Hráč Lizner Milan

Lizner Milan

User Pic
Jméno: Lizner Milan
Oddíl: TJ Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1874
Elo mezinárodní: 1875
ID: 770
FIDE ID: 324256
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1875 1874 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 2071 2066 ½
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1872 1874 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1981 1971 ½
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1919 1913 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2062 2058 0
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1915 1913 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou B 2049 2034 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1911 1913 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk A 2059 2050 ½
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1917 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice C 2097 2104 0
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1917 1917 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1937 1938 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1917 1917 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1852 1793 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1914 1917 Bechyně Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2007 2016 ½
2018/2019 10 TJ Pankrác E 1875 1874 Gorbunov Artemiy ŠK AURORA 1796 1794 1
2018/2019 9 TJ Pankrác E 1875 1874 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1868 1871 ½
2018/2019 8 TJ Pankrác E 1875 1874 Hulec Vladimír LISA A 1843 1876 ½
2018/2019 3 TJ Pankrác E 1875 1874 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1950 1943 0
2018/2019 2 TJ Pankrác E 1875 1874 Sakař Miloš Dukla C 1926 1934 1
2018/2019 1 TJ Pankrác E 1875 1874 Hořínek Karel Šachový klub Bohnice - A 1952 1978 0
2017/2018 11 TJ Pankrác D 1875 1874 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2050 2053 ½
2017/2018 10 TJ Pankrác D 1875 1874 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha A 2016 2028 ½
2017/2018 3 TJ Pankrác D 1875 1874 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 A 1634 1761 1
2017/2018 1 TJ Pankrác D 1875 1874 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1906 1905 ½
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1899 1899 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 2018 2056 ½
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1907 1899 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice A 1961 1958 0
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1900 1899 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2093 2079 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1900 1899 Šindelář Pavel Kostelec nad Černými lesy A 1958 1971 1
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1907 1899 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav B 2130 2066 ½
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1907 1899 Slapnička Karel ŠK Kralupy A 1994 1983 ½
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1901 1877 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 1989 1975 0
2016/2017 11 TJ Pankrác D 1886 1888 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha A 1845 1878 ½
2016/2017 9 TJ Pankrác D 1886 1888 Vartazaryan Gor Sokol Kobylisy C 1325 ½
2016/2017 8 TJ Pankrác D 1886 1888 Černý Josef ŠK Viktoria Žižkov A 1879 1898 ½
2016/2017 7 TJ Pankrác D 1886 1888 Fiala Jan ŠO Praga Praha A 1906 1933 ½
2016/2017 6 TJ Pankrác D 1886 1888 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 ½
2016/2017 4 TJ Pankrác D 1886 1888 GROP B 1
2016/2017 2 TJ Pankrác D 1886 1888 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2045 2040 ½
2016/2017 1 TJ Pankrác D 1886 1888 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1950 1961 ½
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Novák Ivan Sokol Bakov n.Jiz. B 1840 1812 ½
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1753 1758 ½
2016/2017 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1855 1896 0
2016/2017 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1816 1792 1
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Hlína Miloš TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 ½
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Čtrnáct Jiří Šachklub města Dobrovice B 1882 1856 ½
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady A 1863 1903 1
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1789 1813 ½
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Fiala Jan ŠK Český Brod A 1906 1933 1
2015/2016 11 TJ Pankrác D 1886 1888 Voršilka Jiří SK OAZA Praha D 1617 1614 1
2015/2016 10 TJ Pankrác D 1886 1888 Kukačka Martin Sokol Praha Vršovice B 1979 1974 0
2015/2016 9 TJ Pankrác D 1886 1888 Černý Karel Kbelská šachová reprezentace 1762 1
2015/2016 8 TJ Pankrác D 1886 1888 Obrázek Karel USK Praha A 1867 1865 ½
2015/2016 7 TJ Pankrác D 1886 1888 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy D 1619 1647 1
2015/2016 6 TJ Pankrác D 1886 1888 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1779 1
2015/2016 4 TJ Pankrác D 1886 1888 Staněk Václav ŠK Loko Praha B 1813 1866 1
2015/2016 3 TJ Pankrác D 1886 1888 Pačovský Martin Viktoria Žižkov B 1939 1947 0
2015/2016 2 TJ Pankrác D 1886 1888 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1855 1925 0
