Hráč Valtera Jiří

Valtera Jiří

User Pic
Jméno: Valtera Jiří
Oddíl: TJ AERO Odolena Voda
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1776
Elo mezinárodní: 1854
ID: 1436
FIDE ID: 308900
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Kralupy nad Vltavou B 1853 1774 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 1973 1992 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Kralupy nad Vltavou B 1853 1774 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1795 1759 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Kralupy nad Vltavou B 1873 1774 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1804 1820 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Kralupy nad Vltavou B 1873 1774 Beneš Matěj SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1537 1576 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Kralupy nad Vltavou B 1907 1796 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1649 1630 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Kralupy nad Vltavou B 1921 1796 Vaňková Veronika ŠK Rakovník A 1580 1583 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Kralupy nad Vltavou B 1921 1796 Kantořík Radovan Český Lev Kolešovice B 0 1704 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Kralupy nad Vltavou B 1921 1796 Verner Jan TJ Neratovice D 1788 1764 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Kralupy nad Vltavou B 1910 1796 Vlček Marek Caissa Roztoky A 1941 1966 1 soutěž
2018/2019 11 Pravý Hradec 1935 1797 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice C 1276 1284 ½ soutěž
2018/2019 10 Pravý Hradec 1935 1797 Lhotský František Sokol Buštěhrad C 1903 1943 ½ soutěž
2018/2019 9 Pravý Hradec 1935 1797 Buk Pavel Sokol Buštěhrad E 1718 1688 1 soutěž
2018/2019 8 Pravý Hradec 1935 1797 Košnář Rudolf ŠK JOLY Lysá nad Labem H 0 1534 1 soutěž
2018/2019 7 Pravý Hradec 1935 1797 Seiner František TJ Kralupy nad Vltavou D 1673 1526 ½ soutěž
2018/2019 6 Pravý Hradec 1935 1797 Jindra Josef TJ Neratovice F 0 1589 1 soutěž
2018/2019 5 Pravý Hradec 1935 1797 Pucholt Martin ŠO Stochov 1553 1537 ½ soutěž
2018/2019 4 Pravý Hradec 1935 1797 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad D 1904 1691 ½ soutěž
2018/2019 3 Pravý Hradec 1935 1797 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno B 0 1808 1 soutěž
2018/2019 1 Pravý Hradec 1935 1797 Gýra Jiří TJ Aero Odolena Voda B 1777 1683 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Hnát Miroslav Šachklub města Dobrovice D 0 1554 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Sedmihradský Tomáš ŠK Spartak Čelákovice B 1028 1259 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem G 0 1572 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Wagner Adam Sokol Brandýs nad Labem A 0 1594 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Niko Viliam Šachklub města Dobrovice C 0 1455 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice E 0 1529 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Urban Miroslav ŠK Kabo Benátky A 0 1420 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Špringl Matěj TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1640 1566 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 Podlipský Petr Sokol Mladá Boleslav C 0 1460 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 Sovány Attila Cayman Pharma Neratovice F 0 1423 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1710 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice E 1899 1881 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 Pán Jiří Sokol Bakov nad Jizerou C 0 1295 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 Černý Karel Sokol Brandýs nad Labem A 1814 1818 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1731 1726 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 Sedlatý Josef ŠK Karbo Benátky A 0 1586 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice C 0 1577 ½ soutěž
2017/2018 11 Pravý Hradec 1935 1833 Zoufalý Jiří ŠK Dobrovice D 1498 1593 ½ soutěž
2017/2018 10 Pravý Hradec 1935 1833 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk D 0 1520 1 soutěž
2017/2018 9 Pravý Hradec 1935 1833 Šulc Jakub ŠK Dobrovice E 1638 1662 0 soutěž
2017/2018 8 Pravý Hradec 1935 1833 Rubeš Vojtěch ŠK Spartak Čelákovice C 0 1181 1 soutěž
2017/2018 7 Pravý Hradec 1935 1833 Jarý Zbyněk Sokol Brandýs nad Labem B 1520 1582 ½ soutěž
2017/2018 5 Pravý Hradec 1935 1833 Hanzlík Jiří ŠK Dobrovice F 1643 1535 1 soutěž
