Hráč Pavlíček Miroslav

Pavlíček Miroslav

User Pic
Jméno: Pavlíček Miroslav
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1975
Elo mezinárodní: 1984
ID: 1727
FIDE ID: 321125
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1992 2001 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2168 2176 ½
2017/2018 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1996 2001 Wiewiora Eneasz Slavoj Český Těšín 2333 0 0
2017/2018 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 1996 2001 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2123 2121 0
2017/2018 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 2022 2001 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2169 2157 0
2017/2018 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1989 2001 Frolík Martin TŽ Třinec 2179 2191 0
2017/2018 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 1989 2001 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 2040 2054 0
2017/2018 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1989 2001 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2175 2172 ½
2017/2018 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2056 2056 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2117 2155 0
2017/2018 11 B ŠK Dobruška 1992 2001 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1882 1901 0
2017/2018 10 Č ŠK Dobruška 1989 2001 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1903 ½
2017/2018 9 B ŠK Dobruška 1996 2001 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1730 1665 1
2017/2018 8 Č ŠK Dobruška 1996 2001 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1939 1949 ½
2017/2018 7 B ŠK Dobruška 2022 2001 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1935 1927 1
2017/2018 6 Č ŠK Dobruška 2022 2001 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1852 1833 0
2017/2018 5 Č ŠK Dobruška 1989 2001 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Králové D 2019 2064 0
2017/2018 4 B ŠK Dobruška 1989 2001 Erban Jiří ŠK Červený Kostelec A 2013 2032 1
2017/2018 3 Č ŠK Dobruška 1989 2001 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové A 1996 1988 1
2017/2018 2 B ŠK Dobruška 1989 2001 Pultar Petr PŠ TJ Náchod C 1864 1867 0
2017/2018 1 Č ŠK Dobruška 2056 2056 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. B 1838 1843 0
2017/2018 9 B SO Hlinsko 1989 2001 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1842 1834 1
2017/2018 5 B SO Hlinsko 2022 2001 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1923 1922 0
2017/2018 1 B SO Hlinsko 2056 2056 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2032 2027 1
2016/2017 11 B ŠK Dobruška 2054 2043 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 1
2016/2017 10 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 0
2016/2017 9 B ŠK Dobruška 2054 2043 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1742 1768 1
2016/2017 8 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 1
2016/2017 7 B ŠK Dobruška 2054 2043 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 ½
2016/2017 6 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Velecký Viktor TJ Hronov B 2052 2106 0
2016/2017 5 B ŠK Dobruška 2054 2043 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 1
2016/2017 3 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1782 1791 0
2016/2017 2 B ŠK Dobruška 2054 2043 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1901 1875 1
2016/2017 1 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec 1928 1924 1
2016/2017 10 B Region Panda 2054 2043 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2298 2295 0
2016/2017 8 Č Region Panda 2054 2043 Krčál Michal ŠK Zlín 2228 2254 0
2016/2017 6 Č Region Panda 2054 2043 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno 2420 2293 0
2016/2017 4 Č Region Panda 2054 2043 Mrva Marek TJ Ostrava 2227 2200 ½
2016/2017 3 B Region Panda 2054 2043 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 0
2016/2017 2 Č Region Panda 2054 2043 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2265 2260 0
2015/2016 10 Č Region Panda B 2054 2043 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 1952 1981 ½
2015/2016 9 B Region Panda B 2054 2043 Novák Luděk ŠK Lípa B 1935 1924 1
2015/2016 8 Č Region Panda B 2054 2043 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 0
2015/2016 6 Č Region Panda B 2054 2043 Kořínek Pavel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 1
2015/2016 5 B Region Panda B 2054 2043 Šolc Filip DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 ½
2015/2016 3 B Region Panda B 2054 2043 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem A 1981 1972 ½
2015/2016 2 Č Region Panda B 2054 2043 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2057 2085 0
2015/2016 1 Č Region Panda B 2054 2043 Duczynski Martin ŠK AD Jičín D 2118 2114 1
