Hráč Kunc Jan

Kunc Jan

User Pic
Jméno: Kunc Jan
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2031
Elo mezinárodní: 2072
ID: 37262
FIDE ID: 364045
Rok narození: 1999
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Smíchov A 2020 1981 Strnad Jakub TJ Kobylisy D 2030 2028 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Smíchov A 2020 1981 Šiktanc Petr Dukla C 2038 2073 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Smíchov A 2020 1981 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1977 2034 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Smíchov A 2020 1981 Slovák Pavel DDM Praha 6 B 2012 2015 1 soutěž
2019/2020 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 2055 1981 TJ Neratovice C 1 soutěž
2019/2020 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2053 1981 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 1992 2018 ½ soutěž
2019/2020 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 2026 1981 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk A 2110 2106 ½ soutěž
2019/2020 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2026 1981 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2027 2035 1 soutěž
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2009 1944 Janáček Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2029 1996 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1969 1944 Jeřábek Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1975 1931 1 soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1969 1944 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2124 2074 1 soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1976 1944 Skřivánek Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2161 2151 ½ soutěž
2019/2020 9 Sokol Buštěhrad A 2026 1981 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1907 1913 1 soutěž
2019/2020 8 Sokol Buštěhrad A 2026 1981 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2027 2013 1 soutěž
2019/2020 7 Sokol Buštěhrad A 2020 1981 Hinz František Český Lev Kolešovice B 1875 1863 1 soutěž
2019/2020 3 Sokol Buštěhrad A 1969 1944 Přibyl Jaroslav Caissa Roztoky A 1923 1927 1 soutěž
2019/2020 2 Sokol Buštěhrad A 1969 1944 Velitshko Ihor ŠK Zdice A ½ soutěž
2019/2020 1 Sokol Buštěhrad A 1976 1944 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 1922 1944 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Smíchov B 1907 1895 Rývová Anna ŠO Praga Praha B 1850 1826 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Smíchov B 1907 1895 Homola Josef SK Rapid Praha A 1683 1870 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Smíchov B 1907 1895 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad H 1495 1706 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Smíchov B 1907 1895 Mach Jan TJ Bohemians Praha G 1721 1709 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Smíchov B 1907 1895 Penk František ŠK DP Praha D - EA Hotels 1970 1999 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Smíchov A 1907 1895 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla B 2055 2041 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Smíchov A 1907 1895 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha E 1802 1797 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Smíchov A 1907 1895 Popper Tomáš Unichess D 2044 2037 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Smíchov A 1907 1895 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1990 1980 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Smíchov A 1907 1895 Plašil Petr TJ Kobylisy C 1990 2032 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Smíchov A 1907 1895 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy E 1972 1943 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Smíchov A 1907 1895 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 2034 2035 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Smíchov A 1907 1895 Rada Jan Dukla D 1880 1935 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Smíchov A 1907 1895 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2031 2035 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Smíchov A 1907 1895 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 Bychkov Igor TJ Pankrác F 0 1941 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 Vondrášek Ondřej Šachový klub Praha 4 A 1928 1934 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1845 1892 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 Steiner Juraj Steinitz - Makabi 1954 1932 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 Rada Miroslav Unichess E 1887 1889 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 Kotrba Tomáš LISA A 2020 2024 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1876 1849 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha - Smíchov A 1867 1881 Tregler Boris ŠK DP Praha D - VŠFS II 2025 2045 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha - Smíchov A 1867 1881 Salač Jiří TJ Pankrác E 2026 2008 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha - Smíchov A 1867 1881 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov A 1867 1881 Vacek Radomír GROP Classical Chess 2040 2039 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha - Smíchov A 1867 1881 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1747 1742 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Praha - Smíchov A 1867 1881 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2122 2065 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha-Smíchov 1894 1881 Reitingerová Iveta CHESS Most 2006 2005 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha-Smíchov 1867 1881 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 1951 1950 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha-Smíchov 1867 1881 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2075 2057 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha-Smíchov 1887 1881 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha "B" 1927 1998 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha-Smíchov 1887 1881 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2038 2029 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Praha-Smíchov 1887 1881 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz 2151 2086 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha-Smíchov 1887 1881 Vávra Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 1982 1981 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha-Smíchov 1896 1943 Mišičko Ján ŠK Kladno 2072 2064 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1961 1971 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1964 1974 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha B 1795 1743 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Koubová Anna Marie Unichess E 1886 1734 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Zimák Karel ŠK DP Praha B 1789 1771 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace B 1762 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov