Hráč Maršálek Luboš

Maršálek Luboš

User Pic
Jméno: Maršálek Luboš
Oddíl: CAISSA Roztoky
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1886
Elo mezinárodní: 1895
ID: 10836
FIDE ID: 316482
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Caissa Roztoky A 1919 1893 Pirklová Hana ŠK Medvědi Zvole A 2119 2107 ½
2018/2019 10 Caissa Roztoky A 1919 1893 Cozl David Český Lev Kolešovice B 1961 1977 0
2018/2019 8 Caissa Roztoky A 1915 1893 Neumanová Monika Sokol Hostivice A 1679 1643 1
2018/2019 7 Caissa Roztoky A 1912 1893 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2026 2038 ½
2018/2019 5 Caissa Roztoky A 1892 1883 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2174 2185 ½
2018/2019 4 Caissa Roztoky A 1892 1883 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2014 2032 1
2018/2019 3 Caissa Roztoky A 1896 1883 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1966 1982 0
2018/2019 2 Caissa Roztoky A 1896 1883 Pochinkov Andrey TJ Neratovice D 2037 2039 ½
2018/2019 1 Caissa Roztoky A 1903 1883 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 2032 2001 0
2018/2019 11 Dukla D 1895 1886 Přibyl Jaroslav Unichess D 1926 1916 ½
2018/2019 10 Dukla D 1895 1886 Botur Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1912 1895 ½
2018/2019 8 Dukla D 1895 1886 TJ Kobylisy E 1
2018/2019 7 Dukla D 1895 1886 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice C 1885 1913 ½
2018/2019 6 Dukla D 1895 1886 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1670 1749 ½
2018/2019 5 Dukla D 1895 1886 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad E 1827 1817 0
2018/2019 4 Dukla D 1895 1886 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1828 1810 0
2018/2019 3 Dukla D 1895 1886 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1970 1974 1
2018/2019 1 Dukla D 1895 1886 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha E 1879 1888 ½
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1895 1886 Král Vratislav ŠK Praha - Smíchov C 0 1562 ½
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1895 1886 Císař Jiří ŠO Praga Praha B 1488 1724 ½
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1895 1886 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha C 1649 1653 1
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1895 1886 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov C 1532 1668 0
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1895 1886 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1819 1751 0
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1895 1886 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice E 1636 1622 1
2017/2018 10 Caissa Roztoky A 1900 1916 Tesař Patrik Sokol Nymburk A 2069 2027 ½
2017/2018 9 Caissa Roztoky A 1900 1916 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2048 2041 ½
2017/2018 8 Caissa Roztoky A 1903 1916 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2162 2142 ½
2017/2018 7 Caissa Roztoky A 1903 1916 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1939 0
2017/2018 6 Caissa Roztoky A 1905 1916 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2011 1983 0
2017/2018 5 Caissa Roztoky A 1905 1916 Mládek Richard Spartak Vlašim B 2092 2091 ½
2017/2018 4 Caissa Roztoky A 1900 1916 Bechyně Jaroslav Kostelec nad Černými lesy A 2041 2037 ½
2017/2018 3 Caissa Roztoky A 1900 1916 Rigo Imrich Sokol Mladá Boleslav B 2002 1998 0
2017/2018 2 Caissa Roztoky A 1900 1916 Žamboch Roman ŠK Kralupy A 2030 2042 ½
2017/2018 1 Caissa Roztoky A 1913 1923 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1987 1988 0
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice D 1934 1887 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 Zeman Martin Viktoria Žižkov C 1942 1947 1
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 1
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 ½
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 Radics Robert TJ Praga Praha C 1787 1773 1
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1888 1891 1
2015/2016 10 Caissa Úholičky 1928 1899 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 1
2015/2016 9 Caissa Úholičky 1928 1899 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1904 1946 1
