Hráč Vrecion Jiří

Vrecion Jiří

User Pic
Jméno: Vrecion Jiří
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1989
Elo mezinárodní: 2019
ID: 32000
FIDE ID: 351601
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Zdice A 2013 2008 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2181 2155 ½
2018/2019 10 ŠK Zdice A 2013 2008 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2094 2065 ½
2018/2019 9 ŠK Zdice A 2023 2008 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 1930 1959 0
2018/2019 8 ŠK Zdice A 2023 2008 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2101 2070 ½
2018/2019 7 ŠK Zdice A 2036 2008 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2062 2066 0
2018/2019 6 ŠK Zdice A 2036 2008 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1908 1956 ½
2018/2019 5 ŠK Zdice A 2039 2001 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 ½
2018/2019 1 ŠK Zdice A 2032 2001 Maršálek Luboš Caissa Roztoky A 1903 1883 1
2017/2018 11 ŠK Zdice A 2049 2053 Jerman Richard Český Lev Kolešovice B 2086 2068 ½
2017/2018 10 ŠK Zdice A 2051 2053 Vavřinec Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1984 1973 ½
2017/2018 8 ŠK Zdice A 2057 2053 Buriánek Petr Caissa Roztoky B 1835 1843 ½
2017/2018 4 ŠK Zdice A 2051 2053 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 ½
2017/2018 3 ŠK Zdice A 2051 2053 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2010 2029 ½
2017/2018 2 ŠK Zdice A 2051 2053 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 ½
2017/2018 1 ŠK Zdice A 2081 2050 Švach Jan ŠK Řevnice A 1860 1869 1
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 0
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Fialka Adam SK Slavia Orlová 1744 1799 0
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 ½
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 ½
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 0
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 ½
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 1
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 ½
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 0
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Balek Filip Sokol Buštěhrad 1603 1566 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 ½
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1898 1811 ½
2015/2016 11 ŠK Řevnice 1957 1924 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1988 1978 ½
2015/2016 10 ŠK Řevnice 1957 1924 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim B 1635 1800 0
2015/2016 9 ŠK Řevnice 1957 1924 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec 1951 1900 ½
2015/2016 8 ŠK Řevnice 1957 1924 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 1
2015/2016 7 ŠK Řevnice 1957 1924 Rybín Jan Šachklub Tábor A 1724 1739 1
2015/2016 6 ŠK Řevnice 1957 1924 Šťastná Martina Šachklub Tábor B 1461 1513 1
2015/2016 5 ŠK Řevnice 1957 1924 Jarý Zbyněk KŠ Říčany 1925 B 1527 1626 1
2015/2016 4 ŠK Řevnice 1957 1924 Matys Jakub KŠ Říčany 1925 C 1527 1511 ½
2015/2016 3 ŠK Řevnice 1957 1924 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1693 1621 1
2015/2016 2 ŠK Řevnice 1957 1924 Žižka Petr Bohemians Praha A 1957 1969 1
2015/2016 11 Šachový klub Zdice 1957 1924 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 1993 1981 1
2015/2016 10 Šachový klub Zdice 1957 1924 Strejc Josef Šachový klub Příbram Baník 2144 2143 0
2015/2016 9 Šachový klub Zdice 1957 1924 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 ½
2015/2016 8 Šachový klub Zdice 1957 1924 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1904 1946 1
2015/2016 6 Šachový klub Zdice 1957 1924 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 0
2015/2016 5 Šachový klub Zdice 1957 1924 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1874 1915 1
2015/2016 4 Šachový klub Zdice 1957 1924 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 1
2015/2016 3 Šachový klub Zdice 1957 1924 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1736 1829 ½
2015/2016 1 Šachový klub Zdice 1957 1924 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2037 2012 0
2014/2015 11 ŠK Zdice A 1808 1889 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1885 ½
2014/2015 10 ŠK Zdice A 1808 1889 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1705 1766 1
2014/2015 9 ŠK Zdice A 1808 1889 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 1983 1964 ½
2014/2015 7 ŠK Zdice A 1808 1889 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1776 1743 ½