A 1726 1723 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1779 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov A 1726 1723 Barabas Aleš ŠK DP Praha - VŠFS II 1811 1830 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov A 1726 1723 Krejbich Miloslav LISA A 2020 2015 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov A 1726 1723 Prachař Josef GROP Classical Chess 1933 1873 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov A 1726 1723 Sedláček Pavel ŠK Viktoria Žižkov B 1537 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov A 1726 1723 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1870 1837 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Smíchov C 1726 1723 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy E 1727 1767 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Smíchov C 1726 1723 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha E 1783 1804 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Smíchov C 1726 1723 Klaus Václav GROP D 1917 1944 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Smíchov C 1726 1723 Kučera Vladimír Kbelská šachová reprezentace B 1100 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Smíchov C 1726 1723 Šrámek Jiří TJ Praga Praha B 1943 1889 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Smíchov C 1726 1723 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1829 1808 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Smíchov C 1726 1723 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1912 1925 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Smíchov C 1726 1723 Mesmer Robert ŠO TJ Dukla Praha E 1000 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Smíchov C 1726 1723 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn A 1747 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Staněk Václav ŠO TJ Dukla Praha D 1663 1650 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Rondoš Jakub TJ Pankrác E 1935 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Váňa Pavel TJ Praga Praha C 1000 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha F 1657 1583 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 1708 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 ŠK DP Praha - VŠFS II 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Unichess E 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice B 1590 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 Akerman Jan TJ Praga Praha D 1489 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Bui Tien Long Sokol Domažlice 1394 1440 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Kašpar Lukáš Dynamo ZČE Plzeň 1620 1647 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Pospíchal Michael Slavoj Litoměřice 1699 1747 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Černíček Matyáš Union Louny 1456 1553 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1856 1807 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Srba Stanislav Spartak Chodov 1636 1614 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Simet Martin ŠK 64 Plzeň 2017 1999 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Lang David Sokol Buštěhrad B 1422 1422 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov B 1825 1734 Fendrych Josef SK Rapid Praha A 1684 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov B 1825 1734 Závůrková Monika TJ Praga Praha D 1821 1821 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov B 1825 1734 Bílek Otakar Viktoria Žižkov C 1738 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov A 1825 1734 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov C 1825 1734 Nevoral Lukáš Unichess ČSOB G 1526 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov C 1825 1734 Flusser Michal TJ Praga Praha H 1507 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov C 1825 1734 TJ Zora Praha A 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov C 1825 1734 Šilhavý Josef USK Praha C 1610 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Krč Michal Gambit Jihlava 1332 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec 1749 1709 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Berka Jiří Šachklub Tábor B 1296 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1713 1890 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Helebrand František TJ Spartak Vlašim B 1655 1703 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1618 1719 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1808 1889 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 B 1459 1613 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 Vystrčil Martin KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov D 1294 Šír Pavel TJ Praga Praha G 1250 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov D 1294 Blahut Aleš ŠK PORG D 1563 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Praha Smíchov 1294 Mašek Martin ŠK Teplice 1250 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Praha Smíchov 1294 Hung Do ŠK Spartak Ústí n.L. 1314 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Praha Smíchov 1294 Kočí Vít CHESS Most B 1460 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Praha Smíchov 1294 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1419 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Praha Smíchov 1294 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad A 1500 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Praha Smíchov 1294 Varga Hynek TJ Sokol Domažlice 1250 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Praha Smíchov 1294 Nademlejnský Vít ŠK Slavoj Litoměřice 1100 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Praha Smíchov 1294 CHESS Most C 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Praha Smíchov 1294 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov 1523 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Praha Smíchov 1294 Kačírek Jakub ŠK Karlovy Vary 1000 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Praha Smíchov 1250 Vydra Martin TJ Slavoj Litoměřice 1100 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Praha Smíchov 1250 Zeman Filip ŠK Teplice 1100 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Praha Smíchov 1250 Polanský Adam Luboš Chess Most B 1475 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Praha Smíchov 1250 Varga Hynek TJ Sokol Domažlice 1100 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Praha Smíchov 1250 Žemlička Jan ŠK Líně 1250 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Praha Smíchov 1250 Hořejší Kateřina ŠK Kralupy 1306 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Praha - Smíchov A 1000 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1250 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Praha - Smíchov A 1000 Havelka Jonáš QCC České Budějovice 1293 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Praha - Smíchov A 1000 Rybín Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1381 0 soutěž