Hráč Bauer Jindřich

Bauer Jindřich

User Pic
Jméno: Bauer Jindřich
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2114
Elo mezinárodní: 2117
ID: 28821
FIDE ID: 328359
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice 2117 2114 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2230 2237 ½
2019/2020 2 Český Lev Kolešovice 2117 2114 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2018 1990 0
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice 2105 2114 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2176 2182 1
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice "C" 2105 2114 Slanec Jan Český Lev Kolešovice "D" 1996 1990 1
2018/2019 11 Český lev Kolešovice A 2133 2121 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2049 1998 1
2018/2019 10 Český lev Kolešovice A 2119 2121 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 1993 2000 1
2018/2019 9 Český lev Kolešovice A 2119 2121 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2017 2016 1
2018/2019 8 Český lev Kolešovice A 2124 2121 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk A 1934 1933 ½
2018/2019 6 Český lev Kolešovice A 2112 2121 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 1965 1967 1
2018/2019 5 Český lev Kolešovice A 2112 2121 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 1964 1971 1
2018/2019 4 Český lev Kolešovice A 2105 2097 Plášek Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1999 1990 1
2018/2019 3 Český lev Kolešovice A 2087 2097 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2054 2067 1
2018/2019 2 Český lev Kolešovice A 2087 2097 Žamboch Roman TJ Kralupy nad Vltavou A 2037 2053 1
2018/2019 1 Český lev Kolešovice A 2080 2097 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1983 1984 1
2018/2019 9 Český Lev Kolešovice B 2124 2121 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 0 1555 1
2017/2018 11 Český lev Kolešovice A 2087 2096 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1923 1965 ½
2017/2018 10 Český lev Kolešovice A 2088 2096 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2078 2111 1
2017/2018 9 Český lev Kolešovice A 2088 2096 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2053 2091 0
2017/2018 8 Český lev Kolešovice A 2082 2096 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2021 1
2017/2018 7 Český lev Kolešovice A 2082 2096 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 1973 ½
2017/2018 6 Český lev Kolešovice A 2076 2096 Přibyl Jaroslav Caissa Roztoky A 1935 1927 1
2017/2018 4 Český lev Kolešovice A 2088 2096 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2119 2079 1
2017/2018 3 Český lev Kolešovice A 2088 2096 Vrkota Miloš Sokol Nymburk A 2054 2076 0
2017/2018 2 Český lev Kolešovice A 2088 2096 Suchý Ladislav Kostelec nad Černými lesy A 1837 1847 1
2017/2018 1 Český lev Kolešovice A 2061 2085 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2041 2048 1
2016/2017 11 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 9 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Bodický Michal Příbram Baník A 1961 1991 0
2016/2017 7 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad A 1735 1790 1
2016/2017 6 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 1
2016/2017 4 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Machalík Marek Caissa Úholičky B 1907 1890 1
2016/2017 3 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1736 1829 1
2016/2017 2 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 1
2015/2016 5 ŠK Jince A 2067 2099 Tvrdý Jindřich Stříbrná Skalice 1856 1857 ½
2015/2016 4 ŠK Jince A 2067 2099 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2004 2030 1
2015/2016 2 ŠK Jince A 2067 2099 Steiner Juraj JAWA Brodce B 2045 1945 ½
2015/2016 10 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2054 2066 ½
2015/2016 8 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad B 1641 1821 1
2015/2016 3 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1952 1947 ½
2015/2016 2 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 1
2015/2016 1 Český Lev Kolešovice A 2067 2099 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole 1904 1934 0
2015/2016 1 ŠK Jince A 2067 2099 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 1
2014/2015 6 Český Lev Kolešovice A 2050 2094 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1885 1846 1
2014/2015 5 Český Lev Kolešovice A 2050 2094 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 2030 2043 ½
2014/2015 4 Český Lev Kolešovice A 2050 2094 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 1
2014/2015 1 Český Lev Kolešovice A 2050 2094 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 2041 2044 ½
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny B 2050 2094 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2173 2181 ½
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny B 2050 2094 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1964 1952 1
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny B 2050 2094 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 ½
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny B 2050 2094 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2119 2117 0
2013/2014 11 ŠK Jince A 2006 2040 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad C 1825 1860 0
