Hráč Plicka Petr

Plicka Petr

User Pic
Jméno: Plicka Petr
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1846
Elo mezinárodní: 1805
ID: 6805
FIDE ID: 301728
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1805 1846 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice "D" 1794 1805 1
2019/2020 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1805 1846 Müller Jan Český Lev Kolešovice "C" 1777 1710 ½
2019/2020 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1805 1846 Holáň Miloš TJ Kralupy "C" 0 1483 1
2018/2019 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1797 1822 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 2013 1943 0
2018/2019 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1797 1822 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany A 1866 1903 1
2018/2019 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1791 1822 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník A 1831 1812 1
2018/2019 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1791 1822 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1958 1889 0
2018/2019 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1766 1822 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1926 1931 1
2018/2019 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1766 1822 Verner Jan TJ Neratovice D 1785 1762 1
2018/2019 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1755 1826 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1962 0 0
2018/2019 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1755 1826 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1985 1985 1
2018/2019 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1756 1826 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1936 1919 ½
2018/2019 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1756 1826 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1925 1950 0
2018/2019 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1826 Štěpánek Svatopluk Sokol Hostivice A 1819 1848 0
2017/2018 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1768 1811 Holub Milan JAWA Brodce A 1989 1954 0
2017/2018 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1764 1811 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1904 1850 ½
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1774 1811 Hanzlík Adam ŠK Řevnice A 1619 1616 0
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1774 1811 Hinz František Český Lev Kolešovice B 1942 1922 ½
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1744 1811 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2038 2027 1
2017/2018 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1744 1811 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1871 1892 1
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1764 1811 Kretschmer Jaroslav Caissa Roztoky B 1817 1810 1
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1764 1811 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1863 1879 0
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1764 1811 Nipča Miroslav TJ Hostivice A 1933 1947 ½
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1764 1811 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 1
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1729 1808 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1787 1801 0
2016/2017 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Hoch Václav TJ Neratovice D 1633 1
2016/2017 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Jerman Richard Český Lev Kolešovice A 2095 2125 0
2016/2017 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 0
2016/2017 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Stluka František Příbram Baník A 2086 2066 0
2016/2017 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Hanzlík Adam ŠK Řevnice A 1435 1533 1
2016/2017 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2030 2037 0
2016/2017 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 0
2016/2017 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1696 1811 0
2016/2017 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Baran Peter TJ Neratovice C 2023 2035 0
2016/2017 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1714 1744 ½
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1810 1736 1
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad D 1681 1678 0
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Simon Lukáš ŠK Kralupy C 1640 1621 0
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Šlégr Josef TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 1
2015/2016 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1870 1869 1
2015/2016 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Hofner František ŠK Velvary A 1788 1764 1
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Balek Filip Sokol Buštěhrad C 1603 1566 1
2015/2016 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník A 1590 1607 1
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Nemastil Lubomír TJ Hostivice B 1625 1
2015/2016 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno A 1754 1
2015/2016 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1851 1807 Vrána Karel Cayman Pharma Neratovice G 1683 ½
2015/2016 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1851 1807 Velík Jan T J. AERO Odolena Voda "B" 2024 2030 0
2014/2015 10 Holdia DP Praha D 1811 1825 Frajt Tomáš TJ Praga Praha G 1453 1
2014/2015 9 Holdia DP Praha D 1811 1825 Brejcha Blahomír Sokol Kobylisy F 1604 1
2014/2015 8 Holdia DP Praha D 1811 1825 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1618 1
2014/2015 7 Holdia DP Praha D 1811 1825 Volek Jonáš ŠK PORG A 1426 1
2014/2015 6 Holdia DP Praha D 1811 1825 Strnad Václav ŠK Smíchov D 1635 1
2014/2015 5 Holdia DP Praha D 1811 1825 Davídek Bohuslav SK Loko Praha D 1843 0
2014/2015 4 Holdia DP Praha D 1811 1825 Bašek Václav SK Újezd nad Lesy A 1619 1
2014/2015 3 Holdia DP Praha D 1811 1825 Veselý Vladislav Bohemians Praha G 1724 1
2014/2015 2 Holdia DP Praha D 1811 1825 Špirhanzl Radek ŠK Praha 4 B 1582 1