2015/2016 11 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1742 1768 1
2015/2016 10 B ŠK Dobruška 2054 2043 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 1
2015/2016 9 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 ½
2015/2016 8 B ŠK Dobruška 2054 2043 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 1
2015/2016 6 B ŠK Dobruška 2054 2043 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1778 1781 1
2015/2016 5 B ŠK Dobruška 2054 2043 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 1
2015/2016 4 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 1
2015/2016 3 B ŠK Dobruška 2054 2043 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 ½
2015/2016 2 Č ŠK Dobruška 2054 2043 Černý David TJ Hronov A 1889 1959 1
2015/2016 1 B ŠK Dobruška 2054 2043 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 2057 2085 1
2014/2015 11 Č DDM Třebechovice p. O. 2033 2054 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 ½
2014/2015 10 B DDM Třebechovice p. O. 2033 2054 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1942 1954 1
2014/2015 9 B DDM Třebechovice p. O. 2033 2054 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1898 1900 ½
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice p. O. 2033 2054 Bielavský Jiří TJ Sokol Hradec Králové 2048 2040 ½
2014/2015 3 B DDM Třebechovice p. O. 2033 2054 Miler Jiří Slovan Broumov 2003 2013 ½
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice p. O. 2033 2054 Velecký Viktor TJ Hronov 2094 2081 0
2014/2015 11 B ŠK Dobruška 2033 2054 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2060 2066 ½
2014/2015 10 Č ŠK Dobruška 2033 2054 Přibík Petr Sokol Hradec Králové B 1959 0
2014/2015 9 B ŠK Dobruška 2033 2054 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 ½
2014/2015 8 Č ŠK Dobruška 2033 2054 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1657 1786 1
2014/2015 6 Č ŠK Dobruška 2033 2054 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 1
2014/2015 5 Č ŠK Dobruška 2033 2054 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1911 1929 1
2014/2015 4 B ŠK Dobruška 2033 2054 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř C 1956 1922 ½
2014/2015 3 Č ŠK Dobruška 2033 2054 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1773 1773 1
2014/2015 2 B ŠK Dobruška 2033 2054 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 ½
2014/2015 1 Č ŠK Dobruška 2033 2054 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1723 1708 ½
2013/2014 11 Č ŠK Dobruška 1996 2029 Krása Marek ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 1
2013/2014 10 B ŠK Dobruška 1996 2029 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 ½
2013/2014 8 Č ŠK Dobruška 1996 2029 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 1
2013/2014 7 B ŠK Dobruška 1996 2029 Škoda Pavel TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 1
2013/2014 6 Č ŠK Dobruška 1996 2029 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 1
2013/2014 5 B ŠK Dobruška 1996 2029 Staněk Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1931 1936 1
2013/2014 4 Č ŠK Dobruška 1996 2029 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1915 1933 1
2013/2014 3 B ŠK Dobruška 1996 2029 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 ½
2013/2014 2 Č ŠK Dobruška 1996 2029 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1955 1918 1
2013/2014 1 B ŠK Dobruška 1996 2029 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 2001 1995 ½
2013/2014 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1996 2029 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 1
2013/2014 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 1996 2029 Dostál Pavel Slovan Broumov 2090 2090 1
2013/2014 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1996 2029 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1787 1777 1
2013/2014 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1996 2029 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1805 1833 1
2013/2014 3 B DDM Třebechovice p. Orebem 1996 2029 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 2009, o.s. 1936 1922 0
2013/2014 1 B DDM Třebechovice p. Orebem 1996 2029 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1822 1824 0
2012/2013 11 B DDM Třebechovice p.O. 2018 2060 Štěpán Michal Slovan Broumov 2086 2096 0
2012/2013 10 Č DDM Třebechovice p.O. 2018 2060 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n.L. 1981 1978 1
2012/2013 9 B DDM Třebechovice p.O. 2018 2060 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1981 1987 0
2012/2013 8 Č DDM Třebechovice p.O. 2018 2060 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2095 2064 1
2012/2013 6 Č DDM Třebechovice p.O. 2018 2060 Kovář Josef ŠK Sobotka 2052 2049 ½
2012/2013 4 B DDM Třebechovice p.O. 2018 2060 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1886 1874 1
