Hráč Stluka František

Stluka František

User Pic
Jméno: Stluka František
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2102
Elo mezinárodní: 2124
ID: 910
FIDE ID: 309044
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B Šachový klub Příbram-Baník 2124 2102 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2172 2163 1
2018/2019 1 Č Šachový klub Příbram-Baník 2115 2102 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice 2087 0 1
2017/2018 11 B Příbram Baník A 2108 2084 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2011 2027 1
2017/2018 10 Č Příbram Baník A 2103 2084 Cozl David Český lev Kolešovice A 1979 1968 ½
2017/2018 9 Č Příbram Baník A 2103 2084 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 2032 1996 1
2017/2018 8 B Příbram Baník A 2107 2084 Přibyl Jaroslav Caissa Roztoky A 1941 1927 0
2017/2018 7 Č Příbram Baník A 2107 2084 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2111 2092 1
2017/2018 6 B Příbram Baník A 2093 2084 Plášek Zdeněk Kostelec nad Černými lesy A 2002 1995 1
2017/2018 5 Č Příbram Baník A 2093 2084 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1959 1965 1
2017/2018 3 Č Příbram Baník A 2103 2084 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 B 2003 1951 ½
2017/2018 2 B Příbram Baník A 2103 2084 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 2010 1999 1
2017/2018 1 Č Příbram Baník A 2090 2081 Beneš Petr Sokol Nymburk A 2085 2093 ½
2016/2017 11 B Příbram Baník A 2086 2066 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 0
2016/2017 10 Č Příbram Baník A 2086 2066 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 9 B Příbram Baník A 2086 2066 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1924 1855 1
2016/2017 8 Č Příbram Baník A 2086 2066 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 1
2016/2017 7 Č Příbram Baník A 2086 2066 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 1
2016/2017 6 B Příbram Baník A 2086 2066 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1795 1775 1
2016/2017 5 Č Příbram Baník A 2086 2066 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 ½
2016/2017 4 B Příbram Baník A 2086 2066 Vrána Karel TJ Neratovice D 1683 1
2016/2017 3 Č Příbram Baník A 2086 2066 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 1
2016/2017 2 B Příbram Baník A 2086 2066 Švach Jan ŠK Řevnice A 1884 1881 ½
2016/2017 1 Č Příbram Baník A 2086 2066 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1763 1779 1
2015/2016 11 Č Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2037 2012 1
2015/2016 10 B Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Stolz Lubor Šachový klub Zdice 1885 1910 1
2015/2016 9 B Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1963 1922 1
2015/2016 8 Č Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 ½
2015/2016 7 B Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1904 1946 ½
2015/2016 6 Č Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2003 1984 1
2015/2016 5 B Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 ½
2015/2016 4 Č Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2057 2037 0
2015/2016 3 B Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 ½
2015/2016 2 Č Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Matějka Vladimír ŠK Řevnice 1968 1991 1
2015/2016 1 B Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 1991 2001 ½
2014/2015 11 Č SK Pyrit Příbram 2067 2062 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 1
2014/2015 9 Č SK Pyrit Příbram 2067 2062 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1908 1917 1
2014/2015 8 B SK Pyrit Příbram 2067 2062 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 ½
2014/2015 7 Č SK Pyrit Příbram 2067 2062 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice 2002 2014 0
2014/2015 6 B SK Pyrit Příbram 2067 2062 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 ½
2014/2015 3 B SK Pyrit Příbram 2067 2062 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice B 2101 2095 1
2014/2015 1 B SK Pyrit Příbram 2067 2062 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2044 2054 ½
2013/2014 11 B SK Pyrit Příbram 2073 2067 Hinz František Šachový klub Rakovník 1909 1917 ½
