Hráč Němeček Pavel

Němeček Pavel

User Pic
Jméno: Němeček Pavel
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1891
Elo mezinárodní: 1902
ID: 5959
FIDE ID: 381888
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 7 TJ Bohemia Poděbrady A 1902 1891 Řezáč Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1806 1793 1 soutěž
2021/2022 6 TJ Bohemia Poděbrady A 1902 1891 Hába Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2192 2166 1 soutěž
2021/2022 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1922 1891 Hora Milan Sokol Kolín A 2116 2122 0 soutěž
2021/2022 2 TJ Bohemia Poděbrady A 1903 1891 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 2044 2044 0 soutěž
2021/2022 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1903 1891 Štursa Jan TJ Kralupy A 2075 2081 1 soutěž
2021/2022 2 ŠK Joly Lysá nad Labem E 1922 1891 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 1935 1952 0 soutěž
2021/2022 1 ŠK Joly Lysá nad Labem E 1903 1891 Passer Lukáš ŠK Spartak Čelákovice A 1688 1696 1 soutěž
2021/2022 6 JOLY Lysá nad Labem C 1902 1891 Švejk Martin Sokol Mladá Boleslav 1919 1837 0 soutěž
2020/2021 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1909 1895 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 2068 2070 0 soutěž
2019/2020 4 JOLY Lysá nad Labem D 1888 1863 Jarrah Kamal TJ Kralupy nad Vltavou A 2023 2030 1 soutěž
2019/2020 8 JOLY Lysá nad Labem G 1895 1899 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou C 1836 1798 ½ soutěž
2019/2020 7 JOLY Lysá nad Labem G 1895 1899 Sochor Martin TJ Sokol Pečky A 1898 1907 ½ soutěž
2019/2020 6 JOLY Lysá nad Labem G 1908 1899 Veselý Jiří TJ Neratovice E - Cayman Pharma 1865 1853 1 soutěž
2019/2020 5 JOLY Lysá nad Labem G 1908 1863 Szeko Ludovit Šachklub města Dobrovice C 2035 0 soutěž
2019/2020 3 JOLY Lysá nad Labem G 1870 1863 Chytrý Petr Sokol Brandýs nad Labem A 0 1849 ½ soutěž
2019/2020 2 JOLY Lysá nad Labem G 1870 1863 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice D 1729 1744 ½ soutěž
2019/2020 1 JOLY Lysá nad Labem G 1863 1863 Melichar Ladislav Sokol Mladá Boleslav C 0 0 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Bohemia Poděbrady A 1895 1899 Švondr Michal Joly Lysá nad Labem E 1946 1917 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1895 1899 Jankovský Zbyněk ŠK Spartak Čelákovice A 1561 1602 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Bohemia Poděbrady A 1908 1899 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1766 1772 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Bohemia Poděbrady A 1908 1899 Kubaljak Jaromír TJ JAWA Brodce B 1942 1830 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1888 1863 Paldus Jan Šachklub města Dobrovice B 1770 1803 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Bohemia Poděbrady A 1870 1863 Košnář Rudolf Joly Lysá nad Labem F 0 1527 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1870 1863 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1828 1853 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Bohemia Poděbrady A 1870 1863 Koper Štefan ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1839 1778 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1863 1863 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 E 1762 1845 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Kabát Josef Kbel.šach. reprezentace A 1795 1800 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1820 1865 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Ruzyak Pavel GROP - D 1962 1907 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Simonová Adéla Unichess Ž 1837 1792 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha F 1872 1907 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác F 1876 1898 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Shatalov Vladimír Steinitz-Makabi Praha 0 1369 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1849 1834 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1873 1858 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 Bodický Michal ŠK DP Praha C - VŠFS 2076 2102 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Bohemia Poděbrady A 1825 1823 Bartošová Hana KŠ Říčany 1925 E 1648 1741 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Bohemia Poděbrady A 1825 1823 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem F 1574 1574 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Bohemia Poděbrady A 1814 1823 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1887 1861 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1814 1823 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1766 1750 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Bohemia Poděbrady A 1814 1823 Karkuš Dušan ŠK Spartak Čelákovice A 1788 1859 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Bohemia Poděbrady A 1814 1823 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1760 1820 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1825 1833 Hosnedl Luboš KŠ Říčany 1925 F 0 1649 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Bohemia Poděbrady A 1825 1833 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1784 1808 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1829 1833 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1810 1782 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Bohemia Poděbrady A 1829 1833 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice B 1705 1715 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1821 1833 Pataridis Janis ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1739 1730 1 soutěž
2018/2019 10 DDM Symfonie Poděbrady A 1825 1823 Švadlenka Miloslav SK Slavoj Čáslav A 0 1746 1 soutěž
2018/2019 9 DDM Symfonie Poděbrady A 1825 1823 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1880 1861 ½ soutěž
2018/2019 8 DDM Symfonie Poděbrady A 1814 1823 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky A 0 1658 1 soutěž
2018/2019 7 DDM Symfonie Poděbrady A 1814 1823 Sobotka Bohumil TJ Sokol Sendražice B 0 1676 1 soutěž