2017/2018 4 Pravý Hradec 1935 1833 Černý Jaroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 0 soutěž
2017/2018 3 Pravý Hradec 1935 1833 Sovány Attila TJ Neratovice H 0 1423 1 soutěž
2017/2018 2 Pravý Hradec 1935 1833 Štěrba Antonín Autoškoda Mladá Boleslav C 0 1656 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Kralupy B 1974 1842 Válek Petr Spartak Čelákovice B 1441 1461 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Kralupy B 1974 1842 Rössler Michal TJ AERO Odolena Voda A 1000 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kralupy B 1974 1842 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice C 1710 1697 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kralupy B 1974 1842 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice E 1454 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kralupy B 1974 1842 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1817 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Kralupy B 1974 1842 Kočí František TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Kralupy B 1974 1842 Wagner Adam Sokol Brandýs n. L. A 1480 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kralupy B 1974 1842 Urban Miroslav Karbo Benátky A 1511 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Kralupy B 1959 1855 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1668 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Kralupy B 1959 1855 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kralupy B 1959 1855 Slezák Jaroslav ŠK Zlonice A 1649 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kralupy B 1959 1855 Leník Jiří ŠK Velvary A 1648 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kralupy B 1959 1855 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad B 1546 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 Jeřábek Jindřich Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1957 1914 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1913 1962 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1778 1786 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1757 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad E 1518 1518 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 Střelba Ivo TJ AERO Odolená Voda B 1817 1815 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1697 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 Buk Václav Sokol Buštěhrad E 1814 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 Střelba Ivo TJ AERO Odolená Voda B 1817 1815 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1607 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1697 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Kralupy B 1959 1912 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1470 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Kralupy B 1959 1912 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Kralupy B 1959 1912 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1976 1984 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Kralupy B 1959 1912 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad C 1655 1493 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Kralupy B 1959 1912 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1827 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Kralupy B 1959 1912 Aron Oto Caissa Úholičky C 1769 1778 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Kralupy B 1959 1912 Matas Stanislav TcJ Sokol na Mělníce B 1734 1692 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Kralupy B 1959 1912 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno A 1775 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Kralupy B 1959 1912 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy C 1800 1749 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Kralupy B 1959 1912 Červenka Antonín TJ Slovan Velvary A 1741 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Petruň Milan Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Rous Daniel TJ Neratovice B 1960 2000 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Němec David Sokol Buštěhrad A 2026 1999 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2053 2056 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1957 1976 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Masák Radim Šachklub Města Dobrovice B 1982 1951 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Staněk Václav TJ AERO Odolena Voda 1835 1907 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Jerman Richard ŠK Kladno B 2096 2117 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2070 2024 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2006 2016 ½ soutěž