2015/2016 7 Caissa Úholičky 1928 1899 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 ½
2015/2016 6 Caissa Úholičky 1928 1899 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1995 1963 1
2015/2016 5 Caissa Úholičky 1928 1899 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 0
2015/2016 3 Caissa Úholičky 1928 1899 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 1991 2001 0
2015/2016 2 Caissa Úholičky 1928 1899 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 0
2015/2016 1 Caissa Úholičky 1928 1899 Stolz Lubor Šachový klub Zdice 1885 1910 ½
2014/2015 9 Caissa Úholičky 1908 1917 Stluka František SK Pyrit Příbram 2067 2062 0
2014/2015 7 Caissa Úholičky 1908 1917 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2085 2094 ½
2014/2015 5 Caissa Úholičky 1908 1917 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2117 2122 0
2014/2015 4 Caissa Úholičky 1908 1917 Baran Peter Cayman Pharma Neratovice B 2103 2095 1
2014/2015 2 Caissa Úholičky 1908 1917 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2051 2061 ½
2014/2015 1 Caissa Úholičky 1908 1917 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 1
2013/2014 10 Caissa Úholičky 1985 1973 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 1992 2005 1
2013/2014 8 Caissa Úholičky 1985 1973 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 0
2013/2014 7 Caissa Úholičky 1985 1973 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 0
2013/2014 6 Caissa Úholičky 1985 1973 Palas Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou 1987 1984 ½
2013/2014 5 Caissa Úholičky 1985 1973 Černý Michal Šachový klub Rakovník 1919 1983 1
2013/2014 3 Caissa Úholičky 1985 1973 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2151 2152 ½
2013/2014 2 Caissa Úholičky 1985 1973 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 1994 1999 0
2013/2014 1 Caissa Úholičky 1985 1973 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2056 2030 ½
2012/2013 10 Káva Longberry Kralupy 2043 2037 Indrák Igor ŠK AD Jičín “B“ 2150 2085 ½
2012/2013 9 Káva Longberry Kralupy 2043 2037 Burda Roman TJ Neratovice 2158 2123 0
2012/2013 7 Káva Longberry Kralupy 2043 2037 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 ½
2012/2013 6 Káva Longberry Kralupy 2043 2037 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov “B“ 2150 2125 1
2012/2013 5 Káva Longberry Kralupy 2043 2037 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 0
2012/2013 4 Káva Longberry Kralupy 2043 2037 Košnář Martin JOLY Lysá nad Labem “C“ 2164 2097 0
2012/2013 3 Káva Longberry Kralupy 2043 2037 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2049 2058 ½
2012/2013 11 Caissa Úholičky 2043 2037 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2035 2008 ½
2012/2013 10 Caissa Úholičky 2043 2037 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2193 2199 0
2012/2013 7 Caissa Úholičky 2043 2037 Tomek Bohuslav Sokol Kolín B 1978 1995 1
2012/2013 6 Caissa Úholičky 2043 2037 Crha Ondřej Šachklub města Dobrovice 2123 2130 ½
2012/2013 5 Caissa Úholičky 2043 2037 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2189 2181 ½
2012/2013 3 Caissa Úholičky 2043 2037 Srba Milan TJ Sokol Struhařov 2167 2158 ½
2012/2013 2 Caissa Úholičky 2043 2037 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 0
2012/2013 1 Caissa Úholičky 2043 2037 Jirovský Pavel Sokol Kolín A 2331 2321 ½
2011/2012 11 Caissa Úholičky 2020 2012 Šturz Ota JOLY Lysá nad Labem C 2131 2127 1
2011/2012 10 Caissa Úholičky 2020 2012 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2036 2023 1
2011/2012 7 Caissa Úholičky 2020 2012 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 1
2011/2012 6 Caissa Úholičky 2020 2012 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2162 2146 1
2011/2012 5 Caissa Úholičky 2020 2012 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 1977 2000 1
2011/2012 4 Caissa Úholičky 2020 2012 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav A 2150 2135 0
2011/2012 3 Caissa Úholičky 2020 2012 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2203 2219 0
2011/2012 2 Caissa Úholičky 2020 2012 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2087 2139 ½
