Hráč Kožený Pavel

Kožený Pavel

User Pic
Jméno: Kožený Pavel
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2043
Elo mezinárodní: 2036
ID: 1223
FIDE ID: 314617
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Mesta Lysa nad Labem 2029 2028 Kulhánek Tomáš SK Dopravni podnik Praha 2316 2286 ½
2018/2019 3 SK Mesta Lysa nad Labem 2009 2026 Nečada Martin SO TJ Dukla Praha 2105 2106 ½
2018/2019 2 SK Mesta Lysa nad Labem 2009 2026 Hrdina Robin 2222 SK Polabiny 2245 2234 ½
2018/2019 9 JOLY Lysá nad Labem E 2023 2028 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 D 2041 1992 1
2018/2019 6 JOLY Lysá nad Labem E 2014 2028 Veselský Michal Český lev Kolešovice A 2094 2090 1
2018/2019 5 JOLY Lysá nad Labem E 2014 2028 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 2111 2108 0
2018/2019 10 SK JOLY Lysa nad Labem C 2023 2028 Kučera Jaroslav TJ Desko Liberec 1831 1862 ½
2018/2019 8 SK JOLY Lysa nad Labem C 2015 2028 Černoch Vít SK AD Jicin 1939 1982 1
2018/2019 7 SK JOLY Lysa nad Labem C 2014 2028 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 1870 1908 ½
2018/2019 5 SK JOLY Lysa nad Labem C 2018 2026 Maláč Petr Sokol Mlada Boleslav 2005 2004 ½
2018/2019 4 SK JOLY Lysa nad Labem C 2018 2026 Strnad Josef SK Mahrla Praha 1900 1896 ½
2018/2019 1 SK JOLY Lysa nad Labem C 2010 2026 Kohout Vratislav Sokol Praha Vrsovice 1982 1996 ½
2017/2018 9 Eurovia Praha 2024 2040 Hlavsa Filip SACHklub Pisek 1888 1916 0
2017/2018 7 Eurovia Praha 2042 2040 Popper Tomáš Unichess Vyletna 2011 2008 0
2017/2018 6 Eurovia Praha 2042 2040 Matějovský Ondřej TJ Spartak Vlasim 2012 2006 ½
2017/2018 5 Eurovia Praha 2010 2040 Vystrčil Martin Klub sachistu Ricany 1925 2146 2169 0
2017/2018 3 Eurovia Praha 2010 2040 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava 2124 2111 0
2017/2018 1 Eurovia Praha 2060 2054 Kratochvíl Jakub TJ Pankrac B 2091 2089 0
2016/2017 9 SK mesta Lysa nad Labem 2045 2053 Košnář Martin Vystaviste Lysa nad Labem 2147 2095 ½
2015/2016 9 JOLY Lysá nad Labem E 2045 2053 Bodický Michal Šachový klub Příbram Baník 1961 1991 ½
2015/2016 6 JOLY Lysá nad Labem E 2045 2053 ŠK Řevnice 1
2015/2016 1 JOLY Lysá nad Labem E 2045 2053 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 0
2015/2016 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác B 2073 2084 ½
2015/2016 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Keller Daniel TJ Sparta Kutná Hora 2127 2129 ½
2015/2016 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Pospíšil Martin Sokol Praha-Vršovice 2066 2103 ½
2015/2016 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Voříšek Jaroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2177 2175 ½
2015/2016 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 2023 2040 ½
2015/2016 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 ½
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Stinka Jakub ŠACHklub Písek 1962 1906 0
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 1
2015/2016 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Hála Viktor Sokol Kolín 2048 2047 ½
2015/2016 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Beneš Petr ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 ½
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2083 2090 0
2015/2016 9 ŠK města Lysá nad Labem B 2045 2053 Košnář Martin Výstaviště Lysá nad Labem 2147 2095 ½
2014/2015 11 JOLY Lysá n.L. E 2070 2059 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1880 1872 ½
2014/2015 9 JOLY Lysá n.L. E 2070 2059 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1876 1849 1
2014/2015 1 JOLY Lysá n.L. E 2070 2059 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 1
2014/2015 10 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2051 2061 ½
2014/2015 8 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 ½
2014/2015 7 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2275 2285 1
2014/2015 6 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Stluka František SK Pyrit Příbram 2067 2062 ½
2014/2015 5 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Horák Martin Spartak Vlašim B 2066 1978 ½
2014/2015 4 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2009 2004 0
2014/2015 3 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 0
