Hráč Kyselka Daniel

Kyselka Daniel

User Pic
Jméno: Kyselka Daniel
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1769
Elo mezinárodní: 1770
ID: 19390
FIDE ID: 337293
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 1773 1771 Tocháček Michal ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1773 1771 Koper Štefan ŠK Mahrla B 1823 1797 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 1773 1771 Dunder Ondřej TJ Bohemians D 1810 1862 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 Pospěch Radim Dukla C 1981 2009 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 Gerženi Róbert GROP Classical Chess 0 0 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 Rondoš Jakub TJ Pankrác E 2116 2046 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 Zdeněk Miloš TJ Bohemians Praha D 1903 1916 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 Černý Josef ŠK Viktoria Žižkov B 1841 1881 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 Akhedzhak Ruslan ŠK AURORA 0 1114 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 Kučera Jan LISA A 1905 1887 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 1757 1756 Hackel Luděk TJ Kobylisy D 1932 1957 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Kříž Pavel TJ Kobylisy D 1943 1981 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Ayriyan Bella ŠK DP Praha D - VŠFS II 1904 1973 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Vogl František ŠK Praha - Smíchov A 0 1616 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha C 1981 1960 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 0 1796 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Martirosyan Ara ŠK Aurora 1892 1924 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1854 1841 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Šplíchal Petr Unichess D 1968 1983 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Čermák Luděk GROP Classical Chess 1954 1917 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1814 1884 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1941 1965 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov B 1931 1914 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Kostelecký Daniel Sokol Kobylisy D 1804 1871 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Valenta Lukáš SK OAZA Praha C 1589 1614 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha C 2005 2003 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Hladký Miroslav LISA A 1702 1719 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice C 1912 1925 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov A 1950 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1802 1750 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha E 1657 1583 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1802 1750 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1828 1904 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1957 1953 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2192 2168 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Vogl Milan USK Praha A 1959 1959 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Srostlík Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy D 1871 1864 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Nový Filip SK OAZA Praha C 1892 1906 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Talpa Pavel Unichess D 1885 1848 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2103 2101 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Krutina Miroslav Viktoria Žižkov B 1985 1969 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2031 2015 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1869 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1888 1886 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1857 1867 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 Chaloupka Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1949 1965 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1968 1970 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2097 2104 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1682 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Smíchov Praha 1000 Sochor Tomáš ŠK Lokomotiva Brno B 1419 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Smíchov Praha 1000 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno A 1493 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Smíchov Praha 1000 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1250 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Smíchov Praha 1000 Bleha Lukáš TRW autoelektronika Vlašim 1378 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Smíchov Praha 1000 Wágner Adam Slavoj České Budějovice A 1250 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Smíchov Praha 1000 Hurych Martin Sokol Bedřichov - Jihlava 1487 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Smíchov Němec Šimon Sokol Bedřichov ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Smíchov Klecker Tadeáš OAZA Praha B 1434 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Smíchov Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1314 0 soutěž