2015/2016 1 TJ Pankrác D 1886 1888 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 1646 1648 1
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Framberk Jan Caissa Úholičky 2004 2045 ½
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Rujder Tibor Šachový klub Zdice 1855 1871 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Beneš Karel Šachový klub Příbram Baník 1644 1651 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1963 1922 1
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1956 0
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice 1704 1744 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Šindelář Pavel ŠK Kostelec nad Černými lesy 1962 1983 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Čermák Jan Spartak Vlašim B 1954 1994 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice 1856 1857 ½
2014/2015 9 TJ Pankrác F 1874 1901 Havlíčková Lenka Viktoria Žižkov D 1740 1
2014/2015 1 TJ Pankrác F 1874 1901 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1922 1944 0
2014/2015 11 TJ Pankrác D 1874 1901 Radics Robert TJ Praga Praha B 1767 1804 1
2014/2015 10 TJ Pankrác D 1874 1901 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 0
2014/2015 9 TJ Pankrác D 1874 1901 Smolka Josef Sokol Vršovice C 1903 1914 ½
2014/2015 8 TJ Pankrác D 1874 1901 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1823 1802 ½
2014/2015 7 TJ Pankrác D 1874 1901 Kudrna Zdeněk USK Praha A 1757 1726 0
2014/2015 6 TJ Pankrác D 1874 1901 Němec Milan SK Loko Praha B 1937 1966 1
2014/2015 5 TJ Pankrác D 1874 1901 Krutina Miroslav Viktoria Žižkov B 1991 1970 ½
2014/2015 4 TJ Pankrác D 1874 1901 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1969 1971 ½
2014/2015 3 TJ Pankrác D 1874 1901 Smrčka František Bohemians Praha D 1958 0
2014/2015 2 TJ Pankrác D 1874 1901 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1865 1859 1
2014/2015 1 TJ Pankrác D 1874 1901 Hadrava Jaroslav Unichess ČSOB E 1921 1943 ½
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 1972 1953 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1956 1925 0
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice B 2061 2023 ½
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1968 1965 0
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1929 1947 0
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Šindelář Pavel ŠK Kostelec nad Černými lesy 1961 2009 0
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice 1879 1906 1
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Pauch Jan JOLY Lysá nad Labem D 1980 2039 ½
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 0
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2058 2067 0
2013/2014 11 TJ Pankrác D 1994 1989 Kottek Eduard Stavby mostů Praha A 1895 1846 ½
2013/2014 10 TJ Pankrác D 1994 1989 Umancová Barbora ŠK PORG Classical Chess 1878 1903 1
2013/2014 9 TJ Pankrác D 1994 1989 Řehák Jiří USK Praha A 1855 1847 ½
2013/2014 7 TJ Pankrác D 1994 1989 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha B 1669 1
2013/2014 3 TJ Pankrác D 1994 1989 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1936 1922 0
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 Žáček Petr ŠK Merkur Kladno A 2092 2051 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1890 1866 ½
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 Švach Jan ŠK Řevnice A 1838 1818 1
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1759 1831 1
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 1
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1827 1852 1
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1758 1843 0
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1799 1967 1
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1974 1960 1
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1912 1931 1
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 1
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 Baran Peter TJ Neratovice B 2134 2159 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 0
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2001 2009 0
2011/2012 11 TJ Pankrác B 2007 2025 Souček Milan Sokol Kolín 2186 2188 ½
2011/2012 6 TJ Pankrác B 2007 2025 Šplíchal Petr TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2144 2181 0
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2087 2139 ½
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Vlach Karel Caissa Úholičky 2183 2169 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2100 2051 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Seifert Milan TJ Sokol Nymburk 2145 2147 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2209 2211 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2198 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Gutman Petr Šachový klub Rakovník 2124 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2049 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2071 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2038 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Mintěl Milan Caissa Úholičky 2015 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Štolba Miloš Sokol Kolín B 2112 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Fiala Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1886 ½
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2131 1
