Hráč Tůma Jiří

Tůma Jiří

User Pic
Jméno: Tůma Jiří
Oddíl: TJ CHS Chotěboř
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2254
Elo mezinárodní: 2264
ID: 8455
FIDE ID: 318337
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ CHS Chotěboř 2264 2254 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou 2012 2013 1
2019/2020 2 TJ CHS Chotěboř 2264 2254 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2140 2154 1
2019/2020 1 TJ CHS Chotěboř 2256 2254 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2187 2183 1
2019/2020 1 TJ CHS Chotebor B 2256 2254 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2248 2239 ½
2018/2019 9 TJ CHS Chotebor B 2269 2280 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny D 2078 2078 1
2018/2019 7 TJ CHS Chotebor B 2268 2280 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1975 1952 1
2018/2019 6 TJ CHS Chotebor B 2287 2280 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2168 2138 ½
2018/2019 5 TJ CHS Chotebor B 2287 2280 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2012 2015 1
2018/2019 1 TJ CHS Chotebor B 2298 2289 Škeřík Karel SK pri DDM Litomysl 1966 1982 1
2018/2019 11 TJ CHS Chotebor 2269 2280 Ludvík Tomáš Rapid Pardubice 2172 2082 0
2018/2019 10 TJ CHS Chotebor 2269 2280 Hora Milan Sokol Kolin 2126 2152 ½
2018/2019 9 TJ CHS Chotebor 2268 2280 Seidl Štěpán TJ Sparta Kutna Hora 2158 2167 ½
2018/2019 8 TJ CHS Chotebor 2268 2280 Holemář David Moravska Slavia Brno B 2310 2306 ½
2018/2019 7 TJ CHS Chotebor 2287 2280 Šmajzr Martin SK Vysoke Myto 2155 2170 0
2018/2019 6 TJ CHS Chotebor 2287 2280 Krátký Josef TJ Stefanydes Policka 2050 2049 ½
2018/2019 5 TJ CHS Chotebor 2296 2289 Maník Mikuláš OREL Orechov 2400 0 0
2018/2019 4 TJ CHS Chotebor 2296 2289 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2219 2208 ½
2018/2019 3 TJ CHS Chotebor 2294 2289 Nehyba Martin Lokomotiva Brno 2072 2104 1
2018/2019 2 TJ CHS Chotebor 2294 2289 Jedlička Aleš TJ SO Chrudim 2214 2204 ½
2018/2019 1 TJ CHS Chotebor 2298 2289 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2049 2041 ½
2017/2018 9 SO Hlinsko 2288 2272 Mikyska Kamil SK+Sokol Zamberk 1990 1952 1
2017/2018 8 SO Hlinsko 2287 2272 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2069 2076 1
2017/2018 6 SO Hlinsko 2272 2272 Beil Zdeněk SK Usti nad Orlici A 2206 2191 ½
2017/2018 5 SO Hlinsko 2272 2272 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2122 2115 1
2017/2018 4 SO Hlinsko 2288 2272 Komárek David TJ SO Chrudim 2150 2151 ½
2017/2018 3 SO Hlinsko 2288 2272 Szücs Matyáš 2222 SK Polabiny E 2069 2076 1
2017/2018 1 SO Hlinsko 2252 2257 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2039 2041 1
2017/2018 11 Sparta Kutna Hora 2296 2272 Neckář Lubomír Eurovia Praha 2279 2282 ½
2017/2018 9 Sparta Kutna Hora 2287 2272 Kuba Jindřich Unichess Vyletna 2292 2301 ½
2017/2018 8 Sparta Kutna Hora 2287 2272 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlasim 2419 2426 0
2017/2018 10 TJ CHS Chotebor 2288 2272 Hámorník Jozef TJ Zdar nad Sazavou 2116 0 1
2017/2018 8 TJ CHS Chotebor 2287 2272 Gnida Patrik SK Velke Losiny 2162 2169 ½
2017/2018 7 TJ CHS Chotebor 2272 2272 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2106 2126 0
2017/2018 6 TJ CHS Chotebor 2272 2272 Vařejčko Josef SK Lipa 2262 2245 1
2017/2018 5 TJ CHS Chotebor 2288 2272 Malivánek Jiří Eurobit 2059 2065 1
2017/2018 4 TJ CHS Chotebor 2288 2272 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2194 2181 1
2017/2018 3 TJ CHS Chotebor 2288 2272 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2296 2315 ½
2017/2018 2 TJ CHS Chotebor 2288 2272 Mojžíš Jan TJ Snezka Nachod 2161 2157 ½
2017/2018 1 TJ CHS Chotebor 2252 2257 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2167 2156 1
2016/2017 11 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 1
2016/2017 10 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2230 2209 ½
2016/2017 9 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Hon Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 1
2016/2017 8 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2165 2069 ½
2016/2017 7 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1917 1912 ½
2016/2017 6 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2337 2337 ½