2014/2015 1 Holdia DP Praha D 1811 1825 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace B 1866 1862 1
2014/2015 8 Holdia DP Praha C 1811 1825 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha A 2221 2216 0
2014/2015 3 Holdia DP Praha C 1811 1825 Špaček Michal GROP B 2025 2018 0
2014/2015 1 Holdia DP Praha C 1811 1825 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad C 2058 2072 0
2014/2015 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Nová Michaela Sokol Buštěhrad B 1683 1650 ½
2014/2015 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1881 1862 ½
2014/2015 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1771 0
2014/2015 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno A 1749 ½
2014/2015 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Martinec Karel ŠK Kralupy B 1912 1866 1
2014/2015 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Hůrka Jiří ŠK Merkur Kladno B 1777 1
2014/2015 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Pokorná Jana ŠK Rakovník C 1397 1490 1
2014/2015 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Bouda Karel ŠK Zlonice A 1788 ½
2014/2015 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Vokatý František ŠK Velvary A 1854 ½
2014/2015 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 Šperlich Antonín ŠK Kralupy C 1693 1
2013/2014 7 Holdia DP Praha C 1906 1918 Holub Jan SK Loko Praha A 2026 2025 0
2013/2014 4 Holdia DP Praha C 1906 1918 Seifarth Robert ŠK PORG A 2124 2119 1
2013/2014 1 Holdia DP Praha C 1906 1918 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2043 2001 0
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1906 1918 Veselý Jiří Cayman Pharma D 1729 1
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1906 1918 Chytrý Petr Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 ½
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1906 1918 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 2018 ½
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 D 1644 1
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1984 2002 0
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Holub Milan JAWA Brodce A 2069 2027 ½
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1871 1946 0
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1957 1925 1
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1989 1980 0
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Švach Jan ŠK Řevnice A 1838 1818 1
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1796 1819 1
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1868 1872 ½
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Machalík Marek Caissa Úholičky B 1949 1952 0
2013/2014 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1760 1807 0
2012/2013 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1874 1861 ½
2012/2013 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1802 ½
2012/2013 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1821 1821 1
2012/2013 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1758 1843 1
2012/2013 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 1250 0
2012/2013 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Břečka František Sokol na Mělníce A 1928 1938 ½
2012/2013 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 0
2012/2013 4 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 1
2012/2013 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1976 1984 1
2012/2013 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1833 1907 0
2012/2013 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1880 1844 1
2011/2012 11 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Kullač Pavol ŠK města Dobrovice C 1550 0
2011/2012 10 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Veselý Jiří TJ Neratovice C 1658 ½
2011/2012 9 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1626 1
2011/2012 8 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Sedlatý Martin Spartak Čelákovice A 1778 0
2011/2012 7 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Pokorný Ludvík Sokol na Mělníce B 1704 1
2011/2012 6 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1980 1942 0
2011/2012 5 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Charous Zdeněk Sokol Pečky B 1669 1
2011/2012 4 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Zolman Pavel Sokol Brandýs n/L A 1492 1
2011/2012 3 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Chytrý Petr Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 1
2011/2012 2 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 1
2011/2012 1 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 Frolek Pavel AŠ Mladá Boleslav B 1890 0
2010/2011 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Hochman Jan ŠK Kladno B 1931 0
2010/2011 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1967 0
2010/2011 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Střelba Ivo AERO Odolena Voda A 1824 1
2010/2011 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Erban Štěpán Český lev Kolešovice A 1944 1
2010/2011 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Kopřiva Petr Sokol na Mělníce A 1899 ½
2010/2011 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Koranda Stanislav TJ Sokol Hostivice A 1853 ½
2010/2011 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 0
2010/2011 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 2061 0
2010/2011 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Anaškin Arsenij TJ Neratovice B 1709 0
2010/2011 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1874 0
2009/2010 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Duong David Šachový klub Zlonice 1341 1
2009/2010 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda 1750 0
2009/2010 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1768 ½
2009/2010 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad 1754 1
2009/2010 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Vorm Petr Caissa Úholičky C 1658 ½
2009/2010 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1409 1