2011/2012 11 Sokol Český Brod B 1990 1944 Procházka Petr Sokol Neveklov 1998 2000 0 soutěž
2011/2012 10 Sokol Český Brod B 1990 1944 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1798 ½ soutěž
2011/2012 9 Sokol Český Brod B 1990 1944 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1771 ½ soutěž
2011/2012 6 Sokol Český Brod B 1990 1944 Holub Milan JAWA Brodce B 2061 2054 ½ soutěž
2011/2012 5 Sokol Český Brod B 1990 1944 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1995 1948 ½ soutěž
2011/2012 4 Sokol Český Brod B 1990 1944 Snížek Květoslav TJ Sparta Kutná Hora B 1906 1914 0 soutěž
2011/2012 1 Sokol Český Brod B 1990 1944 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 F 1916 1879 1 soutěž
2010/2011 10 Sokol ČeskýBrod B 1982 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1814 ½ soutěž
2010/2011 9 Sokol ČeskýBrod B 1982 Frolek Pavel Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 ½ soutěž
2010/2011 7 Sokol ČeskýBrod B 1982 Kastner Jan ŠK města Dobrovice C 1870 1 soutěž
2010/2011 6 Sokol ČeskýBrod B 1982 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 1 soutěž
2010/2011 5 Sokol ČeskýBrod B 1982 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1967 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol ČeskýBrod B 1982 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1929 1 soutěž
2010/2011 9 Sokol Český Brod A 1982 Evan Jan Sokol Struhařov A 1951 0 soutěž
2010/2011 7 Sokol Český Brod A 1982 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1876 0 soutěž
2010/2011 6 Sokol Český Brod A 1982 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 D 1905 0 soutěž
2010/2011 5 Sokol Český Brod A 1982 Musil Martin JOLY Lysá n.Labem D 2046 0 soutěž
2010/2011 4 Sokol Český Brod A 1982 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2104 0 soutěž
2010/2011 3 Sokol Český Brod A 1982 Koyš Milan Kostelec nad Č.l. B 2079 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Český Brod A 1982 Hroník Petr JAWA Brodce B 2006 ½ soutěž
2009/2010 9 Sokol Český Brod 1987 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2100 0 soutěž
2009/2010 7 Sokol Český Brod 1987 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2154 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Český Brod 1987 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.L. D 1890 ½ soutěž
2009/2010 5 Sokol Český Brod 1987 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2083 0 soutěž
2009/2010 4 Sokol Český Brod 1987 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. 2073 0 soutěž
2009/2010 3 Sokol Český Brod 1987 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2091 ½ soutěž
2009/2010 2 Sokol Český Brod 1987 Kryšpín Libor AŠ Mladá Boleslav 2070 ½ soutěž
2009/2010 10 Sokol Český Brod B 1987 Mrázek Vladimír TJ Sokol Sendražice A 1955 ½ soutěž
2009/2010 9 Sokol Český Brod B 1987 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky A 1920 1 soutěž
2009/2010 8 Sokol Český Brod B 1987 Krejčí Martin BIOMEDICA Říčany D 1846 1 soutěž
2009/2010 7 Sokol Český Brod B 1987 Pospíšil Martin BIOMEDICA Říčany E 1910 0 soutěž
2009/2010 6 Sokol Český Brod B 1987 Lacina Ladislav BIOMEDICA Říčany F 1702 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Český Brod B 1987 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2008 ½ soutěž
2009/2010 3 Sokol Český Brod B 1987 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 ½ soutěž
2009/2010 2 Sokol Český Brod B 1987 Hroník Petr JAWA Brodce B 1967 ½ soutěž
2008/2009 10 Sokol Český Brod B 1975 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1958 ½ soutěž
2008/2009 9 Sokol Český Brod B 1975 Fekete František Sokol Pečky A 1719 1 soutěž
2008/2009 8 Sokol Český Brod B 1975 Nguyen Martin Sokol Benešov A 1858 ½ soutěž
2008/2009 7 Sokol Český Brod B 1975 Křenek Pavel Sokol Sendražice B 1818 ½ soutěž
2008/2009 6 Sokol Český Brod B 1975 Berger Tomáš Slavoj Čáslav 1716 ½ soutěž
2008/2009 5 Sokol Český Brod B 1975 Košata František Biomedica Říčany E 1900 ½ soutěž
2008/2009 4 Sokol Český Brod B 1975 Bednařík Radovan Kostelec nad Černými lesy B 1987 ½ soutěž
2008/2009 3 Sokol Český Brod B 1975 Hroník Petr JAWA Brodce B 1955 ½ soutěž
2008/2009 2 Sokol Český Brod B 1975 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2045 ½ soutěž
2008/2009 1 Sokol Český Brod B 1975 Franc Lubor Sokol Kolín C 1942 ½ soutěž