2010/2011 11 TJ Pankrác "B" 2056 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 1998 0
2010/2011 10 TJ Pankrác "B" 2056 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1992 ½
2010/2011 9 TJ Pankrác "B" 2056 ŠK Zikuda Turnov "B" 1
2010/2011 7 TJ Pankrác "B" 2056 Duczynski Martin ŠK AD Jičín "B" 2127 ½
2010/2011 6 TJ Pankrác "B" 2056 Paldus Petr Desko Liberec 2066 1
2010/2011 5 TJ Pankrác "B" 2056 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem "B" 2177 ½
2010/2011 4 TJ Pankrác "B" 2056 Purnoch Josef TJ Neratovice 2127 0
2010/2011 3 TJ Pankrác "B" 2056 Michálek František Sokol Kolín 2078 ½
2010/2011 2 TJ Pankrác "B" 2056 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové "B" 2257 0
2010/2011 1 TJ Pankrác "B" 2056 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2082 0
2009/2010 10 Biomedica Říčany B 2096 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2089 1
2009/2010 9 Biomedica Říčany B 2096 Slapnička Karel Kralupy n.Vltavou A 2043 ½
2009/2010 8 Biomedica Říčany B 2096 Wasserbauer Radek Rakovník 2061 ½
2009/2010 7 Biomedica Říčany B 2096 Matějovský Ondřej TRW autoel. Vlašim 2042 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany B 2096 Grečný Karol Sokol Struhařov 2007 1
2009/2010 5 Biomedica Říčany B 2096 Jerman Richard ŠK Kladno B 2147 1
2009/2010 4 Biomedica Říčany B 2096 Skácel Jan JAWA Brodce 2043 ½
2009/2010 3 Biomedica Říčany B 2096 Konvalinka Vladislav Kralupy n.Vltavou B 1873 ½
2009/2010 2 Biomedica Říčany B 2096 Zamrazil Jan Biomedica Říčany C 1905 1
2009/2010 1 Biomedica Říčany B 2096 Pinc Miroslav Pyrit Příbram 2168 0
2009/2010 10 TJ Pankrác B 2096 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 1
2009/2010 7 TJ Pankrác B 2096 Papay Jindřich SK Děčín A 2042 0
2009/2010 6 TJ Pankrác B 2096 Tichý Štěpán Karlovarský Tietz A 2068 ½
2009/2010 3 TJ Pankrác B 2096 Magát Josef Slovan Jirkov 2010 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 2054 Vojta Tomáš TRW autoel. Vlašim 2341 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 2054 Vevera Radek Caissa Úholičky 2070 1
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 2054 Kozlovský Libor Rakovník 1994 ½
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 2054 Hadžala Daniel Spartak Žebrák 2101 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 2054 Skácel Jan JAWA Brodce A 2057 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 2054 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2055 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 2054 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany B 2054 Nosek Filip Sokol Struhařov 1968 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 2054 Schmalz Michal Biomedica Říčany C 1992 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 2054 Vitouš Milan Biomedica Říčany D 1917 1
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 2035 Jarrah Kamal MONTAKO Kralupy n.V. A 2042 ½
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 2035 Doležel Radovan Alva Příbram B 2124 ½
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 2035 Nosek Filip Sokol Struhařov 2009 1
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 2035 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2212 ½
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 2035 Schmalz Michal ŠK Kladno B 1968 0
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 2035 Zdeněk Petr MONTAKO Kralupy n.V. B 2111 ½
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 2035 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1976 ½
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 2035 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2047 ½
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 2035 Holub Milan JAWA Brodce 2116 ½
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 2035 Malý Filip Biomedica Říčany C 2006 ½
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 2035 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2112 0
2005/2006 11 Říčany B 2100 Pištík Petr Nymburk 2176 1
2005/2006 10 Říčany B 2100 Procházka Jaroslav Brodce 1985 1
2005/2006 9 Říčany B 2100 Krejčová Kateřina Kutná Hora 2033 1
2005/2006 8 Říčany B 2100 Srba Milan Benešov 2213 ½
2005/2006 7 Říčany B 2100 Plášek Zdeněk Kostelec A 2061 1
2005/2006 6 Říčany B 1886 1888 Franc Lubor Kolín B 1849 1843 1
2005/2006 5 Říčany B 2100 Mejzlík Ondřej Vlašim 2105 0
2005/2006 4 Říčany B 2100 Vrkota Miloš Sendražice 2000 0
2005/2006 3 Říčany B 2100 Novák Václav Poděbrady 2080 1
2005/2006 2 Říčany B 2100 Ač Michal Říčany C 2242 ½
2005/2006 1 Říčany B 2100 Klein Milan SE Ml.Boleslav C 1942 ½
2004/2005 11 TJ PankrácB" 2097 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2121 0
2004/2005 10 TJ PankrácB" 2097 Kameník Robert TJ Bohemians B" 2027 ½
2004/2005 8 TJ PankrácB" 2097 Svoboda Otto Marty Baník Most 1864 1
2004/2005 6 TJ PankrácB" 2097 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 ½
2004/2005 1 TJ PankrácB" 2097 Mayer Jiří TJ Krásná Lípa 1932 0
2003/2004 11 TJ Pankrác B" 2132 Novák Matyáš Sokol KobylisyA" 2065 0
2003/2004 9 TJ Pankrác B" 2132 Janda Eduard TJ Spol.Neratovice 1974 1
2003/2004 8 TJ Pankrác B" 2132 Pražák Ondřej Desko LiberecA" 1928 1
2003/2004 7 TJ Pankrác B" 2132 Rigo Imrich Sok.Emer.Ml.BolB" 1948 0
2003/2004 5 TJ Pankrác B" 2132 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2109 1
2003/2004 4 TJ Pankrác B" 2132 Jínová Lucie ŠK Čes.LípaA" 2074 1