Hráč Košata František

Košata František

User Pic
Jméno: Košata František
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1605
Elo mezinárodní: 1696
ID: 6457
FIDE ID: 319597
Rok narození: 1940
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1696 1629 Houda Stanislav TJ Kavalier Sázava A 0 1451 1 soutěž
2019/2020 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1696 1629 Franc Lubor Sokol Kolín C 1777 1758 0 soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1696 1629 Polívka Josef Sparta Kutná Hora B 0 0 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1696 1629 Výborný Václav SK Slavoj Čáslav A 0 1506 1 soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1696 1629 Krajl Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1669 0 soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1696 1629 Hampl David Klub šachistů Říčany 1925 G 1357 1390 1 soutěž
2019/2020 8 Klub šachistů Říčany 1925 J 1696 1629 Horák Vladimír ŠK Pravonín 1982 1949 0 soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 J 1696 1629 Vlasák Miloslav TJ Sokol Pečky B 0 0 0 soutěž
2019/2020 6 Klub šachistů Říčany 1925 J 1696 1629 Houda Stanislav Kavalier Sázava B 0 1451 ½ soutěž
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 J 1696 1629 Moravec Marek Klub Šachistů Říčany 1925 I 0 1424 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 J 1696 1629 Pácha Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice B 0 1517 ½ soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 J 1696 1629 Král Pavel ŠO TJ Sokol Neveklov 1827 1824 0 soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 J 1696 1629 Štěpánek Vít ŠK Český Brod B 0 1086 0 soutěž
2018/2019 9 Klub šach. Říčany 1925 L 1701 1636 Vacek Josef Sokol Neveklov 1764 1805 0 soutěž
2018/2019 8 Klub šach. Říčany 1925 L 1701 1636 Světlík Milan Jiskra Zruč n. Sáz. 0 1582 1 soutěž
2018/2019 5 Klub šach. Říčany 1925 L 1711 1646 Heger Jan KŠ Stříbrná Skalice C 1461 1550 1 soutěž
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 F 1701 1636 Janda Lukáš ŠK Spartak Čelákovice A 1527 1527 ½ soutěž
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 F 1711 1636 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice B 1723 1729 0 soutěž
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 F 1711 1646 Košnář Rudolf Joly Lysá nad Labem F 0 1523 0 soutěž
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1701 1636 Vašák Martin JAWA Brodce B 1834 1832 0 soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1701 1636 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1662 1672 1 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1701 1636 Grečný Karol TJ SOKOL Struhařov A 1845 1862 0 soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1711 1636 Fojtů Tomáš KŠ Stříbrná Skalice A 1679 1621 ½ soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1711 1636 Hanzlík Adam ŠK Řevnice A 1631 1652 ½ soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1711 1646 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1854 0 soutěž
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1711 1646 Saxl Jiří Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 0 soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1711 1646 Pressler Robert Klub šachistů Říčany 1925 G 1518 1540 ½ soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1711 1642 Kamenický Stanislav Šachový klub Příbram Baník B 0 1179 1 soutěž
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1711 1642 Mačok Martin Klub šachistů Říčany 1925 G 1503 1523 1 soutěž
2017/2018 11 Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 0 1468 ½ soutěž
2017/2018 10 Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 0 1466 ½ soutěž
2017/2018 9 Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 Pressler Robert Stříbrná Skalice B 1533 1533 ½ soutěž
2017/2018 8 Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1531 1599 1 soutěž
2017/2018 7 Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 Heger Jan Stříbrná Skalice C 1402 1510 ½ soutěž
2017/2018 6 Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 Jungmann Martin Medvědi Zvole B 0 1511 1 soutěž
2017/2018 2 Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 Štolc Jaroslav Klub šach. Říčany 1925 H 0 0 0 soutěž
2017/2018 1 Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 Blažek Ladislav Sokol Postupice 0 1659 ½ soutěž
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1711 1701 Pecák Ivan Kostelec n. Č. L. C 1671 1666 ½ soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 H 1711 1701 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 I 1750 1718 0 soutěž
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 H 1711 1701 Heger Jan KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 1 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1711 1701 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany C 1416 1416 0 soutěž
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany C 1857 1849 ½ soutěž
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1495 1 soutěž
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1628 ½ soutěž
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1611 ½ soutěž
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1760 1761 0 soutěž
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Blažek Ladislav Sokol Postupice 1700 0 soutěž
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Jandourek Pavel Kavalier Sázava B 1 soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1455 1 soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim D 1683 0 soutěž
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1711 1701 Šilhánek Martin ŠK Jince A 1515 ½ soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1711 1701 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 E 1509 1600 0 soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1711 1701 Chomický Josef Sokol Neveklov A 1562 ½ soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1711 1701 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1825 0 soutěž
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1897 1895 0 soutěž
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 0 soutěž
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. E 1948 1940 0 soutěž
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1644 1600 0 soutěž
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1843 1897 0 soutěž
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1862 1897 0 soutěž
