Hráč Rozkovec Hynek

Rozkovec Hynek

User Pic
Jméno: Rozkovec Hynek
Oddíl: SK Lokomotiva Radlice, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2092
Elo mezinárodní: 2099
ID: 804
FIDE ID: 311090
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 9 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Němec Jan DDM Praha 6 A 2024 2014 ½
2016/2017 8 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Svačina Petr TJ Pankrác C 2032 2063 ½
2016/2017 7 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha A 1992 2011 0
2016/2017 6 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Paulovič Tomáš Sokol Kobylisy B 2091 2058 1
2016/2017 4 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov A 1985 1969 ½
2016/2017 3 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2167 2150 ½
2016/2017 2 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 1
2016/2017 1 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Hruška Jan Unichess C 2127 2109 ½
2015/2016 11 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2125 2118 ½
2015/2016 10 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Sharashenidze Akaki GROP Classical Chess 2327 2317 ½
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2198 2174 1
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Neuman Petr ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 0
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2262 2217 0
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2117 2116 0
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2242 2244 0
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 0
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Smutný Jan LISA A 2202 2200 1
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Rous Daniel ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 0
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 ½
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Daniel Martin TJ Bohemians Praha B 2054 2065 ½
2015/2016 9 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Stejskal Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 1988 1980 ½
2015/2016 6 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Sochor Martin TJ Bohemians Praha C 1924 1917 1
2015/2016 4 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Paulovič Milan TJ Praga Praha A 1819 1831 1
2015/2016 2 ŠK Loko Praha A 2070 2059 Krátký Jiří GROP B 2165 2155 1
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2142 2131 0
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2096 2111 ½
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Dvořák Jan Sokol Kobylisy C 2197 2203 ½
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 0
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2226 2225 ½
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha B 2121 2123 1
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2129 2128 1
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Petras Milan ŠK Bohnice B 1972 2012 1
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2082 2085 ½
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Illetško Jaroslav GROP Classic.Chess 2185 2186 ½
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 Svačina Petr TJ Pankrác E 2045 2079 1
2014/2015 11 SK Loko Praha A 2045 2028 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad C 2058 2072 1
2014/2015 9 SK Loko Praha A 2045 2028 Radics Robert TJ Praga Praha A 1767 1804 1
2014/2015 8 SK Loko Praha A 2045 2028 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 2026 2027 ½
2014/2015 7 SK Loko Praha A 2045 2028 Urbánek Štěpán TJ Pankrác C 2039 2044 1
2014/2015 4 SK Loko Praha A 2045 2028 Petr Jan TJ Pankrác B 2119 2132 ½
2014/2015 2 SK Loko Praha A 2045 2028 Matějka Petr Bohemians Praha C 2057 2056 0
2013/2014 11 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Festa Samuele ŠK Mahrla Praha B 2075 ½
2013/2014 9 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Škára Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2170 0
2013/2014 8 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Sakař Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 0
2013/2014 7 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov A 2137 2160 0
2013/2014 6 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Holub Jan SK Loko Praha B 2026 2025 0
2013/2014 5 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Vičar Petr TJ Pankrác D 2091 2094 0
2013/2014 4 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Židů Jan Stavby mostů Praha A 1944 1952 1
2013/2014 3 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Klaus Jan ŠK PORG Classical Chess 2059 2033 0
2013/2014 2 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Komprda Pavel USK Praha A 2020 2034 1
2013/2014 1 SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 Hollan Petr SK OAZA Praha B 1951 1964 0
2013/2014 9 SK Loko Praha A 2097 2089 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2076 2059 ½
2013/2014 7 SK Loko Praha A 2097 2089 Matějka Vladimír Holdia DP Praha C 2008 2028 ½
2013/2014 5 SK Loko Praha A 2097 2089 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2071 2069 ½
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2089 Beneš Petr Sokol Kolín 2108 2114 0
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2089 Švanda Pavel ŠK Gordic 2156 2157 0
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2089 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2077 2089 0
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2089 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2237 2239 0
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2089 Nováček Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 0
2008/2009 11 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov 2087 ½
2008/2009 10 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 Boreš Roman 1.Novoborský ŠK"C" 2170 0
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 Gutman Petr ŠK Kladno"A" 2097 ½
2008/2009 4 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 Reitinger Petr TJ SSZŠ Litvínov 2115 0
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 Mazánek Kamil Slovan Jirkov"A" 2135 1
2008/2009 2 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2223 1
2004/2005 8 Sokol Vyšehrad "C" 2203 Novotný Michal ŠO DDM Chrudim 2213 0
2004/2005 7 Sokol Vyšehrad "C" 2203 Kozák Miloš ŠK ČSOB "A" 2230 0
2004/2005 6 Sokol Vyšehrad "C" 2203 Forman Štěpán ŠK Holdia DP B 2283 ½
2004/2005 5 Sokol Vyšehrad "C" 2203 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I "B" 2268 1
2004/2005 4 Sokol Vyšehrad "C" 2203 Mašek Miroslav Bohemians "A" 2220 0
2004/2005 3 Sokol Vyšehrad "C" 2203 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 0
2003/2004 11 Sokol Vyšehrad C 2215 Táborský Rostislav Viktoria Žižkov 2318 0
2003/2004 6 Sokol Vyšehrad C 2215 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem 2218 ½
2003/2004 5 Sokol Vyšehrad C 2215 Bernard Borek AVE - Kontakt Pardubice 2281 0
2003/2004 3 Sokol Vyšehrad C 2215 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2155 ½
2003/2004 2 Sokol Vyšehrad C 2215 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2304 ½
2003/2004 1 Sokol Vyšehrad C 2215 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2167 ½