2013/2014 10 ŠK Jince A 2006 2040 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1455 1
2013/2014 9 ŠK Jince A 2006 2040 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1777 1839 1
2013/2014 8 ŠK Jince A 2006 2040 Dbalý Václav Sokol Hostivice B 1693 1800 1
2013/2014 7 ŠK Jince A 2006 2040 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B 2068 2075 1
2013/2014 6 ŠK Jince A 2006 2040 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1894 1867 1
2013/2014 5 ŠK Jince A 2006 2040 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2015 1990 1
2013/2014 4 ŠK Jince A 2006 2040 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 1
2013/2014 3 ŠK Jince A 2006 2040 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1756 1873 0
2013/2014 2 ŠK Jince A 2006 2040 Žáček Petr ŠO TP Nova Kladno A 2092 2051 1
2013/2014 1 ŠK Jince A 2006 2040 Müller Jan ŠK Rakovník B 1756 1817 1
2013/2014 10 ŠK Zdice A 2006 2040 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2020 2034 1
2013/2014 9 ŠK Zdice A 2006 2040 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2104 2132 ½
2013/2014 8 ŠK Zdice A 2006 2040 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 1
2013/2014 7 ŠK Zdice A 2006 2040 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 2007 1976 1
2013/2014 6 ŠK Zdice A 2006 2040 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2044 2022 1
2013/2014 5 ŠK Zdice A 2006 2040 Němec David Sokol Buštěhrad A 1998 2039 ½
2013/2014 4 ŠK Zdice A 2006 2040 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 2032 1
2013/2014 2 ŠK Zdice A 2006 2040 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 2038 2031 1
2013/2014 1 ŠK Zdice A 2006 2040 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1970 2034 ½
2013/2014 3 2222 ŠK Polabiny C 2006 2040 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 0
2013/2014 2 2222 ŠK Polabiny C 2006 2040 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 2045 2041 ½
2012/2013 11 ŠK Zdice A 1999 2055 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 1
2012/2013 10 ŠK Zdice A 1999 2055 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2107 2130 ½
2012/2013 9 ŠK Zdice A 1999 2055 Jandourek Lukáš TJ Neratovice B 2217 2210 ½
2012/2013 8 ŠK Zdice A 1999 2055 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 1
2012/2013 7 ŠK Zdice A 1999 2055 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1903 1922 ½
2012/2013 6 ŠK Zdice A 1999 2055 Cvikl Michal Caissa Úholičky B 2011 1972 1
2012/2013 5 ŠK Zdice A 1999 2055 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2001 2009 ½
2012/2013 4 ŠK Zdice A 1999 2055 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1936 1951 1
2012/2013 3 ŠK Zdice A 1999 2055 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2026 2054 0
2012/2013 2 ŠK Zdice A 1999 2055 Němec David Sokol Buštěhrad A 2007 2027 1
2012/2013 1 ŠK Zdice A 1999 2055 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1974 1960 0
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Maláč Petr Šachklub Města Dobrovice B 2100 2051 1
2011/2012 10 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda 1921 1921 ½
2011/2012 9 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Novák Jindřich ŠK Kladno B 2063 2086 1
2011/2012 8 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2042 2004 ½
2011/2012 7 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy n.Vlt.B 1870 1871 1
2011/2012 6 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Dlouhý Ondřej Šachklub Města Dobrovice A 2002 1985 0
2011/2012 5 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Netušil Jaroslav TJ Neratovice B 1999 2038 ½
2011/2012 4 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Fencl Pavel Sokol Buštěhrad A 1980 1942 1
2011/2012 3 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1945 1899 ½
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 ½
2011/2012 1 Český Lev Kolešovice A 1961 1992 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1957 1976 1
2011/2012 11 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "C" 1837 1
2011/2012 10 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno "A" 1968 1938 1
2011/2012 9 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Čechal Josef ŠOTP NOVA Kladno "A" 1766 1
2011/2012 8 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1931 0
2011/2012 7 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1904 1
2011/2012 6 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Paukert Jindřich ŠK Řevnice "A" 1914 1935 1
2011/2012 5 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Hochman Jan ŠK Kladno "C" 2008 1933 1
2011/2012 4 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Placheta Rostislav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 1
2011/2012 3 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 ½
2011/2012 2 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Kozlovský Libor ŠK Rakovník "B" 2029 1986 1
2011/2012 1 ŠK Zdice "A" 1961 1992 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad "B" 1923 1916 ½
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1621 1
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 1883 1
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1661 1
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1823 0
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1982 ½
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 Starý Lukáš TJ ŠO Chrudim "B" 1902 1
