Hráč Pospěch Roman

Pospěch Roman

User Pic
Jméno: Pospěch Roman
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1978
Elo mezinárodní: 1960
ID: 1348
FIDE ID: 311197
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1960 1978 Purnoch Josef TJ Neratovice C 2142 2134 0
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1968 1978 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2027 2031 0
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1972 1974 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1905 1919 1
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1968 1974 Cozl David Český lev Kolešovice A 1961 1977 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1957 1974 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk A 1912 1916 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1947 1967 Šilhan Petr Cayman Pharma Neratovice C 2041 2042 0
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 F 1968 1974 Zvára David ŠK Český Brod A 2147 2131 ½
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 F 1957 1974 Královský Martin ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1994 2004 1
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 F 1957 1974 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1967 1929 0
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 F 1957 1974 Maláč Petr Šachklub města Dobrovice B 2003 1999 ½
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 F 1947 1967 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1958 1986 1
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 F 1947 1967 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 E 1854 1628 1
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 F 1947 1967 Daniel Jiří Joly Lysá nad Labem F 1937 1938 ½
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 F 1947 1967 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1970 1938 ½
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 F 1938 1967 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1890 1885 1
2018/2019 11 Dukla D 1960 1978 Popper Tomáš Unichess D 2056 2044 0
2018/2019 10 Dukla D 1960 1978 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 2056 2045 ½
2018/2019 9 Dukla D 1960 1978 Plašil Petr TJ Kobylisy C 1963 1965 ½
2018/2019 8 Dukla D 1960 1978 Růžička Filip TJ Kobylisy E 1766 1848 ½
2018/2019 7 Dukla D 1960 1978 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 1934 1956 ½
2018/2019 4 Dukla D 1960 1978 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1999 2000 0
2018/2019 2 Dukla D 1960 1978 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla B 1998 1996 ½
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1960 1978 Kovářová Oxana Unichess Ž 1676 1704 1
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1960 1978 Strnad Václav ŠK Praha - Smíchov C 0 1593 1
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1960 1978 Krajl Zdeněk ŠK Loko Praha C 0 1669 1
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1960 1978 Kvapil Jaroslav Kbel.šach. reprezentace B 0 1605 1
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1960 1978 Fuchs Lukáš USK Praha B 1776 1776 1
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1960 1978 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice B 0 1639 1
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1960 1978 Klaus Václav GROP D 1975 1980 1
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1713 1723 1
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník B 1867 1839 ½
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 Škvor Jiří Sokol Neveklov 0 1592 1
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 Hroník Petr JAWA Brodce B 1911 1922 ½
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 Sasyn Stanislav Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 ½
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 Soural Karel TJ Sokol Struhařov A 1951 1948 1
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 Forman Miroslav TJ Kavalier Sázava A 1826 1831 0
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 Pastrnek Michal Klub šachistů Říčany 1925 G 1531 1582 1
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 1999 2055 0
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2074 2083 0
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2320 2329 0
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 ½
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2314 2323 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Hánl František ŠK Liběhrad Libčice A 1893 1884 0
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1990 2022 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2031 2007 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 1980 2026 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2019 1970 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Kovář Karel JAWA Brodce A 2049 2060 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.l. B 2074 2071 ½
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1932 1935 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2117 2116 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 2027 2011 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Štěpánek Stanislav Sokol Pečky A 1905 1913 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Soural Jan Sokol Struhařov A 2213 2228 1
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2184 2192 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2005 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Hroník Petr JAWA Brodce B 2006 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Hudec Ondřej Sokol Pečky A 1913 0
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1924 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.Labem D 1952 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Vrabec Miloš Kostelec nad Č.l. B 2138 0
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1954 Grečný Karol Sokol Struhařov 2007 ½
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 1954 Šulc Jaromír ŠK Kladno B 2034 1
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 1954 Skácel Jan JAWA Brodce 2043 ½
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1954 Lánský Petr Kralupy n.Vltavou B 1772 ½
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 1954 Grulich Jiří Rakovník 2032 ½
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 1954 Stluka Petr Pyrit Příbram 2183 0
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1954 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2089 ½
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 1954 Skřivánek Jan Kralupy n.Vltavou A 2186 0
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 1954 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany B 2081 ½
2009/2010 1 Biomedica Říčany C 1954 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2236 ½
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 1954 Vlček Marek Caissa Úholičky 1970 0
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 1954 Stolz Lubor Spartak Žebrák 1962 ½
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 1987 Maršálek Luboš MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 ½
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 1987 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1904 ½
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 1987 Hůrka Jiří ŠK Kladno B 1782 ½
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 1987 Žamboch Jiří MONTAKO Kralupy n.V. B 1737 ½
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 1987 Cozl David Spartak Žebrák 1927 0
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 1987 Macků Emil JAWA Brodce 1994 0
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 1987 Havlíček Pavel Biomedica Říčany C 1638 ½
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 1987 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2069 1
2006/2007 7 Biomedica Říčany B 1982 Vajčner Jiří Joly Lysá n.L. C 1889 ½
2006/2007 6 Biomedica Říčany B 1982 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2125 ½
2006/2007 5 Biomedica Říčany B 1982 Dědík Zdeněk Sokol Nymburk 1554 1
2006/2007 4 Biomedica Říčany B 1982 Uhlíř Václav Sokol Sendražice 1818 ½
2006/2007 3 Biomedica Říčany B 1982 Hála Viktor Sokol Kolín B 2088 0
2006/2007 2 Biomedica Říčany B 1982 Rosenbaum Vít Biomedica Říčany C 1829 1
2006/2007 1 Biomedica Říčany B 1982 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1817 1
2005/2006 7 Říčany B 1994 Novák Václav Kostelec A 2022 0
2005/2006 5 Říčany B 1994 Vojta Pavel Vlašim 2116 0
2004/2005 11 Biomedica Říčany B 1970 Pecháček Stanislav TRW A. Vlašim A 2048 0
2004/2005 7 Biomedica Říčany B 1970 Procházka Jaroslav Jawa Brodce A 1956 1
2004/2005 6 Biomedica Říčany B 1970 Kalvach Ladislav Kostelec n/ČL A 1906 1
2004/2005 4 Biomedica Říčany B 1970 Doležal Jan Bohemia PoděbradyA 1933 ½
2004/2005 1 Biomedica Říčany B 1970 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2111 ½