2016/2017 5 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Boháček Milan SK Svitavy 2032 2042 1
2016/2017 4 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Vávra Radim SK Rapid Pardubice C 2083 2086 ½
2016/2017 3 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2123 2131 ½
2016/2017 2 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Yakimenko Alexander A. SK Bohemia Pardubice 2183 2211 1
2016/2017 1 TJ CHS Chotebor 2283 2280 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 0
2015/2016 11 TJ CHS Chotěboř 2283 2280 Beil Zdeněk ŠK Svitavy 2215 2180 0
2015/2016 10 TJ CHS Chotěboř 2283 2280 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 1
2015/2016 9 TJ CHS Chotěboř 2283 2280 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny D 2148 2188 0
2015/2016 9 TJ Sparta Kutná Hora 2283 2280 Tričkov Vasil Bohemians Texbase.cz Praha 2328 2346 1
2015/2016 8 TJ Sparta Kutná Hora 2283 2280 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 1
2014/2015 11 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 1
2014/2015 10 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Proplast Česká Třebová 1
2014/2015 9 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 1
2014/2015 8 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 SK + Sokol Žamberk 1
2014/2015 7 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny C 2249 2251 0
2014/2015 6 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Havelka Josef TJ Lanškroun 2019 2056 ½
2014/2015 5 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2232 2232 ½
2014/2015 4 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 1
2014/2015 3 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2122 2112 1
2014/2015 1 TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2215 2213 ½
2014/2015 10 TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2415 0
2014/2015 9 TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 0
2014/2015 8 TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 Kuba Jindřich Sokol Praha-Kobylisy B 2327 2322 ½
2014/2015 6 TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 ½
2014/2015 5 TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 ½
2014/2015 4 TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2326 2339 1
2014/2015 2 TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2211 2225 ½
2014/2015 1 TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 Hába Petr ŠK Gordic 2500 2483 0
2013/2014 11 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 1
2013/2014 10 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice C 2092 2094 1
2013/2014 9 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1756 1746 1
2013/2014 8 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2292 2297 0
2013/2014 7 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 1
2013/2014 6 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 1
2013/2014 5 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1944 1961 1
2013/2014 4 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2195 2202 ½
2013/2014 3 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2092 2087 ½
2013/2014 2 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2151 2166 0
2013/2014 1 TJ CHS Chotěboř 2326 2327 Onderek David TJ ŠO Chrudim B 2188 2196 1
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim 2326 2327 Hladík Oto TJ Ostrava 2204 2202 0
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim 2326 2327 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 ½
2013/2014 10 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2244 2247 ½
2013/2014 9 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 ½
2013/2014 8 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Volák Michal TRW autoelektronika Vlašim 2179 2193 ½
2013/2014 7 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2319 2305 ½
2013/2014 5 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 ½
2013/2014 4 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2209 2209 1
2013/2014 3 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Borkovec Milan Sokol Tábor 2208 2219 0
2013/2014 2 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Orság Milan ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 ½