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 1
2010/2011 11 Český lev Kolešovice A 1903 Burda Roman TJ Neratovice B 2136 1
2010/2011 10 Český lev Kolešovice A 1903 Štursa Jan ŠK Kralupy B 2140 0
2010/2011 9 Český lev Kolešovice A 1903 Šulc Jaromír ŠK Kladno B 2070 0
2010/2011 8 Český lev Kolešovice A 1903 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2342 0
2010/2011 7 Český lev Kolešovice A 1903 Velík Jan AERO Odolena Voda A 2027 ½
2010/2011 6 Český lev Kolešovice A 1903 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2120 1
2010/2011 5 Český lev Kolešovice A 1903 Seifarth Robert Sokol na Mělníce A 2124 0
2010/2011 4 Český lev Kolešovice A 1903 Vanka Miloslav Caissa Úholičky B 2186 ½
2010/2011 3 Český lev Kolešovice A 1903 Tričkov Vasil TJ Sokol Hostivice A 2316 0
2010/2011 2 Český lev Kolešovice A 1903 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2059 0
2010/2011 1 Český lev Kolešovice A 1903 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1970 1
2009/2010 11 Český Lev Kolešovice A 1877 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1871 1
2009/2010 10 Český Lev Kolešovice A 1877 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 2032 ½
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice A 1877 Švach Jan ŠK Řevnice A 1909 1
2009/2010 8 Český Lev Kolešovice A 1877 Abraham Karel ŠK Kladno C 1875 1
2009/2010 7 Český Lev Kolešovice A 1877 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno 1918 0
2009/2010 6 Český Lev Kolešovice A 1877 Kovář Jiří Lokomotiva Beroun A 1758 1
2009/2010 5 Český Lev Kolešovice A 1877 Soukal Roman SK Pyrit Příbram B 1937 1
2009/2010 4 Český Lev Kolešovice A 1877 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1
2009/2010 3 Český Lev Kolešovice A 1877 Hájek Jiří Sokol Hostivice B 1715 1
2009/2010 2 Český Lev Kolešovice A 1877 Fencl Pavel ŠK Zdice A 1884 1
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 Ruml Václav 2222 ŠK Polabiny D"" 1440 1
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1788 1
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 1
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 Bartoš Karel Lokomotiva Česká Třebová 1864 ½
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 Veselý Emanuel Synpo Pardubice 1000 ½
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1572 1
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1770 1
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 Pour Břetislav CHS Chotěboř 1774 1
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny E 1839 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice B 1958 0
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny E 1839 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1774 1
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny E 1839 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1695 1
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny E 1839 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1821 0
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny E 1839 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1621 1
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny E 1839 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1921 1
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny E 1839 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 1
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny E 1839 Pavlovec Vladimír AKIS Pardubice 1851 ½
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny E 1839 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1904 0
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny E 1839 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1515 1
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny E 1839 Marinov Peter Spartak Choceň B 1765 1
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny D 1839 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 1
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny D 1839 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim B 1000 0
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny D 1839 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 1
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny D 1839 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1892 1
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny D 1839 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1950 1
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny D 1839 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1887 ½
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny D 1839 Hon Jiří Synpo Pardubice 1966 1
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny D 1839 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1962 0
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny D 1839 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2060 1
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny D 1839 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1956 ½
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny D 1839 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 ½
2007/2008 11 2222 ŠK Polabiny D 1800 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1758 1
2007/2008 10 2222 ŠK Polabiny D 1800 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 1986 0
