Hráč Kolář Dan

Kolář Dan

User Pic
Jméno: Kolář Dan
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1872
Elo mezinárodní: 1871
ID: 8382
FIDE ID: 325643
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠO Praga Praha A 1846 1844 Stojkovic Andreja ŠK DP Praha D - EA Hotels 1918 0 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha A 1846 1844 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1906 1943 1 soutěž
2019/2020 6 ŠO Praga Praha A 1846 1844 Bauma Jiří Dukla C 2159 2175 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha A 1846 1844 Petrák Robert ŠK Smíchov A 2021 2021 0 soutěž
2019/2020 4 ŠO Praga Praha A 1846 1844 Špaček Michal GROP Classical Chess 1962 1985 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha A 1846 1844 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2118 2119 0 soutěž
2019/2020 9 Dukla D 1846 1844 Kalous Miroslav TJ Bohemians D 2017 1992 0 soutěž
2019/2020 8 Dukla D 1846 1844 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2046 2049 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla D 1846 1844 Němec Igor Dukla B 1997 2016 0 soutěž
2019/2020 5 Dukla D 1846 1844 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi Praha 1713 1705 ½ soutěž
2019/2020 3 Dukla D 1846 1844 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy C 1864 1866 1 soutěž
2019/2020 2 Dukla D 1846 1844 Macháček Otakar USK Praha A 1937 1907 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla D 1846 1844 Budinský Petr ŠK DP Praha C - VŠFS 1938 1963 ½ soutěž
2019/2020 8 Dukla E 1846 1844 Ursta Lubomír ŠK Bohnice B 1831 1839 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla E 1846 1844 Dvořák Aleš USK Praha B 1787 1749 1 soutěž
2019/2020 6 Dukla E 1846 1844 Smutný Jan LISA A 2207 2211 0 soutěž
2019/2020 5 Dukla E 1846 1844 Šobotník Petr TJ Bohemians E 1884 1886 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla E 1846 1844 Králová Josefína SK OAZA Praha E 1505 1654 1 soutěž
2019/2020 3 Dukla E 1846 1844 Trochta Vojtěch GROP - E 1836 1787 ½ soutěž
2019/2020 2 Dukla E 1846 1844 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1804 1840 ½ soutěž
2019/2020 1 Dukla E 1846 1844 Novák František Šachový klub Praha 4 A 1984 1973 ½ soutěž
2018/2019 11 Dukla E 1908 1900 Stankev Martin Sokol Praha Vršovice G 1802 1804 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla E 1908 1900 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha C 1798 1776 0 soutěž
2018/2019 9 Dukla E 1908 1900 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1758 1679 ½ soutěž
2018/2019 8 Dukla E 1908 1900 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1795 1700 ½ soutěž
2018/2019 7 Dukla E 1908 1900 Kadlec Rudolf Šachový klub Bohnice - C 1400 1409 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla E 1908 1900 Mihál Sergej GROP - E 1851 1908 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla E 1908 1900 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1612 1629 ½ soutěž
2018/2019 4 Dukla E 1908 1900 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 1 soutěž
2018/2019 3 Dukla E 1908 1900 Přibylová Růžena ŠK DP Praha F 1867 1842 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla E 1908 1900 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1775 1 soutěž
2018/2019 7 Dukla C 1908 1900 Sedlák Josef Šachový klub Bohnice - A 1785 1809 0 soutěž
2018/2019 3 Dukla C 1908 1900 Macháček Otakar USK Praha A 1968 1900 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla C 1908 1900 Gerženi Róbert GROP Classical Chess 0 0 0 soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Dvořák Jan TJ Kobylisy C 2217 2209 0 soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1793 1795 1 soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2026 2009 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Rada Jan Dukla D 1880 1935 0 soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov A 1933 1952 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Čejková Miroslava ŠK Mahrla B 2047 2047 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha A 1908 1900 Popper Tomáš Unichess D 2044 2037 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO Praga Praha A 1921 1924 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy E 1947 1953 0 soutěž
2017/2018 10 ŠO Praga Praha A 1921 1924 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2100 2108 0 soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha A 1921 1924 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1825 1828 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha A 1921 1924 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2041 2065 0 soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha A 1921 1924 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1985 1973 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha A 1921 1924 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1992 1988 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha A 1921 1924 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1872 1879 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1921 1924 Paulovič Milan TJ Kobylisy D 1742 1777 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1921 1924 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1840 1860 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1921 1924 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha B 1530 1524 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1852 1859 0 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Chloupek Petr TJ Kobylisy G 1638 1678 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Slunský Petr TJ Zora Praha z.s. 1536 1616 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha C 1738 1732 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Valenta Lukáš SK OAZA Praha F 1648 1700 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha E 0 1654 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 B 0 1808 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 0 1787 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Cantier Jean-Francois GROP E 1937 1926 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 Beneš Karel ŠK Bohnice D 1684 1642 1 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice B 1900 1904 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad I 1527 1511 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Rývová Anna ŠO Praga Praha C 1945 1909 1 soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Steiner Juraj Steinitz - Makabi 2045 1945 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice F 1762 1811 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Plesnivý Martin SK OAZA Praha F 1775 1747 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Plicka Jiří ŠK DP Praha C 1893 1893 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1784 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov