Hráč Neckář Lubomír

Neckář Lubomír

User Pic
Jméno: Neckář Lubomír
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2267
Elo mezinárodní: 2274
ID: 39
FIDE ID: 300705
Rok narození: 1950
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Města Lysá nad Labem 2270 2260 Borkovec Milan QCC České Budějovice 2204 2215 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2267 2249 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2162 2175 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2264 2249 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2119 2110 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2264 2249 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2192 2201 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2267 2238 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2045 2029 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2260 2238 Jandourek Lukáš TJ Neratovice B 2218 2249 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2260 2238 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2099 2077 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2261 2238 Sýkora Marek ŠK Zikuda Turnov C 2157 2127 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Města Lysá nad Labem 2267 2249 Rodshtein Tereza ŠK Zikuda Turnov B 2186 2190 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Města Lysá nad Labem 2271 2249 Vrána Jan 2222 ŠK Polabiny B 2374 2366 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Města Lysá nad Labem 2264 2249 Schula Michal TJ Neratovice 2262 2275 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Města Lysá nad Labem 2264 2238 Novotný Michal QCC České Budějovice 2268 2244 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Města Lysá nad Labem 2260 2238 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2133 2174 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Města Lysá nad Labem 2260 2238 Sahidi Samir ŠK DP Praha B - EA Hotels 2300 0 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Města Lysá nad Labem 2261 2238 Turner Jan ŠK Líně 2310 2273 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Mesta Lysa nad Labem 2285 2277 Plischki Sebastian SK Dopravni podnik Praha 2413 0 0 soutěž
2018/2019 10 SK Mesta Lysa nad Labem 2296 2277 Hollan Martin SK OAZA Praha 2363 2406 0 soutěž
2018/2019 9 SK Mesta Lysa nad Labem 2296 2277 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2274 2238 0 soutěž
2018/2019 8 SK Mesta Lysa nad Labem 2293 2277 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove 2215 2209 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Mesta Lysa nad Labem 2293 2277 Schula Michal TJ Neratovice 2280 2295 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Mesta Lysa nad Labem 2291 2261 Kučera Petr SK Zikuda Turnov B 2185 2178 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Mesta Lysa nad Labem 2287 2261 Worek Joanna 2222 SK Polabiny 2314 2295 1 soutěž
2018/2019 1 SK Mesta Lysa nad Labem 2281 2261 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2346 2342 ½ soutěž
2018/2019 11 SK JOLY Lysa nad Labem D 2296 2277 Crha Ondřej Sokol Mlada Boleslav 2165 2172 1 soutěž
2018/2019 10 SK JOLY Lysa nad Labem D 2296 2277 Šeleljo Daniel SK Mahrla Praha 2197 2196 ½ soutěž
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem D 2293 2277 Vařejčko Josef SK Lipa 2229 2202 1 soutěž
2018/2019 6 SK JOLY Lysa nad Labem D 2293 2277 Orság Milan TJ Neratovice B 2286 2311 ½ soutěž
2018/2019 5 SK JOLY Lysa nad Labem D 2291 2261 Haase Pavel TJ Desko Liberec 2181 2116 1 soutěž
2018/2019 3 SK JOLY Lysa nad Labem D 2287 2261 Novotný Jaroslav SK AD Jicin 2162 2169 ½ soutěž
2018/2019 2 SK JOLY Lysa nad Labem D 2287 2261 Baláček Tadeáš SK JOLY Lysa nad Labem C 2319 2292 ½ soutěž
2018/2019 1 SK JOLY Lysa nad Labem D 2281 2261 Doležal Radoslav TJ Pankrac B 2357 2336 ½ soutěž
2017/2018 11 Eurovia Praha 2279 2282 Tůma Jiří Sparta Kutna Hora 2296 2272 ½ soutěž
2017/2018 10 Eurovia Praha 2281 2282 Trepka Jan Sokol Tabor 2156 2161 ½ soutěž
2017/2018 9 Eurovia Praha 2287 2282 Grill Roman SACHklub Pisek 2085 2098 ½ soutěž
2017/2018 6 Eurovia Praha 2293 2282 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlasim 2318 2323 ½ soutěž
2017/2018 5 Eurovia Praha 2281 2282 Stárek Stanislav Klub sachistu Ricany 1925 2171 2155 ½ soutěž
2017/2018 3 Eurovia Praha 2281 2282 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2215 2190 0 soutěž
2017/2018 2 Eurovia Praha 2281 2282 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2249 2265 ½ soutěž
2017/2018 1 Eurovia Praha 2309 2305 Soural Jan TJ Pankrac B 2177 2179 ½ soutěž
2017/2018 11 SK JOLY Lysa nad Labem C 2279 2282 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny B 2400 2417 ½ soutěž
2017/2018 7 SK JOLY Lysa nad Labem C 2287 2282 Sergeev Vladimir SK Dopravni podnik Praha 2414 0 0 soutěž
2017/2018 5 SK JOLY Lysa nad Labem C 2293 2282 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2339 2336 ½ soutěž
2017/2018 4 SK JOLY Lysa nad Labem C 2281 2282 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2145 2132 0 soutěž
2017/2018 2 SK JOLY Lysa nad Labem C 2281 2282 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove 2254 2260 1 soutěž
2017/2018 1 SK JOLY Lysa nad Labem C 2309 2305 Šimek Petr Bartos Unichess 2369 2367 0 soutěž
2016/2017 9 SK mesta Lysa nad Labem 2324 2310 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2392 2402 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 2217 2194 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 Seifarth Robert ŠK Dopravní podnik Praha B 2155 2166 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2083 2090 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2121 2171 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2204 2215 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 Hradecký Ivo ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 1 soutěž
