Hráč Krischke Arnold

Krischke Arnold

User Pic
Jméno: Krischke Arnold
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2000
Elo mezinárodní: 1999
ID: 967
FIDE ID: 306703
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Loko Praha C 1991 1994 Staněk Ondřej TJ Bohemians F 2050 2054 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha C 1991 1994 Kriebel Tadeáš GROP - D 2517 2510 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha C 1991 1994 Hulín Petr SK OAZA Praha D 2080 2085 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha C 1991 1994 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov C 2114 2095 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha C 1991 1994 Strnad Pavel Sokol Vršovice D 1889 1925 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Loko Praha B 1991 1994 Formánek Martin TJ Kobylisy C 2214 2214 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Loko Praha B 1991 1994 Dolínek Vladimír Dukla D 1936 1925 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha B 1991 1994 Gdovin Ján ŠK Mahrla B 2092 2086 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha B 1991 1994 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2166 2167 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha B 1991 1994 Kalous Miroslav TJ Bohemians D 2017 1992 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha B 1991 1994 Strahl Jiří USK Praha A 1941 1959 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha B 1991 1994 Procházka Jiří Sokol Vršovice B 2108 2103 1 soutěž
2019/2020 9 DDM Písek B 1990 1994 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2114 2059 1 soutěž
2019/2020 7 DDM Písek B 1990 1994 Gdovin Ján Šachklub Písek B 2051 2086 ½ soutěž
2019/2020 6 DDM Písek B 1991 1994 Mazur David ŠS Mild Bivoj Bechyně 1937 1926 ½ soutěž
2019/2020 5 DDM Písek B 1991 2000 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2016 2022 ½ soutěž
2019/2020 3 DDM Písek B 1999 2000 Dolanský Lukáš ŠK Český Krumlov 2079 2042 0 soutěž
2019/2020 1 DDM Písek B 1998 2000 Hák David Šachklub Tábor 2018 2049 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha C 2006 1989 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad H 1892 1892 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha C 2006 1989 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha G 2061 2037 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha C 2006 1989 Seifarth Robert ŠK DP Praha D - EA Hotels 2189 2174 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha C 2006 1989 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice E 1710 1741 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha C 2006 1989 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha B 2134 2140 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Buchl Marek TJ Bohemians Praha E 1842 1842 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Klíma Matěj Unichess D 1928 1896 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1990 1980 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy C 1859 1864 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy E 1862 1790 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 1907 1921 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1895 1902 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Pospěch Roman Dukla D 1957 1974 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov A 1933 1952 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha B 2006 1989 Čejková Miroslava ŠK Mahrla B 2047 2047 ½ soutěž
2018/2019 11 DDM Písek B 2000 1989 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2042 2066 0 soutěž
2018/2019 10 DDM Písek B 2007 1989 Rolinek Dominik VŠTE České Budějovice A 2013 1951 ½ soutěž
2018/2019 9 DDM Písek B 2007 1989 Hostička František ŠO TJ Tatran Prachatice A 2102 2094 0 soutěž
2018/2019 8 DDM Písek B 2008 1989 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1903 1880 ½ soutěž
2018/2019 7 DDM Písek B 2008 1989 Hrubý Milan TJ Spartak Sezimovo Ústí 2088 2052 ½ soutěž
2018/2019 5 DDM Písek B 2006 1989 Šťastný Petr VŠTE České Budějovice B 1448 1476 1 soutěž
2018/2019 4 DDM Písek B 2012 1984 Spal Milan ČZ Strakonice B 2173 2156 0 soutěž
2018/2019 3 DDM Písek B 2002 1984 Bernáth Štefan ŠS Mild Bivoj Bechyně 1962 1962 ½ soutěž
2018/2019 2 DDM Písek B 2002 1984 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2062 2048 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha C 1992 1988 Neuman Zákoucká Adéla Unichess Ž 2033 2027 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha C 1992 1988 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha B 2128 2123 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Loko Praha C 1992 1988 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace B 1886 1881 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha C 1992 1988 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 2064 2072 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2014 2012 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1955 1967 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1904 1903 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Budinský Petr ŠK DP Praha C - VŠFS I 1951 1964 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Poborský Josef USK Praha A 1939 1895 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1984 1973 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Molkanov Oleg TJ Kobylisy E 1912 1892 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1861 1829 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1921 1924 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1856 1870 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha B 1992 1988 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2020 2014 ½ soutěž
2017/2018 11 DDM Písek 1989 1988 Mareš Daniel Šachklub Písek B 1907 1920 ½ soutěž
2017/2018 10 DDM Písek 1993 1988 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1840 1851 ½ soutěž