2008/2009 10 Sokol Český Brod 1975 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2131 ½ soutěž
2008/2009 9 Sokol Český Brod 1975 Koyš Milan Kostelec n.Č.lesy 2088 ½ soutěž
2008/2009 8 Sokol Český Brod 1975 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2155 ½ soutěž
2008/2009 7 Sokol Český Brod 1975 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2131 ½ soutěž
2008/2009 6 Sokol Český Brod 1975 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk 2029 0 soutěž
2008/2009 5 Sokol Český Brod 1975 Novotný Roman AŠ Mladá Boleslav 2073 ½ soutěž
2008/2009 4 Sokol Český Brod 1975 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2221 ½ soutěž
2008/2009 3 Sokol Český Brod 1975 Drábek Vojtěch Sokol na Mělníce 2148 ½ soutěž
2008/2009 2 Sokol Český Brod 1975 Seifert Milan Sokol Sendražice 2172 0 soutěž
2008/2009 1 Sokol Český Brod 1975 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2088 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Sokol Český Brod B 2004 Zelinka Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1968 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Český Brod B 2004 Buriánek Tomáš ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Český Brod B 2004 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1618 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Český Brod B 2004 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1773 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Český Brod B 2004 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav C 1750 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Sokol Český Brod B 2004 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol Český Brod B 2004 Lochman Václav ŠK města Dobrovice A 1825 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Sokol Český Brod B 2004 Crha Ondřej Sokol Brandýs n/L A 2007 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Český Brod B 2004 Koyš Milan ŠK Kostelec n/ČL B 2118 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Sokol Český Brod B 2004 Štegl Petr Sokol Pečky A 1787 0 soutěž
2007/2008 11 Sokol Český Brod 2004 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 ½ soutěž
2007/2008 10 Sokol Český Brod 2004 Postupa Martin Joly Lysá n.L. D 2094 1 soutěž
2007/2008 9 Sokol Český Brod 2004 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice 2110 0 soutěž
2007/2008 8 Sokol Český Brod 2004 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2134 ½ soutěž
2007/2008 7 Sokol Český Brod 2004 Vrabec Miloš Kostelec nad Č.lesy 2117 ½ soutěž
2007/2008 6 Sokol Český Brod 2004 Jandourek Lukáš Neratovice B 2261 0 soutěž
2007/2008 5 Sokol Český Brod 2004 Moravec Michal Sokol Kolín B 2275 0 soutěž
2007/2008 4 Sokol Český Brod 2004 Neckář Lubomír Joly Lysá n.L. C 2325 0 soutěž
2007/2008 3 Sokol Český Brod 2004 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2126 0 soutěž
2007/2008 2 Sokol Český Brod 2004 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2113 ½ soutěž
2006/2007 11 Sokol Český Brod A 2004 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany D 2053 ½ soutěž
2006/2007 10 Sokol Český Brod A 2004 Vrabec Miloš ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 ½ soutěž
2006/2007 9 Sokol Český Brod A 2004 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1947 ½ soutěž
2006/2007 8 Sokol Český Brod A 2004 Souček Milan Sokol Kolín C 2113 ½ soutěž
2006/2007 7 Sokol Český Brod A 2004 Holub Milan JAWA Brodce B 2110 ½ soutěž
2006/2007 6 Sokol Český Brod A 2004 Šindelář Pavel BIOMEDICA Říčany E 1989 ½ soutěž
2006/2007 5 Sokol Český Brod A 2004 Prokop Jiří TJ Spartak Vlašim B 1859 ½ soutěž
2006/2007 4 Sokol Český Brod A 2004 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1772 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Český Brod A 2004 Snížek Květoslav TJ Stadion Kutná Hora B 2024 ½ soutěž
2006/2007 2 Sokol Český Brod A 2004 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 1560 1 soutěž
2006/2007 1 Sokol Český Brod A 2004 Havelka Petr Sokol Neveklov 1969 ½ soutěž
2005/2006 11 Sokol Český Brod A 2016 Lacina Ladislav Biomedica Říčany D 1701 1 soutěž
2005/2006 10 Sokol Český Brod A 2016 Holub Milan Jawa Brodce B 2066 0 soutěž
2005/2006 9 Sokol Český Brod A 2016 Procházka Petr Sokol Neveklov 2023 ½ soutěž
2005/2006 7 Sokol Český Brod A 2016 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1856 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Český Brod A 2016 Šindelář Pavel Biomedica Říčany E 1981 ½ soutěž
