Hráč Haase Pavel

Haase Pavel

User Pic
Jméno: Haase Pavel
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 2136
Elo mezinárodní: 2137
ID: 36967
FIDE ID: 360392
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Mejzlík Ondřej ŠK Viktoria Žižkov A 2311 2306 0
2018/2019 9 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2363 2406 0
2018/2019 7 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2240 2266 0
2018/2019 5 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Muroň Miroslav Dukla B 2224 2208 0
2018/2019 3 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Soural Jan TJ Pankrác D 2200 2201 0
2018/2019 10 TJ Desko Liberec 2137 2136 Meduna Eduard SK JOLY Lysa nad Labem C 2389 2387 0
2018/2019 9 TJ Desko Liberec 2137 2136 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2389 2419 ½
2018/2019 6 TJ Desko Liberec 2141 2136 Jirásek Pavel SK Lipa 2262 2232 0
2018/2019 5 TJ Desko Liberec 2181 2116 Neckář Lubomír SK JOLY Lysa nad Labem D 2291 2261 0
2018/2019 4 TJ Desko Liberec 2181 2116 Svatoš Jan Sokol Praha Vrsovice 2244 2262 0
2018/2019 3 TJ Desko Liberec 2152 2116 Orság Milan TJ Neratovice B 2303 2343 ½
2018/2019 2 TJ Desko Liberec 2152 2116 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2306 2296 ½
2018/2019 5 SK Dopravni podnik Praha 2141 2136 Lýsek Lukáš SO TJ Dukla Praha 1945 1991 1
2018/2019 2 SK Dopravni podnik Praha 2152 2116 Nejdl Eduard QCC Ceske Budejovice 2008 2004 1
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 2141 2136 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 2044 2043 0
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 2181 2116 Špreňar Petr ŠK AD Jičín 2233 2240 1
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 2128 2116 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2376 2339 0
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 2141 2136 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2087 2098 ½
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 2141 2136 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 2044 2043 0
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 2181 2116 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2370 2339 0
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 2128 2116 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 2020 2014 1
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 2128 2116 Špreňar Petr ŠK AD Jičín 2231 2240 1
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 2128 2116 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK 1897 1917 0
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 2128 2116 Viták Jiří Desko Liberec 2064 2049 1
2017/2018 10 �K DP Praha C - V�FS I 2137 2136 Řehák Martin �K Sokol Vy�ehrad D 2093 2064 ½
2017/2018 9 �K DP Praha C - V�FS I 2137 2136 Procházka Dalibor �O Praga Praha A 2153 2140 0
2017/2018 7 �K DP Praha C - V�FS I 2137 2136 Holý Filip Kbel.�ach. reprezentace A 2096 2061 ½
2017/2018 6 �K DP Praha C - V�FS I 2137 2136 Wasserbauer Radek USK Praha A 2181 2155 0
2017/2018 5 �K DP Praha C - V�FS I 2137 2136 Soukup Václav �K Viktoria �i�kov B 2161 2136 ½
2017/2018 4 �K DP Praha C - V�FS I 2137 2136 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2152 2129 0
2017/2018 3 �K DP Praha C - V�FS I 2137 2136 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2210 2209 0
2017/2018 11 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Pešout Jan TJ Pankrác D 2165 2174 ½
2017/2018 9 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2224 2208 0
2017/2018 8 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2213 2232 ½
2017/2018 7 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy C 2298 2256 1
2017/2018 6 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2300 2276 ½
2017/2018 5 ŠK Loko Praha A 2137 2136 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2229 2256 ½
2017/2018 11 Desko Liberec "A" 2079 2186 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2040 2074 ½
2017/2018 10 Desko Liberec "A" 2120 2186 Špírek Adam 1.Novoborský ŠK "B" 2040 2015 0
2017/2018 9 Desko Liberec "A" 2120 2186 Buřita Dobroslav ŠK Frýdlant 1544 1557 ½
2017/2018 7 Desko Liberec "A" 2109 2186 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1935 1956 1
2017/2018 6 Desko Liberec "A" 2203 2186 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1970 1957 1
2017/2018 5 Desko Liberec "A" 2203 2186 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2046 2053 ½