2011/2012 7 ŠK Kralupy 2020 2012 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 ½
2011/2012 3 ŠK Kralupy 2020 2012 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 2061 ½
2011/2012 1 ŠK Kralupy 2020 2012 Friml Antonín ŠK Teplice 2126 2124 0
2010/2011 10 Caissa Úholičky 1975 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2119 ½
2010/2011 9 Caissa Úholičky 1975 Hlaváček Karel SK Pyrit Příbram 2051 1
2010/2011 6 Caissa Úholičky 1975 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1960 1
2010/2011 4 Caissa Úholičky 1975 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2038 ½
2010/2011 3 Caissa Úholičky 1975 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem C 2046 ½
2010/2011 2 Caissa Úholičky 1975 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2010 1
2010/2011 1 Caissa Úholičky 1975 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2008 1
2010/2011 11 Caissa Úholičky B 1975 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 0
2010/2011 9 Caissa Úholičky B 1975 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 2002 1
2010/2011 8 Caissa Úholičky B 1975 Štursa Jan ŠK Kralupy B 2140 0
2010/2011 7 Caissa Úholičky B 1975 Jerman Richard ŠK Kladno B 2110 ½
2010/2011 5 Caissa Úholičky B 1975 Doležal Vít AERO Odolena Voda A 1972 ½
2010/2011 3 Caissa Úholičky B 1975 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2041 ½
2010/2011 1 Caissa Úholičky B 1975 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 2028 ½
2009/2010 9 ŠK Kralupy nad Vltavou C 1966 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky C 1810 1
2009/2010 6 ŠK Kralupy nad Vltavou C 1966 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 0
2009/2010 5 ŠK Kralupy nad Vltavou C 1966 Němec David Slovan Velvary 1986 0
2009/2010 4 ŠK Kralupy nad Vltavou C 1966 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1857 1
2009/2010 3 ŠK Kralupy nad Vltavou C 1966 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1932 1
2009/2010 11 Kralupy n.Vltavou A 1966 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 1803 1
2009/2010 9 Kralupy n.Vltavou A 1966 Voráček Zdeněk Biomedica Říčany B 2075 1
2009/2010 8 Kralupy n.Vltavou A 1966 Innemann František TRW autoel. Vlašim 1892 1
2009/2010 6 Kralupy n.Vltavou A 1966 Krafka Jan ŠK Kladno B 1987 0
2009/2010 5 Kralupy n.Vltavou A 1966 Hroník Petr JAWA Brodce 1967 ½
2009/2010 2 Kralupy n.Vltavou A 1966 Pechoč Bohumil Pyrit Příbram 2042 0
2009/2010 1 Kralupy n.Vltavou A 1966 Řezníček Jiří Sokol Hostivice 1716 1
2008/2009 11 ŠK Kralupy 1941 Malý Filip Biomedica Říčany C 2007 0
2008/2009 10 ŠK Kralupy 1941 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany D 1926 ½
2008/2009 9 ŠK Kralupy 1941 Innemann František TRW autoel. Vlašim 1924 1
2008/2009 8 ŠK Kralupy 1941 Vaněček Jiří Caissa Úholičky 2011 ½
2008/2009 7 ŠK Kralupy 1941 Volf Jaromír Rakovník 2079 0
2008/2009 6 ŠK Kralupy 1941 Kasalický Petr Biomedica Říčany B 2032 ½
2008/2009 5 ŠK Kralupy 1941 Procházka Petr JAWA Brodce A 1956 1
2008/2009 3 ŠK Kralupy 1941 Saxl Jiří Pyrit Příbram B 1854 0
2008/2009 2 ŠK Kralupy 1941 Lavrinčík Pavel Sokol Hostivice A 1893 0
2008/2009 1 ŠK Kralupy 1941 Berg Antonín Sokol Struhařov 1911 ½
2007/2008 11 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Pospěch Roman Biomedica Říčany B 1987 ½
2007/2008 10 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1972 1
2007/2008 9 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Vlach Josef Biomedica Říčany C 1824 ½
2007/2008 8 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2069 ½
2007/2008 7 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Stolz Lubor Spartak Žebrák 1942 0
2007/2008 6 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Gášek Stanislav Alva Příbram B 1772 1
2007/2008 5 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1904 ½
2007/2008 4 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Skála Jaromír TRW autoelektronika Vlašim 2088 ½
2007/2008 3 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Vimmer Miloš ŠK Kladno B 1859 1
2007/2008 1 MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1921 ½
