Hráč Šimák Roman

Šimák Roman

User Pic
Jméno: Šimák Roman
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1852
Elo mezinárodní: 1866
ID: 41154
FIDE ID: 390887
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího:
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1866 1852 Jerman Richard Český Lev Kolešovice B 2081 2070 0
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1866 1852 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1889 1936 1
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1839 1852 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1869 1865 ½
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1839 1852 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda A 2018 2014 ½
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1827 1852 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1889 1873 1
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1866 1852 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník B 1887 1850 ½
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1839 1852 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1586 1740 ½
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1839 1852 Křížek Kryštof JAWA Brodce B 1736 1703 1
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1827 1852 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 1
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 ½
2017/2018 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Holub Milan JAWA Brodce B 1987 1954 ½
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Novák Milan Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 1
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1783 1780 Brezmen Pavel TJ Sokol Struhařov A 2083 2061 ½
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1783 1780 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1944 1
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 G 1909 1864 ½
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Sládek Oldřich Sokol Neveklov 1999 1966 1
2017/2018 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1775 1772 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1878 1905 ½
2017/2018 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1798 1780 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1710 1734 1
2017/2018 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1794 1780 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 1963 1834 ½
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1794 1780 Halla Jiří Caissa Roztoky B 1807 1795 ½
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1783 1780 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1807 1837 ½
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1783 1780 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1798 1798 1
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1794 1780 Koranda Stanislav TJ Hostivice A 1793 1782 1
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1794 1780 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1871 1865 0
2017/2018 8 KDJS Sedlčany C 1794 1780 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 1
2017/2018 4 KDJS Sedlčany C 1794 1780 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 0 1633 1
2017/2018 2 KDJS Sedlčany C 1794 1780 Šilhánek Martin TJ Jince 0 1557 1
2016/2017 9 ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 1451 ½
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 Vávra Stanislav Spartak Vlašim D 1897 1848 ½
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2004 ½
2016/2017 1 ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 1
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1763 1784 ½
2016/2017 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1655 1662 1
2016/2017 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1795 1775 0
2016/2017 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Pšenička Oldřich TJ Neratovice C 1908 1882 ½
2016/2017 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1870 1869 ½
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1331 1
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Šmejkal Jakub ŠK Jince A 1097 1
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Nový Josef Stříbrná Skalice 1484 1
2015/2016 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Maršálek Miroslav TJ Jince C 1540 ½
2015/2016 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1688 ½
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 1
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1736 1829 0
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1751 0
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Beneš Jaroslav ŠK Příbram-Baník D 1000 1
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Kraisl Vlastimil ŠK Hostomice A 1742 0
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1563 1
2015/2016 11 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Brejcha Šimon SK OAZA Praha B 1361 1404 ½
2015/2016 10 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Králová Josefina ŠK Řevnice 1461 1502 ½
2015/2016 9 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 C 1382 1373 1
2015/2016 8 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 ½
2015/2016 7 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1431 1
2015/2016 6 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1490 1551 1
2015/2016 5 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Sochor Adam Bohemians Praha B 1425 1474 0
2015/2016 4 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Kozbert Tomáš Bohemians Praha A 1789 1732 ½
2015/2016 3 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Kotál Václav Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 0
2015/2016 2 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Šustr Martin Šachklub Tábor B 1367 1365 1
2015/2016 1 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Hák David Šachklub Tábor A 1742 1606 ½
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Kuba Milan ŠK Příbram - Baník B 1561 ½
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Dudek Vojtěch JAWA Brodce B 1475 1444 1
2014/2015 11 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 0
2014/2015 10 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1610 1
2014/2015 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1649 1
2014/2015 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Helebrand František Spartak Vlašim C 1655 1703 ½
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2028 0
2014/2015 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 ½
2014/2015 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice B 1565 1682 0
2014/2015 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Vávra Stanislav ŠK Pravonín B 1833 0
2014/2015 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Skála Radim Sokol Struhařov B 1576 ½
2014/2015 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1426 ½
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1498 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1549 0
2014/2015 11 TJ Spartak Vlašim B 1498 Fuciman Ondřej Šachklub Tábor B 1248 1
2014/2015 10 TJ Spartak Vlašim B 1498 Tůmová Anna Šachklub Tábor A 1574 1672 0
2014/2015 8 TJ Spartak Vlašim B 1498 Kotál Václav Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 0
2014/2015 7 TJ Spartak Vlašim B 1498 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1451 ½
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim B 1498 Zlámaná Anna KŠ Říčany 1925 A 1565 1682 0
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim B 1498 Trinh Viet ŠK Praha-Smíchov 1261 ½
2014/2015 4 TJ Spartak Vlašim B 1498 Králová Josefina ŠK Řevnice 1439 1550 ½
2014/2015 3 TJ Spartak Vlašim B 1498 Lhotská Anna SK OAZA Praha B 1332 1375 ½
2014/2015 2 TJ Spartak Vlašim B 1498 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 1
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim B 1498 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1526 1464 1
2013/2014 9 KDJS Sedlčany B 1250 Kratochvíl Pavel Sokol Struhařov B 1000 1
2013/2014 8 KDJS Sedlčany B 1250 Caithaml Jiří Kavalier Sázava C 1250 ½
2013/2014 7 KDJS Sedlčany B 1250 Kořenová Karolína Figurka Říčany 1250 1
2013/2014 6 KDJS Sedlčany B 1250 Laňka Petr Dolní Kralovice B 1250 ½
2013/2014 5 KDJS Sedlčany B 1250 Heger Jan Stříbrná Skalice B 1250 1
2013/2014 4 KDJS Sedlčany B 1250 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1100 ½
2013/2014 3 KDJS Sedlčany B 1250 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1359 1
2013/2014 2 KDJS Sedlčany B 1250 Rebhán Zdeněk Jiskra Zruč n. Sáz. 1250 0
2013/2014 1 KDJS Sedlčany B 1250 Roubíček Milan Sokol Postupice 1363 1