2017/2018 4 Desko Liberec "A" 2120 2186 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1940 1955 1
2017/2018 3 Desko Liberec "A" 2120 2186 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 1920 1892 1
2017/2018 2 Desko Liberec "A" 2120 2186 Groh Jiří Desko Liberec "B" 1954 1962 1
2017/2018 1 Desko Liberec "A" 2156 2158 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "C" 2173 2174 1
2017/2018 11 ŠK PORG Praha 2079 2186 Kovářík Vojtěch Spartak Vlašim B 1699 1652 1
2017/2018 10 ŠK PORG Praha 2079 2186 Zvolenský David JAWA Brodce 2056 1874 ½
2017/2018 9 ŠK PORG Praha 2079 2186 Otrubová Kristýna KŠ Říčany B 1673 1771 1
2017/2018 8 ŠK PORG Praha 2079 2186 Brejcha Šimon OAZA Praha B 1354 1469 1
2017/2018 7 ŠK PORG Praha 2203 2186 Švejk Martin ŠK Řevnice 1558 1602 1
2017/2018 6 ŠK PORG Praha 2203 2186 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec 1774 1770 1
2017/2018 5 ŠK PORG Praha 2120 2186 Šťastný Josef ŠK 64 Plzeň B 1473 1518 1
2017/2018 4 ŠK PORG Praha 2120 2186 Hložek David ŠK 64 Plzeň A 1843 1908 ½
2017/2018 3 ŠK PORG Praha 2156 2158 Vaněk Jiří Sokol Vyšehrad 0 1487 1
2017/2018 2 ŠK PORG Praha 2156 2158 Havelka Jonáš VŠTE České Budějovice B 1718 1804 1
2017/2018 1 ŠK PORG Praha 2156 2158 Hák David ŠACHklub Tábor 1903 1924 1
2016/2017 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 2137 2136 Holý Filip Kbel.šach. reprezentace A 2096 2061 ½
2016/2017 5 ŠK DP Praha C - VŠFS I 2137 2136 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2161 2136 ½
2016/2017 4 ŠK DP Praha C - VŠFS I 2137 2136 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2152 2129 0
2016/2017 3 ŠK DP Praha C - VŠFS I 2137 2136 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2210 2209 0
2016/2017 10 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2098 2116 ½
2016/2017 9 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2121 2171 0
2016/2017 8 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "C" 2048 2044 0
2016/2017 7 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1730 1731 1
2016/2017 6 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 ½
2016/2017 5 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Jína Jiří ŠK Česká Lípa 2121 2139 1
2016/2017 4 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "B" 2016 2122 ½
2016/2017 3 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2091 2084 0
2016/2017 2 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2051 2029 1
2016/2017 1 TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 2012 2011 1
2016/2017 11 Desko Liberec 1929 1931 Boreš Roman SK Děčín 2132 2113 ½
2016/2017 9 Desko Liberec 1929 1931 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav 1906 1982 0
2016/2017 8 Desko Liberec 1929 1931 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 ½
2016/2017 7 Desko Liberec 1929 1931 Hácha Aleš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2048 2044 ½
2016/2017 6 Desko Liberec 1929 1931 Bartoš Jan Bartoš Unichess "B" 2176 2175 0
2016/2017 2 Desko Liberec 1929 1931 Špírek Adam CHESS MOST 2108 1
2015/2016 10 ŠK PORG Praha 2002 1931 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1617 1614 1
2015/2016 9 ŠK PORG Praha 2002 1931 Kozel Miroslav Unichess G 1846 1865 1
2015/2016 8 ŠK PORG Praha 2002 1931 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1796 1
2015/2016 7 ŠK PORG Praha 2002 1931 Soukup Václav Viktoria Žižkov D 2107 2124 ½
2015/2016 6 ŠK PORG Praha 2002 1931 Kříž Pavel Sokol Praha-Kobylisy F 1979 1870 0
2015/2016 5 ŠK PORG Praha 2002 1931 Šašinka Jiří ŠK Bohnice C 1932 1891 1
2015/2016 4 ŠK PORG Praha 2002 1931 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha G 1759 1
2015/2016 3 ŠK PORG Praha 2002 1931 Vohralík Vítězslav USK Praha C 1762 1762 1
2015/2016 2 ŠK PORG Praha 2002 1931 Ťoupal Josef TJ Praga Praha E 1843 0
2015/2016 1 ŠK PORG Praha 2002 1931 Turková Karolína ŠK Dopravní podnik Praha C 1996 ½
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 2002 1931 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2068 2083 ½
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS I 2002 1931 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2077 2083 ½
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS I 2002 1931 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2040 2055 1
2015/2016 6 ŠK DP Praha - VŠFS I 2002 1931 Matocha Pavel GROP Classical Chess 2016 2043 0