2007/2008 8 2222 ŠK Polabiny D 1800 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1705 1
2007/2008 6 2222 ŠK Polabiny D 1800 Halbrštát David TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 ½
2007/2008 5 2222 ŠK Polabiny D 1800 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1837 ½
2007/2008 4 2222 ŠK Polabiny D 1800 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1800 0
2007/2008 3 2222 ŠK Polabiny D 1800 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1786 ½
2007/2008 2 2222 ŠK Polabiny D 1800 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim B 1912 0
2007/2008 11 2222 ŠK Polabiny E 1800 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1847 0
2007/2008 10 2222 ŠK Polabiny E 1800 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 1792 ½
2007/2008 9 2222 ŠK Polabiny E 1800 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1781 ½
2007/2008 8 2222 ŠK Polabiny E 1800 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1844 1
2007/2008 7 2222 ŠK Polabiny E 1800 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1908 0
2007/2008 6 2222 ŠK Polabiny E 1800 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1777 1
2007/2008 5 2222 ŠK Polabiny E 1800 Culek Karel ŠO Chrudim C 1829 0
2007/2008 4 2222 ŠK Polabiny E 1800 Ždímal Petr ŠO Chrudim D 1707 0
2007/2008 3 2222 ŠK Polabiny E 1800 Vavroušek Petr Spartak Choceň A 1823 1
2007/2008 1 2222 ŠK Polabiny E 1800 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1809 0
2006/2007 11 Spartak Žebrák B 1738 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1886 ½
2006/2007 10 Spartak Žebrák B 1738 Čechal Josef ŠK Kladno D 1860 1
2006/2007 9 Spartak Žebrák B 1738 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1827 1
2006/2007 8 Spartak Žebrák B 1738 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník A 1852 ½
2006/2007 7 Spartak Žebrák B 1738 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1726 1
2006/2007 5 Spartak Žebrák B 1738 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 2013 0
2006/2007 4 Spartak Žebrák B 1738 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1862 ½
2006/2007 3 Spartak Žebrák B 1738 Urban Tomáš TJ Český lev Kolešovice 1537 1
2006/2007 2 Spartak Žebrák B 1738 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1891 0
2006/2007 1 Spartak Žebrák B 1738 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1840 ½
2006/2007 11 TJ Spartak Žebrák A 1738 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 0
2006/2007 10 TJ Spartak Žebrák A 1738 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2161 0
2006/2007 9 TJ Spartak Žebrák A 1738 Vrána Karel Sokol Tišice "A" 1695 0
2006/2007 7 TJ Spartak Žebrák A 1738 Bukvic Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1715 1
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny F"" 1738 Tlapák Stanislav SK Holcim Prachovice B"" 1793 ½
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny F"" 1738 Jílek Václav ŠK Vysoké Mýto C"" 1250 1
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny F"" 1738 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1556 1
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny F"" 1738 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D"" 1100 1
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny F"" 1738 Hrančík Martin TJ Sokol Krucemburk 1250 1
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny F"" 1738 Grimm Jan TJ Sokol Krouna 1000 1
2005/2006 11 Spartak Žebrák B 1762 Quach Hoang Binh ŠK Alva Příbram C 1637 0
2005/2006 10 Spartak Žebrák B 1762 Červenka Antonín ŠO Stochov 1773 0
2005/2006 9 Spartak Žebrák B 1762 Beneš Karel SOU Příbram A 1566 1
2005/2006 8 Spartak Žebrák B 1762 Kantořík Pavel TJ Kolešovice 1679 1
2005/2006 7 Spartak Žebrák B 1762 Růžička Václav ŠK Kladno D 1577 ½
2005/2006 6 Spartak Žebrák B 1762 Maršálek Miroslav TJ Jince A 1587 1
2005/2006 5 Spartak Žebrák B 1762 Panica Martin SK DDM Slaný A 1
2005/2006 4 Spartak Žebrák B 1762 Tóth Václav NOVA Kladno A 1684 1
2005/2006 3 Spartak Žebrák B 1762 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1397 1
2005/2006 2 Spartak Žebrák B 1762 Bureš Stanislav Lokomotiva BerounA 1636 1
2005/2006 1 Spartak Žebrák B 1762 Doubek Martin ŠK Kladno C 1697 0
2005/2006 11 Spartak Žebrák A 1762 Šoltys Jiří TJ Sokol Hostivice 2028 0
2005/2006 9 Spartak Žebrák A 1762 Sedlák Luděk Caissa Úholičky A 1953 0
2005/2006 8 Spartak Žebrák A 1762 Hampl Jiří TJ Auto Škoda MB A 1727 ½
2005/2006 6 Spartak Žebrák A 1762 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad J. 1938 0
2005/2006 4 Spartak Žebrák A 1762 Hůrka Jiří ŠK Kladno B 1800 ½
2005/2006 2 Spartak Žebrák A 1762 Červinka Pavel NeratoviceVyvolení 1821 0
2004/2005 6 Spartak Žebrák A Sladovník Roman TJ Jince A 1264 1
2004/2005 2 Spartak Žebrák A ŠK KDJS Sedlčany A 1
2004/2005 10 Spartak Žebrák B Batík Jan Kovohutě Příbram 1495 ½
2004/2005 9 Spartak Žebrák B Pelikán Tomáš SOU Dubno B 1873 0
2004/2005 8 Spartak Žebrák B Dlugoš Marcel TJ Jince C 1
2004/2005 7 Spartak Žebrák B Mráz Vojtěch Alva Příbram E 1393 1
2004/2005 5 Spartak Žebrák B Chvojka David ŠK Liteň 1
2004/2005 4 Spartak Žebrák B Rosenbaumová Eva Loko Zdice ½
2004/2005 3 Spartak Žebrák B Slavík Antonín TJ Jince B 1448 1
2004/2005 2 Spartak Žebrák B Budil Stanislav ŠK OB Hostomice 1
2004/2005 1 Spartak Žebrák B Kuba Milan Alva Příbram D 1501 ½