2017/2018 9 DDM Písek 1986 1988 Vondruš Martin Sn Jindřichův Hradec 1878 1883 1 soutěž
2017/2018 6 DDM Písek 1992 1988 Hostička František Tatran Prachatice 2124 2102 0 soutěž
2017/2018 5 DDM Písek 1993 1988 Valtr Filip ŠS Bechyně 1789 1789 1 soutěž
2017/2018 4 DDM Písek 1993 1988 Hák David Sokol Tábor B 1887 1889 0 soutěž
2017/2018 3 DDM Písek 1993 1988 Straka Zdeněk Traxler Veselí n.Lužn. 1769 1751 1 soutěž
2017/2018 2 DDM Písek 1984 1981 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1884 1857 1 soutěž
2017/2018 1 DDM Písek 1984 1981 Chval Zdeněk QCC České Budějovice B 2151 2083 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Loko Praha B 2064 2039 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha B 2064 2039 Buchl Marek TJ Bohemians Praha E 1878 1857 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Loko Praha B 2064 2039 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1891 1908 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 2064 2039 Sháněl Jaroslav Unichess D 2139 2132 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 2064 2039 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace 1706 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 2064 2039 Axamit Robert TJ Bohemians Praha D 2142 2087 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 1999 2000 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1870 1888 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 1999 2000 Molkanov Oleg TJ Kobylisy E 2074 2059 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 1999 2000 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1836 1849 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 1999 2000 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1871 1882 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 1999 2000 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1813 1815 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 1999 2000 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2037 2032 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Praga Praha B 2064 2039 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2150 2113 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha B 2064 2039 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0 soutěž
2015/2016 11 DDM Písek B 2064 2039 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1931 1953 1 soutěž
2015/2016 10 DDM Písek B 2064 2039 Mindl Josef Sokol Tábor B 2011 2009 ½ soutěž
2015/2016 9 DDM Písek B 2064 2039 Steinbauer Filip Hraničář Horní Stropnice 1819 1811 ½ soutěž
2015/2016 8 DDM Písek B 2064 2039 Kaňka Matěj QCC Č.Budějovice B 1638 1652 1 soutěž
2015/2016 7 DDM Písek B 2064 2039 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1884 1899 1 soutěž
2015/2016 6 DDM Písek B 2064 2039 Janeba Petr ČZ Strakonice 1851 1892 1 soutěž
2015/2016 5 DDM Písek B 2064 2039 Stinka Jakub Šk Písek B 1962 1906 ½ soutěž
2015/2016 4 DDM Písek B 2064 2039 Mráz Miroslav Šk Český Krumlov 1996 1990 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha C 2103 2102 Svrček Luboš Sokol Vršovice D 2087 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha C 2103 2102 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha C 2103 2102 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1966 1955 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha C 2103 2102 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha C 2103 2102 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha C 2103 2102 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha C 2103 2102 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha A 2103 2102 Postupa Pavel GROP B 2242 2255 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha A 2103 2102 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Praga Praha A 2103 2102 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2236 2235 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha A 2103 2102 Katzer Radovan Holdia DP Praha C 1821 1872 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha A 2103 2102 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2135 2145 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha A 2103 2102 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha A 2103 2102 Šplíchal Petr Unichess ČSOB D 1990 2009 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha A 2103 2102 Kovář Vojtěch Unichess ČSOB C 2230 2239 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha A 2103 2102 Pešout Jan TJ Pankrác B 2207 2208 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Praga Praha A 2103 2102 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2140 2160 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha A 2103 2102 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha C 2203 2199 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Praga Praha B 2071 2069 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2015 2022 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Praga Praha B 2071 2069 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Praga Praha A 2071 2069 Salač Jiří TJ Pankrác B 2119 2111 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Praga Praha A 2071 2069 Němec Jan DDM Praha 6 A 2030 2019 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha A 2071 2069 Šobotník Petr Bohemians Praha C 1953 1981 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha A 2071 2069 Pesr Jaromír Holdia DP Praha C 2043 2040 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Praga Praha A 2071 2069 Vacek Radomír TJ Pankrác C 2079 2074 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha A 2071 2069 Lampíř Tomáš Bohemians Praha D 2054 2077 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Praga Praha A 2071 2069 Rozkovec Hynek SK Loko Praha A 2097 2089 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Praga Praha A 2071 2069 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice B 2136 2137 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Praga Praha A 2071 2069 Skřivánek Jan ŠK PORG A 2167 2168 