Hráč Šimák Roman

Šimák Roman

User Pic
Jméno: Šimák Roman
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1809
Elo mezinárodní: 1810
ID: 41154
FIDE ID: 390887
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího:
Třída trenéra:
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1808 1809 Švadlenka Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno A 1871 1877 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1815 1809 Gruber Miloš TJ Kralupy B 1921 1893 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1846 1827 Saxl Jiří Příbram Baník "B" 1769 1787 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1846 1827 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy "A" 1679 1689 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1846 1827 Beneš Karel Příbram Baník "C" 1659 1659 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1847 1827 Obrázek Karel Sokol Hostivice "B" 1773 1785 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1843 1827 Kovářík Vojtěch Příbram Baník "B" 1621 1618 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1840 1827 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy "A" 1679 1689 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1840 1827 Hrubý Matěj Příbram Baník "C" 0 1371 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1849 1827 Rujder Tibor ŠK Zdice "B" 1843 1843 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1846 1827 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1880 1930 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1846 1827 Gruber Miloš TJ Kralupy nad Vltavou B 1920 1877 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1847 1827 Baran Peter TJ Neratovice D 1940 1970 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1847 1827 Maršálek Luboš Caissa Roztoky A 1882 1877 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1843 1827 Rosenbaumová Lea ŠK Zdice A 1920 1881 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1840 1827 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 1934 1944 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1840 1827 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda A 2013 2015 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1840 1827 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1794 1805 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1849 1827 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1896 1899 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1866 1903 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2185 2170 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1866 1903 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1797 1822 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1862 1903 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1973 1978 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1862 1903 Picek Miroslav TJ Neratovice D 1902 1912 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1872 1903 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1962 0 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1872 1903 Halla Jiří Caissa Roztoky A 1793 1782 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1866 1852 Jerman Richard Český Lev Kolešovice B 2081 2070 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1866 1852 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1889 1936 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1839 1852 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1869 1865 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1839 1852 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda A 2018 2014 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1827 1852 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1889 1873 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1866 1903 Bauer Josef TJ SOKOL Struhařov A 0 1388 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1862 1903 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 FB 1752 1781 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1862 1903 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1827 1855 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1872 1903 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1854 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1872 1903 Kovář Milan Mníšek pod Brdy 0 0 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1866 1852 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník B 1887 1850 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1839 1852 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1586 1740 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1839 1852 Křížek Kryštof JAWA Brodce B 1736 1703 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1827 1852 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Holub Milan JAWA Brodce B 1987 1954 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Novák Milan Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1783 1780 Brezmen Pavel TJ Sokol Struhařov A 2083 2061 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1783 1780 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1944 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 G 1909 1864 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 Sládek Oldřich Sokol Neveklov 1999 1966 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1775 1772 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1878 1905 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1798 1780 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1710 1734 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1794 1780 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 1963 1834 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1794 1780 Halla Jiří Caissa Roztoky B 1807 1795 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1783 1780 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1807 1837 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1783 1780 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1798 1798 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1794 1780 Koranda Stanislav TJ Hostivice A 1793 1782 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1794 1780 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1871 1865 0 soutěž
2017/2018 8 KDJS Sedlčany C 1794 1780 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 1 soutěž
2017/2018 4 KDJS Sedlčany C 1794 1780 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 0 1633 1 soutěž
2017/2018 2 KDJS Sedlčany C 1794 1780 Šilhánek Martin TJ Jince 0 1557 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 1451 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 Vávra Stanislav Spartak Vlašim D 1897 1848 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2004 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1763 1784 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1655 1662 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1795 1775 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Pšenička Oldřich TJ Neratovice C 1908 1882 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1870 1869 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1331 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Šmejkal Jakub ŠK Jince A 1097 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Nový Josef Stříbrná Skalice 1484 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Maršálek Miroslav TJ Jince C 1540 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1688 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1736 1829 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1751 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Beneš Jaroslav ŠK Příbram-Baník D 1000 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Kraisl Vlastimil ŠK Hostomice A 1742 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1563 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Brejcha Šimon SK OAZA Praha B 1361 1404 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Králová Josefína ŠK Řevnice 1461 1502 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 C 1382 1373 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1431 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1490 1551 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Sochor Adam Bohemians Praha B 1425 1474 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Kozbert Tomáš Bohemians Praha A 1789 1732 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Kotál Václav Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Šustr Martin Šachklub Tábor B 1367 1365 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 Hák David Šachklub Tábor A 1742 1606 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Kuba Milan ŠK Příbram - Baník B 1561 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 Dudek Vojtěch JAWA Brodce B 1475 1444 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Čihák Adam František Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1610 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1649 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Helebrand František Spartak Vlašim C 1655 1703 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2028 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice B 1565 1682 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Vávra Stanislav ŠK Pravonín B 1833 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Skála Radim Sokol Struhařov B 1576 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1498 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1426 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1498 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1549 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Spartak Vlašim B 1498 Fuciman Ondřej Šachklub Tábor B 1248 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Spartak Vlašim B 1498 Tůmová Anna Šachklub Tábor A 1574 1672 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Spartak Vlašim B 1498 Kotál Václav Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Spartak Vlašim B 1498 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1451 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim B 1498 Zlámaná Anna KŠ Říčany 1925 A 1565 1682 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim B 1498 Trinh Viet ŠK Praha-Smíchov 1261 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Spartak Vlašim B 1498 Králová Josefína ŠK Řevnice 1439 1550 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Spartak Vlašim B 1498 Lhotská Anna SK OAZA Praha B 1332 1375 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Spartak Vlašim B 1498 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim B 1498 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1526 1464 1 soutěž
2013/2014 9 KDJS Sedlčany B 1250 Kratochvíl Pavel Sokol Struhařov B 1000 1 soutěž
2013/2014 8 KDJS Sedlčany B 1250 Caithaml Jiří Kavalier Sázava C 1250 ½ soutěž
2013/2014 7 KDJS Sedlčany B 1250 Kořenová Karolína Figurka Říčany 1250 1 soutěž
2013/2014 6 KDJS Sedlčany B 1250 Laňka Petr Dolní Kralovice B 1250 ½ soutěž
2013/2014 5 KDJS Sedlčany B 1250 Heger Jan Stříbrná Skalice B 1250 1 soutěž
2013/2014 4 KDJS Sedlčany B 1250 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1100 ½ soutěž
2013/2014 3 KDJS Sedlčany B 1250 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1359 1 soutěž
2013/2014 2 KDJS Sedlčany B 1250 Rebhán Zdeněk Jiskra Zruč n. Sáz. 1250 0 soutěž
2013/2014 1 KDJS Sedlčany B 1250 Roubíček Milan Sokol Postupice 1363 1 soutěž