2013/2014 10 Č SK Pyrit Příbram 2073 2067 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1934 1926 1
2013/2014 9 Č SK Pyrit Příbram 2073 2067 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2090 2112 1
2013/2014 8 B SK Pyrit Příbram 2073 2067 Staněk Ondřej Dolní Kralovice 1922 1957 ½
2013/2014 7 Č SK Pyrit Příbram 2073 2067 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice 1843 1773 1
2013/2014 6 B SK Pyrit Příbram 2073 2067 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2069 2055 0
2013/2014 5 Č SK Pyrit Příbram 2073 2067 Skála Jaromír TJ Bohemia Poděbrady 2008 2007 0
2013/2014 4 B SK Pyrit Příbram 2073 2067 Otruba Pavel Caissa Úholičky 2044 2022 0
2013/2014 3 Č SK Pyrit Příbram 2073 2067 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 ½
2013/2014 2 B SK Pyrit Příbram 2073 2067 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2089 2080 1
2013/2014 1 Č SK Pyrit Příbram 2073 2067 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1966 1942 1
2012/2013 11 Č SK Pyrit Příbram 2071 2064 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2107 2096 ½
2012/2013 10 B SK Pyrit Příbram 2071 2064 Framberk Jan Caissa Úholičky 1971 1993 1
2012/2013 9 Č SK Pyrit Příbram 2071 2064 Gernert Otakar TJ Sokol Struhařov 2084 2085 1
2012/2013 8 B SK Pyrit Příbram 2071 2064 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 1990 1995 ½
2012/2013 7 Č SK Pyrit Příbram 2071 2064 Brezmen Pavel Sokol Kolín A 2087 2084 0
2012/2013 6 B SK Pyrit Příbram 2071 2064 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2024 2041 ½
2012/2013 5 B SK Pyrit Příbram 2071 2064 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1966 1946 ½
2012/2013 4 Č SK Pyrit Příbram 2071 2064 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 ½
2012/2013 3 B SK Pyrit Příbram 2071 2064 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1988 1972 0
2012/2013 2 Č SK Pyrit Příbram 2071 2064 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1810 1814 1
2012/2013 1 B SK Pyrit Příbram 2071 2064 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice 2007 2027 1
2011/2012 11 B SK Pyrit Příbram 2089 2069 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 0
2011/2012 10 Č SK Pyrit Příbram 2089 2069 Müller Jan Šachový klub Rakovník 1880 1
2011/2012 9 B SK Pyrit Příbram 2089 2069 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1915 1928 ½
2011/2012 8 Č SK Pyrit Příbram 2089 2069 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2026 2039 ½
2011/2012 7 B SK Pyrit Příbram 2089 2069 Šmíd Miroslav JOLY Lysá nad Labem C 2176 2168 ½
2011/2012 6 Č SK Pyrit Příbram 2089 2069 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1909 ½
2011/2012 5 B SK Pyrit Příbram 2089 2069 Masák Radim TJ Sokol Nymburk 1982 1951 0
2011/2012 4 Č SK Pyrit Příbram 2089 2069 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2026 2012 ½
2011/2012 3 Č SK Pyrit Příbram 2089 2069 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 ½
2011/2012 2 B SK Pyrit Příbram 2089 2069 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2092 2076 ½
2011/2012 1 Č SK Pyrit Příbram 2089 2069 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2074 2071 1
2010/2011 11 B SK Pyrit Příbram 2098 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 A 2040 1
2010/2011 10 Č SK Pyrit Příbram 2098 Skřivánek Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2187 1
2010/2011 9 B SK Pyrit Příbram 2098 Otruba Pavel Caissa Úholičky 1975 ½
2010/2011 8 Č SK Pyrit Příbram 2098 Štolba Miloš Sokol Kolín B 2112 ½
2010/2011 7 B SK Pyrit Příbram 2098 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2008 ½
2010/2011 6 Č SK Pyrit Příbram 2098 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 0
2010/2011 5 B SK Pyrit Příbram 2098 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2133 1
2010/2011 4 Č SK Pyrit Příbram 2098 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2116 1
2010/2011 3 Č SK Pyrit Příbram 2098 Holub Milan JAWA Brodce 2047 ½
2010/2011 2 B SK Pyrit Příbram 2098 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2060 0
2010/2011 1 Č SK Pyrit Příbram 2098 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2049 ½