2015/2016 4 JOLY Lysá nad Labem E 2324 2310 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 ½ soutěž
2015/2016 2 JOLY Lysá nad Labem E 2324 2310 Štursa Jan Caissa Úholičky 2054 2066 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK města Lysá nad Labem B 2324 2310 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Hora Milan Sokol Kolín 2161 2162 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2123 2147 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2259 2261 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2344 2345 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2235 2223 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2333 2321 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Šuráň Jan ŠK GROP Praha 2379 2372 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2184 2189 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2212 2212 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice 2210 2215 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2258 2254 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2212 2202 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2235 2223 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 2343 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 Vykouk Jan Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 Dvořák Jan Unichess B 2197 2203 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2239 2263 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2191 2193 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Schula Michal AD Mahrla 2274 2269 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2302 2301 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2192 2170 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Maršálek Zdenek ŠK Zikuda Turnov B 2267 2262 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2260 2254 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2249 2235 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2331 2341 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2238 2227 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Borkovec Milan Sokol Tábor 2208 2219 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2212 2261 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2245 2249 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2237 2238 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Nováček Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Fajman Petr ŠO TJ Dukla Praha 2267 2267 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Hinks-Edwards Thomas R J Sokol Praha - Kobylisy 2373 2434 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 Moravec Michal Sokol Kolín 2258 2254 ½ soutěž
2012/2013 11 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín “B“ 2436 2437 ½ soutěž
2012/2013 10 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Gregor Jiří TJ Neratovice 2261 2250 0 soutěž
2012/2013 9 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 1 soutěž
2012/2013 8 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2112 2057 1 soutěž
2012/2013 7 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 ½ soutěž
2012/2013 6 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 0 soutěž
2012/2013 5 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Jedlička Luboš TJ Jiskra Hořice 2178 2175 ½ soutěž
2012/2013 4 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Štursa Jan Káva Longberry Kralupy 2135 2134 1 soutěž
2012/2013 3 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Havránek Miroslav SK Děčín 2166 2162 1 soutěž
2012/2013 2 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Kučera Petr Desko Liberec 2202 2200 1 soutěž
2012/2013 1 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 ½ soutěž
2012/2013 11 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2173 2175 1 soutěž
2012/2013 10 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 1 soutěž
2012/2013 9 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2233 2232 1 soutěž
2012/2013 8 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Šeleljo Daniel Sokol Praha - Vršovice 2252 2267 ½ soutěž
2012/2013 7 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Dvořák Jan TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 ½ soutěž
2012/2013 5 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2165 2167 1 soutěž
2012/2013 4 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2202 2200 1 soutěž
2012/2013 3 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Michálek Jan ŠK Holdia DP Praha B 2308 2295 0 soutěž
2012/2013 2 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Řehořek Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 ½ soutěž
2012/2013 1 JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 Vokoun Jan TJ Pankrác 2208 2209 1 soutěž
2011/2012 10 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2386 2393 ½ soutěž
2011/2012 9 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Rous František ŠK Holdia DP Praha B 2065 2085 1 soutěž
2011/2012 8 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Froněk Vítězslav ERA-Poštovní spořitelna B 2095 2112 1 soutěž
2011/2012 7 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Pokrupa Marek Šakal Kozolupy 2222 2198 0 soutěž
2011/2012 6 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Straka Vojtěch OAZA Praha 2246 2238 1 soutěž
2011/2012 5 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2257 2239 1 soutěž