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 Skopec Luboš Šachklub města Dobrovice B 1984 1926 0 soutěž
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 0 soutěž
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Michálek František Sokol Kolín C 2056 2080 0 soutěž
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice B 1876 1849 0 soutěž
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1810 ½ soutěž
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 0 soutěž
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1556 1648 1 soutěž
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Vilímová Julie Stříbrná Skalice A 1635 1590 0 soutěž
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Voříšek Jakub ŠK Pravonín 1672 1793 0 soutěž
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Berger Tomáš SK Slavoj Čáslav A 1766 0 soutěž
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1858 ½ soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1852 1782 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 G 1743 1744 ½ soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1852 1782 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav B 1460 ½ soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 H 1852 1782 Kotrouš Vlastimil TJ Sokol Pečky C 1551 1 soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1852 1782 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk C 1627 0 soutěž
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1680 1677 1 soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1595 1 soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 Záběhlický Jiří TJ Sokol Český Brod B 1537 1532 1 soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 Filip Lukáš ŠK Pravonín A 1618 1603 1 soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 Macků Emil TcJ Sokol Benešov A 1973 1971 0 soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 1 soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 Holub Milan JAWA Brodce B 2069 2027 0 soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 Pácha Zdeněk Stříbrná Skalice A 1609 ½ soutěž
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1852 1782 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice A 1647 1 soutěž
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1852 1782 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1756 1817 0 soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1852 1782 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1859 1868 ½ soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1852 1782 Třebický Jiří JAWA Brodce A 1679 ½ soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1852 1782 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1693 1800 1 soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1567 1632 ½ soutěž
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1589 1 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 Sochor František ŠK Merkur Kladno B 1867 1 soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice B 1616 ½ soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 Zeisek Václav TJ Jince A 1532 0 soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 Placheta Rostislav TJ Lokomotiva Beroun A 1809 ½ soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1518 1518 ½ soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1759 1 soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1821 Filip Vojtěch Dolní Kralovice A 1841 1887 0 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1821 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1774 1808 0 soutěž
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1821 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2007 1969 ½ soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1821 Vagenknecht Josef Sokol Sendražice A 1663 1 soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1821 Král Pavel JAWA Brodce A 1713 0 soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1821 Štochmal Dušan TJ AŠ Mladá Boleslav A 1582 0 soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 Vokolek Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora B 1868 1883 0 soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 Tyko Josef Sokol Kolín D 1869 0 soutěž
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice A 2243 2259 0 soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 Hroník Petr JAWA Brodce B 1966 1966 ½ soutěž
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 Procházka Petr Sokol Neveklov 1998 2000 ½ soutěž
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 Vojta Pavel ŠK Pravonín 2197 2211 0 soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 ½ soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 Fiala Jan Sokol Český Brod B 1932 1935 0 soutěž
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1880 1824 Tomíšek Petr Sokol Struhařov A 1911 1880 1 soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1880 1824 Mazánek David JOLY Lysá n.L. D 1930 1877 0 soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1609 1 soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1936 ½ soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Zvára David TJ Spartak Vlašim B 1983 0 soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Makeš Martin Spartak Dolní Kralovice A 2066 0 soutěž
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov A 1836 0 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Král Pavel Sokol Neveklov A 1662 0 soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem E 1962 1 soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1835 0 soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 0 soutěž
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1942 1 soutěž
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 1862 Martinec Karel Kralupy n.Vltavou A 1957 ½ soutěž
2009/2010 1 Biomedica Říčany C 1862 Macků Emil TRW autoel. Vlašim 1957 0 soutěž
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany D 1862 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany F 1654 ½ soutěž
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany D 1862 Macek Kamil Sokol Kolín C 1887 ½ soutěž
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany D 1862 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1959 0 soutěž
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany D 1862 Zděnek Pavel BIOMEDICA Říčany E 1833 0 soutěž