2010/2011 11 B Sokol Platan Pisek 2098 Vodička Vlastimil Sokol Vysehrad B 2133 ½
2010/2011 9 B Sokol Platan Pisek 2098 Jaroš Martin Sokol Plzen 1 2161 ½
2010/2011 8 Č Sokol Platan Pisek 2098 Křížová Veronika SSK HerNyr 1250 1
2010/2011 5 Č Sokol Platan Pisek 2098 Kubečka David OAZA Praha 2285 ½
2010/2011 4 B Sokol Platan Pisek 2098 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2156 ½
2010/2011 3 Č Sokol Platan Pisek 2098 Koubek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 1
2010/2011 2 B Sokol Platan Pisek 2098 Janočko Petr Sokol Plzen Letna A 2087 0
2010/2011 1 Č Sokol Platan Pisek 2098 Růžička Aleš Sokol Tabor B 2034 ½
2009/2010 11 B Sokol Platan Písek A 2158 Vaindl Jaroslav ŠK Líně A 2162 ½
2009/2010 10 Č Sokol Platan Písek A 2158 Vanka Miloslav TJ Bohemians Praha B 2153 0
2009/2010 9 B Sokol Platan Písek A 2158 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2190 0
2009/2010 8 Č Sokol Platan Písek A 2158 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2187 0
2009/2010 7 B Sokol Platan Písek A 2158 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov A 2024 ½
2009/2010 6 Č Sokol Platan Písek A 2158 Příborský Marek Sokol Plzeň 1 A 2232 0
2009/2010 5 B Sokol Platan Písek A 2158 Kotrba Tomáš SK Viktoria Žižkov A 2123 ½
2009/2010 4 Č Sokol Platan Písek A 2158 Rujder Tibor TJ Spartak Žebrák A 2018 ½
2009/2010 3 B Sokol Platan Písek A 2158 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy A 1985 1
2009/2010 2 Č Sokol Platan Písek A 2158 Novák Pavel TJ Šakal Kozolupy A 2339 0
2009/2010 1 B Sokol Platan Písek A 2158 Tochor Jiří TJ Sokol Domažlice A 2068 ½
2009/2010 11 Č Pyrit Příbram 2158 Vojta Tomáš TRW autoel. Vlašim 2370 0
2009/2010 10 B Pyrit Příbram 2158 Nosek Filip Sokol Struhařov 2015 1
2009/2010 9 Č Pyrit Příbram 2158 Růžička Václav ŠK Kladno B 2082 ½
2009/2010 8 B Pyrit Příbram 2158 Vávra Jan JAWA Brodce 2066 0
2009/2010 7 Č Pyrit Příbram 2158 Popelka Pavel Kralupy n.Vltavou B 1809 0
2009/2010 6 B Pyrit Příbram 2158 Petras Milan Biomedica Říčany C 1989 1
2009/2010 5 B Pyrit Příbram 2158 Plíva Vojtěch Rakovník 2056 ½
2009/2010 4 Č Pyrit Příbram 2158 Tričkov Vasil Sokol Hostivice 2312 ½
2009/2010 3 B Pyrit Příbram 2158 Vlach Karel Caissa Úholičky 2161 ½
2009/2010 2 Č Pyrit Příbram 2158 Kopecký Jiří Kralupy n.Vltavou A 1974 ½
2009/2010 1 B Pyrit Příbram 2158 Šindler Michal Biomedica Říčany B 2164 ½
2008/2009 9 B ŠK Pyrit Příbram D 2138 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1843 ½
2008/2009 8 Č ŠK Pyrit Příbram D 2138 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1689 1
2008/2009 7 B ŠK Pyrit Příbram D 2138 Kraisl Vlastimil Zadinovi Jince 1722 1
2008/2009 6 Č ŠK Pyrit Příbram D 2138 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1590 1
2008/2009 5 B ŠK Pyrit Příbram D 2138 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1681 1
2008/2009 4 Č ŠK Pyrit Příbram D 2138 Matějka Vladimír ŠK Řevnice B 1787 1
2008/2009 2 Č ŠK Pyrit Příbram D 2138 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1715 1
2008/2009 1 B ŠK Pyrit Příbram D 2138 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 1
2008/2009 11 Č ŠK Pyrit Příbram A 2138 Šimek Petr QCC České Budějovice A 2322 0
2008/2009 10 B ŠK Pyrit Příbram A 2138 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2193 ½
2008/2009 9 Č ŠK Pyrit Příbram A 2138 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2134 ½
2008/2009 8 B ŠK Pyrit Příbram A 2138 Jandovský Viktor TJ Pankrác Praha B 2168 1
2008/2009 7 Č ŠK Pyrit Příbram A 2138 Příborský Marek Sokol Plzeň 1 B 2220 ½
2008/2009 6 B ŠK Pyrit Příbram A 2138 Janoušek Petr Šakal Kozolupy A 2205 ½
2008/2009 5 Č ŠK Pyrit Příbram A 2138 Orságová Silvie TJ DUKLA Praha A 2175 ½
2008/2009 4 B ŠK Pyrit Příbram A 2138 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 ½
2008/2009 3 Č ŠK Pyrit Příbram A 2138 Šimek Petr TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 0
2008/2009 2 B ŠK Pyrit Příbram A 2138 Plášil Jiří QCC České Budějovice B 2088 1
2008/2009 1 Č ŠK Pyrit Příbram A 2138 Eretová Jana Sokol Klatovy A 2138 1
2007/2008 11 Č ŠK Alva Příbram D 2175 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1797 1
2007/2008 10 B ŠK Alva Příbram D 2175 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1541 1