2009/2010 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1670 1
2009/2010 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Klein Eduard ŠO TP NOVA Kladno 1821 1
2009/2010 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Leník Jiří Slovan Velvary 1715 1
2009/2010 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Vokatý František SK DDM Slaný 1829 1
2009/2010 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1805 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1932 1
2008/2009 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Vokatý František SK DDM Slaný "A" 1799 0
2008/2009 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Střelba Ivo TJ Aero Odolena Voda 1809 1
2008/2009 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Doubek Martin ŠK Kladno "B" 1884 ½
2008/2009 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1894 1
2008/2009 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Dungl Martin Caissa Úholičky "B" 1927 0
2008/2009 6 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Tóth Václav NOVA Kladno "A" 1737 1
2008/2009 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Vondruška Milan Slovan Velvary 1625 1
2008/2009 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce "B" 1633 0
2008/2009 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Buk Pavel Sokol Buštěhrad "A" 1668 1
2008/2009 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Nersisyan Telman ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1576 1
2008/2009 1 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1757 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "C" 1780 0
2007/2008 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Popelka Pavel MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1812 0
2007/2008 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Klobušiak Miroslav Šachklub města Dobrovice "B" 1589 1
2007/2008 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Černoušková Alena Caissa Úholičky "C" 1657 1
2007/2008 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Daniel Jiří ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1787 0
2007/2008 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Leník Jiří Slovan Velvary 1694 1
2007/2008 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad 1758 0
2007/2008 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Špaček Milan DDM Mělník 1
2007/2008 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Staněk Václav TJ Aero Odolena Voda 1852 0
2007/2008 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Svítek Miroslav TJ Sokol na Mělníce 1926 ½
2007/2008 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Vokatý František SK DDM Slaný 1784 0
2007/2008 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 Smolka Jan ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 0
2006/2007 11 Sokol Libčice n/Vl 1806 Martinec Karel ŠK Kralupy n/Vlt B 1906 ½
2006/2007 10 Sokol Libčice n/Vl 1806 Hofner František ŠO Stochov 1851 0
2006/2007 9 Sokol Libčice n/Vl 1806 Voráček Pavel SK DDM Slaný 1789 0
2006/2007 8 Sokol Libčice n/Vl 1806 Vlček Marek Caissa Úholičky C 1884 ½
2006/2007 7 Sokol Libčice n/Vl 1806 Zoufalý Jiří ŠK Dobrovice B 1516 ½
2006/2007 6 Sokol Libčice n/Vl 1806 Žamboch Jiří ŠK Kralupy n/Vlt C 1749 ½
2006/2007 5 Sokol Libčice n/Vl 1806 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice 1943 1
2006/2007 4 Sokol Libčice n/Vl 1806 Verner Jan TJ Neratovice B 1500 1
2006/2007 3 Sokol Libčice n/Vl 1806 Linhart Stanislav TJ Slovan Velvary 1832 1
2006/2007 2 Sokol Libčice n/Vl 1806 Kříž Pavel DDM Mělník 1906 0
2006/2007 1 Sokol Libčice n/Vl 1806 Staněk Václav AERO Odolena Voda 1923 0
2005/2006 11 Libčice n/Vltavou 1799 Bargel Petr DIAREA Neratovice 1863 1
2005/2006 10 Libčice n/Vltavou 1799 Martinec Karel Kralupy n/Vlt B 1889 ½
2005/2006 9 Libčice n/Vltavou 1799 Šavrda Jan Kralupy n/Vlt C 1694 1
2005/2006 8 Libčice n/Vltavou 1799 Kříž Pavel DDM Mělník 1880 0
2005/2006 7 Libčice n/Vltavou 1799 Rigo Imrich Bakov n/Jizerou B 1993 1
2005/2006 6 Libčice n/Vltavou 1799 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1826 0
2005/2006 5 Libčice n/Vltavou 1799 Sedlatý Martin Spartak Čelákovice 1763 ½
2005/2006 4 Libčice n/Vltavou 1799 Břečka František Brandýs n/Labem 1938 0
2005/2006 3 Libčice n/Vltavou 1799 Šilhan Petr Sokol Tišice 1860 0
2005/2006 2 Libčice n/Vltavou 1799 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2011 1
2005/2006 1 Libčice n/Vltavou 1799 Střelba Ivo Aero Odolena Voda 1809 0
2004/2005 11 Sokol Libčice 1818 Hofner František ŠO Stochov 1842 0
2004/2005 9 Sokol Libčice 1818 Zelenka Pavel ŠK Kladno D 1688 1
2004/2005 8 Sokol Libčice 1818 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1881 0
2004/2005 7 Sokol Libčice 1818 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1667 0
2004/2005 6 Sokol Libčice 1818 Matouš Rudolf Sokol Hostivice 1914 0
2004/2005 5 Sokol Libčice 1818 Lavrinčík Pavel Easy E Kralupy B 1937 1
2004/2005 4 Sokol Libčice 1818 Kočí Stanislav Č. Lev Kolešovice 1658 1
2004/2005 3 Sokol Libčice 1818 Krafka Jan ŠK Kladno C 1877 ½
2004/2005 2 Sokol Libčice 1818 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1793 ½
2004/2005 1 Sokol Libčice 1818 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1732 0
2003/2004 11 Libčice n/Vltavou 1806 Pajda Jaroslav Neratovice C" 1
2003/2004 10 Libčice n/Vltavou 1806 Bouda Karel SK DDM Slaný 1720 ½
2003/2004 9 Libčice n/Vltavou 1806 Dbalý Václav Sokol Hostivice 1859 ½
2003/2004 8 Libčice n/Vltavou 1806 Polcar Ladislav AERO Odolena Voda 1759 1
2003/2004 7 Libčice n/Vltavou 1806 Vimmer Miloš ŠK Kladno D" 1852 0
2003/2004 6 Libčice n/Vltavou 1806 Popelka Pavel EasyE Kralupy B" 1883 1
2003/2004 5 Libčice n/Vltavou 1806 Tóth Václav NOVA Kladno A" 1706 1
2003/2004 4 Libčice n/Vltavou 1806 Mišičková Michaela ŠK Kladno E" 1
2003/2004 3 Libčice n/Vltavou 1806 Kříž Pavel SK Mělník 1885 B" 1792 1
2003/2004 2 Libčice n/Vltavou 1806 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1798 0
2003/2004 1 Libčice n/Vltavou 1806 Klomínský Václav EasyE Kralupy C" 1394 1