2005/2006 5 Sokol Český Brod A 2016 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany 2015 0 soutěž
2005/2006 4 Sokol Český Brod A 2016 Mejzlík Ondřej Sokol Postupice 2105 ½ soutěž
2005/2006 3 Sokol Český Brod A 2016 Skácel Jan Sokol Benešov B 2098 ½ soutěž
2005/2006 2 Sokol Český Brod A 2016 Michálek František Sokol Pečky A 2164 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Český Brod A 2016 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. B 2164 ½ soutěž
2005/2006 8 Kostelec A 2016 Fojtů Petr Říčany C 2065 0 soutěž
2005/2006 7 Kostelec A 2016 Říha Jaroslav Říčany B 2075 ½ soutěž
2005/2006 6 Kostelec A 1974 1842 Rychtář Pavel SE Ml.Boleslav C 1939 1949 0 soutěž
2005/2006 5 Kostelec A 2016 Vlasák Jiří Kolín B 1952 1 soutěž
2005/2006 4 Kostelec A 2016 Dudek Jaromír Nymburk 1908 ½ soutěž
2005/2006 3 Kostelec A 2016 Mejzlík Vojtěch Vlašim 2082 ½ soutěž
2005/2006 1 Kostelec A 2016 Seifert Milan Sendražice 2155 0 soutěž
2004/2005 11 Easy E Kralupy B 2000 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 2038 ½ soutěž
2004/2005 10 Easy E Kralupy B 2000 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2106 1 soutěž
2004/2005 9 Easy E Kralupy B 2000 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1901 1 soutěž
2004/2005 8 Easy E Kralupy B 2000 Volf Jaromír ŠO Stochov 2012 0 soutěž
2004/2005 7 Easy E Kralupy B 2000 Palas Aleš Easy E Kralupy C 2035 0 soutěž
2004/2005 6 Easy E Kralupy B 2000 Čechal Josef ŠK Kladno D 1896 ½ soutěž
2004/2005 5 Easy E Kralupy B 2000 Tomandl Ivo Sokol Libčice 1939 1 soutěž
2004/2005 3 Easy E Kralupy B 2000 Hinz František Sokol Hostivice 1941 ½ soutěž
2004/2005 2 Easy E Kralupy B 2000 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný 2034 0 soutěž
2004/2005 1 Easy E Kralupy B 2000 Hejda Václav Č. Lev Kolešovice 1863 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Český Brod A 2000 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice A 2055 ½ soutěž
2004/2005 10 Sokol Český Brod A 2000 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2054 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Český Brod A 2000 Vrabec Miloš Kostelec n/ČL A 2146 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Český Brod A 2000 Valenta Zdeněk Sokol Nymburk A 2027 0 soutěž
2004/2005 6 Sokol Český Brod A 2000 Kaplan Daniel Bohemia PoděbradyA 2096 1 soutěž
2004/2005 5 Sokol Český Brod A 2000 Michálek František Sokol Pečky A 2115 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Český Brod A 2000 Černý Martin Biomedica Říčany A 2217 1 soutěž
2004/2005 3 Sokol Český Brod A 2000 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2111 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Český Brod A 2000 Mejzlík Vojtěch TRW A. Vlašim A 2111 ½ soutěž
2004/2005 1 Sokol Český Brod A 2000 Srba Milan Sokol Benešov A 2222 ½ soutěž
2003/2004 10 EasyE Kralupy B" 1976 Hinz František Sokol Hostivice 1947 1 soutěž
2003/2004 9 EasyE Kralupy B" 1976 Velík Jan AERO Odolena Voda 1985 1 soutěž
2003/2004 8 EasyE Kralupy B" 1976 Čižinský Jiří ŠK Kladno D" 1906 ½ soutěž
2003/2004 7 EasyE Kralupy B" 1976 Klein Eduard NOVA Kladno A" 1831 ½ soutěž
2003/2004 6 EasyE Kralupy B" 1976 Šlechta Karel Libčice n/Vltavou 1946 ½ soutěž
2003/2004 5 EasyE Kralupy B" 1976 Zelenka Pavel ŠK Kladno E" 1693 1 soutěž
2003/2004 4 EasyE Kralupy B" 1976 Hackel Luděk SK Mělník 1885 B" 2020 0 soutěž
2003/2004 3 EasyE Kralupy B" 1976 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 2033 ½ soutěž
2003/2004 1 EasyE Kralupy B" 1976 Formánek Jan Neratovice C" 1681 1 soutěž
2003/2004 11 Sokol Český Brod A 1976 Voráček Miroslav Biomedica Říčany B 2139 0 soutěž
2003/2004 10 Sokol Český Brod A 1976 Feierfeil Jiří Sokol Benešov B 1908 1 soutěž
2003/2004 9 Sokol Český Brod A 1976 Hora Milan Sokol Nymburk A 2135 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Český Brod A 1976 Daneš Jaroslav Stad. Kutná Hora A 2138 0 soutěž
2003/2004 7 Sokol Český Brod A 1976 Michálek František Sokol Pečky A 2130 ½ soutěž
2003/2004 6 Sokol Český Brod A 1976 Doležal Radoslav Biomedica Říčany A 2396 ½ soutěž
2003/2004 5 Sokol Český Brod A 1976 Zdeněk Petr Sokol Benešov A 2118 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Český Brod A 1976 Vrabec Miloš Kostelec n/ČL A 2151 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol Český Brod A 1976 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim B 2167 ½ soutěž
2003/2004 2 Sokol Český Brod A 1976 Pauch Jan Joly Lysá n/L B 2130 0 soutěž
2003/2004 1 Sokol Český Brod A 1976 Chmiel Pavel Jawa Brodce A 2275 0 soutěž