2008/2009 11 Biomedica Říčany C 1900 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 2029 ½ soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany C 1900 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2143 0 soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany C 1900 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2065 0 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany C 1900 Wasserbauer Radek Rakovník 1887 ½ soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany C 1900 Skácel Jan JAWA Brodce A 2057 0 soutěž
2008/2009 11 Biomedica Říčany E 1900 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1889 0 soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany E 1900 Nguyen Martin Sokol Benešov A 1858 ½ soutěž
2008/2009 9 Biomedica Říčany E 1900 Březina Jindřich Sokol Sendražice B 1955 ½ soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany E 1900 Král Vojtěch Slavoj Čáslav 1600 0 soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany E 1900 Holub Milan JAWA Brodce B 2102 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany E 1900 Vrabec Miloš Kostelec nad Černými lesy B 2124 0 soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany E 1900 Valtera Jiří Sokol Český Brod B 1975 ½ soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany E 1900 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2073 0 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany E 1900 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2005 ½ soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany E 1900 Havlíček Pavel Biomedica Říčany F 1786 ½ soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany E 1900 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1930 ½ soutěž
2007/2008 10 Biomedica Říčany C 1770 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2069 0 soutěž
2007/2008 9 Biomedica Říčany C 1770 Slapnička Karel MONTAKO Kralupy n.V. A 1840 1 soutěž
2007/2008 7 Biomedica Říčany C 1770 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1966 ½ soutěž
2007/2008 6 Biomedica Říčany C 1770 Skála Jaromír TRW autoelektronika Vlašim 2088 0 soutěž
2007/2008 5 Biomedica Říčany C 1770 Doubek Martin ŠK Kladno B 1782 1 soutěž
2007/2008 2 Biomedica Říčany C 1770 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany B 2009 0 soutěž
2007/2008 1 Biomedica Říčany C 1770 Hroník Petr JAWA Brodce 1954 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Smolka Josef JAWA Brodce B 1934 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov A 1542 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Fekete František TJ Sokol Pečky B 1670 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1876 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1851 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1746 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1853 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Kaucký Jaroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1700 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Čech Lubomír TJ Tourist Biomedica Říčany D 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice B 1845 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Sokol Benešov 1776 Vajčner Jiří Joly Lysá n.L. C 1889 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Sokol Benešov 1776 Procházka Jaroslav Jawa Brodce 1962 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Benešov 1776 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 1925 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Sokol Benešov 1776 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2125 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Benešov 1776 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1908 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Benešov 1776 Křenek Pavel Sokol Sendražice 1684 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Benešov 1776 Franc Lubor Sokol Kolín B 2006 0 soutěž
2005/2006 10 Sokol Neveklov 1791 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany 2015 0 soutěž
2005/2006 5 Sokol Neveklov 1791 Adamík František Biomedica Říčany D 1859 0 soutěž
2005/2006 3 Sokol Neveklov 1791 Innemann František Sokol Postupice 1946 0 soutěž
2005/2006 1 Sokol Neveklov 1791 Bašta Jan Spartak Vlašim B 1796 ½ soutěž
2004/2005 5 Slavoj Čerčany 1818 Kaucký Jaroslav Biomedica Říčany F 1601 0 soutěž
2004/2005 2 Slavoj Čerčany 1818 Boštík Vladimír KDJS Sedlčany B 1816 0 soutěž
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany E 1818 Březina Jindřich Sokol Sendražice B 1796 ½ soutěž
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany E 1818 Daneš Filip Kavalier Sázava A 1864 ½ soutěž
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany E 1818 Píša Ivo Sokol Pečky B 1768 0 soutěž
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany E 1818 Beneš František Sokol Kolín D 1612 1 soutěž
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany E 1818 Fekete František BOHEMIA PoděbradyB 1703 1 soutěž
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany E 1818 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l.B 1810 0 soutěž
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany E 1818 Novák Jiří Stad.Kutná Hora B 1856 ½ soutěž
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany E 1818 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1639 1 soutěž
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany E 1818 Gernert Otakar Sokol Struhařov 1980 0 soutěž
2003/2004 8 Slavoj Čerčany 1831 Berg Antonín Sokol Struhařov 0 soutěž
2003/2004 2 Slavoj Čerčany 1831 Hončík Karel KDJS Sedlčany B 1448 1 soutěž
2003/2004 1 Slavoj Čerčany 1831 Kaucký Jaroslav Biomedica Říčany F 1594 1 soutěž
2003/2004 10 Sokol Neveklov 1831 Jukl Karel JAWA Brodce B 1560 0 soutěž
2003/2004 9 Sokol Neveklov 1831 Novotný Roman Stad.Kutná Hora B 1809 1 soutěž
2003/2004 8 Sokol Neveklov 1831 Staněk Ondřej Spartak Vlašim C 1666 1 soutěž
2003/2004 7 Sokol Neveklov 1831 Hlavnička Jan Biomedica Říčany E 1865 0 soutěž
2003/2004 6 Sokol Neveklov 1831 Sezemský Miroslav Biomedica Říčany C 1630 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Neveklov 1831 Listopad Martin Kavalier Sázava 1823 1 soutěž
2003/2004 3 Sokol Neveklov 1831 Huml Miroslav Sokol Kolín G 1774 0 soutěž
2003/2004 2 Sokol Neveklov 1831 Blažek Ladislav Sokol Benešov C 1680 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol Neveklov 1831 Doležal Radoslav Biomedica Říčany D 1955 0 soutěž