2011/2012 4 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 ½ soutěž
2011/2012 3 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 ½ soutěž
2011/2012 2 JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2337 2342 ½ soutěž
2011/2012 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2367 2382 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2238 2235 ½ soutěž
2011/2012 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2367 2382 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 ½ soutěž
2011/2012 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2367 2382 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 0 soutěž
2010/2011 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2349 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2351 ½ soutěž
2010/2011 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2349 Walek Milan TŽ Třinec 2381 1 soutěž
2010/2011 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2349 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 0 soutěž
2010/2011 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2349 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 ½ soutěž
2010/2011 11 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2205 1 soutěž
2010/2011 10 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2112 1 soutěž
2010/2011 9 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín "B" 2259 1 soutěž
2010/2011 8 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2114 1 soutěž
2010/2011 7 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Souček Milan Sokol Kolín 2188 1 soutěž
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Černík Lukáš TJ Neratovice 2196 1 soutěž
2010/2011 5 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Plešek Jiří TJ Pankrác "B" 2146 ½ soutěž
2010/2011 4 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 1 soutěž
2010/2011 3 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2225 ½ soutěž
2010/2011 1 JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2131 1 soutěž
2009/2010 11 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2208 1 soutěž
2009/2010 10 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Jaček Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav 2162 1 soutěž
2009/2010 9 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2305 ½ soutěž
2009/2010 8 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Moravec Vít Stadion Kutná Hora 2053 1 soutěž
2009/2010 7 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Braun Marek Desko Liberec 2166 1 soutěž
2009/2010 6 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Vološin Leon ŠK AD Jičín 2454 ½ soutěž
2009/2010 5 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Erneker Josef SK OAZA Praha 2283 ½ soutěž
2009/2010 4 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2211 0 soutěž
2009/2010 3 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2226 ½ soutěž
2009/2010 2 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2228 0 soutěž
2009/2010 1 JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 Pavlíček Miroslav ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 1 soutěž
2009/2010 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2282 1 soutěž
2009/2010 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2195 0 soutěž
2009/2010 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Studnička Tomáš Poštovní spořitelna A"" 2320 1 soutěž
2009/2010 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Pešout Jan TJ Pankrác 2248 1 soutěž
2009/2010 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2299 1 soutěž
2009/2010 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2260 ½ soutěž
2009/2010 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Vozka Pavel Poštovní spořitelna B"" 2245 ½ soutěž
2009/2010 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Bláha Jiří ŠK Teplice 2207 1 soutěž
2009/2010 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2303 1 soutěž
2009/2010 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2197 ½ soutěž
2008/2009 10 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Spirin Oleg Šachklub AD Jičín 2438 ½ soutěž
2008/2009 9 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2184 0 soutěž
2008/2009 8 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 ½ soutěž
2008/2009 7 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2126 1 soutěž
2008/2009 6 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 1 soutěž
2008/2009 5 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2131 1 soutěž
2008/2009 4 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 0 soutěž
2008/2009 3 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2288 1 soutěž
2008/2009 2 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2235 1 soutěž
2008/2009 1 JOLY Lysá nad Labem B 2337 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny C"" 2203 ½ soutěž
2008/2009 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Votava Jan Holdia DP Praha B 2542 0 soutěž
2008/2009 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové 2279 ½ soutěž
2008/2009 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Pokrupa Marek Sokol Plzeň - Letná 2189 ½ soutěž
2008/2009 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Černý Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2157 1 soutěž
2008/2009 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2347 ½ soutěž
2008/2009 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2451 1 soutěž
2008/2009 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2354 0 soutěž
2008/2009 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2341 ½ soutěž