2014/2015 3 ŠK Zdice A 1808 1889 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1974 1922 0
2014/2015 10 ŠK Zdice B 1808 1889 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 0
2014/2015 9 ŠK Zdice B 1808 1889 Spousta Jan TJ Sokol Hostivice B 1753 1887 1
2014/2015 5 ŠK Zdice B 1808 1889 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1958 1982 1
2014/2015 3 ŠK Zdice B 1808 1889 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1803 1881 1
2014/2015 1 ŠK Zdice B 1808 1889 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1858 1885 1
2014/2015 11 ŠK Řevnice 1808 1889 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 0
2014/2015 10 ŠK Řevnice 1808 1889 Krč Michal Gambit Jihlava 1332 1
2014/2015 9 ŠK Řevnice 1808 1889 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec 1749 1709 ½
2014/2015 8 ŠK Řevnice 1808 1889 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 1
2014/2015 7 ŠK Řevnice 1808 1889 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1713 1890 0
2014/2015 6 ŠK Řevnice 1808 1889 Berka Jiří Šachklub Tábor B 1296 1
2014/2015 5 ŠK Řevnice 1808 1889 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1618 1719 0
2014/2015 4 ŠK Řevnice 1808 1889 Helebrand František TJ Spartak Vlašim B 1655 1703 ½
2014/2015 3 ŠK Řevnice 1808 1889 Kunc Jan ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 1
2014/2015 2 ŠK Řevnice 1808 1889 Vystrčil Martin KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 ½
2014/2015 1 ŠK Řevnice 1808 1889 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 B 1459 1613 ½
2013/2014 11 ŠK Zdice B 1777 1839 Holovčák Jiří ŠO TP Nova Kladno A 1959 1844 ½
2013/2014 10 ŠK Zdice B 1777 1839 Müller Jan ŠK Rakovník B 1756 1817 ½
2013/2014 9 ŠK Zdice B 1777 1839 Bauer Jindřich ŠK Jince A 2006 2040 0
2013/2014 8 ŠK Zdice B 1777 1839 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1455 ½
2013/2014 7 ŠK Zdice B 1777 1839 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad C 1825 1860 1
2013/2014 6 ŠK Zdice B 1777 1839 Komprda Pavel Sokol Hostivice B 2020 2034 1
2013/2014 4 ŠK Zdice B 1777 1839 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1781 1969 ½
2013/2014 3 ŠK Zdice B 1777 1839 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 ½
2013/2014 10 ŠK Zdice A 1777 1839 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1928 1914 0
2013/2014 9 ŠK Zdice A 1777 1839 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 1
2013/2014 8 ŠK Zdice A 1777 1839 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 ½
2013/2014 6 ŠK Zdice A 1777 1839 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1818 1830 1
2013/2014 4 ŠK Zdice A 1777 1839 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 1
2013/2014 3 ŠK Zdice A 1777 1839 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1827 1852 ½
2013/2014 1 ŠK Zdice A 1777 1839 Pitra Karel Spartak Vlašim B 1635 0
2013/2014 11 ŠK Řevnice 1777 1839 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 ½
2013/2014 10 ŠK Řevnice 1777 1839 Vilímová Julie Spartak Vlašim B 1580 1710 1
2013/2014 9 ŠK Řevnice 1777 1839 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 1
2013/2014 8 ŠK Řevnice 1777 1839 Ptáček Jan Protect.cz Humpolec 1621 1602 1
2013/2014 7 ŠK Řevnice 1777 1839 Štěch Pavel QCC České Budějovice A 1471 1537 1
2013/2014 6 ŠK Řevnice 1777 1839 Hosnedl Matyáš QCC České Budějovice B 1423 1
2013/2014 5 ŠK Řevnice 1777 1839 Humhal Jakub ŠACHklub Tábor C 1250 1
2013/2014 4 ŠK Řevnice 1777 1839 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor B 1616 1
2013/2014 3 ŠK Řevnice 1777 1839 Chajda Patrik KŠ Říčany 1925 B 1439 1
2013/2014 2 ŠK Řevnice 1777 1839 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 C 1344 1
2013/2014 1 ŠK Řevnice 1777 1839 Rastočný Josef KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 ½
2012/2013 11 ŠK Zdice A 1751 1827 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 0
2012/2013 9 ŠK Zdice A 1751 1827 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2097 2084 0
2012/2013 7 ŠK Zdice A 1751 1827 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1880 1844 ½
2012/2013 6 ŠK Zdice A 1751 1827 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1883 1918 ½
2012/2013 4 ŠK Zdice A 1751 1827 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1927 1897 ½
2012/2013 3 ŠK Zdice A 1751 1827 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1881 1904 1
2012/2013 1 ŠK Zdice A 1751 1827 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 2006 1977 0
2012/2013 11 ŠK Řevnice 1751 1827 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1551 1