2012/2013 2 B DDM Třebechovice p.O. 2018 2060 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1959 1949 0
2012/2013 1 Č DDM Třebechovice p.O. 2018 2060 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1959 1967 0
2012/2013 11 B ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Staněk Petr JISKRA JAROMĚŘ B 1899 1854 1
2012/2013 10 Č ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Žižka Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 ½
2012/2013 9 B ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Chmelař Vítězslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 1
2012/2013 8 Č ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Mádr Tomáš JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 0
2012/2013 7 B ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 ½
2012/2013 5 Č ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Krása Marek DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 1
2012/2013 4 B ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Lacko Dušan ŠO K a.s. KUNVALD A 1787 0
2012/2013 3 Č ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Soural Karel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 1
2012/2013 2 B ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Novák Luděk ŠK LÍPA C 1961 1962 1
2012/2013 1 Č ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 ½
2011/2012 11 Č ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Gogela Jan TJ HRONOV B 1954 1957 1
2011/2012 10 B ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 0
2011/2012 9 B ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Vizibla Roman SPARTAK RYCHNOV A 1950 ½
2011/2012 8 Č ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1955 1906 1
2011/2012 6 Č ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Štěpán Michal SLOVAN BROUMOV B 2050 2056 0
2011/2012 5 B ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Chmelař Vítězslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 ½
2011/2012 4 Č ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Slavík Libor TŘEBECHOVICE B 1876 1832 1
2011/2012 3 B ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Semerák Pavel NIKI TJ NÁCHOD C 2078 ½
2011/2012 2 Č ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Steiner Pavel SLAVIA HRADEC KR. D 1904 1894 1
2011/2012 1 B ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 Mádr Tomáš ČESKÁ SKALICE A 1694 1
2011/2012 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2014 2069 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1968 1893 1
2011/2012 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2014 2069 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 ½
2011/2012 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2014 2069 Pražák Luděk TJ Hronov 1996 1984 0
2010/2011 11 Č ŠK Dobruška 2089 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod B 1958 1
2010/2011 9 Č ŠK Dobruška 2089 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice 2060 1
2010/2011 8 B ŠK Dobruška 2089 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Or. 2099 ½
2010/2011 7 Č ŠK Dobruška 2089 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1962 1
2010/2011 6 B ŠK Dobruška 2089 Velecký Viktor TJ Hronov B 2122 1
2010/2011 5 Č ŠK Dobruška 2089 Semerák Pavel Niki TJ Náchod C 2089 0
2010/2011 4 B ŠK Dobruška 2089 Dostál Pavel Slovan Broumov B 2097 ½
2010/2011 3 B ŠK Dobruška 2089 Kaválek Ludvík Sokol Jukov Červený Kostelec 1428 1
2010/2011 2 Č ŠK Dobruška 2089 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 1
2010/2011 1 B ŠK Dobruška 2089 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1798 1
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa B 2089 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2163 0
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa B 2089 Velecký Viktor TJ Hronov 2122 0
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa B 2089 Balhar Jan Sokol Hradec Králové 2242 1
2010/2011 7 Č ŠK Polymar Lípa B 2089 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1973 1
2010/2011 6 B ŠK Polymar Lípa B 2089 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2101 1
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa B 2089 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice A 2164 0
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa B 2089 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2009 1
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa B 2089 Macháň Jan Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 0
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa B 2089 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1958 0
2009/2010 9 Č ŠK Dobruška 2089 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 1
2009/2010 8 B ŠK Dobruška 2089 Plachetka Milan Sokol Javornice 1666 1