2014/2015 2 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1980 1978 1
2014/2015 1 JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2041 2044 ½
2013/2014 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2055 2051 Žáček Zdeněk Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1885 2004 ½
2013/2014 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2055 2051 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 2018 ½
2013/2014 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2055 2051 Kříž Pavel TcJ Sokol na Mělníce B 2027 1963 0
2013/2014 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2055 2051 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1987 1
2013/2014 10 JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 1
2013/2014 9 JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 1
2013/2014 6 JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 Michálek Miloš Sokol Pečky A 1617 ½
2013/2014 5 JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 Dušek Vladimír Sokol Kolín B 1706 1722 1
2013/2014 4 JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1797 1804 1
2013/2014 3 JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1794 1822 1
2013/2014 2 JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 Pinkas Martin TJ AŠ Mladá Boleslav A 1707 1
2013/2014 1 JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice B 1715 1726 1
2012/2013 10 JOLY Lysá n.Labem D 2057 2049 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 1
2012/2013 8 JOLY Lysá n.Labem D 2057 2049 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 1
2012/2013 5 JOLY Lysá n.Labem D 2057 2049 Filip Vojtěch Dolní Kralovice A 1841 1887 ½
2012/2013 2 JOLY Lysá n.Labem D 2057 2049 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1994 1999 ½
2012/2013 1 JOLY Lysá n.Labem D 2057 2049 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1733 1720 1
2011/2012 1 JOLY Lysá n.L. D 2057 2049 Holub Milan JAWA Brodce A 2061 2054 0
2010/2011 11 JOLY Lysá n.Labem D 2056 Sochor Martin Sokol Pečky A 1876 1
2010/2011 9 JOLY Lysá n.Labem D 2056 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 ½
2010/2011 8 JOLY Lysá n.Labem D 2056 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1974 0
2010/2011 2 JOLY Lysá n.Labem D 2056 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 0
2010/2011 10 JOLY Lysá nad Labem C 2056 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 1
2010/2011 9 JOLY Lysá nad Labem C 2056 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1904 1
2010/2011 8 JOLY Lysá nad Labem C 2056 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 1
2010/2011 7 JOLY Lysá nad Labem C 2056 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 A 2102 ½
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem C 2056 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2078 ½
2010/2011 5 JOLY Lysá nad Labem C 2056 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2038 0
2010/2011 4 JOLY Lysá nad Labem C 2056 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 2067 1
2010/2011 1 JOLY Lysá nad Labem C 2056 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2010 ½
2009/2010 10 JOLY Lysá n.L. C 2055 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. 1895 ½
2009/2010 9 JOLY Lysá n.L. C 2055 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady 1912 1
2009/2010 8 JOLY Lysá n.L. C 2055 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav 1874 1
2009/2010 7 JOLY Lysá n.L. C 2055 Břečka František Sokol na Mělníce 1981 ½
2009/2010 6 JOLY Lysá n.L. C 2055 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2115 0
2009/2010 5 JOLY Lysá n.L. C 2055 Eisner Oldřich Sokol Český Brod 1863 1
2009/2010 2 JOLY Lysá n.L. C 2055 Netušil Jaroslav Sokol Bakov n.J. 2024 ½
2009/2010 1 JOLY Lysá n.L. C 2055 Saeckl Petr JOLY Lysá n.L. D 1637 1
2008/2009 9 JOLY Lysá n.L. C 2083 Březina Jindřich Sokol Sendražice 1955 ½
2008/2009 8 JOLY Lysá n.L. C 2083 Jeřábek Jindřich AŠ Mladá Boleslav 2076 ½
2008/2009 7 JOLY Lysá n.L. C 2083 Purnoch Josef Kutná Hora 2193 ½
2008/2009 6 JOLY Lysá n.L. C 2083 Novák Václav Bohemia Poděbrady 2050 ½
2008/2009 5 JOLY Lysá n.L. C 2083 Koyš Milan Kostelec n.Č.lesy 2088 1
2008/2009 4 JOLY Lysá n.L. C 2083 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. 2145 0