2006/2007 11 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Crha Ondřej Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2004 0
2006/2007 10 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Parpel Petr Sokol Tišice "A" 1864 ½
2006/2007 9 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Sokol Roman ŠK Kladno "A" 1891 1
2006/2007 8 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Pokorný Ludvík TJ Sokol Mělník A 1733 ½
2006/2007 7 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2052 0
2006/2007 5 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Kožený Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 ½
2006/2007 4 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Hovorka Jakub TJ Spartak Žebrák A 1919 1
2006/2007 3 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Šáfr Jan ŠK Kladno "B" 1627 0
2006/2007 2 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Hampl Jiří TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1784 1
2006/2007 1 ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 Bílek Roman Caissa Úholičky A 1995 1
2005/2006 10 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Hochman Jan ŠK Kladno B 1713 1
2005/2006 9 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad J. 2140 0
2005/2006 8 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 ½
2005/2006 7 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Rujder Tibor Spartak Žebrák A 1997 ½
2005/2006 6 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Pankovič Ján S.E. Ml.Boleslav B 1968 ½
2005/2006 5 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Netušil Jaroslav NeratoviceVyvolení 2046 0
2005/2006 4 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Musil Martin ŠK Joly Lysá n.L.B 1967 0
2005/2006 3 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Lavrinčík Pavel TJ Sokol Hostivice 1902 1
2005/2006 2 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Sladovník Tomáš Alva Pb Příbram B 1741 1
2005/2006 1 ŠK Kralupy n.Vlt.A 1967 Framberk Jan Caissa Úholičky A 2011 ½
2004/2005 11 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Kryšpín Libor AŠ Ml.Boleslav A 2067 0
2004/2005 10 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Crha Pavel S.Emerge Ml.Bol. B 2175 ½
2004/2005 9 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník A 2118 0
2004/2005 8 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Doležel Radovan Alva Pb Příbram B 2087 ½
2004/2005 7 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Hůrka Jiří ŠK Rakovník B 1818 ½
2004/2005 6 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Bargel Martin TJ Neratovice B 2136 0
2004/2005 5 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Rujder Tibor TJ Loko Beroun A 1963 ½
2004/2005 4 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. A 2133 0
2004/2005 3 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Kabát Josef TJ Sokol Mělník A 1851 1
2004/2005 2 E.E.Kralupy n.V. A 1969 Jeníček Jiří ŠK Kladno B 2033 0
2003/2004 9 TJ Spol.Neratovice 1957 Melich Jindřich TJ Pankrác B" 2096 0
2003/2004 8 TJ Spol.Neratovice 1957 Sýkora Ondřej ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 ½
2003/2004 7 TJ Spol.Neratovice 1957 Košnar Pavel ŠK Čes.LípaA" 2019 1
2003/2004 6 TJ Spol.Neratovice 1957 Novák Zbyněk Bonex TepliceA" 1955 0
2003/2004 5 TJ Spol.Neratovice 1957 Klátil Karel SK Demas DěčínA" 2042 0
2003/2004 3 TJ Spol.Neratovice 1957 Šimek Petr Sokol KobylisyA" 2155 ½
2003/2004 2 TJ Spol.Neratovice 1957 Chmelík Jiří Marty Baník Most 2066 0
2003/2004 11 Easy Engl. Kralupy 1957 Rujder Roman TJ Loko Beroun 1985 ½
2003/2004 10 Easy Engl. Kralupy 1957 Rigo Imrich Sokol Bakov n.J. 1948 ½
2003/2004 9 Easy Engl. Kralupy 1957 Šperl Hynek AS Mlada Boleslav 1948 0
2003/2004 8 Easy Engl. Kralupy 1957 Hanzelka Petr SK Rakovnik ½
2003/2004 6 Easy Engl. Kralupy 1957 Švadlenka Jaroslav SK Kladno B 1969 1
2003/2004 5 Easy Engl. Kralupy 1957 Maršálek Miroslav TJ CeSTV Jince 1575 1
2003/2004 4 Easy Engl. Kralupy 1957 Nývlt Miloslav SK Mělník 1885 1807 ½
2003/2004 3 Easy Engl. Kralupy 1957 Červinka Pavel Spol. Neratovice B 1799 ½
2003/2004 2 Easy Engl. Kralupy 1957 Vachtfeidl Petr Caissa Uholicky 2013 ½
2003/2004 1 Easy Engl. Kralupy 1957 Čechal Josef SK Kladno C 1910 ½