2009/2010 7 Č ŠK Dobruška 2089 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1783 1
2009/2010 6 B ŠK Dobruška 2089 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 1
2009/2010 4 Č ŠK Dobruška 2089 DDM Týniště nad Orlicí 1
2009/2010 3 B ŠK Dobruška 2089 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 1
2009/2010 2 Č ŠK Dobruška 2089 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1821 1
2009/2010 1 B ŠK Dobruška 2089 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 1
2009/2010 11 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2454 0
2009/2010 9 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Erneker Josef SK OAZA Praha 2283 0
2009/2010 7 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Kuba Jindřich TJ Dukla Praha 2220 0
2009/2010 6 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2199 ½
2009/2010 5 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2226 0
2009/2010 4 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Ondráček Ondřej Stadion Kutná Hora 2166 ½
2009/2010 3 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Beneš Petr Sokol Kolín 2162 0
2009/2010 2 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Polák Benedikt Desko Liberec 2083 ½
2009/2010 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 0
2008/2009 10 Č Šachový klub Lípa C 2028 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1878 0
2008/2009 9 B Šachový klub Lípa C 2028 Albrecht Zdeněk TJ Baník Žacléř 1749 0
2008/2009 8 Č Šachový klub Lípa C 2028 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 ½
2008/2009 7 Č Šachový klub Lípa C 2028 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 1
2008/2009 6 B Šachový klub Lípa C 2028 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1954 1
2008/2009 5 Č Šachový klub Lípa C 2028 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1749 1
2008/2009 3 Č Šachový klub Lípa C 2028 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1816 ½
2008/2009 2 B Šachový klub Lípa C 2028 Portych Václav Šachový klub Lípa D 1855 0
2008/2009 1 Č Šachový klub Lípa C 2028 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1992 1
2008/2009 11 Č ŠK Lípa A 2028 Král Zdeněk NIKI TJ Náchod C 1374 1
2008/2009 10 B ŠK Lípa A 2028 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 1
2008/2009 9 Č ŠK Lípa A 2028 Jonáš Vlastimil ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 ½
2008/2009 8 B ŠK Lípa A 2028 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1943 1
2008/2009 7 B ŠK Lípa A 2028 Velecký Vladimír Jiskra Jaroměř 1732 1
2008/2009 5 B ŠK Lípa A 2028 Rakowiecki Andrzej Slovan Broumov 1
2008/2009 4 Č ŠK Lípa A 2028 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2056 ½
2008/2009 3 B ŠK Lípa A 2028 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1946 1
2008/2009 2 Č ŠK Lípa A 2028 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1855 1
2008/2009 1 B ŠK Lípa A 2028 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1871 1
2007/2008 11 B ŠK Lípa 2079 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2118 1
2007/2008 10 Č ŠK Lípa 2079 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1980 ½
2007/2008 9 B ŠK Lípa 2079 Michel Ladislav TJ Hronov 1903 ½
2007/2008 8 Č ŠK Lípa 2079 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1833 ½
2007/2008 7 B ŠK Lípa 2079 Geissel Josef TJ Nová Paka 1866 1
2007/2008 6 Č ŠK Lípa 2079 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1950 1
2007/2008 5 Č ŠK Lípa 2079 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod B 1992 ½
2007/2008 4 B ŠK Lípa 2079 Hubáček Ondřej Slavia Hradec Králové C 2019 0
2007/2008 2 B ŠK Lípa 2079 Šrejber Michal Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 0
2007/2008 1 Č ŠK Lípa 2079 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 1
2007/2008 8 B 2222 ŠK POLABINY C 2079 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2070 0
2007/2008 7 B 2222 ŠK POLABINY C 2079 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 0
2006/2007 10 Č Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2138 0
2006/2007 8 Č Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Crha Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2119 ½
2006/2007 5 Č Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany 2069 1
2006/2007 4 B Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1962 ½
2006/2007 3 Č Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Groh Jiří Desko Liberec 1986 0
2006/2007 2 B Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Beneš Petr Sokol Kolín 2124 ½
2006/2007 1 Č Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2243 0
2006/2007 11 Č ŠK Lípa 2122 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2138 ½
2006/2007 10 B ŠK Lípa 2122 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2236 0
2006/2007 9 Č ŠK Lípa 2122 Soural Karel TJ Hronov 2113 ½
2006/2007 7 Č ŠK Lípa 2122 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1960 1