2013/2014 1 Sparta Kutná Hora 2326 2327 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2212 2261 1
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim 2317 2321 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 ½
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim 2317 2321 Červený Martin TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 0
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim 2317 2321 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2374 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim 2317 2321 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 ½
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim 2317 2321 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 ½
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim 2317 2321 Zeberski Jakub Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2351 2386 ½
2012/2013 10 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Müller Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1981 1971 1
2012/2013 9 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2237 2236 1
2012/2013 8 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2102 2112 ½
2012/2013 7 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 1
2012/2013 6 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Kastner Oldřich ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 1
2012/2013 4 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2128 2124 ½
2012/2013 3 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 ½
2012/2013 2 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk 2127 2097 1
2012/2013 1 TJ CHS Chotěboř 2317 2321 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2153 2152 1
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2229 2230 1
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2281 2246 ½
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 1
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 1
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 ½
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Výprachtický David ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 ½
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 1
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2143 2117 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim 2271 2294 Čížek Antonín ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2270 2230 ½
2011/2012 11 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 1
2011/2012 10 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2107 2118 1
2011/2012 9 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 1
2011/2012 8 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk 1880 1953 ½
2011/2012 7 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 ½
2011/2012 6 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 1
2011/2012 5 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřmanův Městec 1930 1937 1
2011/2012 4 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 1
2011/2012 3 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Hennig Thomas Rapid Pardubice C 2022 2064 ½
2011/2012 2 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2105 2094 1
2011/2012 1 TJ CHS Chotěboř 2271 2294 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2083 2077 1
2010/2011 11 TJ CHS Chotěboř 2264 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 ½
2010/2011 10 TJ CHS Chotěboř 2264 Outulný Pavel Rapid Pardubice 2110 1
2010/2011 9 TJ CHS Chotěboř 2264 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 2010 1
2010/2011 8 TJ CHS Chotěboř 2264 Petruň Milan TJ Lanškroun 1970 1
2010/2011 7 TJ CHS Chotěboř 2264 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2120 1
2010/2011 6 TJ CHS Chotěboř 2264 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 ½
2010/2011 5 TJ CHS Chotěboř 2264 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2031 1
2010/2011 4 TJ CHS Chotěboř 2264 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "B" 2082 1
2010/2011 3 TJ CHS Chotěboř 2264 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 1
2010/2011 2 TJ CHS Chotěboř 2264 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1884 1