C 1931 1914 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1912 1925 0 soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1932 1891 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1911 1877 1 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 1646 1648 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Valenta Lukáš SK OAZA Praha C 1589 1614 1 soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice C 1912 1925 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1951 1949 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 1871 1872 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2051 2092 0 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 1871 1872 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1866 1914 0 soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 1871 1872 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1999 2000 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 1871 1872 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1935 1921 1 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace B 1706 1 soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Dvořák Alois TJ Praga Praha B 1949 1995 1 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Pick Štěpán TJ Pankrác F 2036 2052 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Popper Tomáš Unichess F 2033 2032 0 soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2158 2094 0 soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2065 2048 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy E 2346 2341 0 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha E 1931 1955 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Terpstra Wiep ŠK Smíchov C 1950 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 Kudela Stanislav Sokol Praha Vršovice E 1845 1876 1 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1837 1826 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Čížek Ondřej Viktoria Žižkov C 1821 1844 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1808 1 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Kovář Zdeněk Unichess E 1804 1716 1 soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Novák Milan ŠK Bohnice B 1918 1936 0 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Přívozník Luboš TJ Praga Praha D 1641 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1950 1961 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 SK Lokomotiva Radlice A 1 soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Kozák Martin ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad D 1648 1 soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1957 1965 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad E 1837 1913 1 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 Brož Zdeněk ŠK Bohnice A 1866 1874 0 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Židů Jan ŠK Mlejn A 1918 1926 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Král Petr Sokol Vršovice D 1886 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Trčka Bohdan ŠK Smíchov M 1594 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Sochor Martin Bohemians Praha E 1857 1921 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Achylis Miloš SK Loko Praha C 1759 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Lavrinčík Pavel TJ Praga Praha C 1812 1808 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 1 soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1922 1944 1 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Krotký David Kbelská šachová reprezentace A 1565 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Čermák Luděk GROP D 1966 1918 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 Kostroun Petr Sokol Kobylisy D 1884 1915 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha B 1897 1931 Havrdová Lenka Bohemians Praha D 1852 1912 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha B 1897 1931 Dvořák Bohumil USK Praha A 1797 0 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Kozel Miroslav Unichess ČSOB G 1827 1846 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Skočková Kateřina TJ Zora Praha A 1766 1872 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Nývlt Vlastimil Sokol Vršovice F 1756 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1787 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1537 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Košař Milan USK Praha C 1679 1728 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice D 1845 1788 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Filipec Tomáš TJ Pankrác G 1825 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 Lener Jaroslav ŠK Smíchov C 2132 2132 1 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Hulec Vladimír SK LISA A 1872 1909 0 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1899 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Slavík Petr TJ Praga Praha B 1833 1857 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Omelka Antonín ŠK Bohnice A 1911 1896 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Brát Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 1916 1953 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Kučera Tomáš ŠK PORG B 2012 2010 1 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1947 1 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Pavlíčková Tamara TJ Pankrác E 1721 1 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Talpa Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1864 1834 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1932 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha B 1669 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad E 1869 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1873 1889 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Šplíchal Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1936 1922 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 Prachař Josef ŠK PORG Classical Chess 1910 1895 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Volek Jan Matouš ŠK PORG F 1233 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Hlavina Jan Sokol Nebušice A 1250 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Kovář Zdeněk ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1769 1 soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Závůrková Monika TJ Praga Praha E 1751 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1629 1 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Hájek Jiří ŠK Teplárna Malešice A 1854 1 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Kudrna Zdeněk USK Praha C 1698 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Flusser Michal TJ Praga Praha H 1500 1 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1855 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK DA Praha A Král David TJ Bonex Teplice 0 soutěž