2006/2007 5 B ŠK Lípa 2122 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 0
2006/2007 4 Č ŠK Lípa 2122 Bažant Zdeněk Sokol Náchod 1891 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa 2122 Šrejber Michal Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 ½
2006/2007 2 Č ŠK Lípa 2122 Dostál Pavel Slovan Broumov 2116 1
2006/2007 1 B ŠK Lípa 2122 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2099 1
2005/2006 11 Č Panda Rychnov nad Kněžnou 2044 Postupa Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 1
2005/2006 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou 2044 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2023 0
2005/2006 9 Č Panda Rychnov nad Kněžnou 2044 Markovič Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2183 ½
2005/2006 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou 2044 Flek Vladislav TJ Pankrác B 2072 1
2005/2006 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou 2044 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 1
2005/2006 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou 2044 Březovský Milan TJ Praga Praha B 2129 1
2005/2006 11 Č ŠK Lípa A 2044 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1930 1
2005/2006 9 Č ŠK Lípa A 2044 Tejkal Lubomír Sklípek Spartak Vrchlabí 2117 ½
2005/2006 8 B ŠK Lípa A 2044 Daniel Jiří Panda RWT Rychnov n.K. B 2028 1
2005/2006 6 B ŠK Lípa A 2044 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 0
2005/2006 5 Č ŠK Lípa A 2044 Baláž René Jiskra Hořice v Podkr. 2029 ½
2005/2006 4 B ŠK Lípa A 2044 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1840 0
2005/2006 3 Č ŠK Lípa A 2044 Jánský Pavel TJ Dvůr Králové n.L. 1788 1
2005/2006 2 B ŠK Lípa A 2044 Bielavský Jiří Slavia Hradec Králové C 2021 0
2005/2006 1 B ŠK Lípa A 2044 Šretr Josef ŠK Lípa C 1850 1
2004/2005 11 Č ŠK Lípa C 2010 Toman Radek Baník Žacléř 1582 ½
2004/2005 10 B ŠK Lípa C 2010 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1555 1
2004/2005 9 Č ŠK Lípa C 2010 Kobrle Karel TJ Nová Paka B 1741 1
2004/2005 8 B ŠK Lípa C 2010 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1740 1
2004/2005 7 B ŠK Lípa C 2010 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1835 0
2004/2005 5 B ŠK Lípa C 2010 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín B 1654 ½
2004/2005 4 Č ŠK Lípa C 2010 Bém David TJ Dvůr Král.n.L.B 1804 ½
2004/2005 3 B ŠK Lípa C 2010 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice B 1
2004/2005 2 Č ŠK Lípa C 2010 Baťka Josef J.RMSK Nový Bydžov 1720 1
2004/2005 1 B ŠK Lípa C 2010 Špinka Petr TJ Lomnice n.P. 1870 1
2004/2005 11 Č 2222 ŠK Polabiny B 2010 Mrha Jan TJ ŠO Chrudim B 1891 ½
2004/2005 10 B 2222 ŠK Polabiny B 2010 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1937 1
2004/2005 8 B 2222 ŠK Polabiny B 2010 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí B 1757 1
2004/2005 7 Č 2222 ŠK Polabiny B 2010 Kacálek Karel SK Žamberk 1816 1
2004/2005 6 B 2222 ŠK Polabiny B 2010 Hon Jiří Eurokomplex Autoskla Pardubice 1922 ½
2004/2005 5 B 2222 ŠK Polabiny B 2010 Müller Luděk Štefanydes Polička B 1567 1
2004/2005 3 B 2222 ŠK Polabiny B 2010 Škorpík Martin Štefanydes Polička A 2128 ½
2004/2005 2 Č 2222 ŠK Polabiny B 2010 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1878 ½
2004/2005 1 B 2222 ŠK Polabiny B 2010 Janko Jan Synpo Pardubice 1816 ½
2003/2004 11 Č ŠK Polabiny Pardubice 2057 Törvenyi Roman Synthesia Pardubice B 2046 ½
2003/2004 9 Č ŠK Polabiny Pardubice 2057 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 2055 0
2003/2004 8 B ŠK Polabiny Pardubice 2057 Valenta Zdeněk ŠK JOLY Lysá nad Labem 2071 1
2003/2004 7 Č ŠK Polabiny Pardubice 2057 Smutný Jan AVE - Kontakt Pardubice 2135 ½
2003/2004 6 B ŠK Polabiny Pardubice 2057 Hajný Miloslav Emerge Mladá Boleslav 1969 0
2003/2004 5 Č ŠK Polabiny Pardubice 2057 Franc Lubor Sokol Kolín C 1899 1
2003/2004 4 B ŠK Polabiny Pardubice 2057 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 ½
2003/2004 3 Č ŠK Polabiny Pardubice 2057 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim 2064 ½
2003/2004 2 B ŠK Polabiny Pardubice 2057 Koubek Václav Viktoria Žižkov 2199 1
2003/2004 1 B ŠK Polabiny Pardubice 2057 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 ½
2003/2004 11 Č 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 ½
2003/2004 10 B 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 1764 0
2003/2004 7 Č 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 ½
2003/2004 5 Č 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 ½
2003/2004 3 Č 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 0
2003/2004 2 B 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 Červený Petr TJ Lanškroun 2043 0
2003/2004 1 Č 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 Maceška Bohumír SK Žamberk 1873 1