2010/2011 1 TJ CHS Chotěboř 2264 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto "C" 1960 1
2010/2011 10 SK Chrudim 2264 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 1
2010/2011 9 SK Chrudim 2264 Čížek Antonín SK Caissa Trebic B 2309 1
2010/2011 8 SK Chrudim 2264 Pekař Václav Jiskra Litomysl 2114 1
2010/2011 7 SK Chrudim 2264 Petr Martin 2222 SK Polabiny B 2468 0
2010/2011 5 SK Chrudim 2264 Šmajzr Martin Jiskra Usti nad Orlici 2161 1
2010/2011 4 SK Chrudim 2264 Buchníček Petr SK Caissa Trebic A 2305 ½
2010/2011 3 SK Chrudim 2264 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2182 1
2010/2011 2 SK Chrudim 2264 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2250 ½
2010/2011 1 SK Chrudim 2264 Seitler Andrej Lokomotiva Brno 2233 0
2009/2010 9 Stadion Kutná Hora 2282 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2323 ½
2009/2010 8 Stadion Kutná Hora 2282 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 ½
2009/2010 7 Stadion Kutná Hora 2282 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2299 ½
2009/2010 6 Stadion Kutná Hora 2282 Vichnar David ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 1
2009/2010 5 Stadion Kutná Hora 2282 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2390 ½
2009/2010 3 Stadion Kutná Hora 2282 Kadeřábek Jiří Desko Liberec 2205 0
2009/2010 2 Stadion Kutná Hora 2282 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2449 ½
2009/2010 1 Stadion Kutná Hora 2282 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 ½
2009/2010 11 TJ ŠO Chrudim 2282 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 0
2009/2010 10 TJ ŠO Chrudim 2282 Jirka Jiří Poštovní spořitelna A"" 2404 0
2009/2010 9 TJ ŠO Chrudim 2282 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 ½
2009/2010 8 TJ ŠO Chrudim 2282 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2260 0
2009/2010 7 TJ ŠO Chrudim 2282 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2277 1
2009/2010 6 TJ ŠO Chrudim 2282 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2305 0
2009/2010 5 TJ ŠO Chrudim 2282 Michálek Jan Holdia DP Praha B"" 2336 ½
2009/2010 4 TJ ŠO Chrudim 2282 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 0
2009/2010 3 TJ ŠO Chrudim 2282 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 ½
2009/2010 2 TJ ŠO Chrudim 2282 Pletánek Jan Poštovní spořitelna B"" 2242 1
2009/2010 1 TJ ŠO Chrudim 2282 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2390 ½
2008/2009 11 TJ ŠO Chrudim 2277 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna "B"" 2247 ½
2008/2009 10 TJ ŠO Chrudim 2277 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 ½
2008/2009 9 TJ ŠO Chrudim 2277 Přibyl Josef Holdia DP Praha B 2343 ½
2008/2009 8 TJ ŠO Chrudim 2277 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2380 ½
2008/2009 7 TJ ŠO Chrudim 2277 Michálek Jan Sokol Plzeň - Letná 2286 0
2008/2009 6 TJ ŠO Chrudim 2277 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2409 ½
2008/2009 5 TJ ŠO Chrudim 2277 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2423 0
2008/2009 4 TJ ŠO Chrudim 2277 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2451 0
2008/2009 3 TJ ŠO Chrudim 2277 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2494 ½
2008/2009 2 TJ ŠO Chrudim 2277 Konopka Michal ŠK Sokol Vyšehrad 2439 ½
2008/2009 1 TJ ŠO Chrudim 2277 Cléry Nicolas Sokol Vršovice 2349 0
2007/2008 11 TJ ŠO Chrudim 2298 Čech Pavel ŠK ČSOB 2430 0
2007/2008 10 TJ ŠO Chrudim 2298 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 1
2007/2008 9 TJ ŠO Chrudim 2298 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 ½
2007/2008 8 TJ ŠO Chrudim 2298 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 0
2007/2008 7 TJ ŠO Chrudim 2298 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 0
2007/2008 6 TJ ŠO Chrudim 2298 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 ½
2007/2008 5 TJ ŠO Chrudim 2298 Konopka Michal TJ Slavia Hradec Králové 2433 ½
2007/2008 4 TJ ŠO Chrudim 2298 Sabol Marian TJ Sokol Zaječice 2333 ½
2007/2008 3 TJ ŠO Chrudim 2298 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2396 0
2007/2008 2 TJ ŠO Chrudim 2298 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2328 ½
2007/2008 1 TJ ŠO Chrudim 2298 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 ½
