 0
2012/2013 4 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Gruber Tomáš ŠK Kralupy nad Vltavou D 1728 1728 ½
2012/2013 2 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Bulín Jakub Caissa Úholičky D 1000 1
2012/2013 1 TJ AERO Odolená Voda B 1250 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1505 1
2010/2011 9 AERO Odolena Voda A 1000 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 0