2007/2008 9 Č ŠK Alva Příbram D 2175 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1723 0
2007/2008 7 Č ŠK Alva Příbram D 2175 Turický David TJ Lokomotiva Zdice B 1584 1
2007/2008 6 B ŠK Alva Příbram D 2175 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice B 1891 1
2007/2008 5 Č ŠK Alva Příbram D 2175 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1914 ½
2007/2008 4 B ŠK Alva Příbram D 2175 Pokorný Zdeněk Jince A 1950 ½
2007/2008 2 B ŠK Alva Příbram D 2175 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram 1894 1
2007/2008 11 B ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy A 2092 0
2007/2008 10 Č ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Kolář Jáchym Sokol Plzeň 1 C 2142 0
2007/2008 9 Č ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Soukup Václav Viktoria Žižkov Praha A 2187 1
2007/2008 8 B ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Nídl Petr QCC České Budějovice A 2166 0
2007/2008 7 Č ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2087 1
2007/2008 6 B ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2182 0
2007/2008 5 Č ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Trepka Jan Sokol Tábor B 2096 1
2007/2008 4 B ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad Praha B 2155 ½
2007/2008 3 Č ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Váchal Josef Sokol Plzeň Letná A 2143 0
2007/2008 2 B ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2135 ½
2007/2008 1 Č ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2152 ½
2006/2007 11 Č Alva Pb Příbram A 2137 Zedek Alois Praga Praha A 2147 1
2006/2007 10 B Alva Pb Příbram A 2137 Heyda Jan QCC Č.Budějovice A 2147 1
2006/2007 9 Č Alva Pb Příbram A 2137 Kupka František Lokomotiva Plzeň A 2060 1
2006/2007 8 B Alva Pb Příbram A 2137 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2067 ½
2006/2007 7 Č Alva Pb Příbram A 2137 Grill Roman Sokol Tábor B 2130 0
2006/2007 6 B Alva Pb Příbram A 2137 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň LetnáA 2137 0
2006/2007 5 Č Alva Pb Příbram A 2137 Mrňa Vladimír Praga Praha B 2007 ½
2006/2007 4 B Alva Pb Příbram A 2137 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň 1 C 2144 1
2006/2007 3 B Alva Pb Příbram A 2137 Budka Jan Sokol Domažlice A 2147 ½
2006/2007 2 Č Alva Pb Příbram A 2137 Šimek Petr Sokol Kobylisy A 2259 ½
2006/2007 1 B Alva Pb Příbram A 2137 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2278 ½
2006/2007 11 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2137 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1885 ½
2006/2007 10 B ŠK Alva Pb Příbram E 2137 Kvasnička Ladislav SK Liteň 1597 1
2006/2007 9 B ŠK Alva Pb Příbram E 2137 Placheta Rostislav ŠK Hostomice 1849 1
2006/2007 8 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2137 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1786 ½
2006/2007 7 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2137 Kvapil Petr Kovohutě Příbram 1922 1
2006/2007 5 B ŠK Alva Pb Příbram E 2137 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1525 1
2006/2007 4 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2137 Pokorný Zdeněk TJ Jince B 1956 1
2005/2006 11 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Pekárek Petr Sokol Tábor 2123 0
2005/2006 10 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Grill Roman Sokol Písek 2167 0
2005/2006 9 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Olejníček Jiří QCC DKV České Budějovice 1975 ½
2005/2006 8 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2052 ½
2005/2006 7 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Gschwendtner Stanislav Šachklub Sokol Klatovy 2165 1
2005/2006 6 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Kracík Dobroslav ŠAKAL Kozolupy 2042 1
2005/2006 5 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Paulovič Martin TJ Sokol Praha Kobylisy 2194 ½
2005/2006 4 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Choleva Zdeněk Bohemians Praha 2235 0
2005/2006 3 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Pospíšil Evžen TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 ½
