Hráč Kolář Dan

Kolář Dan

User Pic
Jméno: Kolář Dan
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1900
Elo mezinárodní: 1908
ID: 8382
FIDE ID: 325643
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Dukla E 1908 1900 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha C 1798 1776 0
2018/2019 9 Dukla E 1908 1900 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1758 1679 ½
2018/2019 8 Dukla E 1908 1900 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1795 1700 ½
2018/2019 7 Dukla E 1908 1900 Kadlec Rudolf Šachový klub Bohnice - C 1400 1409 1
2018/2019 6 Dukla E 1908 1900 Mihál Sergej GROP - E 1851 1908 0
2018/2019 5 Dukla E 1908 1900 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1612 1629 ½
2018/2019 4 Dukla E 1908 1900 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 1
2018/2019 3 Dukla E 1908 1900 Přibylová Růžena ŠK DP Praha F 1867 1842 1
2018/2019 2 Dukla E 1908 1900 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1775 1
2018/2019 10 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Dvořák Jan TJ Kobylisy C 2206 2209 0
2018/2019 9 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1772 1795 1
2018/2019 8 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2026 2009 1
2018/2019 6 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Rada Jan Dukla D 1880 1935 0
2018/2019 4 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov A 1950 1952 ½
2018/2019 3 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Čejková Miroslava ŠK Mahrla B 2056 2047 ½
2018/2019 1 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Popper Tomáš Unichess D 2053 2037 ½
2018/2019 7 Dukla C 1908 1900 Sedlák Josef Šachový klub Bohnice - A 1785 1809 0
2018/2019 3 Dukla C 1908 1900 Macháček Otakar USK Praha A 1942 1900 0
2018/2019 1 Dukla C 1908 1900 Gerženi Róbert GROP Classical Chess 0 0 0
2017/2018 11 �O Praga Praha A 1908 1900 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy E 1995 1970 0
2017/2018 10 �O Praga Praha A 1908 1900 Domlátil Jiří �K Sokol Vy�ehrad E 2110 2114 0
2017/2018 8 �O Praga Praha A 1908 1900 Zámorský Ladislav Kbel.�ach. reprezentace A 1804 1814 1
2017/2018 7 �O Praga Praha A 1908 1900 Hlaváček Tomáš �K Viktoria �i�kov B 2086 2095 0
2017/2018 5 �O Praga Praha A 1908 1900 Vavřinec Tomáš �K Bohnice A 2045 2017 0
2017/2018 3 �O Praga Praha A 1908 1900 Krischke Arnold �K Loko Praha B 2007 1989 1
2017/2018 1 �O Praga Praha A 1908 1900 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1898 1888 1
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1908 1900 Paulovič Milan TJ Kobylisy D 1772 1795 ½
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1908 1900 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1820 1841 1
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1908 1900 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha B 1522 1525 1
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1843 1862 0
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Chloupek Petr TJ Kobylisy G 1622 1659 1
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Slunský Petr TJ Zora Praha z.s. 1549 1587 1
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha C 1735 1723 1
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Valenta Lukáš SK OAZA Praha F 1724 1780 ½
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha E 0 1657 1
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 B 0 1826 1
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 0 1786 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Cantier Jean-Francois GROP E 1950 1930 ½
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1908 1900 Beneš Karel ŠK Bohnice D 1656 1656 1
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2086 2095 0
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 2045 2017 0
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 2007 1989 1
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1898 1888 1
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace B 1706 1
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Dvořák Alois TJ Praga Praha B 1949 1995 1
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Pick Štěpán TJ Pankrác F 2046 2052 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Popper Tomáš Unichess F 2034 2032 0
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2158 2094 0
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2065 2048 ½
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 0
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha E 1931 1955 ½
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Terpstra Wiep ŠK Smíchov C 1950 ½
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Kudela Stanislav Sokol Praha Vršovice E 1845 1876 1
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1815 1826 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Čížek Ondřej Viktoria Žižkov C 1827 1849 ½
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1808 1
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Kovář Zdeněk Unichess E 1716 1
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Novák Milan ŠK Bohnice B 1918 1936 0
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Přívozník Luboš TJ Praga Praha D 1641 ½
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1954 1961 ½
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 SK Lokomotiva Radlice A 1
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Kozák Martin ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 ½
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad D 1648 1
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1974 1965 ½
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad E 1837 1913 1
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Brož Zdeněk ŠK Bohnice A 1866 1874 0
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Židů Jan ŠK Mlejn A 1918 1926 ½
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Král Petr Sokol Vršovice D 1886 ½
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Trčka Bohdan ŠK Smíchov M 1594 1
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Sochor Martin Bohemians Praha E 1857 1921 ½
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Achylis Miloš SK Loko Praha C 1759 ½
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Lavrinčík Pavel TJ Praga Praha C 1812 1808 1
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 1
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1922 1944 1
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Krotký David Kbelská šachová reprezentace A 1565 ½
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Čermák Luděk GROP D 1966 1918 ½
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Kostroun Petr Sokol Kobylisy D 1884 1915 ½
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Kozel Miroslav Unichess ČSOB G 1827 1846 1
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Skočková Kateřina TJ Zora Praha A 1766 1872 ½
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Nývlt Vlastimil Sokol Vršovice F 1756 1
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1787 1
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1537 ½
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Košař Milan USK Praha C 1679 1728 ½
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice D 1788 1
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Filipec Tomáš TJ Pankrác G 1825 ½
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Lener Jaroslav ŠK Smíchov C 2132 2132 1
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha B 1897 1931 Havrdová Lenka Bohemians Praha D 1852 1912 0
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha B 1897 1931 Dvořák Bohumil USK Praha A 1797 0
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Hulec Vladimír SK LISA A 1872 1909 0
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1899 1
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Slavík Petr TJ Praga Praha B 1833 1857 ½
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Omelka Antonín ŠK Bohnice A 1911 1896 1
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Brát Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 1916 1953 ½
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Kučera Tomáš ŠK PORG B 2012 2010 1
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1947 1
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Pavlíčková Tamara TJ Pankrác E 1721 1
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Talpa Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1864 1834 ½
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1932 1
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha B 1669 ½
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad E 1869 1
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1873 1889 1
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Šplíchal Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 ½
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1936 1922 1
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Prachař Josef ŠK PORG Classical Chess 1910 1895 1
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Volek Jan Matouš ŠK PORG F 1233 1
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Hlavina Jan Sokol Nebušice A 1250 1
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Kovář Zdeněk ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1769 1
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Závůrková Monika TJ Praga Praha E 1751 ½
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1629 1
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Hájek Jiří ŠK Teplárna Malešice A 1854 1
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Kudrna Zdeněk USK Praha C 1698 1
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Flusser Michal TJ Praga Praha H 1500 1
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1855 1
2007/2008 1 ŠK DA Praha A Král David TJ Bonex Teplice 0