2008/2009 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2299 1 soutěž
2008/2009 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Pletánek Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 0 soutěž
2008/2009 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2337 Šimůnek Filip Sokol Plzeň I 2149 1 soutěž
2007/2008 11 Joly Lysá n.L. C 2325 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2134 ½ soutěž
2007/2008 10 Joly Lysá n.L. C 2325 Růžička Zdeněk Kostelec nad Č.lesy 2100 1 soutěž
2007/2008 9 Joly Lysá n.L. C 2325 Baran Peter Neratovice B 2139 1 soutěž
2007/2008 8 Joly Lysá n.L. C 2325 Eisner Michal Sokol Kolín B 2139 1 soutěž
2007/2008 7 Joly Lysá n.L. C 2325 Vichnar David Auto Škoda Mladá Boleslav 2177 0 soutěž
2007/2008 6 Joly Lysá n.L. C 2325 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav B 2092 1 soutěž
2007/2008 5 Joly Lysá n.L. C 2325 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2148 1 soutěž
2007/2008 4 Joly Lysá n.L. C 2325 Valtera Jiří Sokol Český Brod 2004 1 soutěž
2007/2008 3 Joly Lysá n.L. C 2325 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 ½ soutěž
2007/2008 1 Joly Lysá n.L. C 2325 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice 2110 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové B"" 2287 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2122 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Špaček Libor TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Štolba Miloš TJ Stadion Kutná Hora 2099 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Pošta Petr ŠK Rapid Pardubice 2202 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2177 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Purnoch Josef TJ Neratovice 2159 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Moravec Michal Sokol Kolín 2275 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Vaculík Martin TJ Zikuda Turnov B"" 2260 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 Blümel Otto TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 ½ soutěž
2006/2007 11 JOLY Lysá nad Labem 2314 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2102 1 soutěž
2006/2007 10 JOLY Lysá nad Labem 2314 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2225 1 soutěž
2006/2007 9 JOLY Lysá nad Labem 2314 Vedral Oldřich Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 1 soutěž
2006/2007 8 JOLY Lysá nad Labem 2314 Fojtů Petr Biomedica Říčany 2111 1 soutěž
2006/2007 7 JOLY Lysá nad Labem 2314 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2144 1 soutěž
2006/2007 6 JOLY Lysá nad Labem 2314 Petráň Jan Desko Liberec 2133 1 soutěž
2006/2007 5 JOLY Lysá nad Labem 2314 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2072 1 soutěž
2006/2007 4 JOLY Lysá nad Labem 2314 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2238 ½ soutěž
2006/2007 3 JOLY Lysá nad Labem 2314 Mejzlík Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2200 1 soutěž
2006/2007 2 JOLY Lysá nad Labem 2314 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2236 1 soutěž
2006/2007 1 JOLY Lysá nad Labem 2314 Viták Pavel TJ Pankrác B 2181 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Joly Lysá n.L. B 2314 Bargel Martin Sokol Tišice "A" 2147 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Joly Lysá n.L. B 2314 Hostička František TJ Spartak Žebrák A 2168 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Joly Lysá n.L. B 2314 Vanka Miloslav Caissa Úholičky A 2192 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Joly Lysá n.L. B 2314 Maláč Petr Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2095 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Joly Lysá n.L. B 2314 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou A 2176 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Joly Lysá n.L. B 2314 Satranský Jaroslav ŠK Kladno "A" 2206 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Joly Lysá n.L. B 2314 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2116 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Bartoš Jan ŠK ČSOB 2249 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Petr Martin Synthesia Pardub. 2387 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2284 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Šleich Jan ŠK Dům armády 2292 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Vacek Martin Slavia Hradec Kr. 2313 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad B 2260 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Studnička Tomáš ŠK DP Holdia 2317 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Klíma Lukáš Novoborský ŠK 2448 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Příborský Ivo Sokol Plzeň I C 2288 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2196 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 Mašín Luboš Sokol Kolín 2118 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Kolín B 2307 Profant Tibor TJ Praga Praha 2254 ½ soutěž
2004/2005 8 Sokol Kolín B 2307 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2266 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Kolín B 2307 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2175 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Kolín B 2307 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2227 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Kolín B 2307 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2179 1 soutěž
2003/2004 9 Sokol Kolín 2308 Antoniewski Rafal Hagemann Opava 2493 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Kolín 2308 Karlík Vladimír TJ Jakl Karviná 2296 0 soutěž
2003/2004 3 Sokol Kolín 2308 Klíma Lukáš TŽ Třinec 2423 ½ soutěž