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Praga Praha A 2094 Heyda Jan QCC České Budějovice A 2092 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Praga Praha A 2094 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2139 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Praga Praha A 2094 Mindl Josef Sokol Tábor A 2088 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Praga Praha A 2094 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad Praha B 2221 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Praga Praha A 2094 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná A 2149 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Praga Praha A 2094 Turner Radek Sokol Plzeň 1 C 2098 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Praga Praha A 2094 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2071 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Praga Praha A 2094 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy A 2092 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Praga Praha A 2094 Stluka Petr ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Praga Praha A 2094 Koubek Václav Viktoria Žižkov Praha A 2099 1 soutěž
2006/2007 11 Praga Praha A 2079 Stluka Petr Alva Pb Příbram A 2181 0 soutěž
2006/2007 8 Praga Praha A 2079 Tochor Jiří Sokol Domažlice A 2101 1 soutěž
2006/2007 6 Praga Praha A 2079 Čečil Pavel Lokomotiva Plzeň A 2089 1 soutěž
2006/2007 5 Praga Praha A 2079 Mindl Josef Sokol Tábor A 2065 0 soutěž
2006/2007 3 Praga Praha A 2079 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň LetnáA 2137 0 soutěž
2006/2007 2 Praga Praha A 2079 Melich Jindřich Praga Praha B 2081 0 soutěž
2006/2007 1 Praga Praha A 2079 Chmelík David Sokol Plzeň 1 C 2138 1 soutěž
2006/2007 8 Ol.Hroznětín B 2079 Hranička Petr ŠK Draci D 0 soutěž
2006/2007 4 Ol.Hroznětín B 2079 Grieč Milan Ol.Hroznětín A 1513 0 soutěž
2006/2007 2 Ol.Hroznětín B 2079 Vachulka Jiří Baník Habartov C 1546 0 soutěž
2006/2007 1 Ol.Hroznětín B 2079 Zachoval Milan Jiskra Aš 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Praga Praha B 2090 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny 2068 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Praga Praha B 2090 Kastner Oldřich TJ Synthesia Pardubice B 2177 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Praga Praha B 2090 Mejzlík Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové B 2082 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Praga Praha B 2090 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Praga Praha B 2090 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Praga Praha B 2090 Mašek Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2191 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Praga Praha B 2090 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2083 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Praga Praha B 2090 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2150 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Praga Praha B 2090 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2253 0 soutěž
2005/2006 2 TJ Praga Praha B 2090 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Praga Praha B 2090 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Kladno 2133 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2070 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Kladno 2133 Pokrupa Marek Sokol Plzeň Letná 2151 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Kladno 2133 Vávra Jan Sokol Vršovice 2100 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Kladno 2133 Havlík Jan Sokol Rekol Písek 2185 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Kladno 2133 Gschwendtner Stanislav Šachklub Sokol Klatovy 2165 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK Kladno 2133 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov 2168 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Kladno 2133 Folková Martina Sokol Plzeň I C 2144 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Kladno 2133 Kratochvíl Jakub Baník Habartov 2057 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Kladno 2056 Čontoš Václav ŠK Tietz Karlovy Vary 2013 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Kladno 2056 Císler Petr Sokol Domažlice 2192 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Kladno 2056 Tobyáš Miroslav DP Holdia Praha B 2283 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Kladno 2056 Nový Václav Sokol Klatovy 2138 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Kladno 2056 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2176 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Kladno 2056 Zbořil Jaroslav Baník Eastman Sokolov 1995 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Kladno 2056 Mindl Josef Sokol Tábor B 2128 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Kladno 2056 Erban Tomáš Sokol Písek 2161 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Kladno 2056 Holub Milan Sokol Vršovice 2133 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK Kladno 2056 Sodoma Jan Bohemians Praha B 2183 1 soutěž
2003/2004 11 Sokol Benešov A 2056 Vrkota Miloš Stad. Kutná Hora A 1938 0 soutěž
2003/2004 10 Sokol Benešov A 2056 Píša Ivo Sokol Pečky A 1780 ½ soutěž
2003/2004 9 Sokol Benešov A 2056 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany A 2073 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Benešov A 2056 Hejda Antonín Joly Lysá n/L B 1798 1 soutěž
2003/2004 7 Sokol Benešov A 2056 Kalvach Ladislav Kostelec n/ČL A 1849 1 soutěž
2003/2004 6 Sokol Benešov A 2056 Pecháček Stanislav Spartak Vlašim B 2087 0 soutěž
2003/2004 5 Sokol Benešov A 2056 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1831 1 soutěž
2003/2004 3 Sokol Benešov A 2056 Oulovský Pavel Biomedica Říčany B 1926 1 soutěž
2003/2004 2 Sokol Benešov A 2056 Vavroušek Petr Sokol Benešov B 1685 1 soutěž
2003/2004 1 Sokol Benešov A 2056 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1897 0 soutěž