2005/2006 2 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Ptáčník Stanislav TJ Sokol Domažlice 2136 ½
2005/2006 1 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Šimeček Alexej Praga Praha 2184 1
2005/2006 11 B ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Zeisek Václav TJ Jince B 1555 1
2005/2006 10 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Válek Martin ŠK Řevnice A 1653 1
2005/2006 9 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 2007 ½
2005/2006 8 B ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Pelikán Tomáš TJ SOU Příbram B 1876 1
2005/2006 7 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Ratušny Arsen ŠK Liteň A 1983 1
2005/2006 6 B ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník C 1619 1
2005/2006 5 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram A 1920 ½
2005/2006 3 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice B 1578 1
2005/2006 2 B ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Klán František ŠK Hostomice A 1602 1
2005/2006 1 Č ŠK Alva Pb Příbram E 2121 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1768 1
2004/2005 11 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Klicnar Martin Viktoria Žižkov 2170 ½
2004/2005 10 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2160 1
2004/2005 9 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Toman Jaroslav Sokol Domažlice 2133 0
2004/2005 8 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Folková Martina Sokol Plzeň I C 2144 ½
2004/2005 7 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Most Zdeněk Baník Habartov 2100 ½
2004/2005 6 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Doležal Jiří Sokol Tábor A 2215 0
2004/2005 5 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Šimák Pavel Sokol Tábor B 2141 1
2004/2005 4 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Plíva Vojtěch ŠK Kladno 2118 ½
2004/2005 3 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2203 0
2004/2005 2 B ŠK Alva Pb Příbram 2121 Pták Pavel Sokol Rekol Písek 2168 0
2004/2005 1 Č ŠK Alva Pb Příbram 2121 Novák Michal Šachklub Sokol Klatovy 2191 ½
2004/2005 11 B Alva Příbram E 2121 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1625 1
2004/2005 10 Č Alva Příbram E 2121 Saxl Jiří SOU Dubno B 1758 1
2004/2005 9 B Alva Příbram E 2121 Krejčí Jan TJ Jince C 1692 1
2004/2005 7 Č Alva Příbram E 2121 Stolz Lubor Spartak Žebrák B 1943 0
2004/2005 6 B Alva Příbram E 2121 Veselý Roman ŠK Liteň 1612 1
2004/2005 5 Č Alva Příbram E 2121 Rosenbaum Pavel Loko Zdice 1968 ½
2004/2005 4 B Alva Příbram E 2121 Kováč Martin TJ Jince B 1722 1
2004/2005 3 Č Alva Příbram E 2121 Klán František ŠK OB Hostomice 1595 1
2004/2005 2 B Alva Příbram E 2121 Noha Petr Alva Příbram D 1737 1
2004/2005 1 Č Alva Příbram E 2121 Rotter Vojtěch Loko Beroun B 1733 1
2003/2004 11 B ŠK Alva Příbram 2116 Hostička František DP Holdia Praha B 2174 0
2003/2004 10 Č ŠK Alva Příbram 2116 Nováček Karel Sokol Klatovy 2067 ½
2003/2004 8 Č ŠK Alva Příbram 2116 Hašek Václav Sokol Tábor B 2091 ½
2003/2004 7 Č ŠK Alva Příbram 2116 Kovář Petr Baník Eastman Sokolov 2005 1
2003/2004 6 B ŠK Alva Příbram 2116 Kazimour František ŠK Kladno 2041 ½
2003/2004 5 Č ŠK Alva Příbram 2116 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2107 1
2003/2004 4 B ŠK Alva Příbram 2116 Holub Milan Sokol Vršovice 2133 1
2003/2004 3 Č ŠK Alva Příbram 2116 Kawaciuková Zuzana Bohemians Praha B 2085 1
2003/2004 2 B ŠK Alva Příbram 2116 Čontoš Václav ŠK Tietz Karlovy Vary 2013 ½
2003/2004 1 Č ŠK Alva Příbram 2116 Vaindl Jaroslav Sokol Domažlice 2134 1
2003/2004 9 B Alva Příbram E 2116 Klán František ŠK Hostomice 1563 1
2003/2004 8 B Alva Příbram E 2116 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice 1929 1
2003/2004 7 Č Alva Příbram E 2116 Slavík Antonín TJ Jince B 1440 1
2003/2004 6 B Alva Příbram E 2116 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1804 1
2003/2004 5 B Alva Příbram E 2116 Schmidt Jiří SOU Dubno B 1612 1
2003/2004 4 Č Alva Příbram E 2116 Klán František ŠK Hostomice 1563 1
2003/2004 3 Č Alva Příbram E 2116 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice 1449 0
2003/2004 2 B Alva Příbram E 2116 Slavík Antonín TJ Jince B 1440 1