Hráč Bechyně Jaroslav

Bechyně Jaroslav

User Pic
Jméno: Bechyně Jaroslav
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2000
Elo mezinárodní: 1990
ID: 628
FIDE ID: 308889
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1997 2019 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2010 2016 0
2018/2019 10 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2005 2019 Vrkota Miloš DDM Sokol Nymburk A 2043 2046 ½
2018/2019 9 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2005 2019 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice C 2025 2027 0
2018/2019 7 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2020 2019 Lhotská Anna Klub šachistů Říčany 1925 D 1815 1802 0
2018/2019 6 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2013 2019 Slapnička Karel TJ Kralupy nad Vltavou A 1988 1986 ½
2018/2019 5 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2013 2019 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1921 1939 1
2018/2019 4 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2011 2016 Veselský Michal Český lev Kolešovice A 2096 2091 ½
2018/2019 3 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2004 2016 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 2132 2121 ½
2018/2019 2 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2004 2016 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 2134 2047 ½
2018/2019 1 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2007 2016 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1914 1917 ½
2018/2019 13 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice B 1870 1893 ½
2018/2019 12 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha C 1969 1970 ½
2018/2019 10 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov A 1976 1907 1
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Salač Jiří TJ Pankrác C 1881 1877 ½
2017/2018 10 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2003 2016 0
2017/2018 9 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 1983 1992 ½
2017/2018 5 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice B 1769 1826 ½
2017/2018 3 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad C 1893 1890 ½
2017/2018 2 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha C 2017 1992 0
2017/2018 1 ŠK Loko Praha A 1990 2000 Barabas Aleš ŠK DP Praha B - EA Hotels 1757 1820 1
2017/2018 11 Kostelec nad Černými lesy A 2033 2037 Jarrah Kamal ŠK Kralupy A 2071 2084 ½
2017/2018 10 Kostelec nad Černými lesy A 2041 2037 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 0
2017/2018 9 Kostelec nad Černými lesy A 2041 2037 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 2010 1999 ½
2017/2018 8 Kostelec nad Černými lesy A 2049 2037 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2142 2129 ½
2017/2018 7 Kostelec nad Černými lesy A 2049 2037 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2038 2041 0
2017/2018 6 Kostelec nad Černými lesy A 2036 2037 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2100 2111 1
2017/2018 5 Kostelec nad Černými lesy A 2036 2037 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 C 2083 2090 ½
2017/2018 4 Kostelec nad Černými lesy A 2041 2037 Maršálek Luboš Caissa Roztoky A 1900 1916 ½
2017/2018 3 Kostelec nad Černými lesy A 2041 2037 Horák Martin Spartak Vlašim B 2270 2225 ½
2017/2018 2 Kostelec nad Černými lesy A 2041 2037 Přibylová Sofie Český lev Kolešovice A 1976 1977 ½
2017/2018 1 Kostelec nad Černými lesy A 2037 2037 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2009 2003 ½
2015/2016 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 2068 2061 ½
2015/2016 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2066 2103 ½
2015/2016 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1736 1829 ½
2015/2016 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 1906 1982 ½
2015/2016 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1928 1899 ½
2015/2016 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Prášek Vladimír Šachový klub Zdice 1891 1871 ½
2015/2016 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Stluka František Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 ½
2015/2016 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2031 2015 ½
2015/2016 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2087 2076 1
2015/2016 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1954 1947 ½
2015/2016 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 ½
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2065 2079 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha B 1952 1953 ½
2015/2016 8 ŠK Loko Praha A 2065 2079 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy C 1742 1796 ½
2015/2016 5 ŠK Loko Praha A 2065 2079 Straka Jaroslav TJ Pankrác C 1888 1891 ½
2015/2016 2 ŠK Loko Praha A 2065 2079 Cantier Jean-Francois GROP B 1951 1949 1
2014/2015 11 SK Loko Praha B 2075 2062 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 1
2014/2015 8 SK Loko Praha B 2075 2062 Štolc Martin Viktoria Žižkov B 2006 2011 ½
2014/2015 5 SK Loko Praha A 2075 2062 Fišer Jiří Unichess ČSOB C 1981 1984 ½
2014/2015 1 SK Loko Praha A 2075 2062 Ayriyan Bella GROP B 1000 ½
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 0
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 ½
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2058 2067 1
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Stluka František SK Pyrit Příbram 2067 2062 ½
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1888 1935 1
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2009 2004 1
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2025 ½
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2117 2122 0
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2041 2044 1
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Baran Peter Cayman Pharma Neratovice B 2103 2095 0
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 Jaček Miloslav Šachklub města Dobrovice 2005 2006 ½
2013/2014 11 SK Loko Praha B 2083 2060 Matocha Pavel ŠK PORG Classical Chess 1978 2009 ½
2013/2014 10 SK Loko Praha B 2083 2060 Komprda Pavel USK Praha A 2020 2034 0
2013/2014 6 SK Loko Praha B 2083 2060 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2069 2055 0
2013/2014 4 SK Loko Praha B 2083 2060 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2077 2069 ½
2013/2014 2 SK Loko Praha B 2083 2060 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2161 ½
2013/2014 11 SK Loko Praha A 2083 2060 Málek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2061 2044 ½
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2011 2023 ½
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Burda Roman TJ Neratovice B 2116 2107 1
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1944 1951 0
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Dungl Martin Caissa Úholičky 2050 2060 0
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Pištík Petr DDM Sokol Nymburk 2002 2015 1
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 ½
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2043 2042 1
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2093 2097 1
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2218 2225 ½
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 ½
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 Pýchová Nela Dolní Kralovice 1970 2034 0
2012/2013 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2129 2143 ½
2012/2013 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Moravec Michal Sokol Kolín A 2268 2265 1
2012/2013 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2024 2041 ½
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2193 2199 1
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 ½
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2095 2101 ½
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Franc Lubor Sokol Kolín B 1904 1868 ½
2012/2013 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2026 1977 0
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2189 2181 1
2012/2013 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Štursa Jan Caissa Úholičky 2135 2134 ½
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 Evan Jan TJ Sokol Struhařov 2116 2050 1
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2097 ½
2011/2012 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2162 2146 0
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Hála Viktor Sokol Kolín B 2007 2030 ½
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav A 2224 2214 ½
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2203 2219 0
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1877 1906 0
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2113 2117 ½
2011/2012 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Šturz Ota JOLY Lysá nad Labem C 2131 2127 0
2011/2012 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1909 ½
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Dlouhý Ondřej TJ Sokol Nymburk 2002 1985 1
2011/2012 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 Kalivoda Libor SK Pyrit Příbram 1950 1978 ½
2010/2011 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Vrkota Miloš Sokol Kolín B 2073 ½
2010/2011 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2116 0
2010/2011 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2042 1
2010/2011 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2133 ½
2010/2011 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2198 0
2010/2011 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Holub Milan JAWA Brodce 2047 ½
2010/2011 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2010 0
2010/2011 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Macek Kamil TJ Bohemia Poděbrady 2006 ½
2010/2011 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 1
2010/2011 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2140 ½
2010/2011 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2040 ½
2009/2010 10 Kostelec n.Č.l. 2072 Kořenek František JOLY Lysá n.L. C 2100 ½
2009/2010 9 Kostelec n.Č.l. 2072 Stehlík Jiří Kutná Hora B 1838 ½
2009/2010 8 Kostelec n.Č.l. 2072 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1960 ½
2009/2010 6 Kostelec n.Č.l. 2072 Kacafírek Miroslav Sokol na Mělníce 2108 ½