2012/2013 10 ŠK Řevnice 1751 1827 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1437 1
2012/2013 9 ŠK Řevnice 1751 1827 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1758 1758 1
2012/2013 8 ŠK Řevnice 1751 1827 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1565 ½
2012/2013 5 ŠK Řevnice 1751 1827 Miesbauer Jan Šachklub Tábor A 1896 1832 1
2012/2013 4 ŠK Řevnice 1751 1827 Skořepa Jakub Šachklub Tábor B 1702 1790 ½
2012/2013 3 ŠK Řevnice 1751 1827 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 ½
2012/2013 2 ŠK Řevnice 1751 1827 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 B 1642 1656 0
2012/2013 1 ŠK Řevnice 1751 1827 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 C 1699 1
2011/2012 11 ŠK Řevnice 1771 1727 Novák Lukáš Šachklub Tábor A 1673 1564 ½
2011/2012 10 ŠK Řevnice 1771 1727 Horák Martin Spartak Vlašim B 1671 ½
2011/2012 9 ŠK Řevnice 1771 1727 Skořepa Tomáš SFIALA Gambit DDM Jihlava 1657 1724 0
2011/2012 8 ŠK Řevnice 1771 1727 Steinbauer Filip Šachklub Tábor B 1516 1
2011/2012 7 ŠK Řevnice 1771 1727 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1556 1
2011/2012 6 ŠK Řevnice 1771 1727 Petr Jan TJ Bohemians Praha A 1961 1969 0
2011/2012 5 ŠK Řevnice 1771 1727 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1851 1875 1
2011/2012 4 ŠK Řevnice 1771 1727 Rathouský Jakub KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 ½
2011/2012 3 ŠK Řevnice 1771 1727 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1783 1783 ½
2011/2012 2 ŠK Řevnice 1771 1727 Rozhoň Václav QCC České Budějovice A 1250 ½
2011/2012 1 ŠK Řevnice 1771 1727 Zeman Matyáš QCC České Budějovice B 1384 1
2011/2012 11 ŠK Zdice "A" 1771 1727 Aron Oto Caissa Úholičky "C" 1765 1748 1
2011/2012 5 ŠK Zdice "A" 1771 1727 Hataš Radim ŠK Kladno "C" 1752 1690 1
2011/2012 4 ŠK Zdice "A" 1771 1727 Kovář Jiří TJ Lokomotiva Beroun "A" 1733 1
2011/2012 1 ŠK Zdice "A" 1771 1727 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1709 ½
2010/2011 9 ŠK Zdice A 1631 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1612 ½
2010/2011 8 ŠK Zdice A 1631 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram C 1100 1
2010/2011 7 ŠK Zdice A 1631 ŠK Řevnice A 1
2010/2011 5 ŠK Zdice A 1631 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 ½
2010/2011 11 ŠK Řevnice 1631 Ptáček Jan PROTECT.CZ Humpolec 1250 1
2010/2011 10 ŠK Řevnice 1631 Tůma Jan Jiskra Havlíčkův Brod 1661 ½
2010/2011 9 ŠK Řevnice 1631 Zvára Filip Spartak Vlašim B 1511 ½
2010/2011 8 ŠK Řevnice 1631 Široký Richard ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1308 1
2010/2011 7 ŠK Řevnice 1631 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 B 1541 1
2010/2011 6 ŠK Řevnice 1631 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 0
2010/2011 5 ŠK Řevnice 1631 Vojtěšek Jan TJ Bohemians Praha B 1372 ½
2010/2011 4 ŠK Řevnice 1631 Franěk Jan TJ Bohemians Praha A 1839 0
2010/2011 3 ŠK Řevnice 1631 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 1719 1
2010/2011 2 ŠK Řevnice 1631 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1660 0
2010/2011 1 ŠK Řevnice 1631 Dušek Vladimír QCC České Budějovice 1250 1
2010/2011 11 ŠK Zdice B 1631 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1000 1
2010/2011 10 ŠK Zdice B 1631 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1643 1
2010/2011 8 ŠK Zdice B 1631 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1754 ½
2010/2011 7 ŠK Zdice B 1631 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun B 1631 ½
2010/2011 3 ŠK Zdice B 1631 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1581 1
2010/2011 2 ŠK Zdice B 1631 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1587 1
2010/2011 1 ŠK Zdice B 1631 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1669 1
2009/2010 11 ŠK Zdice C 1250 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1711 0
2009/2010 9 ŠK Zdice C 1250 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 1563 0
2009/2010 7 ŠK Zdice C 1250 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1487 ½
2009/2010 6 ŠK Zdice C 1250 Šebák Martin TJ Lokomotiva Beroun B 1506 1
2009/2010 5 ŠK Zdice C 1250 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1606 0
2009/2010 3 ŠK Zdice C 1250 Zadina Jiří TJ Jince A 1589 0
2006/2007 7 Lokomotiva Beroun B 1100 Zadina Václav Zadinovi Jince 1100 0
2006/2007 2 Lokomotiva Beroun B 1100 Vašíček Lukáš ŠK Alva Pb Příbram D 1100 0
2006/2007 1 Lokomotiva Beroun B 1100 Budil Stanislav ŠK Hostomice 1431 0