2008/2009 3 JOLY Lysá n.L. C 2083 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2046 0
2008/2009 2 JOLY Lysá n.L. C 2083 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2133 0
2008/2009 1 JOLY Lysá n.L. C 2083 Koudelka Ivan Sokol Český Brod 2013 ½
2007/2008 11 Joly Lysá n.L. C 2081 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady 1937 1
2007/2008 9 Joly Lysá n.L. C 2081 Bargel Petr Neratovice B 1867 ½
2007/2008 8 Joly Lysá n.L. C 2081 Pech Hynek Sokol Kolín B 1754 1
2007/2008 7 Joly Lysá n.L. C 2081 Šmejkal Josef Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 1
2007/2008 5 Joly Lysá n.L. C 2081 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1954 ½
2007/2008 4 Joly Lysá n.L. C 2081 Fabián Vladimír Sokol Český Brod 1716 1
2007/2008 3 Joly Lysá n.L. C 2081 Levinský Ladislav Sokol Nymburk 1651 1
2007/2008 2 Joly Lysá n.L. C 2081 Matuška Pavel Joly Lysá n.L. D 1519 1
2007/2008 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2081 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1941 0
2007/2008 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2081 Vajčner Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1908 1
2006/2007 11 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Utratil Ferdinand Sokol Tišice "A" 1553 1
2006/2007 9 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Růžička Václav ŠK Kladno "B" 1788 ½
2006/2007 8 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Ulrich David TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1862 ½
2006/2007 7 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Sedlák Luděk Caissa Úholičky A 1983 1
2006/2007 6 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Klain Václav Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1961 1
2006/2007 5 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Maršálek Luboš ŠK Kralupy nad Vltavou A 1974 ½
2006/2007 4 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Mišičko Ján ŠK Kladno "A" 2074 ½
2006/2007 3 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Pšenička Oldřich TJ Sokol Mělník A 1878 0
2006/2007 2 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2052 1
2006/2007 1 ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 Soukal Roman ŠK Alva Pb Příbram - B 1915 ½
2005/2006 9 ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 Kazimour František ŠK Kladno B 1982 ½
2005/2006 8 ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 Hinz František TJ Sokol Hostivice 1965 1
2005/2006 7 ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 Doležel Radovan Alva Pb Příbram B 2087 ½
2005/2006 5 ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 Lachman Václav TJ Auto Škoda MB A 1973 1
2005/2006 3 ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 Mudra Pavel Sokol Bakov nad J. 2082 0
2005/2006 2 ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 1
2005/2006 1 ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 Rujder Tibor Spartak Žebrák A 1997 1
2005/2006 10 ŠK JOLY Lysá n.L. 2040 Efler David Synthesia Pardub. 2204 ½
2005/2006 6 ŠK JOLY Lysá n.L. 2040 Dočekal Jan Sokol Vyšehrad B 2183 0
2005/2006 3 ŠK JOLY Lysá n.L. 2040 Folková Martina Sokol Plzeň I C 2180 ½
2004/2005 11 Joly Lysá n.L. B 2041 Svítek Miroslav TJ Sokol Mělník A 1933 ½
2004/2005 10 Joly Lysá n.L. B 2041 Němec David ŠK Kladno B 1853 1
2004/2005 9 Joly Lysá n.L. B 2041 Rigo Imrich Sokol Bakov n.J. A 1959 1
2004/2005 8 Joly Lysá n.L. B 2041 Kočí Václav AŠ Ml.Boleslav A 1869 0
2004/2005 7 Joly Lysá n.L. B 2041 Buriánek Tomáš S.Emerge Ml.Bol. B 1941 ½
2004/2005 6 Joly Lysá n.L. B 2041 Spilka Jiří ŠK Rakovník A 2054 1
2004/2005 5 Joly Lysá n.L. B 2041 Gášek Stanislav Alva Pb Příbram B 1895 1
2004/2005 3 Joly Lysá n.L. B 2041 Červinka Pavel TJ Neratovice B 1830 ½
2004/2005 2 Joly Lysá n.L. B 2041 Šos Václav TJ Loko Beroun A 1872 1
2004/2005 1 Joly Lysá n.L. B 2041 Žamboch Roman E.E.Kralupy n.V. A 2056 0
2004/2005 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2041 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 ½
2004/2005 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2041 Zdeněk Petr TJ Praga Praha 2229 0
2004/2005 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2041 Fiedler Bedřich 2222 ŠK Polabiny 2176 ½