2018/2019 6 DDM Symfonie Poděbrady A 1814 1823 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1714 1741 1 soutěž
2018/2019 5 DDM Symfonie Poděbrady A 1814 1823 Švadlenka Miloslav SK Slavoj Čáslav A 0 1746 1 soutěž
2018/2019 4 DDM Symfonie Poděbrady A 1825 1833 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1925 1881 0 soutěž
2018/2019 3 DDM Symfonie Poděbrady A 1829 1833 Štegl Petr TJ Sokol Pečky A 1789 1820 ½ soutěž
2018/2019 2 DDM Symfonie Poděbrady A 1829 1833 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice B 1831 1794 1 soutěž
2018/2019 1 DDM Symfonie Poděbrady A 1821 1833 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk B 0 1522 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Bohemia Poděbrady A 1875 1838 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1925 1906 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Bohemia Poděbrady A 1886 1838 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1850 1856 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Bohemia Poděbrady A 1888 1838 Zámorský Ladislav Cayman Pharma Neratovice D 1828 1828 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1888 1838 Buriánek Tomáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1866 1865 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Bohemia Poděbrady A 1846 1838 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice A 1788 1812 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Bohemia Poděbrady A 1846 1838 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1759 1783 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1886 1838 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk B 1691 1668 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Bohemia Poděbrady A 1886 1838 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1747 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1886 1838 Královský Martin ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1999 2002 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Bohemia Poděbrady A 1886 1838 Slavík Petr ŠK Český Brod A 1715 1772 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1813 1815 Švondr Michal Joly Lysá nad Labem F 1955 1927 0 soutěž
2016/2017 9 Bohemia Poděbrady A 1775 1795 Vašák Martin JAWA Brodce A 1648 1 soutěž
2016/2017 5 Bohemia Poděbrady A 1775 1795 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1775 1795 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1831 1785 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Bohemia Poděbrady A 1775 1795 Válek Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1441 1461 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Bohemia Poděbrady A 1775 1795 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1789 1813 ½ soutěž
2015/2016 10 DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 Tyko Josef Sokol Kolín D 1818 1846 ½ soutěž
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1632 ½ soutěž
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 Pecák Ivan ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 1 soutěž
2015/2016 5 DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 Kalík Jan Sokol Kolín D 1919 1823 ½ soutěž
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice C 1691 1 soutěž
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 Pecák Ivan ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 ½ soutěž
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 Reichel Tomáš Slavoj Čáslav B 1869 1895 0 soutěž
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 Michálek František Sokol Kolín C 2003 2042 ½ soutěž
2015/2016 8 DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk C 1587 1 soutěž
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 Křenek Pavel TS Sokol Sendražice B 1782 1 soutěž
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 Kořínek Luboš TJ Slavoj Čáslav A 1719 1 soutěž
2015/2016 5 DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1977 1947 ½ soutěž
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora B 2048 2055 0 soutěž
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 Bednařík Radovan ŠK Český Brod B 1933 1940 ½ soutěž
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Bohemia Poděbrady A 1797 1805 Pinkas Martin TJ AŠ Mladá Boleslav A 1683 1706 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Bohemia Poděbrady A 1797 1805 Čech Lubomír KŠ Říčany 1925 D 1614 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1797 1805 Hučík Lukáš TJ Sokol Nymburk B 1572 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1797 1805 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1880 1872 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1797 1805 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Daniel Jiří DDM Sokol Nymburk 1932 1919 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Otruba Pavel Caissa Úholičky 2044 2022 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1584 1583 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 2015 1974 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1959 1949 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram 1904 1904 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2030 2022 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Kastner Kamil Dolní Kralovice 1976 1946 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice 1661 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1883 1918 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov 1947 1944 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 1893 1861 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Stehlík Jiří Sokol Kolín A 1994 1999 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Cozl David Šachový klub Rakovník 2001 2009 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1964 1910 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1882 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2036 2047 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Bohemia Poděbrady 1827 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2023 2025 0 soutěž