Hráč Řehák Martin

Řehák Martin

User Pic
Jméno: Řehák Martin
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 1994
Elo mezinárodní: 1975
ID: 96
FIDE ID: 306193
Rok narození: 1976
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Šplíchal Petr Unichess D 1906 1914 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Žižka Petr TJ Bohemians C 2075 2051 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2046 2049 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1950 1943 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Huřťák Otto TJ Bohemians B 2030 1992 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Vaculík Jakub DDM Praha 6 A 2142 2140 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Matocha Pavel GROP - B 1970 1988 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 Svačina Petr TJ Pankrác C 2045 2069 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha C - VŠFS 2216 2204 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 Hostička František ŠK Mahrla B 2121 2116 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 Veselský Michal USK Praha A 2051 2064 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 Brunová Blanka TJ Bohemians D 1959 1950 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1924 1904 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 Kasalický Petr Dukla B 2083 2063 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 Starýchfojtů Josef Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 2056 2045 Mukashev Assan ŠK AURORA 2243 2235 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2060 2045 Gloser David 2222 ŠK Polabiny B 2187 2124 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2056 2045 Kotál Václav QCC České Budějovice 2187 2175 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Melmuk Petr Dukla C 2031 2035 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1884 1867 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Šebo Igor SK OAZA Praha C 1841 1890 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Vavřinec Tomáš Šachový klub Bohnice - A 2032 2017 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Frolov Artur ŠK AURORA 2393 0 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Kotrba Tomáš LISA A 2005 2014 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2124 2103 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 Komprda Pavel USK Praha A 2098 2070 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Pospěch Roman Dukla D 1957 1974 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 2063 2062 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2019 2025 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla B 2055 2041 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha E 2005 2003 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Kubíková Alena TJ Kobylisy C 2091 2115 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Hackel Luděk TJ Kobylisy E 1932 1957 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2007 1998 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Sokol Vysehrad 2093 2064 Vokoun Jan TJ Pankrac 2121 2137 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Sokol Vysehrad 2093 2064 Rous Daniel SK Dopravni podnik Praha 2233 2217 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 Steimar Miroslav ŠK Viktoria Žižkov C 1943 1938 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2111 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1886 1881 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 Spurný Ondřej GROP D 2094 2104 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 Patka Milan ŠK Praha - Smíchov C 0 1737 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1913 1926 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 Haase Pavel ŠK DP Praha C - VŠFS I 2203 2186 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 2080 2094 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 Veselský Michal USK Praha A 2034 2061 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2090 2082 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2096 2077 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 Holý Filip Kbel.šach. reprezentace A 2011 1992 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2175 2171 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Tuma Jakub ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Šplíchal Petr Unichess D 1964 1980 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 Vedral Oldřich SK OAZA Praha G 2253 2244 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha F 1943 1889 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 1708 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1869 1847 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1979 1936 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 Davídek Bohuslav ŠK Loko Praha D 1785 1802 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 1975 1994 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2101 2084 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 1975 1994 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1966 1977 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 1975 1994 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2076 2067 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 1975 1994 Holý Filip Kbel.šach. reprezentace A 2044 2032 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 1975 1994 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2202 2180 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Bujupi Fatmir ŠK Praha - Smíchov A 2184 2146 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2180 2171 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2070 2025 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Sviták David SK OAZA Praha B 2025 2022 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha B 2295 2263 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Kohout Vratislav LISA A 2065 2080 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha - VŠFS I 2294 2266 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2105 2008 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2040 2055 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Ayriyan Bella GROP Classical Chess 1962 2046 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 ½ soutěž
2015/2016 11 Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2041 2077 ½ soutěž
2015/2016 9 Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1963 1922 ½ soutěž
2015/2016 8 Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 Beneš Petr Sokol Kolín 2087 2076 ½ soutěž
2015/2016 7 Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 Kukel Imre Bohemians Texbase.cz Praha 2240 2277 0 soutěž
2015/2016 5 Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 1 soutěž
2015/2016 4 Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 Růžička Aleš Sokol Tábor 2065 2050 ½ soutěž
2015/2016 3 Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 Hradecký Ivo ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2226 2225 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Hollan Petr SK OAZA Praha B 2124 2059 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Petras Milan ŠK Bohnice B 1972 2012 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2096 2111 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Sharashenidze Akaki GROP Classic.Chess 2306 2310 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2032 2041 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Petrák Robert ŠK Smíchov A 2037 2026 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 Růžička Zdeněk SK Loko Praha A 2178 2178 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2069 2055 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2073 2100 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 Racik Marek Unichess ČSOB D 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2198 2189 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 Kozák Martin Holdia DP Praha C 1895 1918 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2075 2072 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové 2104 2095 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2075 2072 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2065 2061 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2108 2103 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek 1896 1926 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2108 2103 Folková Martina ŠAKAL Kozolupy 2179 2195 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2108 2103 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1931 2020 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2319 2305 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 Forman Štěpán Klub šachistů Říčany 1925 2310 2291 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 Borkovec Milan Sokol Tábor 2208 2219 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2212 2261 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2244 2247 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 Kozák Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2157 2147 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2096 2098 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha B 1745 1740 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2096 2098 Pikhart Miroslav Sokol Tábor B 1860 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2096 2098 Pýcha Patrik TRW autolektronika Vlašim 1925 1933 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2096 2098 Šimeček Josef ŠACHklub Písek 1932 1949 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2420 2422 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B 2189 2179 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 Večerka Pavel ERA-Poštovní spořitelna B 2091 2066 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 Pokrupa Marek Šakal Kozolupy 2222 2198 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Fryč Miroslav Baník Hexion Sokolov 2138 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Černý Martin 1.Novoborský ŠK"C" 2157 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Satranský Jaroslav ŠK Kladno"A" 2206 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Cichý Miroslav Marty Baník Most 2131 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2351 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Toman Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2140 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2165 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2282 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Bargel Martin TJ Neratovice 2133 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 Srba Milan TJ Bohemians Praha"B" 2205 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2163 Pick Štěpán TJ Pankrác 2152 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Cichý Miroslav Marty Baník Most 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Šmíd Miroslav Bohemians Praha B ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Bauma Jiří ŠK DA Praha A 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary A ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Bujak Michal ŠK Ústí n.L 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Praga Praha B 2150 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny 2290 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Praga Praha B 2150 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2313 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Praga Praha B 2150 Tichý Vladimír Sokol Emerge Mladá Boleslav 2260 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Praga Praha B 2150 Kuba Jindřich TJ Bohemians Praha B 2206 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Praga Praha B 2150 Pošta Petr AVE-Kontakt Pardubice 2190 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Praga Praha B 2150 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2312 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Praga Praha B 2150 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2161 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Vyšehrad "C" 2168 Vltavský Vladimír Sl.Hrad.Králové 2266 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Vyšehrad "C" 2168 Bartoš Jan ŠK ČSOB "A" 2269 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Vyšehrad "C" 2168 Hostička František ŠK Holdia DP B 2138 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Vyšehrad "C" 2168 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad "B" 2306 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Vyšehrad "C" 2168 Soukal Rudolf DA Praha 2187 ½ soutěž