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS I 2002 1931 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2042 ½
2015/2016 4 ŠK DP Praha - VŠFS I 2002 1931 Zanikov Konstantin ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 ½
2015/2016 3 ŠK DP Praha - VŠFS I 2002 1931 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1940 1929 0
2015/2016 11 Desko Liberec "B" 1929 1931 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 0
2015/2016 10 Desko Liberec "B" 1929 1931 Völfl Zdeněk ŠK Česká Lípa 2115 2131 1
2015/2016 8 Desko Liberec "B" 1929 1931 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "E" 1881 1896 ½
2015/2016 7 Desko Liberec "B" 1929 1931 Nosek Jan ŠK Libštát 1875 2007 1
2015/2016 5 Desko Liberec "B" 1929 1931 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2121 2171 ½
2015/2016 4 Desko Liberec "B" 1929 1931 Maršálek Zdeněk Desko Liberec "A" 2172 2207 0
2015/2016 3 Desko Liberec "B" 1929 1931 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov "D" 2018 2017 ½
2015/2016 1 Desko Liberec "B" 1929 1931 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2098 2116 0
2015/2016 7 Desko Liberec 1929 1931 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2015/2016 6 Desko Liberec 1929 1931 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 0
2015/2016 5 Desko Liberec 1929 1931 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 0
2015/2016 3 Desko Liberec 1929 1931 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 0
2014/2015 10 ŠK PORG A 1790 1834 Pečený Miroslav Bohemians Praha G 1747 1
2014/2015 9 ŠK PORG A 1790 1834 Hájek Jiří ŠK Praha 4 B 1809 1
2014/2015 8 ŠK PORG A 1790 1834 Přibyl Josef Kbelská šachová reprezentace B 2252 2236 0
2014/2015 7 ŠK PORG A 1790 1834 Hinz František Holdia DP Praha D 1891 1906 1
2014/2015 6 ŠK PORG A 1790 1834 Gottlieb Miroslav TJ Praga Praha G 1689 1
2014/2015 5 ŠK PORG A 1790 1834 Kříž Pavel Sokol Kobylisy F 1887 0
2014/2015 4 ŠK PORG A 1790 1834 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 1721 1
2014/2015 2 ŠK PORG A 1790 1834 Vandas Karel ŠK Smíchov D 1733 1
2014/2015 11 ŠK Holdia DP Praha 1790 1834 Bečvář Miroslav ŠK Tachov 1000 1
2014/2015 9 ŠK Holdia DP Praha 1790 1834 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 0
2013/2014 10 ŠK PORG C 1756 Pavlíčková Tamara Steinitz-Makabi A 1721 1
2013/2014 8 ŠK PORG C 1756 Janda Jiří ŠK Černý Baron B 1752 1
2013/2014 7 ŠK PORG C 1756 Volejník Pavel Sokol Praha-Kobylisy D 1917 0
2013/2014 6 ŠK PORG C 1756 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1929 1899 0
2013/2014 4 ŠK PORG C 1756 Kaprálek Martin DDM Praha 6 B 1662 0
2013/2014 2 ŠK PORG C 1756 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1802 1712 1
2013/2014 9 ŠK PORG E 1756 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2037 2035 0
2013/2014 8 ŠK PORG E 1756 ŠK Aurora A 1
2013/2014 7 ŠK PORG E 1756 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1711 1
2013/2014 6 ŠK PORG E 1756 Franěk Jan Bohemians Praha G 1994 2075 1
2013/2014 5 ŠK PORG E 1756 Turková Karolína Holdia DP Praha D 2044 0
2013/2014 4 ŠK PORG E 1756 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 2017 0
2013/2014 3 ŠK PORG E 1756 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1544 1
2013/2014 2 ŠK PORG E 1756 Bartoň Milan TJ Praga Praha D 1889 1823 0
2013/2014 1 ŠK PORG E 1756 Petras Milan SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 0
2011/2012 11 ŠK PORG Praha 1503 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1808 1841 0
2011/2012 10 ŠK PORG Praha 1503 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny C 1581 1581 0
2011/2012 9 ŠK PORG Praha 1503 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 ½
2011/2012 8 ŠK PORG Praha 1503 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kn. 1789 1789 ½
2011/2012 7 ŠK PORG Praha 1503 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2011/2012 6 ŠK PORG Praha 1503 Kolomý Štěpán TJ a DDM Lanškroun 1535 0
2011/2012 5 ŠK PORG Praha 1503 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 ½
2011/2012 4 ŠK PORG Praha 1503 Pivoňka Michael ŠK Praha-Smíchov 1413 1
2011/2012 3 ŠK PORG Praha 1503 Pardubský Jakub Novoborská šachová akademie 1447 0
2011/2012 2 ŠK PORG Praha 1503 Pařízek Vojtěch TJ Sokol Praha-Kobylisy 1667 1683 1
2011/2012 1 ŠK PORG Praha 1503 Novotná Barbora Desko Liberec B 1522 1615 ½