2006/2007 11 TJ ŠO Chrudim 2301 Kukel Imre Bohemians Praha 2251 0
2006/2007 10 TJ ŠO Chrudim 2301 Kubečka David Sokol Vršovice 2265 ½
2006/2007 8 TJ ŠO Chrudim 2301 Možný Miloš TJ Pankrác 2392 0
2006/2007 7 TJ ŠO Chrudim 2301 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2356 1
2006/2007 6 TJ ŠO Chrudim 2301 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK B"" 2512 0
2006/2007 5 TJ ŠO Chrudim 2301 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2336 ½
2006/2007 4 TJ ŠO Chrudim 2301 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2334 0
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim 2301 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny 2275 ½
2006/2007 2 TJ ŠO Chrudim 2301 Kotek Daniel ŠK Dům armády Praha 2299 1
2006/2007 1 TJ ŠO Chrudim 2301 Štross František Holdia DP Praha 2306 ½
2005/2006 11 GORDIC JIHLAVA B 2274 Sabol Marian SOKOL ZAJEČICE 2287 ½
2005/2006 10 GORDIC JIHLAVA B 2274 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV 2219 ½
2005/2006 9 GORDIC JIHLAVA B 2274 Přidal Ondřej DURAS BRNO C 2165 1
2005/2006 8 GORDIC JIHLAVA B 2274 Rada Michal SOKOL RUDICE 2128 ½
2005/2006 7 GORDIC JIHLAVA B 2274 Škaroupka Jiří SPgŠ+G ZNOJMO 2182 ½
2005/2006 6 GORDIC JIHLAVA B 2274 Tikovský Alexandr ŠK 64 BRNO 2196 1
2005/2006 5 GORDIC JIHLAVA B 2274 Kaňovský David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2335 0
2005/2006 4 GORDIC JIHLAVA B 2274 Hladík Josef DURAS BRNO B 2219 ½
2005/2006 3 GORDIC JIHLAVA B 2274 Kopřiva Oldřich GARDE LIPOVEC 2158 ½
2005/2006 2 GORDIC JIHLAVA B 2274 Markovič Ivan HPM TEC HUSTOPEČE 2211 1
2005/2006 1 GORDIC JIHLAVA B 2274 Mališ Jiří LOKOMOTIVA BRNO C 2185 1
2005/2006 11 ŠO DDM Chrudim 2274 Mašek Miroslav ŠK Dům armády 2191 1
2005/2006 10 ŠO DDM Chrudim 2274 Kopal Josef Slavia Hradec Kr. 2308 ½
2005/2006 9 ŠO DDM Chrudim 2274 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad B 2237 1
2005/2006 8 ŠO DDM Chrudim 2274 Přibyl Martin ŠK DP Holdia 2304 1
2005/2006 7 ŠO DDM Chrudim 2274 Kulhánek Tomáš Novoborský ŠK 2392 0
2005/2006 6 ŠO DDM Chrudim 2274 Jaroš Martin Sokol Plzeň I C 2186 0
2005/2006 5 ŠO DDM Chrudim 2274 Efler Lukáš Synthesia Pardub. 2263 1
2005/2006 4 ŠO DDM Chrudim 2274 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2106 ½
2005/2006 3 ŠO DDM Chrudim 2274 Pokorný Petr ŠK ČSOB 2227 ½
2005/2006 2 ŠO DDM Chrudim 2274 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá n.L. 2210 1
2005/2006 1 ŠO DDM Chrudim 2274 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2284 0
2004/2005 10 ŠO DDM Chrudim 2217 Vokoun Jan TJ Pankrác "A" 2326 0
2004/2005 9 ŠO DDM Chrudim 2217 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 0
2004/2005 8 ŠO DDM Chrudim 2217 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2161 1
2004/2005 7 ŠO DDM Chrudim 2217 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad "B" 2256 ½
2004/2005 6 ŠO DDM Chrudim 2217 Kozák Miloš ŠK ČSOB "A" 2230 1
2004/2005 5 ŠO DDM Chrudim 2217 Muroň Miroslav DA Praha 2198 1
2004/2005 4 ŠO DDM Chrudim 2217 Hostička František ŠK Holdia DP B 2138 1
2004/2005 3 ŠO DDM Chrudim 2217 Roj Miroslav Sl.Hrad.Králové 2218 0
2003/2004 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Jaček Martin Emerge Mladá Boleslav 2191 1
2003/2004 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Hošek Milan Synthesia Pardubice B 2278 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2155 1
2003/2004 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 0
2003/2004 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Hála Bohumil Spartak Vrchlabí 2239 0
2003/2004 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2167 1
2003/2004 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2372 0
2003/2004 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Vedral Oldřich Viktoria Žižkov 2205 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 Mojžíš Jaroslav ŠK Polabiny Pardubice 2247 0
2003/2004 8 Sokol Kolín B 2142 Plšek Pavel ŠK čSOB B 2092 1
2003/2004 7 Sokol Kolín B 2142 Movsesian Mouseg TJ Synthesia Pard. 2208 1
2003/2004 2 Sokol Kolín B 2142 Pick Štěpán TJ Pankrác 2205 ½
2003/2004 1 Sokol Kolín B 2142 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2258 0